Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja w skrocie telegraficznym stracilam glos wczoraj mialam sekszi chrypke a dzisiaj slowa nie moge wymowic troche skolowaciala jestem ale ogolnie nic nie boli i w ogole jeszcze cos na temat szczerosci mezow ja mam taka cere ze nigdy pryszczy nie mam a w nocy mi jeden wyskoczyl, przychodze po porannym myciu a maz do mnie - o tutaj (i pokazuje) ci wyskoczyl pryszcz no dupa blada! co on mysli ze ja w lusterko nie patrze? wkurzylam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tilli no to masakra jak kobieta zaniemówi , co????hihihih Tak, jak nie trezba to oni tacy szczerzy są, skądś to znam:):):) Mi ostatnio uciekłoby dziecko z wózka. Stoje sobie przy tasmie przy kaxie , mały w wózku odwróciłam się żeby coś zobaczyc a ten Bandyta jak to mówi Ania już wylazł z wózka i na taśmę rzutem leci!!!!!!!!!.Jest niesamowity.Wczorajn za to jak rozpalałam w kominku mały poszedł to takiej szafy gdzie drewno trzymam otworzył sobie wziął kawał drzewa i do kominka zasuwa i chce włożyć z takim przejęciem że szok to zrobił jak [prawadziwy chłop hahahahaahahFajny ten mój synek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj miałam chyba najgorszą noc od powrotu ze szpitala. Młoda budziła sie co ok 15 minut, a właściwie budziła mnie. Stękała, marudziła, dramat. Spałam jednym ciągiem tylko od 1 do 3 :( Za to po obudzeniu nastrój miała świetny. Zepsuł jej sie później, bo nabiła sobie guza. Upadła i uderzyła się policzkiem i łukiem brwiowym o podłogę. Ma siniaka na policzku. Ona nadal jest dosyć chwiejna w chodzeniu i takie są efekty. Tilli - skoro to takie rzadkie, to dla Twojego męża to było takie odkrycie, że musiał pokazać, że zauważył :) Ja tracę głos przy zapaleniu krtani. Nie powiem, żeby moja rodzina wtedy była smutna. Danis - no to pewnie była fajne wieczór jak mąż sie tak pozytywnie naładował wygraną :) A ja sie dziś umówiłam z koleżanką na spacer po plaży , a pogoda nam spłatała figla. Wczoraj było wiosennie, dziś paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) U mnie pochmurno, w nocy padało. Ale na termometrze mam około 9 stopni. Tymek śpi. Sylwia - możemy sobie podać rękę, bo Tymek od 4 rano łaził po mnie, gadał, nie chciał spać. Tak mnie wymęczył do 7:40, nie zasnął, więc go ubrałam, dałam śniadanie i latał po domu. Ja sama budziłam się powoli leżąc w łóżku. Mi się wydaje, że te zęby go obudziły, Twoją Ulcię pewnie też, dlatego taką fajną weekendową nockę nam sprawili. Teraz siedzę taka półprzytomna. Sylwia, ta pogoda przyszła do was ode mnie, bo u nas już wczoraj około 16 zaczęło lać i chmury naszły. Gosiaczku - no to Oli przejął się strasznie, że tak sama rozpalasz i chciał ci pomóc!:) Już ten zew czuje pod skórą, że facet z niego i musi się opiekować kobietą:) Mój też jak widzi, że pranie wyciągam z pralki, to on zaraz łapie co ma pod ręką - szmatę do podłogi, ciuchy lub ściąga ręczniki z haków i ładuje do pralki. A przy kasie w sklepie też korby dostaje - ściąga ze stojaków gumy, gazety, co da radę sięgnąć. Tilli - faceci to są jednak \"niegramotni\", często słyszą od nas, że czegoś w nas nie zauważyli - jakiejś zmiany fryzury, makijażu, zrobionych paznokci, nowych ciuchów itp., to potem tak są przejęci, że wypatrzą tego jednego syfka, worki pod oczami, czy cellulit na tyłku - żeby nie było, ze się żoną nie interesują i nic nie widzą:):):):) A że walną wtedy z grubej rury coś, co nas dołuje i wkurza, to się już nie