Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej dziewczyny wszystkiego dobrego na Nowy Rok dla mnie to tez nic nadzwyczajnego. bylo pare osob u nas ale moja gwiazda i synek siostry ubuzdili sie o 12 i na dwie h wariowali ja juz sily nie mialam, i tak moj sylwester wygladal, w przeciwienstwie do meza co sie ululal strasznie i wymioty byly i w ogole i teraz spi z Zuzka a mi oczywiscie przyjdzie sprzatac. goscie chcieli ale i tak mowie ze ja sobie spokojnie ogarne, nie ma tego tak duzo tylko lazienka dla mojego D zostanie bo on cala ja... udekorowal.... wczoraj cos ogarnal ale coz po pijaku marne rezultaty... alez mi sie spac chce, ale samo sie nie sprzatnie... a tak mi sie nie chce.... aha i przytylam!!! buuuuu 2 kilo buuuuu musze sie wziac za siebie buziaczki do pozniej tilli fajnie ze juz czeka Cie tylko sniadanko, ja to dzis od tego zaczelam :P i reszte mam przed soba niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina :D no moj M nie udekorowal lazienki ale ledwo co szedl do lozka ... ehhh... a teraz mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dziewczyny udane przyjecia :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!!!!! i aby nasze dzieciaki nie chorowały to najważniejsze :D U nas były 2 siostry meza na sylwestrze i było mnóstwo wódki a nikt nie chciał pic heheh i wkoncu wszyscy pili piwa z sokiem malinowym pychotka no i nikt sie nie opił ale bylo bardzo sympatycznie, moj syneczek obudził sie przed 12.00 bo petardy bardzo strzelały no i chciał koniecznie je ogladac glowa mu chodzila jak nie wiem w oknie i tylko krzyczał bum bum bum, fajne to było i teaz jak cos puszcza jeszcze to sie zrywa i chce do okna ; ) ja tez jeszcze karmie piersia i nie wiem czy latwo pojdzie bo piotrek to lubi i domaga sie czasem bardzo, narazie mi to nie przeszkadza bo wychodze 1 h wczesniej z pracy no ale tak za 3 miesiace chce go odstawic anted moja szwagierka tak zaszła w ciaze karmila piersia okresu nie dostała tylko od razu ciaza oj zdziwila sie idrisi moj codzi na całych stopach za raczki i tez kopi wszytko co lezy a jest na etapie taty, tata ui tata ciagle ja mam lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!! Witam w tym nowym roku:) U nas Sylwester fajnie nudnyyy i leniwyyyyy.Była kolezanka córki no i ex siedział w domu więc bylismy skazani na swoje towarzystwo.Wypiliśmy o 24 Picollo.Złożylismy sobie życzenia.Małego położyłam spac normalnie o 20 ale potem od tych petard sie obudził .Potem udało nam sie go uspic i ja tez koło 2 poszłam spac bo już miałam dośc jestem jeszcze podziębiona a te dwie mądre lalunie poszły sie kąpać i obudziły mnie i małego. No myslałam że je pozabijam.Więc dałam małego dla panienek żeby go uspiły teraz .I tak ganiała z nim az w końcu xal mi sie go zrobiło i wzięłam go i zasnął. Teraz niedawno dopiero wstałam. Tilli ja te twoje 3 piosenki słucham często fajne są:)Nie przejmuj sie chłopem od kiedy drzewo myśli (hehehehe)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek :D:D:D:D:D 🌼 hehehe dziekuje, buziak ja teraz mam zaszczyt sluchac o wypadach mojego meza z kolegami jak to fajnie bylo byc narabanym wtedy i wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
hej dziewczynki w Nowym Roku! Ja Sylwka spędzilam z mężemi dzieciakami oraz moją mamą i synem kuzynki było milo. Jednak za dlugo posiedzieliśmy , bo do 2.30 i dziś rano jak Igi wstal nie wiedzialam, w jakim wymiarze czasu zyje hihi. Igor spał spokojnie fajerwerki go nie obudzily. Urszulka doczeklała do połnocy i zobaczyła ognie na niebie, cała szczęśliwa. Widzę, że staracie się walczyć z wagą ( przynajmniej niektore) ja waże przy wzroście 165cm 49 kg. Jedno co jest bardzo optymistyczne, to musze powiedzieć Sylwi , że pupa dochodzi do siebie. Mam wrażenie, że to zwiotczenie hihi spowodowane było karmieniem, Boże jak to fajnie nie karmić piersią ( chociaż i to mialo swoje uroki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Poszliśmy spać o 23 :) Wypiliśmy