Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

jak dowiedzialam sie, ze moge dostac zastrzyk po porodzie to troche wyluzowalam...ale czemu mowi mi to lekarka w szpitalu, a nie moja prowadzac!!!...ide spac... dzisiaj nie bede dyzurowac...mam dosyc wrazen jak na jeden dzien;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez wizyta w ostatnim miesiacu co 3 tyg, teram mam 13 :), mam nadzieje,ze to ewentualnie ostatnia, bo to bedzie 38t.c. i moge juz rodzic:), hihi jak dotrwam dzis mam skorcze silniejsze i takie od kregoslupa :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis ja też chciałabym jak najszybciej wrócić do formy. Wkurza mnie tylko to, że pewnie mnie natna albo popekam i przez dłuższy czas będę miała problemy z chodzeniem, siedzeniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszukałam tabelkę, bo dawno nikogo nie dopisałyśmy. Zapka - Ty liczysz skończone tygodnie? Bo między nami jest tydzień różnicy a ja już mam 38. WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...SYNEK........3370/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ............cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tak wdrapywanie na fotel i schodzenie z niego to udręka mi ostatnio chcial pomó lekarz ale już jakoś sama się wygramoliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malafu-współczuję z tą lekarką,dobrze robisz że chcesz ją zmienić.Ja też mam konflikt...na początku miałam badania na przeciwciała i jakoś niedawno były robione drugi raz i rozmawialiśmy o tym z lekarzem,mówił że po porodzie zastrzyk będzie jak będzie trzeba,bo niewiadomo jaką grupe rh ma dziecko. Ja wizytę miałam co miesiąc i zawsze byłam badana ginekologicznie,a teraz byłam 30 stycz.i znów idę 4 lutego. Długo przygotowywałam się psychicznie na poród...i niewiem czy przygotowałam się dostatecznie,a teraz przyjdzie mi przygotowywać się na patologię,badania codziennie i wywolywanie:( Zobaczymy co lekarz w pon.mi powie ale sądzę,ze sam zasugeruje nam domowe wywoływanie porodu.Czemu ja się tak boję?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak skonczone, teraz mam 36 t.c i 4 dni bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wypilam slodka zimna gazowana lemoniadke i Niunia zaczela tak skakac i lapczywie pic ze ma od pol godziny wielka czkawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie widac postów. Przybyły 3, a ja nie moge ich przeczytac :( Idę już spać, bo padam. Moja dzidzia za to wyciąga nogi jak zwariowana. Aż boli. Spokojnej i przespanej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nie widac postów. Przybyły 3, a ja nie moge ich przeczytac :( Idę już spać, bo padam. Moja dzidzia za to wyciąga nogi jak zwariowana. Aż boli. Spokojnej i przespanej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba - nie widzialam:( i w ogole to tutaj bardzo ciezko jest dostac cos fajnego (wedlug mnie)...dziwne robia te rzeczy...jak do tej pory trafilam tylko na jedna (!) fajna grzechotke..a moze to ja wydziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka...bedzie dobrze, jeszcze pare dni, moze Malenstwo zdecyduje sie wyjsc? Glowka do gory i mysl pozytywnie, porozmawiaj z dzidzia...zapros ja do nas, masuj ladnie brzuszek, moze maly seksik z mezem? :P bardzo trzymamy za Ciebie tutaj kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miała rację tilli:)Kochana jesteś...bo mi troszkę lepiej po Twoich słowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Zacznę od tego: tyle napisałam i wszystko mi się skasowało, wrrrr..... Humory raczej nie wesołe dzisiaj, ale nie dziwię się. Większośćz nas wyczekuje JAKIEGOŚ terminu, tylko jakiego. Odkąd się dowiedziałam, że Mikołaj ma chore nerki powstrzymuje płacz jak tylko mogę. Mamba, napisz coś więcej o tej koleżance i jej dzidziusiu. ak to było w jej przypadku z tym zastojem. Jeśli możesz w miarę dokładnie, oszaleję z niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ciezko dzis ze mna chodze caly czas tak nabuzowana ze szok!!!!!! i tak jak probowalam byc spokojna to i maluszek cichutko siedzial a teraz jak mnie wzielo i latam o domu krzycze i trzaskam dzwiami to sie Filipek strasznie zaczal wiercic i az mnie caly dol boli ale normalnie cos mnie rozpiera teraz zaraz chyba zrobie cos Arturowi jak patrze na niego to mam ochote mu czyms przylozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małafu - dobrze robisz. Zmień lekarza, przede wszystkim najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie, nawet przy wizycie lekarskiej. A tu okazuje się, że nawet