zastanowią:) Uważaj na gardło, pewnie jest tak, jak Sylwia napisała - masz zapalenie krtani. Moja koleżanka (bardzo ładna i zgrabna dziewczyna, fryzjerka) nie wyleczyła do końca zapalenia krtani, dostała powikłań no i ma wysoki głos starej meliniary, jakby od rana do nocy tankowała denaturat i inne wynalazki. Wszyscy są w szoku jak się odezwie - wygląda subtelnie, super makijaż, piękne włoski, figura, a jak zaczyna coś mówić, to przypomina Balcerka z Alternatywy 4, albo Himilsbacha. My się już ze znajomymi przyzwyczailiśmy, ale inni myślą, że ona albo na kacu, albo jaja sobie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam ful wypas dzien rozpieszczajacy :D spacerek z rodzinka, potem maz zrobil odbiad z 3 dan, posprzatal kuchnie, male przytulanko ;) i teraz lezymy w 3 i sie byczymy :D mam nowe zdjecia na blogu i jestem tez ja :P no...pomocne te nasze dziecioczki :D moja tez wyjmuje pranie z pralki, zdejmuje z suszarki, wyrzuca wszystko do smieci ale oprocz tego tez niezla z niej balaganiara :D jak tam po zmianie czasu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komplementy :) Mamba - miło wiedzieć, że ktoś jeszcze ma szajbe. Na mnie czesto patrza jak na jakas wariatke, przeciez cała chemia w jedzeniu jest zbadana i dopuszczona... heh ja i tak wiem swoje! I świństwa jesc nie bede! Tylko problem jest w znalezieniu jedzenia bez świnstwa. Ostatnio odkryłam, że sery żółte Mlekowity sa bez konserwantów, polecam :) Marysia sie zajada :) Chętnie sie dowiem o tej L-karnitynie czegos wiecej :) Tilli - na rozstepy kosmetyczka najlepsza. MIałam całe biodra jak zyletka pociete, jeden zabieg i nie ma sladu. Ale musza byc w miere świeże. Ponawiam pytanie o guam, bo chce kupić. Używałyście? Wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagadałam sie z koleżanką do bólu :) Jej 6 letnia córcia zachwycona moją, zabawa była fajna :) Tilli - super fotki! Ale miniówka, no no no :) Ziuuutek ja kiedyś używałam. Na skórę podziałało mi dobrze, ale efekty odchudzające były marne. Moja córcia też lubi prani, a raczej segregowanie brudnych ciuchów :D Lecę porobić ćwiczenia, bo zaraz mąż wraca z wyjazdu,więc już nie będzie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no anna domyslam się, że zazdrościsz , ale odbijesz sobie hihi. Teraz siedze sobie z maseczka na twarzy, męzowi też zrobiła , bo zostalo to co ma się zmarnować w końcu kryzys jest haha. Jutro lecę na pogrzeb dzieciaki daje do przyjaciółki, mam nadzieje, że pogoda dopisze. wogóle tęsknię pewnie i Wy też do ciepełka i sloneczka. Ulcia i Igor dziś tak fajnie sie bawili, biegali i krzyczeli, ale mimo tego hałasu bylo tak miło jakos. Może najgorsze za mną i już tego beczenie i upiorstwa nie będzie. Sylwia widzę, że Twoja Ulcia kiepsko przechodzi ząbkowanie, ale Igor to samo. Marudny wtedy jak diabli, dziś z rana coś go męczylo, chyba te ząbiska, dalam mu nurofen i przeszlo jak odjął ręką. Zatem przypuszczam, że to ból spowodowany ząbkami ustał i dziecko odzyskalo humorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :P hehe te spodniczke wczoraj mi maz kupil w Nexcie :) a co mi tam ;) Anna? kiedy wraca Twoj maz? bo tak sobie myslalam ze moze bysmy przyjechali do Was jak Twoj maz bedzie? to by sobie chociaz chlopaki chwile pogadali ;) wiesz dzieciaki sie pobawia, my poplotkujemy a chlopacki o zyciu za granica pogawoza :D ;) przywiozlabym Ci sosiki od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie caly tydzien, ale padam, zuzka