wcześniej symboliczną lampkę szampana. O północy obudziły nas fajerwerki. Było koszmarnie głośnie. Pies umierał ze strachu, jak nigdy. A corcia spała w najlepsze. Obudziła sie po 1, pokręciła i zasnęła do rana. Alantoina ja tez przytyłam 2 kilo :) Mąż sie cieszy, bo mówi, że strasznie wychudłam. Zobaczymy jak będzie z tym tyłkiem :) Odstawiłam młoda tydzień temu i dzisiaj jej sie przypomniało. Zaczeła mi wciskać paluszek w pierś i robić am-am :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co z wami? ja dzisiaj jestem w pracy, ale fajnie, że jutro piątek :) Super jest na ulicach - pusto i dobrze sie jeździ :) Córcia dzisiaj spała całą noc :) Wyszła wreszcie dolna dwójka i może pośpi pare nocy, przed nastepnym zębem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj w Nowym Roku.... I pomyslec ze zaniedlugo posypia sie u nas roczki. Sylwia ja tez w pracy....Ale nie narzekam bo zrobie to co mam zrobic a potem urywamy sie wczesniej z pracy. Czy u Was tez dzieciaczki ostatnio tak krzycza cwiczac glosy?? Od mojej to bebenki pekaja. Poza tym rozbojnik sie z niej robi. Na haslo NIE WOLNO usmiecha sie i tak zrobi to co chce zrobic.Aha i nauczyla sie wchodzic na wszytskie meble w posatci kanap i foteli...I trzeba na nia uwazac aby nie spadla. Tyle dobrego ze nareszcie nauczyla sie schodzic tylem z kanapy czy fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika widzę, że twoja córcia reaguje miło na słowa NIE WOLNO. Moja albo rzuca przedmiotem, który ma w ręku, albo wyciąga łapki, żeby mnie podrapać czy uszczypnąć. Nie wiem skąd w niej taka agresja. No i też lubi pokrzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odszukałam naszą tabelkę z pierwszych dni marca :) Niedługo zaczną sie u nas roczki :) Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......34........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57. .............cc Lidka81...40.........07.02.2008...Emilka........3340/55. .............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.......... ...sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.... .........cc Mala fu....42.........13.02.2008...Jasmin........4230/58........ ......cc martella....38........13.02.2008...Antosia.......3550/57.... ..........sn 9 luty......40.........14.02.2008..Vanessa.......3400/52...... .......cc mamba9...39.........15.02.2008..Viktoria.......2800......... .........sn titi.........39.........16.02.2008...Zosia..........3400/54. .............sn fruskawka..39?.......16.02.2008..Aleksander...3630/53... ............sn gosiaczek 41.........17.02.2008..Oliwer.........5500/66.............. cc zapka......39.........18.02.2008..córcia.........3220/54 .............sn AnnaSzn... 39....... 18.02.2008..Tymon.........3650/53..............sn Sylwia 72..40..........20.02.2008..Uleńka.......3500/55........... ..sn malpeczka81.43......20.02.2008..Kacper........3500/54....... ......sn danis.......39.........21.02.2008..Igorek...........?... ..................sn paula1984kra..40....21.02.2008..Mikołajek.....3560/54... ...........sn panna Klara..41......24.02.2008..Natalia........3000/52........... ...sn idrisi..........41.......25.02.2008..Zosia..........2550.... ...............sn katarina3x3..41.....26.02.2008..Filipek.........3489/49. ............cc tilli............41.......28.02.2008..Oliwka.........385 0/58..............sn Żabuleńka....42.......03.03.2008..Milenka........4380/61 .............sn natimp1......42....... 06.03.2008..synek.........4090/56..............