Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

ałłłłłłłłł - no teraz to juz popiłysmy porzadnie :) zderzyłyśmy sie wszystkie trzy :) :) :) :) Librus nigdzie sie nie wybieraj, bo z miotełki mozesz spaść......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie, jak nam szybko cała stronka przeleciała na uciechach :) no to jeszcze po kropelce ale ja mam tylko zielony spirytus rektyfikowany (schowany ongiś mężowi, gdy już padł...) rozrobić z soczkiem czy miodem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynyyyyyy co z Wami??? wołaaaaaaaam i zapraszam po staropolsku wódki mi dac, wódki mi dac bo mi wiechcie z butów widać a czy widać, czy nie widac wódki mi dać, wódki mi dać......... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny Garu - wrazenie piorunujące - włosy wychodzące zza koszuli,mnie to rusza, a Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, moze bycz miodzikiem Libra nie spadnie zapnie sie na tej miotle pasami, tymi bezwladnosciowymi, a i poduszki powietrzne ma zainstalowane... to miotla z ful wypasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie bede dziwic jak obudzimy sie z podbitymi limonami cały czas stukamy sie , szalejemy jak pijane zające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pogubiłam,tak szybko ta moja stronka się zapełnila. Wyciszona - rozrabiaj z czym Ci pasuje,dostosujemy się,juz na tym etapie może być i fiolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo! jeszcze moment i sie \"zgryzie\" moze deczko krótko, ale huk, szybciej podziała :)) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY dla nas i dla czytających - mam dzis gest! a jaaak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie moj synus w drugim pokoju hihra ze mnie ze ja hihram do kompa hi hi hi hi dawno juz nie balangowalam w takim superowym towarzystwie jestscie kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona pol,ewaj , i nie czekaj jak sie \'\' przeźre\'\' szkoda czasu bedzie szybszy efekt odlotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra polewam YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY nasze kawalerskie! (pamietacie taką piosenkę bodajrze Grzesiuka na czarnej płycie i adapterze Bambino..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój smutny MM - już przestał reagowac się i dziwic odglosom jaki wydaję przy tym kompie.Chyba sąsiedzi zza drogi,co najwyżej sie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona , nie smuc sie jeszcze nie jeden raz zrobimy sobie taka bibke w całym komplecie jeszcze beda tance i hulanki Libra bedzie polewac swoim winkiem ,ja bede podrecznym DJ-em, ty wyciszona i ty hyrpa bedziecie robic za balet, ja wprzerwie moge tanczyc na rurze... moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w latach 60 chodzilam na bałyku nie pamietam jak pamietalam to krolowaly CZERWONE GITARY ANNA-MARIA The Rolling Stones The Beatles LOKOMOTIV -SZALONE KONIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki adapter mial przygrywać na moim przyjęciu Slubnym,no i sie zepsul, moje 3 teściowe o mało mi zębów nie wybiły.A potem załatwily faceta z akordeonem - wszystko byloby nieżle,gdyby nie to,że okazał się grajek moim kumplem z klasy.Aleee to sie działo.No i wódki zabraklo.Gdzie do cholery wtedy byłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Szarooka! a teraz pospiewajcie wołałeś mnie, na drugi brzeg, gdy nocka szła.... wołałeś przez Dunajec że kochasz mnie..... nie kazał mi do Ciebie wyjść nie kazał mi mój ojciec za ciebie iść wiecie czyje to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona ❤️nie smutaj oo tak Szarooka ! zadziwjasz mnie tancowac uwielbiam to moje hobby Librus uwazaj na zakretach miotla puszcza witki brzozowe i bedziesz katapultowac sie hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×