Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
cześć dziewczyny! znowu szara rzeczywistość - praca. Pogoda sloneczna ale zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......28.01 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia.....21.....wlkp..........4.05.................9.02 lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02. fruskawka............25.....wrocław.......16.05.............21.02 NICK /smaki /objawy /kszt.brzuszka /zmiany skórne Sylwia72/owoce, suche wędliny, ryby, cola, chipsy/mdłości/na razie brak/kilka pryszczy Anted22/odrzuca od słod., jem dużo warzyw/brak wymiotów, nudności./brzuszek do przodu i pępek na wierzchu/gładka cera panna Klara/ wszystko oprócz słod. i wędlin/odbijanie bez mdłości i wymiotów/raczej brak ale nie jest już płaski/gładka skóra Gosiaczek76/wszystko słod. trochę/zmęczenie/spiczasty/gładka cera Jennny/słodycze,mieso fuj,kwasne,owoce mniam/brzuszek okrągły/cera straszna/wymioty i mdłosci Zapka/słodycze troszeczkę, zupy,kwaśne owoce pycha/zmęczenie, biegunka, zatrwardzenie/brzuszek chyba spiczasty/cera normalna Nikita27/wszystko oprócz mięsa, zupy i kwaśnica mniam mniam/zmęczenie i tyle/brzuszek do przodu/cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOZE DASZ MI JAKIS NAMIAR NA DR WINIARSKA?? JA Z POWODU MOJEJ CHOROBY, KTÓREJ TAK NAPRAWDE BOI SIĘ KAŻDY LEKARZ (BO NIE JEST ZDIAGNOZOWANA I KAŻDY SIE DO TEGO OTWARCI EPRZYZNAJE) ŁAŻĘ DO LEKARZY I PRÓBUJĘ SAMA SIEBIE USPOKOIĆ. CO TAK NAPRAWDE NIE JEST TAKIE PROSTE. WIĘC PEWNO JESZCZE I JEDNEGO ODWIEDZĘ, DAJ MI PROSZĘ JAKIS NAMIAR NA NIĄ A PEWNO SIE WYBIORĘ DO NIEJ. PRZYJMUJE PEWNO PRYWATNIE PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
hej dziewczyny zastanawiam sie czy juz mozna rozpoznac plec dziecka (16 tydzien) ? A czy ktoras z was juz zna i kiedy sie dowiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, zależy to od sprzętu i ustawienia dzidzi. Lekarze jednak niechętnie mówia w tak wczesnym okresie, bo istnieje możliowść pomyłki. Ja niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja też nie , a tak chciałabym coreczke, ale przyjmę co bedzie ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mauśki:) Widzę że u was wszystko wporządku z czego badzo sie cieszę:) U mnie równiez wszystko ok brzuszek rosnie w/g mnie choć wczoraj spotkałąm moja znajomą..była na zakupach w sklepie w ktroym pracuje...moj stroj pracowy to dresy z razcji tego ze pracuje w sklepie sportowym ...podeszla do mnie i mowi ze jest jej przykro....:/ ze nie wie jak ma o to spytac ale czy ja poroniłam????? Szok tego to jeszcze nie słyszalam,Myslałam ze ja udusze!!! Ona poprostu wysnuła takie wnioski bo nie widziala brzuszka....(a to juz 5 miesiac)chamstwo!!!! nie wiem ale mi sie wydaje ze mam spory brzuszek nawet ostatnio jak widziałam fotk z nad morza to popadlam w lekkie zalamanie nad swoja figura,ktora zaczyna powoli przypomionac fokczke:D:D musze przyznac ze dosc duzo przytyłam w udach i tych okolicach(podobo na dziewczynke:))ale mysle ze to tez wina ze odstawiłam kawe i papierosy z dnia na dzien... Lula jakbym mogl a prosic ....to bym równiez poprosia o wysłanie mi ksiazeczki oraz menu dzieciecego...no i kilku pioseneczek jak oczywiscie mozesz i masz czas:) Sylwia gratuluje zaklepania działki:) marzenia sie spełniaja...:)super paula1984kra ja równiez mysle ze mozna juz przy dobrym sprzecie okreslic plec choc moja lekarka powiedziala mi ze mi nie powie nic az do 21tc bo nie bedzie ryzykowac(tu zawsze moge ja do sadu pozwac i dlatego sie boja) katarina3x3 jak idzie rzucanie palenia??? w ktorej czesci Anglii mieszaksz? Anted co do tego ze ruchow nie czujesz nie matrw sie ...ja mimo ze juz 18tc jeszcze nie poczułam....albo nie wiem ze czułam:D A co do kichania to ja mam to