Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

uciekam na spacer i pozalatwiac urzedowe (ulubione-fe, ble, fuj) sprawy...juz sie przygotowuje na nadrobienie po powrocie waszego pisanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale mi sie chce teraz tego ciasta:) jutro pewnie bede piekla:) wlasnie skonczylam odkurzac mieszkanie umordowalam sie ak nigdy plecy mi zaraz odpadna jeszcze taki slaby odkurzacz mam ze niezle musialam sie namachac a jeszcze zadzwonila do mnie zajoma ze nie ma z kim dziecka zostawic na godzine i czyby ne zrobila mi problemu....zgodzilam sie choc nie chetnie bo mala jest przeziebiona,ma owsiki i wymaga strasznie duzo uwagi no ale co na godzinke zobaczymy...naazi nakarmilam ja platkami z mlekiem i wlaczylam bajke ale juz mialam jeden koncert jej placzu przed chwila:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka ja tu jakas oderwana od rzeczywistosci jestem. wlasnie sprawdzilam i faktycznie. szok ze to juz! jakos mi tak ten zcas ucieka! Sylwia- chcialam ten fotelik maxi cosi w kolorze blue print ale powiedzieli ze dopiero za jakies 2 miesiace bedzie dostawa i nie moge czekac i wezme caly czarny. juz zamowilam przed chwilka. mam nadzieje ze w Gdyni bedzie wiekszy wybor i nie bedziesz miala klopotu. Tutaj kazdy sklep ma wylacznosc na inne koory. Idiotyzm no ale coz. moga zamowic ale wtedy idzie specjalnym zamowieniem i trzeba czekac:( gdybym wiedziala ze tyle czsau to wczesniej wzioelabym sie za to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - ja tez się trochę boję takiej niespodzianki na porodówce. A ciuszki mam i niebieskie i różowe (chociaż starałam się wybierać inne kolory, ale sklepy sa uparte i trudno znależć), zielone i zółte. Katarina - tylko żebyś czegos od małej nie załapała. No mnie tez ten tłusty czwrtek zaskoczył, ale z chęcią zjem paczusia. A jeszcze w sprawie przepisu to pamiętajcie, żeby ten tłuszcz był przestudzony, bo gorący \"zabije\" drożdże i ciasto nie urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Wlasnie bylam sie kapac i zobaczylam ze moj brzuszek przesunol sie na dol co to znaczy??? Jakos tak nisko jest teraz! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super niech tylko wytrzyma do 37 tygodnia! Bo przed 37 to podobno wczesniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! ja na tlusty czwartek chce zrobic faworki drożdzowe,jak zdąże przed rozwiazaniem, jakby nie byo w srode ma zapasc decyzja co dalej. a ciasto drożdzowe wyprobuje, ale narazie nie ma drożdzy, wiec naajpierw zakupy. elenasss obnizenie brzuszka oznacza ze glowka i dzidzius szykuja sie do drogi i ostawia sie coraz nizej w kanale rodnym, ale brzuszek obniza sie raczej stopniowo gdzies od 34 tc, ja tez tak mam ze co ktorys dzien patrze a brzuch nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuch to bardziej jakby do przodu wedruje a nie w dol. Kiedyś mała wypychala mi zebra a juz chyba 2 tydzien jest przed nimi, ale ja nadal mam wrazenie ze tak samo wysoko jak kiedys. Poczytalam sobie troche o tych objawach porodu i czopach i okazuje sie ze dziewczyny rodza od kilku godzin po odejsciu do 2 tygodni, heh czyli dalej nic nie wiem. A jak u was, tez wam odeszly? AA no i mialam pytac o opuchlizny, bo ja coraz bardziej jestem spuchnieta i to jakby bardziej z prawej strony, nog do butow nie moge wlozyc, masakra jakas. Mam nadzieje ze malej to nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze posty mi znikaja a potem sie pojawiaja. oszalec mozna z ta kafe! katarina-uwazaj zebys niczego nie zalapala. a jesli chodzi o placz hmm. wprawiaj sie :) mi tez brzuchol sie osunal na dol juz jakis czas temu. jak siedze to mi na kolanach lezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam na spacer i czulam sie tak jakby mi zaraz Niunia miala wypasc:) tak sie cisnie glowka w dol...dziwne uczucie Mi sie wydaje ze brzuszek sie obniza jak patrze od gory...a jak stane bokiem do lustra to chyba