kończy antybiotyk, ale mamy przedluzyc o 1 czy 2, bo dalej kaszle, a Mati zaczal w piatek :(, cąły tydzien siedzenia w domu, oszalec mozna, oby szybko skonczyly sie choroby, bo mam dosyc, ale bym wyszla na jakis spacerek... (co prawda 2 razy bylam na miescie, ale tak szybko zalatwialam kilka waznych spsraw i mialam usg piersi w piatek, ale mailaam stresa, bo wzesniejszy wynik wyszedl taki niejednoznaczny i tamten lekarz chcial mi juz biopsje robic, ale bylam tak przerazona i niepewna, ze zawachalam sie, wiec polecil mi zrobic w innej przychodni usg i zobaczyc wynik, całe szczescie wszustko ok, nikomu nie mowilam, w zasadzie maz tylko wiedzial, u nas w rodzinie byly 2 przypadki raka piersi, wiec chyba mnie rozumiecie) Anna co do sciagania napletka, to Mati mial robiony rok temu i szczerze mowiac bardzo placzu nie bylo, troche marudzil, ze miał \"motylka\" na reku i tyle, wiec glowa do gory. Na poczatku dostal glupiego jasia, a potem posmarowali znieczuleniem i sciagali przez odpychanie taka szpatulka, powoli i naokolo .. tylko melismy za kilka miesiecy pwtorke z rozrywki, bo do konca nie sciagneli (przy okazji podcinania wiazadelka, bo mial za krotkie) A co do tylka, to mała też nieźle ma odparzoną, nic bardzo nie pomaga :( Słyszałam, ze niezła jest maść cutivate, taka kobietka z osiedla stosowała u małej i mówiła, że tylko po tym jej przechodziło dość tania na receptę chyba ok 6zł. Benapantenem też probowlama, ale efekt nie jest najlepszy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, w co sie bawicie z dzieciaczkami, bo jakoś małej nie mogę ostatnio niczym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka :) dobrze ze wyniki okazaly sie dobre u nas ostatnio kroluje zabawa w nakladanie czapki i zdejmowanie oraz zabawa z lalkami, karmienie butelka, przewijanie, zdejmowanie ubrabnek, lalka ktora powtarza wszystko co robi Olivia ;) smiechu co niemiara :) no i niesmiertelny telefon:) rozmowy telefoniczne z calym swiatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli dzieki :) można spytac jaka masz lalke, bo zamierzam cos kupic malej i sie jeszcze zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli, no to musimy jakieś spotkanko zorganizować:) Mój Michał wraca 6 lutego wieczorem, samolot będzie w Berlinie o 19:35, a potem ma busa dopiero o 20:30 na Szczecin, więc w domciu będzie około 23. No i wiemy, że adziam, to Ty:) Danis - ja na swoim mężu też wypróbowuję różne specyfiki i smaruję swoimi, co by się nie zmarnowały. Raz nawet chciał, żebym mu łydkę woskiem przesmarowała, bo jak stwierdził \"takie gówniane mazidło\" w życiu nie wyrwie mu włochów z nogi (ma mocne te włosiska na nogach i dużo). No to ja dobrze wosk nagrzałam, posmarowałam, podśpiewywałam sobie pod nosem, on oczywiście pełen relaksik i spojrzenie oznaczające, że poniosę fiasko - przyłożyłam tą tkaninkę, poklepałam, pogłaskałam i nagle znienacka jak nie pociągnę! - Misio zrobił oczy jak stare 5 marek, otworzył usta i aż zaniemówił - normalnie głos mu odebrało w tym szoku! Nie zdawał sobie sprawy, że to tak boli, a przy okazji maksymalnie zdziwiony był, ze ma wyrypany łysy prostokąt na łydce:) Ja lubię tak go męczyć, jak sobie już brwi wyskubię, to dalej bym coś poskubała, więc zabieram się za jego brwi;) On oczywiście protestuje, ale tłumaczę mu, że takie krzaczory potargane są obleśne i nie kręcą mnie - więc się czasem godzi:) Ziuuutek - ja nie stosowałam jeszcze guam, ale swego czasu naczytałam się o