Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dziewczyny ja nie mam takiego doswiadczenia jak zapka, ale tej niani z kontrola oddechu nie zamierzam kupowac , to wydatek kilku setek, ale poniewaz moja sypailnia jest na pietrze i tam bedzie nasz Mati, a kuchnia i lazienka na dole, chce miec taka nianie na podsluch, ale laktator kupilam za 39 zl, reczny\" babyone\", ma w komplecie oslonka silikonowa, ta pompka jest na dlugim wezyku , jest butelka i odrazu z anatomincznym smoczkiem silikonowym dla dzidziusia i zebrane opinie sa b.pozytywne, a obok stal inny za grubo ponad setke, i zagladalam do srodka duzo sie nie roznilo, Sterylizatora tez nie kupuje i podgrzewacza tez na razie, zobacze potem jak bedzie potrzebny to kupie, a moze sie obejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,ze te nianie to nie najpotrzebniejszy sprzet ale moze sie przydac.Niani tej\"od placzu\" to ja nie potrebuje bo mam mieszkanko nie tak duze i napewno usłysze,a co do tej oddechowej to sie zastanawiam bo tak strasza wkolo ta smiercia łozeczkowa.. Zarz poczytam o tym porodzie:) Ktoras z was ma zamiar kupic wozek x-landera...oto co o nim znalazlam.....podobno mala gondolka a reszta tu.. http://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/x-lander-co-myslicie-o-tym-wozku-prosze-o-opinie-5146/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! lula-mam nadzieję,że Ty już prawie zdrowa.Masz drugi raz badanie na krzywą cukrową?A czemu drugi raz?Na pierwszą wizytę na tym badaniu zabrałaś cytrynkę?...mi pomogła złagodzić smak. Ja właśnie zaczęłam 36tydzień i powiem Ci,że staram się ruszać jak najwięcej i wywiązywac z codziennych domowych obowiązków jak zawsze ale mam takie bóle kręgosłupa i miednicy,że hoho....i czasem juz naprawde wymiękam.agnes dobrze Ci radzi jak już będziesz z tą chorobą wstrętną przegrywac to weż sobie paracetamol. Ja skurczy jeszcze niemam...ale chciałabym coś więcej wiedziec na ich temat.Napisz jak masz często i w ktorym miejscu dokładnie. Czy bardzo Cię boli?Długo trwa taki jeden skurcz? zapka-mam nadzieję,ze skurcze masz takie dość znośne,bo ja niemam i dlatego chciałam się zapytać jak to jest z tymi skurczami? Zyczę Ci zdrówka:) anted-Ty mi też napisz coś proszę o tych Twoich skurczach,bo ja jestem zaczarowana. agnes-to super,ze zmieniacie mieszkanko,pewnie juz doczekać się niemożesz:)Mój mąż pali papieroski...ale jak widzi,ze ja już wcale,ze udało mi się to ma coraz więcej wyrzutów sumienia i widzę jak juz się ogranicza.Ja tez mu mówię,że śmierdzi:)bo to prawda...ja go nienaciskam,bo wiem że niebawem sam rzuci.A jak synek bedzie na świecie to juz on sam od siebie niewpadłby na pomysł zapalenia fajki. Blondi-mnie równiez bardzo martwi sytuacja katariny:( Ja byłam w takim toksycznym związku 7lat,ale wkoncu udało mi się uwolnić z niego i jestem teraz bardzo szczęliwa i na maxa zakochana w swoim męzu z wzajemnością dzięki Bogu,więc wierze że i katarina będzie jeszcze bardzo szczęśliwa. natimp-a czy Ty bierzesz nospe?Miewasz skurcze? Jennny-10 st.na plusie...suuuper,ale masz ciepełko tam u siebie:) I jak poród w wodzie aktualny? A ja pierwszy raz słyszę od Ciebie o czymś takim jak elektroniczne nianie:)A te sterylizatory? Podgrzewacz do butelki to naszczęście wiem co to i nawet juz posiadam.Mi napewno się przyda,bo jesli będe miała pokarm to moge ściągać i miec na póżniej a jak niebede miała to i tym bardziej podgrzewacz się przyda. nikita-napisz o tym aparacie na bezdech coś więcej,bo ja pierwszy raz o nim słyszę.Drogi jest? My dziś w nocy znów niemogliśmy