samo, a kicham strasznie duzo ..nie wiem czemu nigdy nie byłam na nic uczulona...a odkad jestem w ciazy ziennie tak z 20 razy bedzie jak kicham...i powiem wam ze ja również jak nie przyjme pozycji obronej to boli mnie w dole brzucha..Nio i dodtego mam to okropne krwawienie codziennie leci mi krew z nosa..to dopiero uciazliwe..jak ona zaczyna sobie leciec kiedy chce.. Sylwia ty powinnas dostac jakis order stałej lutówki :) jestes chyba majbardziej udzielajaca sie osoba na topiku..powinnas dostac nagrode:) A wracajac co do plci...to ja teraz czuje ze bedzie laseczka..choc na pocztaku bylam przekonana ze chlopak...a moze poprostu juz wariuje hehh juz chcualabym wiedziec a dowiem sie dopiero 19 wrzesnia..to jeszcze taaaak długo.... ok pozdrawiam dziewczynki spokojnego dnia zycze! Ps mialabym jeszcze prosbe czy ktoras z was pamieta na ktorej stronie był przepis na to bananowe ciasto??narobiłyscie mi takiej ochoty,ze musze je wyprodukowac:) Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1984kra
danis ja tez byn chciala corcie ale wszyscy mi wmawiaja ze bedzie chlopak maz bylby szczesliwy amnie w sumie to wszystko jedno tylko zeby bylo zdrowe jutro mam wizyte to zapytam czy moze juz widac czy to chlopiec czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - dzieki za nominacje do nagrody! Mój synek twierdzi, że jestem już uzależniona. A co do ciasta to przepis pisała Panna Klara około 4-5 sierpnia. Pamietam bo to był początek mojego urlopu i wtedy piekłam. Danis - Twoje starsze dziecko to też córeczka, o ile pamiętam? Jest tak fajnie, że chciałabyś drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! MOże zapoczątkuję fajną rzecz u nas bo wklejam swoje zdjęcie . Robiłam je sama w swojej łazience ale brzusio widać. Która następna?:) Wklejajcie swoje zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia i chyba ma racje heh co oczywiscie bardzo dobrze bo przynajmnij mamy cie w stałym kontakcie:) Gosiaczek masz bardzo ładny brzuszek no i całkiem juz duzy:) moj niestety rozlewa sie na boki....ale jak znajde chwile to zrobie fote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jaki masz duży brzuszek :) ja nie mam chyba połowy z tego a jestem dokłanie w 3 miesiącu i 3 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mam córeczkę i jestem b. zadowolona poza tym tak wybiegając myslą w przód mślę, że z synów to niewielki pożytek. z córką zawsze jest inna więź. Zawsze będzie matce bliższa.Poza tym myśle pod kątem mojej Usi siostry tez mają z sobą lepszy kontakt niż mieszane rodzeństwo. Może wywołam tymi poglądami burze , ale tak widzę z obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - super brzuszek! jak na Ciebie patrzę to zaczynam wątpić, że jestem w ciązy :) Oj daleko mi do takiej wielkości brzuszka. Ja jeszcze sobie zdjęć nie robiłam, ale chyba zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - super brzuszek! jak na Ciebie patrzę to zaczynam wątpić, że jestem w ciązy :) Oj daleko mi do takiej wielkości brzuszka. Ja jeszcze sobie zdjęć nie robiłam, ale chyba zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
coś chyba dzieje się z moim netem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się wejść. Danis u mnie tez cos sie działo. Widzę, że zapisałam sie poprzednio dwa razy, a komunikat był, że sie nie udało. Bigos zrobiłam, wyszedł super. Ale jestem najedzona. Doszłam dzis do wniosku, że muszę trochę przystopować z jedzeniem. Wagowo ok, ale chyba sie poszerzam. mam wrażenie, że uda mam monstrualne w porównaniu do stanu sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - siostry na pewno mają lepszy kontakt. Ale co do kontaktu matka - syn to różnie może być. Wszystko zależy od nas. Ja mam świetny kontaky z moim synkiem. On jest naprawde