tym, bo moja koleżanka chodziła na te zabiegi była zachwycona. Ja mam tu na osiedlu taki fajny komplex kosmetyczny i tam właśnie te zabiegi guam robią. A zobacz na www.wizaz.pl - tam na pewno jest jakiś temat o guam i dowiesz się coś od tych dziewczyn, które to stosowały. Ja jak poszukuję jakiejś opinii o kosmetykach czy sprzęcie kosmetyczno - fryzjerskim, to właśnie tam uderzam. Mąż mi pensję wysłał, ale jakiś tajemniczy jest i nie chciał powiedzieć ile, tylko powtarzał, że bardzo będę zadowolona. Jak ja to mówię: flota do mnie leci;) Bardzo fajnie, bo mam od cholery teraz wydatków - spirala, urodziny mojej mamy, mojego męża, mojej teściowej, muszę przetłumaczyć dokumenty na norweski, chcę zrobić sobie paznokcie (to akurat moje chciejstwo, a nie wydatek), muszę uzupełnić kartę kredytową, parę rat do zapłacenia... Oj jest tego trochę. Do tego musze kupić sobie wiosenne butki, Tymkowi też. Córcię ostatnio obkupiłam i trochę mnie trzepnęła po kieszeni. Zapka - no widzisz, ciebie też choroby dzieci dopadły! Życzę ci, żeby szybko dzieci wyzdrowiały, bo pogoda piękna idzie, więc kota dostaniesz od siedzenia w domu. Ja też miałam USG piersi, biopsję też mam za sobą (o Boże, taką wielką strzykawą z grubaśną igłą grzebali mi w cycku, myślałam, że zemdleję z wrażenia). U mnie wyniki okazały się ok, tkanka łagodna, ale musze się kontrolować, bo mam \"bogate utkanie gruczołowe\" i stąd często robią mi się guzki. Jak tylko jakiś wyczuję, to już z paniką biegnę do mojego gina i dalej do onkologa. Dobrze, że u Ciebie też wszystko ok z piersiami. To jest straszne, jak rzadko kobiety badają piersi, a jak idą do lekarza to w wielu przypadkach jest już za późno. W moim otoczeniu były dwa przypadki, gdzie młode dziewczyny - 32 lata i 35 lat zmarły na raka. Jedna właśnie na raka piersi, a druga na raka szyjki macicy - olała badania, nie chodziła do lekarza, a jak poszła, to ostatnie stadium... Obie osierociły po dwoje dzieci. Straszne! A z tą stulejką Tymka to się umówię do urologa dziecięcego, bo u niego żadnej szpatułki nie da rady wcisnąć - w ogóle nawet na milimetr napletek nie schodzi. No ale to lekarz zadecyduje co z tym robić dalej i jak leczyć. Mój Tymek przy chorobie był masakrycznie odparzony, szybko pomógł właśnie Clotrimazol, który Danis polecała, a potem u lekarza dostałam jeszcze receptę na Pimafucort - a to jest z hydrokortyzonem i antybiotykiem, więc tez pomogło. To Cutivate kiedyś na coś stosowałam, ale już nie pamiętam na co. Na tej stronie www.dziecko24.pl (tam jak zadasz pytaniem, to w ciągu godziny odpowie ci na nie lekarz) lekarze polecali mi jeszcze kąpiel Tymka w wodzie z dodatkiem nadmanganianu potasu - tak, żeby woda była lekko różowa (minimalnie tego nadmanganianu, bo strasznie mocno barwi). To ma właściwości ściągające, wysuszające i antyseptyczne, więc pomaga w gojeniu i przynosi ulgę. Mojego Tymka też ciężko zabawą zająć, co chwilę muszę coś nowego wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka :) mamy dwie lale takie najtansze jedna kosztowala 5 funtow, mowi mama, papa, (jakies 2 slowa ktorych nie rozumiem cos w stylu \'tatąwd\' ale ja takie angielskiego slowa nie znam :P ) placze i chrapie a druga byla z majteczkami i nocniczkiem i buteleczka w komplecie i kosztowala 10 funtow te kupilam bo sadzam lale na nocnik i tlumacze Olivci co ona robi no i dajemy buteleczke do picia Olivcia szybko zalapala i teraz pcha lali wszystko co i ona je i jeszcze ciamka przy tym ;) Anna - no to moze w tygodniu pomiedzy 6 a 10 najlepiej gdybys mogla mi wyslac na mejla twoj numerek telefonu to dryndne bo ja polskiej komorki nie mam tez musze sie przebadac od 5 miesiecy scigaja mnie listami z gp zebym przyszla na cytologie ale nie mam jak teraz jak bede w Pl to ide do gina dowiedziec sie o spiralke i wlasnie zrobie sobie cytologie uciekam ny ny paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie mam ostatnio czasu dlatego nie zgaladam. Ziuuutek-o guam nic ne wiem. W skrocie o l-karnitynie: muszisz byc naprawde zdecydowana bo to jednak gooowno jest. Teoretycznie jezt tez wytwrazana przez nerki i watrobe takze TEORETYCZNIEnaturalna tyle ze jest jej za malo w organizmie itp itd.Ale jednak to tak jak powrnac wit c z cytryna itp. Jesli juz to plecam Olimp. DRozsza ale pewna firma, nie jakies tanie zinternetu. Jesli juz to 60tki nie 30 tki zeby zaszokowac organizm :D Ja osobiscie uwzam ze jezli wogole to dawka uderzeniowa na poczatku, coraz mniej i schodzic naprawde powolutku zeby nie bylo jojo. Naprawde trzeba bardzo powoli. Wtedy jest ok. Czy dziala? Tak ale najlepiej za pierwszym razem (jesli nigdy nie bralas) brac ok 40 min prezd treningiem. Ale naparwde cwiczyc nie takie tam tylko zeby pot po d...pie lecial. Odczywalne przyspieszenie bicia serca, bardziej sie czlowiek poci, wekszy power. Przerwa pomiedzy seriami to minimum pol roku bo inaczej nie dziala. Bardzo cycki leca przy tym . Powiem tak ja przerobilam te wszystkei bajery kiiedys tam:) Od paru lat nic. 2 lata przed planowana ciaza nic nie wzielam bo uwazam ze lepiej nie. NIbyto tylko suplementyy, nie sterydy ale natura to to nie jest. Fakt-sprzedaja w apteach( zreszta najalepiej kupic w aptece) ale jednak. Ja od 2 lata prezd ciaza nie wziela nic, nawet nie biore aspiryny, zadnych lekow itp. Teraz mam szajbe w druga strone:) Po ciazy nie wzielam nic i raczej juz nie bede brac bo planuje kokejna dzidzie:)Ale bralam. W razie dodatkowych pytan to pisz prosze na bursztynka9@yahoo.com bo zaraz jakas pomarancza sie wetnie ze co ja tutaj polecam i promuje itp. takze wole nie pisac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mamba - dzieki odezwe sie po wiecej szczegolow na maila. Napisz mi tak na szybko tylko ile schudlas po tym i w jakim czasie? I olej pomaranczowe - nasz temat to piszemy co chcemy, co sie bedziesz podgladaczami przejmować. Rany mam za soba nocke - masakre, Marysia jakies zaparcie podlapała i tak wszystkie rady co kiedys dawalam musialam sama wykorzystac. Podziałal dopiero kiszony ogorek :P Do d....ta zmiana czasu. Niby fajnie bo mloda i tak sie coraz szybciej budzila ale teraz chodzi pozniej spac.... grrr Ja planuje ostro na basen chodzic, do tej pory bylam mniej wiecej co tydzien, ale po swietach chce przed praca chodzic rano tak ze 3 razy w tyg. szybkie 30-40 basenow i do roboty. Ciekawe czy mi starczy samozaparcia. Pocieszam sie ze wiosna poranki sa przesliczne, wiec moze nie bedzie tak trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje dziecko dziś trudno opanować :( Teraz śpi. A ja lecę działać w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad wstawiony, więc mam chwile, żeby poczytać :) Ania - ale sie uśmiałam z tej depilacji! Super! Zapka - to sie musiałaś najeść stresu, współczuję. Ale warto było, żeby sie przekonać, że wszystko ok. Co do zabaw to u nas najlepiej sie sprawdzają klocki i książki. Ale czytać nie daje rady, bo córcia jest niecierpliwa i za szybko przekłada