Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość lutówka27

Czy już jakieś radosne mamusie w lutym? Jeżeli mi sie udało to termin prawdopodobnie na 21.02.2008 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło matkooo
Po co zaczynasz temat jeśli jeszcze nie wiesz czy ci sie udało. Życzę powodzenia ale najpierw test a potem temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja zrobiłam juz dwa testy i to tydzien przed planowana miesiączką bo juz wiedzialam ze jestem w ciaży. Objawy identyczne jak przy ciązy pierwszej :) mi termin wychodzi ok 5 luty 2008. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajny ten luty - ja też pracuję :))) nad tym terminem :))) Wiosna - gratuluję :))) A kiedy miałaś owu ? ja chyba jestem w trakcie , jak wyjdzie to może na końcówkę lutego załapie :))) No i Intimka tu pojawiła :))) jakiś topik z dobrą wróżbą , czy co :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiiiia
znowu ta baba 😠 intima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dziewczyny!! Ależ ten czas leci już luty 2008 sie pojawił. Wszystkiego najlepszego i spokojnych 9 miesięcy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo i rownież życze przyszłym mamuśkom duuużo duużo zdrówka i spokoju przede wszystkim. A co do wiosny to jest chyba najpiękniejszy okres na powitanie maluszka na świecie. Pierwszą córeczkę urodziłam 14 kwietnia 2005. Praktycznie całymi dniami spędzaliśmy czas na swieżym powietrzu :) Wiec czego chciec wiecej. No może jeszcze zdrowego dzidziusia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutówka27
Chyba jeszcze mało osób z takim terminem .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
witam i gratuluje wszystkim szczesciarom!!!! Tak tylko kontrolnie wpadlam, bo moze (tfu tfu odpukac) do was dolacze bo mialam dzisiaj termin @ ....i narazie echo :D Ale z testem poczekam jeszcze pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Oj jak narazie to tu tylko jedna "prawdziwa" lutowka. Cos w ten luty ciezko trafic chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Wiosna, a jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! No prawdziwych lutówek tu chba nie ma ....:((( Ja też Mańka mam nadzieję ....:))) ale to dopiero tuż po owu , więc czekam :))) Właśnie Wiosna napisz coś :))) Gratuluję i pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest prosta
Lutówek nie ma wcale bo żeby mieć termin na 21.02 to owulacja powinna być jutro i skąd te dziewczyny mają wiedzieć że są w ciąży skoro jeszcze owulacji nie mają i może nawet seksu jeszcze nie było ???? Oby Ci się udało, ale z tym terminem to trochę przesadziłaś. Mimo wszystko życzę zaciążenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;))) Myślę ,że lutówki jakieś się znajdą .....:))) :))) Nic nie bój I terminy nauczą się obliczać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO odpowiedź jest prosta
jeśli termin porodu przypada na 21 lutego to zapłodnienie powinno mieć miejsce 29 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko i lutówko27 gratulacje🌼!!!!!! Trzymam kciuki za Was i Wasze fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do odpowiedź Weszlam specjalnie na kalendarz, który oblicza termin porodu i nie masz racji! Jeżeli owulka byla 16 maja to wg tego kalendarza termin na 5 lutego zapraszam na onet.zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno i inne dziewczyny-GRATULACJE!!!🌻 Wiosno spójrzw moją stopkę kiedy urodził sie mój synus:) Termin miałam jednak na 5 lutego-tak jak Ty i to własnie ja załozyłam w Dzien Matki 2006 topik H.U.R.R.A. dwie kreski na tescie-LUTY 2007....Jak ten czas leci...SZOK.Dlatego z sentymentu bede tu zagladac,a Wy jak bedziecie miały do nas pytania,to tez serdecznie zapraszamy.Jak to mówią: Wiosną robione,zimą rodzone to najlepsze okazy;-) Całusy!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za głupoty ktos pomaranczowy tam pisze? Ja ostatni okres miałam 1 maja 2006 i termin na 5 luty 2007, a test pokazał Kube dokładnie w Dzien Matki 2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Odpowiedz jest prosta - cos ci sie kobieto pomylilo. bo wedlug reguly Negellego ktora posluguja sie wszyscy lekarze jest -3 miesiace +7 dni. ZAsiegnela bys informacji w necie a potem wypowiadala bo troche glupio ci to teraz wyszlo :O, ale kazdy sie moze pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Kubuś cudny!!!!Gratulacje!!!Az lezka kręci się w oku patrząc na takiego cudnego chlopczyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
Kasia C slicznego masz Kubusia, a esy ma pod sam sufit ;) Gapinka to trzymam za nas kciuki co bysmy sie tu obie mogly "legalnie" wypowiadac :) Zaraz nas tu ktos objedzie ze sie tu wsadzamy bez II kreseczek hehe ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki,zobaczycie jak to zleci,ze za chwile zajrzycie na topik LUTY 2009.......przed tem jednak czeka Was lot w kosmos....CUDOWNY!!!!!!!!Bede do Was zagladac i ponownie zapraszam do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tu Mańka bardzo podoba - nie damy się , co? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka150
no jasne Gapinka..ja juz sie tu czuje jak u siebie ;) Jak sie tak mocno postaramy to moze uda nam sie "zalegalizowac" tez zwiazek z tym topikiem....jak narazie u mnie @ brak, ale to dopiero jeden dzien spoznienia, ale ja juz cala nastawiona i ready jestem na lutowke 2008 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×