podstawowych badań nie jest w stanie lekarz Ci zapewnić. Nie zastanawiaj się czy dobrze zrobiłaś i czy dobrze myślisz, to lekarz powinien zastanowić się dlaczego odeszła pacjentka do kogoś innego. Małpeczko - głowa do góry. Będzie dobrze. Nie takie schody potrafimy pokonać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, nie warto. Twoje nerwy na nic się zdadzą. A ucierpi Twoje zdrowie i Filipka. Pomyśl, czy Artur jest wart Ciebie i tak kochanej istoty jak Filip. Sam chyba już wybrał i pokazał Ci jakie ma priorytety w życiu. Katarino, pomyśl o Filipku pod sercem, Będzie spokojniejszy jak Ty będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wszyscy spią, też spróbuję zasnąć. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
mamba - narobilas mi ochoty na mambe tym swoim nickiem :) uwielbiam slodkosci. moglabym jesc tonami :O agnes - probuj jeszcze z migdalami i herbata z miodem. mi dziewczyny tak doradzaly i faktycznie lzej mi sie zrobilo jak zaczelam sie do tego stosowac. katarina - nie czytalam oczywiscie calego topiku ale bardzo mi przykro ze twoj facet tak sie zachowal. wiem jak to jest w toksycznym zwiazku bo sama kiedys taki mialam. wiedzialam ze powinnam odejsc a nie potrafilam. a potem jak mi przeszlo to blagal, plakal, namawial do slubu, czolgal sie prawie ze u moich stop a ja i tak go olalam. strasznie nieodpowiedzialny ten twoj facet. co by bylo gdybys zaczela rodzic? :( moj maz wlasnie poszedl na piwo. tyle ze u mnie inna sytuacja. on odkad jestesmy ze soba wyszedl sam raz jeden na samym poczatku w swoje urodziny bo ja nie chcialam do nich dolaczyc (byl srodek tygodnia). a dzisiaj jest drugi raz, ale sama go wyslalam. jego kolega koniecznie chcial isc na piwo tylko z nim a moj maz koniecznie chcial abym ja poszla z nimi. wyslalam go samego. on nie chcial isc. i w ogole mial wyrzuty ze ja w domu zostane. ciesze sie ze poszedl. niech spedzi troche czasu z innymi ludzmi. w dodatku jego kumpel ma problemy z zona, niech sie wyzali. a znajac mojego meza jak wypije pol piwa to bedzie sukces bo on nic nie pije. a teraz w ogole bo twierdzi ze jest w ciazy :D zycze wszystkim dobrego samopoczucia i czujcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie śpię... Tym razem zdążyłam się wyspać od 21.30 do 00.30. I pewnie spałabym dalej, ale mój men miał dziś urodziny. Żeby mnie nie przemęczać, zrobił to razem z 2-letnią bratanicą w domu swojego brata (i tak większość gości wspólnych, a przy okazji - ja nie musiałam nawet palcem tknąć :)). No i zachowałam się, jak rasowy gość, tzn. mój pojechał tam już w południe, poszykował jakieś sałatki i w ogóle, a ja porzyjechałam sobie o 16.30, posiedziałam do 20.30 i wrociłam do domu (mój został, żeby pomóc sprzątać). No i właśnie moje kochanie, jak wróciło, to mnie obudziło. Przy okazji okazało się, że całkowicie pijaniutkie i ledwo co dał radę się rozebrać... Co ci faceci mają z tym alkoholem, że nie czują, kiedy mają dość... Dziś rzeczywiście przeholował, czym lekko podniósł mi ciśnienie. No bo niby dobry chłopak, troszczy się o mnie itp. itd., a potem taki numer... Co z tego, że urodziny. Jeden albo dwa kieliszki mniej i nie byłoby sprawy. A tak? Ja wkurzona, znów nie śpię w nocy, jutro cały dzień oboje będziemy mieć do bani... A jakby mnie tak dziś akurat skurcze chwyciły, to co? Nawet by jutro nie był w stanie syna zobaczyć, bo przecież będzie cały dzień umierał na kaca-giganta. Wcale mi się przez to wszystko nie chce iść spać. Chyba zrobię sobie kanapkę (śniadanie? kolacja?) i może pooglądam jakiś film... Może potem zachce mi się znów spać... Aha, dostałam tabelkę od Małpeczki. Część n-rów sobie spisałam do komórki, ale nie wszystkie. Myślę, że jakby się coś działo, to dam znać paru z Was, a Wy najwyżej napiszecie na naszym forum... OK, to spadam. Powodzenia, Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak nie byłam pewna cały czas, kiedy poczułam pierwsze ruchy mojego maleństwa. Pamiętałam tylko, że oglądałam bezpośrednią transmisję \"Hitów na czasie\" z Zabrza i grało Kombii, i mój facet zrobił vol na max, i wtedy pierwszy raz TO poczułam. No i teraz dopiero sprawdziłam na necie, że ten koncert był 2 września, a ja miałam wpisane cały czas 26 sierpnia, czyli cyganiłam :) Ale w sumie to i tak wcześnie poczułam, jak na pierwszą ciążę... Kurde, już mi chyba bije na mózg z tej bezsenności, że się takimi rzeczami zajmuję, zamiast spać... Teraz już naprawdę spadam. Oczywiście po kanapkę najpierw, bo na głodniaka nie zasnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska serowa.