kartki :) Ze zmiany czasu jestem zadowolona, bo rano dłużej śpi, wieczorem później kładziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spała tylko 40 minut, bo jakiś debilny konserwator zadzwonił mi domofonem, na to oczywiście mój durny pies sie rozszczekał. Ale facet dostał zjebke! Wkurza mnie to, że jak ktoś chce sie dostać do klatki to zawsze dzwoni pod numer 1, czyli do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - gdzie jestes? Wiesz już cos? Ale zimno znowu brrr, ale Marysia spaceru nie odpuscila. Czapke i kurtke wziela i prosto do drzwi, ale jej sie spodobalo łażenie po dworze :) @ przybyła, brzuch mnie nachrzania :( Tak piszecie tu o małżeńskich zabawach heh tylko ślinka mi cieknie :( Podłapałam grzybice, ledwo ja wyleczyłam a tu @ kurde, jak ta dziewica jestem :( w ogole cos mam kiepski dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek-po ok 2 tyg widac. Jesli faktycznie bedzieszcwiczyc.NIe pamietam ile dolkadnie. Ale ja bylam zajeta spalaniem tkanki tlusczowej i budowaniem miesniowej takze w tym przypadka waga to tak troche mala adekwatna bylaby. Ja jak tak intensywnie cwiczylam to bylo naparwde 5 razy w tygodniu czasami po 2 razy dziennie takz eto byla maskara, robilam wtedy papiery instruktorskie, takze dieta inna, duzo ogolnie jakdlam, rozdielenie na bialka, weglowodany etc ale to juz naparwde zabawa na dluzej. A na basen tez tak chodzilam. Jak w Anglii mieszkalam to codziennie rano o 5 wstawalam jak jescze ciemno bylo i najpierw na silke, potem basen, a potem do pracy :) Tylko w niedziele robilam sobie wolne. Dasz rade:) Jak zalezy to mozna!!!poprostu trzeba czerpac z tego przyjemnosc! Trzymam kciuki i pisz jakby co. Musze spadac. Pozniej zajrze. Milego dnia wsztystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Ziuute-wit C bierz razem z karnityna bo przyspiesza wchlanianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój Geniusz nie bawi się niczym, dosłownie!!!JUz sama nie wiem czym go zająć nie opłaca się kupowanie zabawek bo on i tak nalepszą radochę ma kiedy coś po prostu broi więc z zabawami nie pomogę. Byłam dziś z nim na spacerze to oczywiście najlepsze miejsca do zabawy to są błota i mokre trawniki tam gdzie jest sucho to chyba go kłuje:):)Ech mały brudasek rośnie., Teraz jeszcze wyszedł z tatusiem na dwór myślę ze dziś szybko padnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak szybciorem ziuutek ja mam szlaban na miesiac bo mialam cos tam robione i mam szlaban, a pozniej mam znow zaczac i zobaczyc czy bede krwawic znow, jak bede to zabieg bedzie :( i wtedy to pewnie ze 3 mce przerwy bedzie :P no zobaczymy AnnaSz wosk dobre dobre, ja probuje mojego oczyszczac z porow ale sie nie daje, a ja tak lubie..... wiem ze nie powinno sie wyciskac ale w mlodosci sie nauczylam i bez sensu ale to lubie :P:P:P:P tilli super wygladasz!!! ziuutek a czym dokladnie te rozstepy wywalczylas u kosmetyczki? to byly te jakies pilingi chemiczne czy cos? no wlasnie i musza byc swieze a takie pociazowe roczne to juz chyba nie co? ja mam takie i to pelno mam, i na udach i wewnatrz ud i na cycuszkach i nawet pod kolanami!!!!!! no masakra Anna Zapka ja mialam biopsje jak mialam 17 lat... i to co zobaczylam (czyli wlasnie ta strzykawe, wielka, metalowa) to myslalam ze zawalu dostane, na szczescie jakies gruczoly mi sie nalozyly i dlatego miala stwardnienie na piersi Gosiaczek moja tez rzadko sie bawi zabawkami, ma ich tyle ze ja w calym moim dziecinstwie tyle