Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Witaj wyciszona, ciesze sie ,ze tydzien zaczol sie dobrze. Zycze Ci takiego calego tygodnia i wiecej bez stresu. zapiszemy stronke na 100% nastepny wpis juz bedzie nowa stronka:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to zabrzmi smiesznie, ale co to jest tiger..... nie znam tego? ja popijam soczek jablkowy i dalej prasuje, najgorsze sa koszule, a nazbieralo sie ich troche.. :-( ale jeszcze pol godz. bede gotowa!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ta, koszule są najgorsze, miałam w domu 5 chłopów to coś o tym wiem... a tiger to coś podobnego do kawy - dodaje energii, tyle, ze to jest zimny napój, mały kosztuje 2,5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff! nareszcie poprasowalam! Wyciszona mysle,ze i na Ciebie czas do lozeczka, ja tez jestem padnieta 💤! Zycze Ci kolorowych snow i milego dnia jutro w pracy! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję tu-50-ka i Tobie tego samego ja zyczę ale ja to jeszcze z godzinke posiedzę, mimo,ze dzis spóźniłam sie na autobus, bo sie tak strasznie nie chciało wstać.... szkoda mi już sie kłaść przy tak pozytywnym nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie i uklony dla zalozycieki topiku! Wyciszona1954! tez mialam zalozony swoj topik, ale cos sie malo nas zebralo i mysle, ze nie bedziesz miala nic przeciw jak dolacze do Was ! Pozegnalam moje dziewczyny i wspomnialam o Twoim topiku, moze dolacza tutaj! Moze wspolnymi silami zrobimy wiecej. Jestem w Waszym wieku i chetnie porozmawiam na wszystkie tematy! A teraz biegne na poczatek poczytac Was..... .zeby sie z Wami zapoznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malusienka 🌻 Wpadłam na chwilkę, żeby życzyć Wam miłego dnia. Zaplanowałam sporo roboty garnkowej, zamierzam, ykchm ;) zrobić gołąbki, upiec babę ziemniaczaną, moze racuchy z jabłkami. Jeno leń mnie ostatnio dopadł( jak to wodniki mają) i muszę sobie sama przykopać w zadek, żeby ruszyć z posad. Wpadne wieczorkiem i Was ugoszczę. Nie martwcie się, nie robie dań opływajacych tłuszczem, więc w bioderkach nie przybędzie. Sama żywię się prosto, zdrowo i tym, co matka ziemia spłodzi :) Buziaczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! 🖐️ Wyciszona pozwolisz,ze przywitam w Twoim i naszym imieniu nowa kolezanke Malusienka!🌻 Milo ,ze wybralas nas!! Witaj jabasiaI Moge Cie uspokoic, ze to nie len, a pogoda wplywa na nas. Ja tez dzis nie mam ochoty na nic a powinnam sie zabrac za robote. Za oknem albo pada albo chwilam pokazuje sie sloneczko! Co za lato nas przywitalo!! Ale pomimo wszystko biore przyklad z Ciebie i uciekam do obowiazkow..... zeby na wieczor zdazyc na dobre jedzonko, ktore nam zaserwujesz! 👄 Ciekawa jestem na ta babe ziemniaczana bo jeszcze tego nigdy nie robilam! :-) :-) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko na chwile ,zobaczyc czy kogos spotkam ? ooooo i widze Was! jabasia i tu-50 dziekuje za mile powitanie, tez wpadne wieczorem i przyniose cos mocniejszego,,,,,, do tego dobrej wyzerki! Do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Czy możesz...? Ależ malusieńka jesteś tu milutko oczekiwana :) 🌻 Przeczytałaś od początku topik? I co? Ja też sobie powinnam przypomnieć, bo ja to mam wielką biedę z pamięcia. Czy to czasem nie dlatego, że 30 lat paliłam dużo papierosów? Ale zmądrzałam przed 50 :) {kwiat} 🌻 witanko i miłego wieczoru dla jabasi i tu-50-tki. Nie wiem czy się załapię na balangę, jaka tu się zapowiada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no niestety, ja dzisiaj wcześniej spadam do łóżeczka, bo dwa dni po kolei z a s p a ł a m na autobus, do pracy udało się cudem zdążyć. Dzisiaj nasza gazeta opublikowała mój wiersz i jak mi wręczają nagrodę, miałam troszkę gratulacji w pracy, bo do tej pory niektórzy nie wiedzieli. Moja szefowa albo nie czytała, albo udawała, bo słowem nie rzekła. A chyba wypadałoby szefowej pogratulować? miłego klikania, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Dzieki wyciszona, ciesze sie ze moge z Wami tu byc i napewno bedzie wesolo. Co do papierosow to nie zabieram glosu, bo nigdy nie palilam. Zycze Ci milej nocki! Powoli zapoznaje sie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skulona.....
...a 60-ka też się u was zmieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, zaprosiłam i uciekłam z chałupy, czyli nie dotarłam do kompa, ja swinka. Ale już sie tłumacze, miałam gości. Na szczęście wszystkiego nie wyjedli, więc, skoro poszłyście spać, zapraszam na jutro:) Dzis tylko gołąbki i racuszki były, za to jutro na pewno upieke babę. TU 50_TKA- pieczenie baby jest najprostszą rzeczą na świecie, jeśli się zagoni pierwszego napotkanego domownika do obierania pyrów i posiada się RUSKIE USTROJSTWO DO TARCIA ZIEMNIAKÓW, czyli elektryczną maszynę, która to uczyni w sekundę. Zapewniam Was, warto cos takiego mieć. Trze na drobno, na grubo, łatwozmywalna.Ja babe piekę z mielonym ,chudym ,podsmażonym mięskiem, bez skwar, kiełbach, powinna Wam smakować. Skulona..błagam,.zmień nicka. Młodzi poczytają, a tu-jedna wyciszona, druga skulona - pomyślą, że my jakieś zgrzybiałe, wystraszone staruchy jesteśmy :D A nam \"ciągle jeszcze Kasieńki, tfu, tfu, Jaśka się chce ;) \" Witaj w gromadce 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jabasiu! Ciesze sie ,ze pomimo nawalu pracy i gosci zajrzalas do nas. Dzieki za przepis , na szczescie mam taka maszyne w domu to nie musze trzec kartofelow na tarce :-) . Ale nadal nie wiem ,czy przekladasz to warstwami , czy mieszasz razem z mielonym przed pieczeniem tej baby. Oj jaka ja ciemna:-) :-) :-) Witam Cie Skulona 🌻 tak,tak zmien nicka na .......Mlody kwiatuszek, jabasia ma racje. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem jeszcze :) a skąd tam przekładam, trę ziemniaki razem z cebulką. Wbijam w to dwa-trzy jajka, dodaję podsmażone mięsko, sól, pieprz, parę łyżek mąki, można łyżkę śmietany, ale ja odpuszczam-mieszam wszystko, smaruję olejem lub masłem prodiż, osypuję tarta bułką, wlewam ziemniaki i piekę -zawsze 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno można, myślę tak na 180 stopni i aż się skórka dobrze zabrązowi. To tanie i smaczne chlanko. Pyszne odsmażane na następny dzień.Ja jadam babę posypaną cukrem, a mój M ze śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie chciałam posłuchać Baśki, bo uwielbiam Gawlińskiego...podłączam głośnik, a tu mi Kaczmarski balladuje, nie kumałam o co biega, myslałam, że to taki kolaż...a to mój młody miał właczoną swoja stronkę ze swoim ukochanym bardem :D :D Do miłego jutra {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×