jest tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur wrocil z pracy przyszedl z nim 1 kolega ktory mial zabrac mala i jeszcze jeden ktory nam pomaga z jezykiem troche a ja wlasnie obiad nakladalam poczestowalam wszystkich i tak licze te talerze patrze a sobie nie nalozylam:/ noi tak glupio wyszlo powiedzialam ze juz jadlam a teraz siedze zla bo glodna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina- smigaj cos sobie zrobic do jedzenia...nie mozesz siedziec glodna a tym bardziej zla.. powiedz im ze znowu zglodnialas...co w tym stanie normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle Katarina.... :O az glupio by bylo sie przyznac i zabierac z talerza innym. ale sie zrobilas w bambuko :P dobrze ze my kobitki zawsze potrafimy sobie radzic w sytuacjach awaryjnych i zawsze znajdziemy rozwiazanie. prawda? ziuuutek mi czop jeszcze nie odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes..no juz wiem co to za list. Zwracaja mu pieniadze za mandat i wszczeli wobec niego postepowanie karne:) niezle nie? teraz mamy czekac na wezwanie do sadu...tego mi tylko brakowalo...ale o dziwo, ja nerwus nad nerwusy..w ogole sie nie denerwuje...pewnie zaczne w nocy kiedy spac nie bede mogla i wlaczy mi sie 'myslenie'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sms od MANI \"hej chcemy przekazac całemu światu, że MAMY SYNKA!!! Zdrowy śliczny chłopczyk 3370, wzrost 53cm. Przyszedł na świat o 15,20\" Gratuluję i ciesze sie bardzo :) ja dopiero wrocilam z wawki, troszke bylismy na zakupkach, w piatk pwnie znow pojedziemy :) poczytam pozniej, bo mam mnostwo zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braaawooo Mania --- GRATULACJE!!!! uh jak zazdroszcze, kazdej kolejnej coraz bardziej, ja tez juz chceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania gratulacje. ale sie rozpakowujemy..... tilli dobrze ze sie nie martwisz. ale dziwnie ze nagle mu oddaja kaske i postepowanie bedzie :O bez sensu :O ale bedzie dobrze oni tutaj biora pod uwage ze Ty w ciazy albo ze juz bedzie dzidzia i lagodzi to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! MANIA GRATULACJE :):):), A TO DLA WAS O JAK FAJNIE TYLE MAMY JUZ MALENSTW, I LZY W OCZACH, TAK POL NA POL, JEDNE ZE SZCZESCIA I WZRUSZENIA, A DRUGIE Z TESKNOTY ZA WLASNYM MALENSTWEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja ,Mania moje gratulacje:) A ja jak na młoda mamę przystało chodze na rzesach:D Moj maluszek postanowil ze nie bedzie wogole sypial w nocy i nie sypia ,rozglada sie albo wydziera:) w dzien odsypiamy oboje..przez co juz mi sie miesza dzien z noca,Jestem padnieta mimo,ze moj R pomaga mi to jednak on chodzi do pracy na 7 wiec ale nocki niestety ja musze pełnic warte. Odpoczywajcie laeczki teraz ile wlezie!!! Bo nie zawsze jest tak slodko:D:D No coraz wiecej nas rozpakowanych,no i dobrze:) co do obnizania sie brzucha to mi wogole sie nie obnizyl,do porodu szlam z wysokim brzuszkiem,no i wysoko byl jeszcze dwie doby po porodzie:D:D:D naszczescie teraz z dnia na dzien sie zmniejsza. Musze przyznac ,ze czytam was caly czas ale zazwyczaj juz nie mam czasu nic napisac!:( Ale trzymam kciuki za was wszystkie!!!! Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mozna w siebie wcisnac kanapek z szynka??? wierzcie mi...calkiem sporo:D fenomen chleba tostowego, na kromke zwyklego chlebka przypadaja 2 tostowego...zjadlam cala szynke mojego T, ktora jest dla niego na kanapki do pracy...wyrzuty sumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas czytam dzielnie Lutówki 2008 od poczatku...na 314 stron jestem na 10 od wczoraj....moze do porodu zdaze przeczytac wszystko:P Fajnie mi sie tak was czyta..bo przypomina mi sie wiele rzeczy ktore i ja przezylam i czulam i nie mialam z kim na ten temat porozmawiac, zwlaszcza tu na obczyznie..a jak mowilam mojemu to on sie tylko tak dziwnie na mnie patrzyl i mrugal oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×