spać,bo pies sasiadów całą noc tak strasznie ujadał,że niedało się spać.A wczoraj mieli imprezkę i tez niedało się spać.Mamy takich jednych przekletych sasiadów,o których wybrykach jak zaczęłabym Wam pisać to nieuwierzyłybyście...echhh,co zrobić:( Od kilku dni mam prawdziwe problemy z moim psiakiem...on paniczmie boji się wystrzałów,a u nas gówniarze po 10 lat biegają i strzelają co chwilka.Prawdziwe utrapienie...on cały się trzęsie i chowa za mną albo w jakiś ciemny kąt...tak mi go szkoda.On ma tak od urodzenia:(...a niechcę go szprycować tabletkami nasennymi:( Jakoś to przeżyjemy,jeszcze tylko 2 no może 3 dni takiego strzelania:( Wstalismy dziś bardzo pózno przez tą nieprzespaną kolejna noc,pojechaliśmy zamknać sklep,na zakupy i do domku.Wzięłam się za sprzątanie i spakowałam torbę do szpitala...mam nadzieję,że mam na liście do szpitala wszystko co będzie mi potrzebne,że o niczym niezapomniałam. Brzuszek mi rzeczywiście opadł,czuję to wyrażnie i widzę.Nogi bolą i puchną:(Kregosłup i miednica boli:(czasem za bardzo,że chodzić się nieda....ale to nic.Maleństwo kochane cudownie się rusza i to jest najważniejsze:) Idę powiesić pranie,zajrzę póżniej,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka ale sie rozpisalas :) jesli chodzi o moje skurcze sa nie bolesne ale wyraznie odczuwalne, to takie dziwne uczucie, spina sie caly brzuch i mam takie wrazenie ze jednoczesnie wypycha sie do przodu a tak poza tym to mam przeczucie ze moj Mateuszek pcha sie na swiat, ale coz czas pokaze moj kotek tez boi sie tych noworocznych wystrzalow, a co do sasiadow ja wspolczuje, ja mam tylko glosno w wakacje, kiedy sasiedzi wynajmuja kwatery i urzadzaja nocne grille, ale wakacje szybko mijaja, a tak poza tym to spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ratujcie, zlapala mnie taka zgaga chyba pierwszy raz w zyciu, az pojawia mi sie odruch wymiotny, ten caly kwas podchodzi az do gardla, a juz nie mowie o calym przelyku, zoladku, doslownie wszedzie to czuje, chyba oszaleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted na zgagę Reni pomaga.Mnie też brzuch sie stawia tak jak tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taką ostrą zgagę to już najlepiej reni!!!Działa szybko i jest bezpieczna.Wiem co to taka mega ostra zgaga i współczuję,samo raczej szybko nieprzejdzie.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-suuuper sprawa!To pewnie ma wiele funkcji. Ja mam malutkie mieszkanko,więc u mnie niejest potrzebne......ale ta eletroniczna niania to zaintrygowała mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, Też zastanawiam się nad kupnem niani, sterylizatora i tej całej reszty, ale narazie chyba sobie daruje, zobaczę jeśli później rzeczywiście będzie potrzebne to dokupię. Słyszałam, że śmierć łużeczkowa grozi tylko wtedy gdy dziecko ułoży się do snu, na brzuszku i są dosyć miekkie poduszki, w innym przypadku podobno nie ma ryzyka. Napewno teraz chciałambym zaopatrzyć się w laktator (raczej ręczy) może któryś mi polecicie ? Narazie jestem zielona w tym temacie. Małpeczko współczuję ci sąsiadów i problemów z pieskiem (dobrze, że tylko parę dni w roku). Wyczytałam w jakimś poradniku, że u kobiet które rodzą po raz pierwszy dziecko wcześniej schodzi do kanału rodnego, co nie zawsze oznacza szybki poród, ale pewnie te bule miednicy są z tym związane. Mi sotatnio dokuczają coraz mocniej, budzą mnie już parę razy w nocy, a przekręcnie się na drugi bok jest coraz boleśniejsze. Na szczęście nie mam innych dolegliwości więc w ciągu dnia mogę się