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak, wieczorkiem zajrze na dluzej ale jesli chodzi o reakcje na \"nie wolno\" to Mati sie smieje, ale tak specyficznie, wie ze robi zle, ale moze mama go nie przylapie, albo nie dogoni hihihi pa, caluski w Nowym Roku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze to dostałam na meila :D Mam dzisiaj spokojny dzien w pracy i czyszczę skrzynke :) Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon: - Słucham? - Dobry.....kciołem podać, że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w klocach drewna z lasu maryhuanę. - Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy się tym od razu! Kolejnego dnia zjawiają się na podwórku u Przepustnicy spragnieni i uznania, premii i sensacji agenci CBŚ. Rozwalają drewniane kloce, rąbią każdy kawałek na cztery części, ale narkotyków nie znaleźli. Wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy "przepraszamy za najście..." i odjechali. - Zdziwiony Przepustnica wszedł do domu i słyszy dzwoniący telefon. Odbiera: - Słucham? - Ceść Jontek! Stasek godo. Byli u Ciebie z cebesiu? - Byli, tela co pojechali... - A drewna Ci narąbali? - Ano narąbali... i to nieźle! Syćko, co żech mioł... - No to syćkiego nojlepsego z okazji urodzin, Jontek!!! Hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Mój mały dziś chyba wystarszył sie śniegu bo podszedł do okna balkonowego i na balkonie było biało i sie chyba wystraszył tego białego bo nie wiem czego mógł tak sie zląknąć. Aha i tez reaguje na NIE WOLNO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło :) Cześć Gosiaczek i Lula :) Lula jaki w końcu torcik zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIS
sylwia Ty widziałaś ile lat my mAMY W TEJ TABELCE? tY 40 HIHI JA MLODSZA 39 NA TYLE TO SIĘ NIE ZGADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - ale nie jesteśmy same takie stare dupy :) Wszystkie w tej tabelce mamy podobnie :D Właśnie młoda usypia. Wczoraj było ciężko, bo późno spała w dzień. Dzisiaj położyliśmy ją tylko raz, więc chyba szybko zaśnie. Na jutro mam dosyć napięty plan zakupowy, zobaczymy czy wszystko uda sie zrealizować z córcią u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha wg tego, co napisala danis to ja mam 41, o nie nie nie, to prawie 10 więcej, ja się nie zgadzam! Ale spokojnie... z tego co pamietam, te liczby oznaczały tydz ciąży w którym urodziłyśmy:) Uffffffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u Jenny, kathariny, Blondi, małpeczki i innych lutówek, szkoda że nie zaglądają...może jednak? ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi bardzo brakuje katariny no i oczywiście Blondi one były jednak the best.Mam nadzieje że u obu wszystko w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Miło, że pamiętacie... U mnie dupa zbita, za przeproszeniem. Może niedługo się wszystko zmieni, to zacznę pisać... Wszystkiego naj... I teraz, to naprawdę ja, a nie \"lipna\" Blondii przez dwa \"i\". hehehe ;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Blondii - jak miło Cię widzieć 👄 Lecę usypiać małą, zajrze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio strasznie ciężko zasypia w dzień. Teraz też sie nie udało. Jest śpiąca na maxa, ale broni sie na wszelkie sposoby. Wysłałam męża na spacer z wózkiem i młoda zaczęła zasypiać jeszcze w domu. A w ogóle to mam dzisiaj spadek formy, nic mi sie nie chce. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mi wszystko sie chce, ale siedze sama z Igim, bo mąż sklada silnik do rajdowki. Usia u teścia. Igi wlaśnie zasnął, też broni się przed snem. Od rana wzięlam się za porządki, zakupy i potem sanki z Ulcia, ale malo śniegu i pojeździła tylko na podjeździe ( ja ją ciągnęłam oczywiście). Nudno jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurweczki
a czy wiecie ze Blondi lubi rozbijac małżeństwa spytajcie Adama Smola zęby dać mu dupy poleciala nawet do niemiec , zreszta nie jej [ierwszy to był facet kóry mial żone a dała mu dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nudno! A dajecie maluszkom cytrusy? Ja dawałam przez kilka dni mandarynki, nie było uczulenia, małej smakowały. Ale na razie przestałam, bo widzę, ze nie do końca je trawi. Może to za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - a Igi tez jeździ na sankach? Ja nie ma m sanek, miałam kupić, ale jakoś zapomniałam, bo śniegu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×