Blondi - zycze dlugiego, zdrowego snu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...co jeszcze wszyscy spia???...w niedziele o 8.20??..toz to trzeba sie do wczesnego wstawania przyzwyczajac:)....wydaje mi sie jednak, ze wiekszosc tak jak i ja ma problemy z zasypianiem...i siedzi na necie do 2-3 w nocy... dobrze, ze wczoraj tak duzo dziewczyn wypowiedzialo sie o tym zastrzyku..to jestem teraz spokojna...skoro wy tez dostalyscie, albo dostaniecie po urodzeniu dziecka to ja tez moge:)... malpeczka81 ty juz bedziesz miala to za soba...ja tam nastawiam sie na najgorsze tzn ze bedzie bardzo bolec...juz meza za wszystko przeprosilam ( bedzie ze mna ) tak za wczasu zaczelam;)....lepiej sie milo rozczarowac..ze porod tak lajcikow przebiegl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu, ja juz dawno nie spie, Mati juz zaczyna wstawac wczesniej, tz po 7 :(, jeszcze z tydzien temu spal do 8 :), no coz, ale wczesna jesienia potrafil i o 5 wstawac, wiec i tak nie jest zle :) malpeczko, nie pamietam jak mialas ktg, skorcze regularnych chyba nie mialas, rozwarcia tez nie, wiec na razie chyba nie beda wywolywac narazie, bedziesz pewnie chodzic co 2 dni na ktg, albo jakos tak i beda obserwowac, moze cos sie samo ruszy, życzę powodzenia, pamiętaj czasem coś nagle sie zaczyna i nie ma wiekszych objawow wczesniej :), glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajci wlasnie wstalam i zaraz sie szykuje bo jade ze znajoma na carboot pozniej pojade do niej niech se Artur sam w domu siedzi wlasnie pozarlam duzy jogurt i popijam kawka z mleczkiem dzis mi juz troszku lepiej poplakalo mi sie wczoraj w poduszke i jakos tak wszystko ze mnie wyszlo. wszystkie macie racje co do Artura i ja wiem o tym sama najlepiej znam go z 12 lat!:) smiesznie ja bylam malutka biegalam po krzakach a on z kolegami na dyskoteki a teraz ja po krzakach nie biegam a on dalej swoje:) mam nadzieje ze bedzie cos ciekawego na carbbocie i uda mi sie cos za grosiki kupic dla Filipka ale to napisze Wam pozniej ide sie szykowac a Wam zycze milego dnia:)buzka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokladnie jak sie to pisze wiem ze czyta sie karbot i to sa takie wyprzedaze w anglii....anglicy nie oddaja niczego za darmo stoja i oddaja jakies fajne rzeczy,ciuchy,zabawki za symboliczne kwoty...wszystkie ciuszki dla Filipka mam z carbootu niektore byly nowe i za wszystko zaplacilam moze z 20 funtow a mam ich 4 wielkie torby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to tak jak w niemczech flohmarki....tez sie dzisiaj na taka wyprzedaz wybieram...czasem mozna fajne rzeczy znalesc...i jest duzo taniej niz w sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam te wyprzedaze czasem sa tak super rzeczy i to za takie pieniadze ze az sie wiezyc nie chce wlasnie licze na to ze uda mi sie cos wyszperac dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×