jeszcze całkiem sprawnie poruszać. Hmm.. jestem ciekawa jak wyglądają skurcze, ale napewno nie można ich przeoczyć i niedługo się dowiem :) Anet mi na lekką zgagę pomaga mleko, ale na ciężko to pewnie tylko reni, mam nadzieję, że szybko ci przejdzie. Buziaczki, zmykam na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny piszecie o tych nianiach, faktycznie przy dużym mieszkaniu może się przydać, ale ja osobiście się wstrzymam z takim spzrętem, a z tym ułożeniem maluszka dos nu to kupiłam sobie bardzo fajny wynalazek, który nie tylko zapobiega złemu ułożeniu, ale też jest dobry na kształtowanie kręgosłupa i ewentualne wyrobienie nawyku dzidziusiowi spania w okręślonych pozycjach, są to dwa wałeczki piankowe w obleczce frotkowej na takim szerokim pasie regulowanym na rzep, super sprawa moja koleżanka używa i bardzo chwali, mam nadzieje że mnie też się to przyda nazywa się to na allegro http://www.allegro.pl/item289214208_bezpieczne_waleczki_do_snu_7_kolorow_nowosc.html sa rozne z zabaweczkami itp. wysylam wam linka pierwszego z brzegu moze kogos zainteresuje co do laktatora to ja kupilam reczny babyono i pomimo ze nie uzywalam :) to wydaje mi sie byc praktyczny 36zl nowy z butelka smoczkiem i oslonkami na piersi nie wiem co ze sterylizatorem bo zastanawiam sie nad kupnem z AVENTU, do mikroweli ale nie wiem czy inne butelki spasuja bo na razie mam dwie butelki canpola antykolkowa i malutka balonika :) ps. mnie zgaga chwyta zawsze po zjedzeniu kwasnego zwlaszcza mandarynek, pomaranczy i potem cierpie ale zachcianki to zachcianki, niestety nie mam na to sposobu poza wypiciem czegos bardzo slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !!! ja tez tak jak myszsza kupilam te waleczki obleczone frotka, wlasnie je wypralam, sa praktyczne, mozna pokrowiec swobodnie sciagnac i nalozyc, jesli chodzi o laktator , to w poprzednim poscie wprowadzilam was w blad, tzn. za 38 zl, ale firmy Canpol babies reczny ( a podalam firme babyone, poniewaz kupilam inne akcesoria dla malego tej firmy), i tez ma oslonke silikonowa masujaca, buteleczke, smoczek anatoniczny silikonowy, regulatr cisnienia i pompka jest na rurce, a nie przy samym laktatorze. ja chce kupic nianie elektr., nie poniewaz moze sie obrucic na brzuszek, mysle ze te waleczki sa bezpieczne, ale wlasnie dlatego ze bede funkcjonowac na dwoch pietrach, i np. jak bede prasowac w lazience i do tego chodzaca pralka moge go nie slyszec a niania pomoze :) dzieki za rady co do zgagi, dzisiaj juz jest dobrze, a wczoraj pomoglam sobie mlekiem i migdalami, i poprostu poszlam spac. dzisiaj moj maly strasznie sie wierci, chyba ma malo miesjca, poniewaz czzuje doslownie kazdy ruch. dziewczyny ja tez zapomnialam i musze dokuic, pamietajcie o tantum rosa, w domu juz sobie rozpuscie, i wlejscie do jakiegos pojemniczka z ropylaczem, i najlepiej sobie czesto spryskiwac krocze, juz po porodzie, pomaga w gojeniu i daje ulge, najlepiej zeby ten plyn mial temp. pokojowa, a po porodzie koniecznie msimy sie wyproznic, bede przychodzic i macac nas po brzuchu , wiec podobno jest dobrze zjesc z 2 ugotowane buraczki, pomagja pojsc do toalety papa, caluski p.s katarina odezwij sie, martwimy sie, cos ziuuutek tez nie daje znaku zycia, olcia tez zamilkla i wiele innych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widziałam, że ostatnio tak się mierzyłyście, zrobiłam dzis to samo i mam na wysokości pepka mierząc 92 cm. też mam brzuch nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ,ze słyszalam od innych mam,ze te laktatory to lepsze sa