fantastyczny! Teraz jest w wieku dojrzewania, ale jakoś udaje nam sie przechodzić ten okres bez większych burz. Uważam, że prawdziwe jest to co gdzieś kiedyś usłyszałam, że dziecko jest jak skrzynia - \"to co do niej włożysz, kiedyś bedziesz mogła wyjąć\". Według moich doświadczen chłopcy sa świetni i ja nie mam nic przeciwko drugiemu. Ale moi panowie chca dziewczynkę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie gosiaczek, twój bruszek jesy super, mój jest moze tylko ciut mniejszy, ale trudno powiedzieć zrobie fotke i wysle, ale dopiero wieczorem lub jutro, teraz pisze i wybieram się na rade pedagogiczne która zawsze trwa o wiele dłużej niż powinna :(, własnie jestem po pierogach, miał mi je zrobic mąż, i nawet zacząl ale nagłe sprawy wypedziły go z domu, wiec zrobiłam je sama, i nakarmiłam go po powrocie :).wyszły super. Moj kotek miał dzisaj kąpanko, złapał kocie insekty i musielismy sie ich pozbyć, najpierw cichutko miauczał, ale nakoniec do wył płaczem jak zdrowe niemowle :):):) ja tez sie cieszę sylwia , że jestestak stała bywalczynia na naszym topiku, poniewazszczególnie wieczorami jest z kim pogawędzic :), i oczywiście ze wsystkimi mamusiami :) lula, ja tez chciałabym sie ukłonić o te ksiązeczki i pioseneczki, jak będziesz miała wolna chwilke i nie będzie to dla ciebie kłopot, dzięki, to mój e-mail : ustka4@op.pl co do plci to tak naparwde chyba wolałabym dziewczynkę, ale czasmi mysle bardziej o chłopcu, więc chyba obojetnie, chyba bardziej będę rozmyslać o płci przy drugim dziecku :) 🌻17tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wiem, że tak jest ale takie mam marzenie.A co będzie zobaczymy. Ja wagowo przytyłam 2kg ale też spodnie mam opięte. Ostatni miesiąc nic nie przybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , że już musze isć, kiedy tu toczy się pogawędka, wieczorkiem,tu zajrze i licze na Was ,że tu jeszcze będziecie, dzisiaj tez jeszcze nie czulam ruchów,ale podczas prysznica taki lekki jakby ból w podbrzuszu ale taki od srodka cierpnący i zastanawiałam się czy maleństwo może tak raguje na cieplejszą wodę, ale to tylko rozmyślania, pa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiaczek - ale super brzuszek. ja nie mam nawet polowy jescze:) Izus 23 bm - Witaj! Anted 22 - z tym kichaniem to tak ze jesli kichne siedzac to wszystko ok. NIe moge stac ani lezec wyprostowana. Musze sie zwinac w kulke. Sylwia 72 - gratuluje wymarzonej dzialki. Trzymam kciuki, zeby wszsystko poszlo zgodnie z planem! Przepis jest taki: 1.krewetki obrac i zostawic tylko z ogonkami na koncach(mozesz dostac gotowe juz obrane w samych ogonkach)moga byc mrozone. osuszyc z wody, posolic dop smaku i zmielic chili i posypac(ja lubie duzo ale tak wedle uznania), polac olejem sezamowym i zostawic. 2.osobno przygotowac ciasto. Podobne do nalesnikowego tylko bez mleka. Sama maka, woda,jajko, troszke soli i szczypta cukru. NIe podaje proporcji bo zawsze robie na oko:)ale tak zeby bylo geste, ze jak sie zanurzy krewetki to zeby nie splywalo za bardzo. 3.nalac do garnka miodu. Na jedna porcje ok 3/4 duze czubate lyzki, i podgrzac ale nie gotowac. Tylko zeby byl cieply i bardziej plynny. 4.rozgrzac na patelni oliwe. opiero jak bedzie max goraca to wtedy trzymajac krewetki za ogonki maczas w ciescie dokladnie i na patelnie. Ciasto powinno natychmiast sie sciacjak temperatura jest ok. OK 4/5 min z jednej strony(zeby mialy ladny zloty kolor), przewrocic. 