nie mialam, dostaje po starszym kuzynie, albo jej ktos kupuje a ona przy nich siedzi moze pol h lacznie w dzin i to przy dobrych wiatrach, jak sie z nia bawie, jak sama to z 10 min... Sylwia mnie wkurzal listonosz zawsze jak przychodzil, bo zawsze tak glosno trzaska ta klapka w drzwiach na listy .... a kiedys daaaaawno temu Zuzke w wozku usypialam na dole.... a no iteraz o mnie.... co ja przezylam w weekend!!! zatrulam sie czyms w pt pozbylam sie wszystkich dzieci, Zuzia spac poszla, przyszli znajomi zjedlismy pizze, wypilam dwa piwka, no i jakze w nocy sie obudzilam na wymiotowankoooo, dzizzzzzzzzzzzzzzzzz, myslalam ze rozsadze kibel.... w sob nic nie jadlam nie mialam sily na nic, w nocy znow wymiotowalam, a w nd mialam taka biegunke ze juz nie mialam sily wchodzic nawet do lazienki.... w nd juz nie wymiotowalam na szczescie, do tej pory prawie nic nie jem, wzielam wegielek w nd, wypilam te gluty z siemia lnianego i jakos przeszlo, na szczescie az tak bardzo to brzuch mnie nie bolal, ale ogolnie to goraczka, dreszcze i wszystko co przy zatruciu... moze schudne ;) z mezem oczywiscie klotnia o to, bo nawet w chorobie nie moglam na niego liczyc, no moze poznym popoludniem to tak, jak poszedl po wegielek, ale od rana po nocnym wymiotowaniu nawet sie dzieckiem nie zajal, tzn zajal ale tak plakala bo on siedzial a Zuzka ryczala ze nawet nie zmruzylam oka, no mialam go serdecznie dosc przysiegam, ehhh co tu opisywac.... dzieciak zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja na szybkiego . Ciaza potwierdzona z krwi. 5 tydzien. Mam bardzo duze problemy z praca i pracodawca i cala sytuacja w firmie. Jak juz ochlone i bede wiedziala na czym stoje w ogole o odezwe sie i poczytam Was....Powiem szczerze ze od piatku nie mam do nieczego glowy a chyba mam najlepsza diete cud pod sloncem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika kotku 🌼 gratulejszyn jeszcze raz :D dbaj o siebie i o fasoleczke jedz ladnie plisssss i mam nadzieje ze z praca sie wszysto pouklada... Alantoina...no moj maz mial to samo co ty jakies 3 tyg temu!!!!!!! dokladnie takie same objawy ja myslalam ze go czysci bo alkohol odstawil ale moze to jakas grypa zoladkowa? Olivcia tez w tym czasie rozwolnienie miala... tak sobie 1+1 dodalam i moze.. w kazdym badz razie wspolczuje kobieto! a co do facetow...taaa...jak oni maja katarek to swiat sie wali ale jak my baby sie zle poczujemy to nic sie nie dzieje :P jak ja sie zle czuje to pomoc mojego meza wyglada tak - \'wez tabletke\' i tyle ;) dzisiaj sie okaze czy jedziemy z pustymi rekoma do Polski czy nie maz mial dostac zaplate za prace w niedziele okazalo sie ze nie ma... i trzeba bylo dzwonic do wlascicielki mieszkania ktora jest w Afryce Pd i dzisiaj pojechal na te robote ze \'wspolnikiem\' i to chyba \'wspolnika\' robotaze kasy nie ma i moze nawet jej nie dostaniemy przed wyjazdem i w ogole ja juz powiedzialam mezowi \'KONIEC JAKICHKOLWIEK ROBOT Z KIMS NA SPOLE!!!!!\' tylko osiwiec mozna jak sie samemu robi to i odpowiedzialnosc wieksza ale czlowiek wie na czym stoi dziekuje jeszcze raz za mile slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz gratulacje dla ciężarówek1 Z Igorem bylam dziś pierwszy raz na specerze przed domkiem. Fajnie pochodził sobie w nowych butkach. Oby do lata! Z Ulcia mam areszt domowy do cz\wartku. Dziś mialam troszke luzu, bo pojechała z tatusiem. Teraz blogi spokój dzieci spią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×