elektryczne ze wzgledu na to,ze strasznie boli reka od sciagania i nadgarstek,i ze straszne to jest wyczerpujace i pracochlonne,ze lepsze sa elektroniczne,ze sie zalozy i mleko samo leci. Malpeczko szkoda mi Twojego pieska biedaczek:(Sylwester musi byc dla niego koszmarem,powinien byl sie urodzic w Anglii tu jest zakaz strzelania na sylwestra:D:D Porod w wodzie dalej aktualny ale to wszystko zalezy od tego,czy bedzie wolny basen ,w momencie kiedy ja bede rodzic...wiec zobaczymy...mam nadzieje ze bedzie! Anted ja mam zgage prawie codziennie wieczorem i u mnie tylko reni.i to takie o mocniejszym dzialaniu,mowia ze podono zgaga to na włoski,wiec prawdopodobnie nasze dzieciaczki beda mialy bujne czuprynki U mnie brzuszek wysoko,co prawda chyba latwie byloby mi sie turlac niz chodzic ale jak narazie nic na porod nie wskazuje nie mam skurczy ..a zostalo juz tylko 29 dni. jak ten czas polecal:) Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
w szkole rodzenia rane po porodzie radzą przemywać zwykłym mydełkiem bambino. tak stosowałam 3 lata temu jak rdziłam Ulcię. tak rzeczywiście o wypróznienia pytają, w szpitalu miejskim każdej dziewczynie od razu dawali czopki glicerynowe też można je sobie samemu kupić na początek pomogą gdy są problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ile u was zostaje się w szpitalu po porodzie?U nas pełne 3 doby! To chyba lepiej,bo jak dziecko złapie żółtaczke to jeszcze w szpitalu... A ja mam brzuch wysoko i trudno mi oddychać, zgaga koszmar!Jak sie obniży to przynosi ulgę w oddychaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty u mnie po porodzie zostaje sie od 4-10 godzin:) Denis a jakie moga byc problemy z wyproznianiem? cos moze \"nie działac\" po porodzie? Anted to sugerujesz ze tantum wziac ze soba do szpitala? Dziewczyny a skad wytrzasnac te liscie maliny? Czy sa juz takie gotowe herbatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a wiecie ze slyszalam od niejednej kobieciny ze najlepiej sobie recznie mleko sciagac. sciskajac piersiatke, nie wiem czemu to jest lepsze od tych urzadzen roznych. no ja nie bede kupowac raczej zadnego laktatora chyba ze ktos mi kupi :D. ja kupilam mojej siostrze ten najzwyklejszy za 15zl i uzyla go dwa razy. ale kazda kobieta inna wiadomo. nad podgrzewaczem pomysle i oczywiscie zlece komus hihihi. ciuszki mamy i bedziemy dostawac od mojego Darka siostry (corcia ma 1,5 roku) i brata (corcia ma roczek) takze akurat o to to sie nie martwie. natomiast mamy duzo znajomych (oczywisice koledzy od Darka ktorzy sa moimi kolegami tez, ktorych lubie bardzo ale wiadomo tylko nam sie sytuacja zmienila bo my bedziemy miec dzidzie, BOZEEEEEEEEEEE nie moge sie jej juz doczekac :):):):)) na czym to ja stanelam.... aha na znajomych no wlasnie i pewnie i tak beda sie pytac co kupic wiec bede rozporzadzac :D:D:D:D:D siostra to pewnie bedzie zawalac mnie ciuszkami dla dziewuszki bn=o ona to szalona na tym punkcie. ona chciala bardzo dziewczynke i juz sobie wyobrazala jak to bedzie sie ubierac czasem jak dziecko. tzn podobnie wiecie jak na filmach czasem, albo jak ojciec z synem :) i tu chlopiec jej wyszedl ale wiadomo nie ubolewala nad tym, jest bardzo szczesliwa, tylko ze sama wychowuje bo ojciec jak sie dowiedzial po ponad roku zwiazku niby wielkiej milosci po prostu ja zostawil. ale wyszla na tym bardzo dobrze. oczywiscie przeplakala swoje ale na tym sie skonczylo, synus zdrowy, cudowny i wszystko co najlepsze i ma ona dobra prace, dostaje zasilek na dzidzie i naprawde powodzi jej sie dobrze. WIEC