Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

ciasto bedzie ze sliwkami! ale jeszcze pol godzimki musicie poczekac ! Wyciszona a co z Toba, jak mozemy zaczynac wieczorek zapoznawczy bez zalozycielki ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i otworzylam nowa stronke,....... czym moge Was poczestowac? Piwko, wino, czy cos mocniejszego?????? wybor nalezy do Was! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już czuć,już czuć - tak przed chwilą usłyszałam z kuchni od MM,powąchał 2 dniowe wino.SZAROKOKA - i Was wszystkie witam,wieczorkiem.Tamten topik Szarooka praktycznie był jednosobowy,wydaje mi sie,że tutaj więcej szczerości,mam odwagę pisac o swoich myślach,przeżyciach,dołkach.Na tamtym miałam wrażenie - zniesmaczenia,niepoprawnością.Do problemów miała prawo jedna osoba-pewnie Wiesz która. No to mamy znowu babaski wieczór - sikaczem mogę Was poczęstować. Jedmak pogoda deszczowa bardziej służy mojemu zdrowiu,wlazłam dzisiaj z rańca na drabinę po jabłka - chcę zerwać takie piękne przed przymrozkami,i dostałam ataku nerwicowego - świat zawirował,na szęście byłam tylko na 2 poziomie,zeskoczyłam i żeby opanować atak paniki - rozebrałam sie do pasa w tempie astronomicznym - dobrze,że ten mój ogród taki dziki,chyba moich cycek nikto nie widział.Chłód mi pomógł.Ale ponieważ jestem uparta,zalożylam potem cienką bluzkę i wiadro pierwsze urwałam. Zrobiłam za to awantuę mojemu MM,dzisiaj go nienawidzilam.Pyta po co tam lazłam - przecież jest jeszcze czas,bo pogodę zapowiadają. ciągle ta sama gadka - jest czas,jest czas,na wszystko taka odpowiedż,na naprawę jakiegokolwiek drobiazgu.Ech,co ja Wam będę mówila-same chyba to znacie. Wyciszona - takie wiadra z grzybami,to tez pamiętam,ratował budżet rodziny,zbierając grzyby - bo bardzo lubił,a potem dumny,że mamy co jeść,całą z nimi robotę zostawiał dla mnie. Co do mojej sycylijskiej rodziny,jeszcze nie mam wieści - czyżby jeszcze jechali??? Właśnie słyszę w tv o pogodzie - znowu wyszło na jego - ma być ciepło. Teraz oddaję głos Wam,odezwę się jeszcze póżniej. Z corcią rozmawiałam - zdrowieje,gorzej z uparciuchą,szuka pracy,pewnie latwo bez żadnych znajomości nie będzie - a ja w Zielonej nikogo nie znam.Do domu nie chce wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane babeczki no nie spodziewałam , sie ze na zapoznawczy wieczorek , bedzie ciasto ze śliwakami, piwko , winko ... to istna rospusta :) dziekuje wam bardzo ... Libra wyciągneła nawet sikacza - to sie nazywa gościnnosć dajcie dziewczynki YYYY -to chociaz ponalewam te wykwintne trunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro odnosnie Twoich spostrzezen .. sa bardzo trafne , nie mogłaś tego lepiej ując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadłwszy i napiwszy sie bede czytac troche waszych wpisow , zapoznam sie troche z wszymi nickami.... oczywiscie od czsu do czsu , bede zerkac co się dzieje na bieząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, ale sie zasapalam, tak szybko do Was bieglam, czy jeszcze zdazylam? Nie moglam wczesniej bo MM siedzial przy komputerze a ja na nim i go poganialam, narsszcie skonczyl ta swoja prace i poszedl spac! Dostawiam moj Y czy cos dostane ? A co z cistem, czy zostaly tylko okruszki dla mnie ? Poczekam na Was!! :D ide Was poczytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 50 -teczko zdazyłas , zostawiłam ci kawałek ciasta i sikacz od Libry nawet nie napoczety, czestuj sie ... prosze bardzo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wasze wpisy , sa bardzo ciekawe, i takie zyciowe.....szkoda , ze wyciszona ma dreszcze.... wypiłaby z nami na rozgrzewkę troszeczke , moze by sie jej poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki Witam Serdecznie !nareszcie zjechalam do chaty, wakacje skonczyly sie ,pora do pracki i do Was. Prosze Ywinka! Widze nowe niki ,fajnie bedzie co czytac i zaprzyjaznic sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona, oj biedna Ty , kuruj sie szybciutko, zycze Ci zdrowia i powodzenia jutro w pracy! 👄 Wybaczamy Twoja nieobecnosc dzis, ale jutro mamy juz weekend to napewno posiedzisz z nami! ❤️ Libro! Jestes naprawde uparta, przeciez jeszcze nie bedzie przymrozkow, moglabys to zrobic jutro, tu musze przyznac racje Twojemu M, a co by bylo gdybys z drabiny spadla? Kto pozrywalby te jablka? Kochana dbaj o siebie, bo my juz nie 18-nastki! 👄A corci Twojej zycze najlepszego i zdrawia! SZAROOKA i to sie nazywa kolezenstwo, dzieki za ciasto, co do sikacza to chyba zostawimy bo jeszcze nie otwarte, czy piwo , wino i cos mocniejszego od malusienkiej juz wypilysci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostan jeszcze , czy musisz rano wstac? Witaj 🖐️ stara hrypo! nic nie mowisz jak bylo na wakacjach ? OPowiadaj szybciutko!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie piłam, siedze o suchym pysku i tak sobie czekam na was , az mi było łyso:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyrpo kochana juz nie ide spac ... jestem na urlopie wiec moge sobie pozwolic na posiedzeniu z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2miesiace slodkiego lenistwa slonko plaza morze piwko+rybka szkoda czas leci jak strzala ,zostaly piekne wspomnienia na jesienno-zimowe wieczory i Wy Tu-50❤️ na posterunku jestes to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYYYYYYY a teraz za zdrowie naszej zalozycielki WYCISZNEJ, niech nam szybko wyzdrowieje i wraca do nas!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×