Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Dzięki Tilli, przekaże dziewczynom. Szkoda, że nie ma Cie z nami :( No i szkoda, że nikt tu już nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 🌼 dziekuje za pamiec :) czujemy sie bardzo dobrze :D weszlismy w trzeci trymestr z rozmachem bebzolek bardzo duzy ;) synek kopie przerazliwie mocno, czasem az lzy w oczach mam...no ale coz. znaczy ze ma sile chlopak ;) powoli zaczynam wszystko przygotowywac Olivcia co wieczor tuli sie do brzuszka, glaszcze, pocaluje i ciagle mowi o 'baby' :D tylko ciuszki mi zabiera z szafek Malego - mowi 'moje' i wpycha do swoich szafek :) ogolnie bardzo pozytywnie:) caluski:) ciekawe jak tam nowe mamusie u was?:) bo chyba juz pare urodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anted
Tilli, pozdrawiam serdecznie, szkoda, że cię nie ma tam u nas na nowych śmieciach, może jeszcze zajrzysz do nas, całuski dla Oliwki i małego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a ja zagladam dopiero dzisiaj Wszystko dlatego, że teraz jak zagladam na kafe to nigdy naszego topiku już nie widac. Tilli - bardzo sie cieszę, że wszytsko u Was ok. Olivka już sie szykuje do roli siostry - super! A u nas się pojawiło nowe maleństwo - Oluś Angeliki :) 18.11. Zdrowy i duży :) Buziaczki dla Ciebie i sie trzymaj zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* dziewczyny ja nawet nie wiem jaki jest adres na nowe forum.gdzies mi sie to zapodzialo... poza tym nie wiem czy po tak dlugim okresie jeszcze byscie mnie tam chcialy hihi :) no i kolejna sprawa to taka ze nie bylabym bardzo aktywna forumowiczka ;) u mnie dobrze. bylam w szpitalu. mnie zaczely mnie chwytac skurcze krzyzowe ale szyjka jest zamknieta - to najwazniejsze:) mam lezec i sie oszczedzac.... pytanie tylko jak??? moje dziecko to torpeda... ja nie wiem skad ma tyle energii oby wytrzymac do stycznia.. ucalowania dla Was i nowej podwojnes mamusi :* dziekuje Sylwia za wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cafe-mama.phorum.pl/ Tilli oczywiście, że chciałybyśmy żebyś była z nami. Zaloguj się i jak dostaniesz autoryzację to poprosimy admina, żeby Cię wpisał, bez dodatkowych warunków. I nie przejmuj się, że nie będziesz częstym gościem. Niektóre dziewczyny pojawiają się raz na kilka dni, ale przynajmniej mamy kontakt :) Żeby Cie bardziej zachęcić i rozpalić Twoją ciekawość to Ci napiszę, że kolejne 2 lutówki są w ciąży :D Ale kto - nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tilii gratuluję :) Sylwia zarejstrowałam się na tym nowym forum, żeby czasem Was poczytać :P ale czekam na jakiegoś emaila, jak Was później znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula zgłosiłam Cie o dołączenie do grupy luty 2008. Powinnas dostac info na maila, że jesteś dopisana i wtedy możesz wchodzic bez przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam informację że zostałam dodana do grupy, ze mogę zobaczyć informacje o grupie pod linkiem ale nic z tego klikam i nawet się zalogować nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jeszcze jakaś lutówka chce się dołączyć do naszego nowego, normalnego, przyjaznego forum bez pomarańczowego syfu, to niech się zaloguje na www.cafe-mama.phorum.pl. Potem należy się dopisać do grupy (w opcjach) z naszym miesiącem. Moderatorka zaakceptuje i już będziecie mogły z nami pisać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka - poszukaj topiku "luty 2008". Powinnaś dać radę wejść, bo jak kiedyś zobaczyłyśmy, że się zalogowałaś to poprosiłyśmy admina o dopisanie do grupy. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika767u
aaaa własnie że zagląda Sylwia :D uhuhuh ale się naczytałam, piękne te nasze pisanie zwlaszcza te początkowe strony. Gratulacje Tilli !!! pozdrawiam Was kochane moje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam, bo sie przestraszyłam, ze topik zniknął :( Witaj 9 luty :D Pozdrowienia dla Ciebie i Vanessy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam tu, bo coś nie halo z naszym forum jest... czy to tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi mi tez nasze nie dziala. :O zdarzylam tylko fotki Mamby zobaczyc rano a teraz juz mi nie wchodzi :( mam nadzieje ze to przejsciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixii
Witam ! I o zdrowie pytam ,,, Zaraz zostane zlionczowana ze tyle sie nie pokazywałam na forum. Chyle głowe - przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×