KATARINKO SLONECZKO TO PRZESLANIE DO CIEBIE SPECJALNIE. i odezwij sie. przedwczoraj gadalam z ta moja lajza i powiedzialam mu wszystko co mi lezy na sercu. nie mozemy sie doczekac dzidzi. on jest taki dumny z siebie ze bedzie mial dziecko, corcie i w ogole ze slub to sie tak podnieca, obdzwania ludzi i zaprasza. tylko ze cholera no czasem jeszcze buja w oblokach ale juz ja go sprowadze na ziemiei bujac to on bedzie nasza corcie!! slub bedzie i tak ale nie z przymusu, kochamy sie tylko czasem cos jest nie tak. ja zaznacze (nie tlumacze go absolutnie) ze my sie znamy od lipca zeszlego roku jak bylam w Anglii na trzy miesiace, pozniej 7 go nie widzialam tylko smski i telefony, ale niec konkretnego, chociaz serce to mi w gardle stalo jak dzwonil :) skonczylam szkole i po 7 miesiacach przylecialam z kolezanka i tak sie zaczelo. jestesmy razem 8,5 mca a w ciazy jestem 8 mcy. my po dwoch tyg wpadlismy... wiec od razu na gleboka wode rzuceni, a ze kobiety sa bardziej dojrzale oczywiscie ;) to tak mam z nim :O wlasnie dzis jest on z mamusia swoja w Londynie, chcial jej pokazac, ja nie pojechalam bo bym tam umarla z bolu brzuszka i stop jakbym pochodzila troche. wiec siedze sobie i mam czas na wyciszenie :) ide zaraz pod prysznic i bede tam siedziec i siedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie napiszcie cos o tantum rosa jak mozecie i czy to jest pelna nazwa czy jeszcze cos tam trzeba dopowiedziec. bo tantum rosa to wiem ze sa jakies tabletki na menopauze chyba, no i jak zlece mojej siostrze zeby kupila bo jest w Pl to zeby mi czasem tego szalona nie kupila ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tantum rosa to taki proszek w saszetkach trzeba go rozpuscic w przegotowanej wodzie, ja własnie mam zamiar go po porodzie stosowac tylko zastanawialam sie jak go rozpuszczac w szpitalu a ta metoda do butelki ze spryskiwaczem wydaje mi sie super :) tez tak zrobie. On pomaga na infekcje i w ogole leczy wszystko takze mysle ze warto. Co do stylizatora i podgrzewacza to narazie nie kupuje, jak bedzie trzeba to zawsze mozna, bez laktatora tez sie obeszłam po pierwszym porodzie, mała od razu pieknie ssała i nie było problemów z piersiami oby teraz tez tak było. Troche sie martwie tym oddechem maluszka bo jednak smierc łózeczkowa sie zdarza, ale zastanowie sie nad tym jeszcze bo to jednak duzy wydatek :(, tyle ze mozna nie usłyszec braku oddechu a tak to jest sie napewno spokojniejszym, szkoda własnie ze nie mam od kogo pozyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem doświadczono mamą, chłopców karmiłam piersia i nie miałam żadnego laktatora.Pokarm ściągałam ręcznie jeśli była potrzeba i nie produkowałam na zapas- było b. dobrze!!!:) Co do podmywania wystarczy łagodne mydełko, nie miałam żadnych komplikacjki i wszybciutko dochodziłam do siebie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Jenny! my się zastanawiamy gdzie się podziały niektóre nasze STYCZNIÓWKI, a Ty sobie tutaj siedzisz ;-) Wolisz być pierwsza niż ostatnia? :D Podczytujesz nas czasem? Ja mam termin na 13-15 stycznia, więcraczej na pewno urodzę w styczniu :-) Wolałabym przed wyznaczoną datą... U nas jest już kilka Mamuś i bardzo im zazdroszczę. Trzymam za Was wszystkie kciuki!! 