5.wyjac, odsaczyc na papierze z oleju w wrzucic do garnuszka z miodem i dokladnie wymieszac tak zeby sie cale okleily. mozna jesc z ryzem. mozna posypac tez sezamem na sam koniec ale ja ostatnio nie mialam:( i gotowe. robi sie ok 20 min calosc. TYlko ryz wstaw wczesniej :) musze leciec bo mnie tacholerna choroba puscic nie chce. bylo lepiej, poszlamw czoraj do pracy i nagle jak mnie zlapalo to sie ruszac nie moglam i wyszlam wczesniej. dzsiaj leze w lozku i sie lenie. do prcay nie poszlam. zaraz ide do lekarza. wiele mi nie pomoze no bo lecze sie tylko naturalnie(dzwonilam do polskiego gina i mowil ze opk dopoki goraczki nie mam). ale potzrebuje zwolnienie zeby mi placili za chorobowe. Takze ide do Irola niech sie wymadzry i napisze zwolnienie:) do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaległości :), ciągle muszę nadrabiać czytanie. W sobotę miałam podwójną imprezkę urodzinowo-imieninową,a w niedziele pojechaliśmy na 2 dni do Warszawy do cioci, w niedzielę odwiedziliśmy Akademię Zdrowego Rozwoju, było ciekawie, dostaliśmy troszkę broszurek, produktów promocyjnych i przede wszystkim Mateuszek sie wyszalał. a co do tego testu na stronie to Wynik: Na 47% będzie to chłopczyk. Na 53% będzie to dziewczynka. ale jak mąż rozwiązywał to wyszło już inaczej :) Ja odpowiedziałam tylko na te pytania na które byłam pewna odpowiedzi. co do badań, to chodzę państwowo i mam co 2 miesiące. Dziś byłam lekarza, wyniki mam bardzo dobre. Ale coś mi sie tam zrobiło i dostałam globulki, buuuuu poczytam dalej potem, bo musze leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted na Ciebie tez zawsze można tutaj liczyć w zakresie obecności. Lula - jak po wizycie? Mamba - dzięki za przepis - na pewno wykorzystam. Zapka - ja tez uwzględniałam pytania co do których byłam pewna. Z czasem będziemy znały więcej danych i zobaczymy czy sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lul53
hej Właśnie zaszłam do brata a zaraz wracam do domu :) U lekarza CUDOWNIE moje maleństwo ma 10 cm, głowka odpowiada 16,5 tyg, widziałam kręgosłup i żebra :):):) słyszałam też ten cudowny dzwięk - bicie serduszka!!!!! Jeju jaka jestem szczęśliwa :):):):):):) Jak wrócę do domu to poczytam co pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Gosiaczek, nio faktycznie masz już fajny brzuszek. Mnie też troszku wywalilo, ale mniej,no i ja poza tym jestem w niższej ciąży... I caly czas sie o nią martwie, wiecie co lekarz to inny pogląd. Mialam swietnego lekarza we Wroclawiu, bo z tamtąd pochodze, rok temu wyprowadzilam sie do Swinoujscia i jestem zalamana tutejsza opieka zdrowotna. Pamiętacie jak pisalam o mojej przeziernosci karkowej ze jest zbyt wysoka. Testy papa wprawdzie wyszly dobrze, tutaj lekarze mowia ze nie ma sie czym martwic. Za to mój lekarz z Wroclawia z którym udalo mi sie dzisiaj dopiero porozmawiac bo wrócil z urlopu, kazal mi natychmiast przyjechac, bo podwyzszona przeziernosc moze swiadczyc o wadzie serca, czasem niewielkiej która mozna jeszcze leczyc w brzuchu. (wspomne tylko ze to swietny specjalista, któremu ufam bezgranicznie, dzieki niemu praktycznie zaszlam w ciąże po poronieniu) Mówil ze moze tamten sie pomylil z pomiarem, ale koniecznie trzeba zrobic echo serduszka i dziwi sie ze nikt mnie na to nie skierowal... I tym sposobem mam dodatkowe zmartwienie, dla swojego spokoju, jutro wsiadam w auto i jade 400 km na kolejne usg, z nadzieją ze jednak będzie dobrze... Trzymajcie kciuki odezwe sie po powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita, nie martw się napewno bedzie dobrze, jedź uważnie i ostrożnie, i jak najszybciej daj nam znać :), dobrze że masz takie drugiego lekarza, który trzyma rękę na pulsie a ja już jestem po radzie, było fajnie spotkać się z dziewczynami po wakacyjnej przerwie, sporo się naśmiałyśmy i moje maleństwo chyba było trochę ździwione co ta mama wyprawia że tak trzęsie tym brzuchem :):):) i jutro już do pracy, a teraz mam już ochotę na porządną kolacyjke, taka konkretną żadne musli, cosco porządnie ułozy sie na moim żołądku, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×