Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Aneta spokojnie, nie martw sie wg norm ktore mi podali 4-5 tydz to 75-2600 a 5-6 850-20800, dziwne te normy troche ale jakkolwiek patrzac załapujesz sie w widełki. Na pewno bedzie dobrze :) trzymam kciuki kurcze dzis 1 dzien 7 tygodnia najchetniej do lekarza lecialabym juz w przyszlym, ale jesli za wczesnie i nic nie zobacze to sie dalej bede stresowac heh nikita - jak zobaczysz serducho w poniedzialek daj znac, zaraz polece sie zarejestrowac :P cierpliwosc jest cnota heh, chyba mi jej mocno brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuje za wsprcie. Z tymi nirmami jest różnie, bo laboratoria mają je różnie ustalone. Ja robiłam betę w Diagniostyce. Zazywam Luteinę od 16 d.c. 2x1. Ostatnią @ miałam 13 maja, a inseminację 24 maja. Miałam 2 pęcherzyki, jeden pękł rano przed insemincją, a drugi na następny dzień, ja zakładam, że zapłodnienie mogło nastąpić 27-28 maja, z tym, że beta przyrasta podobno od momentu zagnieżdżenia zarodka. Mogę się mylić, nie wiem tego na 100 %. N wkładce mam brązowe resztki luteiny, ale gin. powieziała, że to przez acard, bo rozrzedza krew, a muszę go ażywać, bo mam wrogość śluzu i dlatego właśnie musieliśmy począć dzidzię przez insemincję. Dzisiaj zdenerwowałam się, bo zobaczyłam kropelkę krwi na paierze. Dzieczyny, czy jak zaczyna się plamienie to jest to równoznaczne z zaczynającym się poronieniem? Cieszę się, że u Was ok, i że serduszka biją. Na pwno jesteście dużo bardziej spokojne. Trzymam kciuki za Was, aby dalej też było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta wiem, ze nie każde plamienie w ciazy oznacza od razu poronienie ale napewno trzeba to konsultować z lekarzem, leż dziś cały czas, ale jak jeszcze coś zobaczysz niepokojącego to lepiej do szpitala, ja mam brązowawe plamienia, lekarz powiedział, ze najgorsza jest świeża krew, wtedy odrazu do szpitala. Narazie u mnie ustało, jak zobaczyłam serduszko to sie bardzo uspokoiłam i uwierzyłam ze bedzie dobrze :) mocno Cie pozdrawiam i życze zdrowej dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ziuutek: no ja juz przebieram nózkami zeby pójśc do lekarza, na szczescie to tylko 2 dni, tez jestem niecierpliwa jak cholira, dam ci znac w poniedzialek, jokas zobaczyla serducho w 6 tyg i 2 dniu, wiec kurcze moze i u nas będzie widac na dniach... do Aneta: glowa do góry, trzeba myslec pozytywnie, podobno sila podswiadomosci jest wielka :-), twoja beta nie jest wysoka, ale przyrasta prawidlowo, no i podobno srodki na podtrzymanie fałszuja tez wyniki bety. Dziewczyny czy wy tez tak czestno latacie do kibelka? Ja mam jakas masakre, w nocy to wstaje z 3 razy, i do tego nie moge zastnąć, turlam sie z boku na bok do 3 razno... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na aukcje slicznych ciuszkow dla przyszlych mam i nie tylko ... takich ciazowych ubran nie znajdziesz w POlsce !!! http://www.allegro.pl/item208732041_4_przeslic zne_sukienki_h_m_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item208734189_4_przeslic zne_bluzki_h_m_z_londynu_gratis_.html http://www.allegro.pl/item208735815_komplet_4_ szarych_sweterkow_prosto_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item208737935_3_pary_mod nych_butkow_prosto_z_londynu_w_panterke.html http://www.allegro.pl/item208739685_2_pary_sli cznych_koturn_prosto_z_londynu_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z tym plamieniem Aneta szla do szptala jak nie mozesz do swojego lekarza. Ja mam za soba poronienie to wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny GRATULACJE DLA WAS WSZYSTKICH!Jestem tez lutówką ...ale 2007 i mój Skarbiatek właśnie piszczy na dole (z tęsknoty za mna of course:) i daje sie we znaki tacie. Byłam ciekawa i chciałam sobie przypomniec te juz odległe \"brzuszkowe\" czasy - dlatego troszkę Was podczytałam Anetko - nie marwt się na zapas, oczywiście że nie każde plamienie oznacza początek poronienia. Tak jak napisała wyzej koleżanka - najniebezpieczniejsze jest krwawienie żywą, czerwona krwia ( tak miałam w 5 tygodniu - z powodu krwiaka, który zagrażał ciąży). Ale wszystko sie dobrze skonczyło i mam cudowną , piękna córeczkę. Zycze Wam wszystkim duzo zdrówka, odpoczywajcie na maxa , nie stresujcie się niczym i naprawdę uważajcie na siebie. Byc może jest się w ciązy tylko raz w życiu a od tego okresu może zależec zdrówka Waszych dzieciaczków, warto więc wyluzować ze wszystkim... Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i każdą watpliwośc zawsze konsultujcie z lekarzem, ja pojechałam od razu do szpitala i wszystko skończyło się szczęśiwie. Nie miejcie oporów żeby \"zameczać\" swoich lekarzy telefonami gdy coś sie dzieje - po to się Wami opiekuja , pewnie najcześciej zreszta prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) niewiele piszę, bo czasu mało, ale podczytuję Was regularnie. U mnie nic się nie dzieje, odpukać. Żadnych mdłosći, bóli, plamień. Tylko piersi trochę pobolewją. Niedawno zrobiłam drugi test i tym razem obie krechy wyraźne i grube :) W czwartek idę do lekarza, to może będę już wiedzieć coś więcej. Na razie jakoś to jeszcze do mnie nie dociera, że po raz drugi będę mamą, te 9 miesięcy to cała wieczność a 20 luty tak odległy. No ale czas szybko leci, ani się obejrzymy a wyrosną nam brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez suwak pokazuje co innego jak w rzeczywistosci jest bo dzisiaj jest u mnie koniec 7 tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu puusto dzis nikita jak tam, juz bylaś widzialas?? melduj szybko to i ja sie zarejestruje :P juz jest topik na marzec hehe a tyle co nasz sie pojawil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu puusto dzis nikita jak tam, juz bylaś widzialas?? melduj szybko to i ja sie zarejestruje :P juz jest topik na marzec hehe a tyle co nasz sie pojawil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a szczególnie ziuutek: wlasnie wrocilam od lekarza, spokojniejsza o wiele, jest serduszko!!! dla mnie to tym piekniejszy moment ze w tamtej ciąży serduszka sie nie doczekalam. Pytalam sie przy okazji lekarza o szkodliwosc usg, ale mówil ze to bzdura, gdyby tak bylo, to w ogóle by go nie robili. I mówil ze to mlodsza ciąża bo wg mnie powinien byc pierwszy dzien siódmego tygodnia, a lekarz mówi ze to 6 tydzien, malenstwo ma 4 mm, kawal byka haha. Ziutek, mysle ze u ciebie jak pójdziesz tez bedzie widac juz serducho, fajnego masz lekarza? Mój jakis taki bezplciowy, sama zobaczylam na monitorze ze cos pika i pytam sie czy to serce, on ze tak. Zamiast mi pokazac. Chyba pójde do innego, albo jestem przewrazliwiona na maska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to jutro z rana sie rejestruje. Ale ci nikita zazdroszcze 4 mm kawał ludzia :P A przypomnij mi kiedy mialas ostatnia @? fajnego mam, a własciwie fajna bo to mloda kobieta. Do niej zawsze sie czeka, min pol godzinne opoznienia robi, bo kazdemu wszystko tlumaczy i duzo czasu poswieca, ale nie wiem czy nie bede musiala jej zmienic bo nie wiem czy przyjmuje w szpitalu. szkoda by bylo bo od lat do niej chodze i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnią @ mialam 14 maja, wiec twoja ciąża jest minimalnie wyzsza, daj znac jak pójdziesz do lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w 11 tygodniu ciąży nie jest za późno na pierwszą wizytę u gin. Słyszałam, że pierwszy trymestr jest najważniejszy, a mój lekarz ma dopiero wolne terminy od 6 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale 3 dni :) Dzis juz za pozno zeby sie rejestrowac heh no jakos mmusze wytrzymac :) Masz jakies dolegliwosci? Mnie piersi wsciekle bola, juz nie wiem jak mam spac..., no i zaparcia heh. Ale nadal zadnych wymiotow, moze tylko minimalne nudnosci ale nie wiem czy to nie z goraca. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolegliwości nie mam prawie w ogóle, piersi trochu pobolewaja i spiąca jeste straszliwie, no i siusianie mam dalej non stop. Poza tym spoko, kompletnie nic, ani nudnosci, ani bóli brzucha, oby tak dalej! Dziewczyny mam pytanie, chyba zmienie lekarza, wiec za tydzien znów będe musiala robic usg, potrzebuje L4 wiec nowy lekarz mi bez tego nie da. Myslicie ze zbyt czeste usg jest szkodliwe? Różne są opinie na ten temat. Mozna zaszkodzic dziecku? Dajcie znac, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropek- z tego co piszesz zrozumialam ze placisz osobno za wizyte i osobno za usg, tak? Mnie wizyta kosztuje 70 i w tym jest usg, badanie, recepty itp, wiec sobie nie bede w stanie tego usg odmowic hehe Mam tylko nadzieje ze nie wpadna na pomysl kasowania osobno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jestem w 6tyg.Termin obliczylam na 24luty.Dzisiaj rano bardzo bolal mnie brzuszek i nie poszlam do pracy.Po poludniu pojade do lekarza.Wy tez tak cierpicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Jak się czujecie? Czy tak samo jak u mnie zmienił się wam smak i węch wyostrzył? U mnie najgorzej z czyszczeniem zębów:O Moja ulubiona pasta i płyn do płukania jamy ustnej, które do tej pory dawały super świeżość, mają smak nie do zniesienia:O Teraz czyszczenie zębów jest dla mnie okropne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Kropek.. Ja do gin chodzę prywatnie, lekarz jest boooooski. Polecam każdej. Tylko problem bo od 13.07 do 5 .08 ma przerwę urlopową. przed nią już się nie dostanę i stąd tak długi termin. Ale zaciskam zęby i będę czekac. Może to i lepiej, bo gdybym miała zdjęcie i filmik z nagraniem mojej iskierki to trudniej byłoby mi utrzymac to w tajemnicy przed rodzinką. a muszę i to do 3 miesiąca (czyli jeszcze tylko dwa :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Powiedzcie mi, czy którejs lekarz powiedzial ze ciąża jest niższa niz faktycznie sobie wyliczasz po zrobieniu usg? Ja sobie wyliczylam jak bylam u lekarza ze to pierwszy dzien 7 tyg, a lekarz mi mówi ze wg usg ciąża jest mlodsza bo to pierwszy dzien 6 tyg. Przestraszylam sie troche ze moze cosik mi sie za wolno rozwija, dajcie znac czy tak mialyscie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mi tez lekarz powiedział ze ciąża wyglada na młodszą ale u mnie to normalne bo ja miałam długie cykle wiec nie zaszłam 2 tygodnie po @ tylko 3, wiec ten tydzień może być młodsza, mysle ze to nic złego przecież nigdy nie wiadomo w 100% kiedy była owu. Ja czuje sie nieźle mdli mnie tylko rano a tak to własciwie nie czuje ze jestem w ciąży tylko jem znacznie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Nikita nie martw sie lekarz na kolejnym usg porówna wielkość dziecka i wtedy ci powie czy ciąża jest zgodna z terminem wynikającym z OM (każda ciąża rozwija się według własnego trybu -płód może do następnego usg nadgonić tę różnicę gdyż na początku bardzo szybko rośnie) czy też jest młodsza z powodu przesunięcia owulacji. Uszy do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita trudno powiedziec, ale poczekaj bedzie dobrze. Kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita a prowadziłaś karty obserwacji tzn metodę naturalnego planowania, bo jeśli tak, to możesz to sobie sprawdzic. Ja dzięki tym obserwacjom wiem dokładnie, ze owu miałam 8 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy! Moze i racja ze to dopiero malensto i licza sie milimetry, a co sprzet to i inny pomiar. W czwartek ide do innego lekarza w mojej miescinie na miejscu i wtedy jeszcze raz zobacze, choc mam nadzieje ze usg po 4 dniach maluszkowi nie zaszkodzi...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki. Ciesze się że u was wszystko wporządku że ciąze rozwijaja sie prawiłowo i że widziałyście już bijace serduszka swoich maleństw :) Ja wczoraj znowu po dwóch tygodniach byłam zmuszona iśc do mojego lekarza bo zaczełam się niepokoić że robi mi się jakiś stan zapalny :( uspokoił mnie że to nie jest bardzo grozne dla płodu i przepisał jakieś globulki. Dla pewności zrobił mi znowu usg. jejku mówie wam dziewczyny aż byłam w szoku jak zobaczyłam już bardziej wyrażne maleństwo i serduszko znowu widziałam i głowka sie odróżniała od reszty ciała.Wkońcu w ciągu dwóch tygodni podwoiło swoją wielkość. miało 14 mm a teraz ma 28mm :) a najlepiej mi sie podobało jak pomachało takimi maleńkimi raczkami i nózkami i zaczęło sobie podskakiwać aż lekarz się usmiał że macha do mamusi :) powiedział że to już sam poczatek 10 tygodnia. Pozdrawiam was wszystkie i trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×