🌼 Miłego oczekiwania na Maleństwa; lightowych porodów i ogólnie Szczęśliwego Nowego Roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, wlasnie sie zmierzylam i mam 95cm na poziomie pepka. brzuch chyba w tm samym mijscu ale juz sama nie wiem. ja mam termin na 23 takze jescze pewnie zejdzie w dol. Jesli chodzi o pomiary podczas usg to radze sie nei przejmowac duzymi dziecmi. ostatnio kolezanka ktora urodzila(o ktorej Wam pisalam) tez niby miala miec ciezki porod bo dziecko mialo miec ponad 4 kg a urodzila sie mala w 10 min i wazyla 3150. Tazke glowy do gory:) katarina-daj znac co u Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! u mnie wlasnie byl ksiadz po koledzie, i bylam bardzo dumna ze swojego brzuszka i synka w nim :) dziewczyny u nas te szaetki \"tantum rosa\" do podmywania, jest na spisie ze szpitala co trzebna wziasc dla mamy do szpitala, i rozmawialm z polozna, podobno rewelacyjnie sie goi po tym i oni odgornie prosza o to aby miec, a buteleczka ze spray, poniewaz krocze jest obolale takie spriskiwanie nie podraznia, kobiety nie boja sie bolu przy dotyku i jest latwiej zastosowac nawet lezac w lozku, a zeby podmyc sie mydelkiem musimy isc koniecznie do lazienki i wiado o robimy to rzadziej. co do lakatatorow, slyszalam ze reczne sa lepsze poniewaz same decydujemy z jakas sila i predkoscia siagamy mleko, ja tez mam nadzieje ze nie bede potrzebowala, ale poniewaz studiuje zaocznie, to od marca raczej mi sie przyda. MoniaAnia zycze lekkiego i udanego porodu, ja mam nadzieje urodzic w twoim terminie :) agnes zycze ci aby twoje prywatne losy z twoja droga polowka ulozyly sie jak najlepiej :) Jennny mysle ze te liscie maliny w Polsce w aptece lub herbapolu, ale u ciebie w Angli nie mam pojecia. danis te czopki to tez dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam juz poprasowane wszystkie pieluszki, wiekszosc ubranek, ale nie chce tego wszystkiego chowac jeszcze do torby zeby nie stracilo swojej swiezosci, poniewaz nie wiadomo jak dlugo tam bedzie musialo lezec, wiec to co musze zabrac do szpitala wkladam do kosza plastikowego i obok torba, jak cos to przedkladamy i gotowe. a tak wogole, na ubranka maluszka kupuje takie wiklinowy kosz z wkladem materialowym na brudne ubranka do prania. ach,nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jenny chodziło mi o problemy z wypróznianiem bo wiele kobiet ma niesamowite zaparcia i dlatego te czopki glicerynowe.widzę, że wy przygotowane, a ja nic nie poprane, nie rozlożone lózeczko, brak akcesoriów typu pileuchy, chusteczki, patyczki higieniczne, spiryt, oliwki, plyn, mydło i kilka nowych ze 3 ciuchow do szpitala dla Igorka. Reszty nie kupuje dostałam od przyjaciółki i mam po swojej Usi jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
a wkładki alktacyjne dla mnie bo pamiętam, że byly mi bardzo potrzebne, zalwało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia ja to musze sie wziac za siebie i sie zaczac powoli szykowac do szpitala, a ja ani koszuli nie mam ani nic :O ale jak juz tesciowa pojedzie do domu to chyba pojde na takie zakupy i kupie co trzeba reszte przygotuje i spakuje do torby i bede czekac na ten jakze cudowny moment :) nie lubie szpitali brrr ale coz to tzreba przezyc, a w domu nie chce rodzic bo to roznie bywa z dzidzia i jak bedzie cos nie tak to zanim do szpitala itd to nie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis Ty przynajmniej masz to lozeczko, my to musimy je jeszcze kupic. a wkladki to ja pewnie tez bede potzrebowac bo czasem mi leci teraz juz, ale nie duzo, to co bedzie pozniej. moja siostra wracajac z obrony autobusem mimo wkladem tak sie biedna zalala. a jeszcze siedziala z jakims chlopakiem i biedny nie wiedzial co robic. a ona nawet chusteczek nie miala i tak siedziala sobie z cieknacymi cycuszkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×