Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Ciesze sie,ze nie zapmnialyscie o mnie, to tak na przywitanie :-) Zapraszam na kawke, macie do wyboru: czarna , czarna z mlekiem, i kawka z odrobina cynamonu na poprawe humorow, przy tak jesiennej pochmurnej pogodzie dobrze nam zrobi. http://www.strykowski.net/kawa.php 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korupcji mowie NIE!!!!!!! ale jak mozna sponiewierac kobiete człowieka!!!!!!!! zagrać na jej uczuciach !! mozemy gdybać jak postąpił CBŚ fakt nie zaprzeczalny brała łapówke ale nie wiemy czy służby nie nadużyły swej władzy w walce politycznej!! w chwili gdy Pisowi lecialy sądaże... Sąd orzeknie jej wine i poniesie zasłużona kare Dla mnie wazny człowiek ! ktory został sponiewierany !! boje ekipy rzadzącej dla nich My to jak splunąć!! sorki Dziewczyny ! ze Wam zawracam gitare zoblIgował mnie post \' dobrej pomarańczki `\' szanuje kazde!! poglądy ! ale nie potrafie przejść obok gdy szmacony jest !! człowiek !!KOBIETA!! Pozdrawiam wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO DLA WAS
Lipnicka Anita, Kim jesteś Kim jesteś kobieto przedwcześnie zmęczona? Co kryją na dnie twe oczy zielone? Dlaczego płaczesz z każdym deszczem? Czy jesteś wodą czy powietrzem? A może ogniem? Tak - pewnie ogniem przecież się spalasz szybciej niż słońce Czasem nie mogę za tobą nadążyć Czasami chciałabym się uwolnić Tak trudno jest być tobą nocami śnić twoje sny w dzień nosić twoją twarz za swoje mieć twoje ja Tak trudno, trudno tak... Kim jesteś dziewczynko co nie chcesz dorosnąć Ty która czekasz na cud każdą wiosną? I czemu, na Boga! tak często się zmieniasz? Tłumaczyć wciąż ciebie już nie mam sumienia Kim jesteś istoto przewrotna i dziwna trochę okrutna trochę naiwna? Ty co z pomocą mojej ręki spisujesz nad ranem zmyślane piosenki Tak trudno jest być tobą nocami śnić twoje sny w dzień nosić twoja twarz za swoje mieć twoje ja Tak trudno, trudno tak... Juz mnie niema ja przecież pracuje " Poezja jest muzyka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO DLA WAS
Apel Don Juana Kocham kobiety... ...wszystkie niestety! Rude, szatynki brunetki, blondynki te duze i male wesole, niesmiale jedrne i szczuple puszyste, grubiutkie. Tone w ich oczach i ustach powabnych, uczuciach zmiennych i minach zabawnych. Pochlaniam okiem i ciesze widokiem po kazdej z osobna bladze swym wzrokiem. Boze! Czy ktos mi pomoze ? Z trudem nadazam je wszystkie milowac piescic, przytulac i czule calowac, musze to robic gdyz znam prawde smutna tak oczywista ze czasem okrutna. Kazda kobieta gdy nie jest kochana jest nieszczesliwa i zaniedbana. Autor: panhenson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki - ala jaja - już jestem z powrotem - w szpitalu byłam 10 min. Dzień wcześniej w przychodni przyszpitalnej - prywatnej-poszłam do internistki,uzgodnić coja mam w końcu z sobązrobić,bo jak kipnę - to kij,ale przy tym moim ciśnieniu tfu,tfu , czasami można przeżyć i dopiero być problemem. Uzgodniła ze mną,co mam przebadać,głównie chodziło mi o zawroty glowy,umówiła przy mnie neurologa,psychiatrę i miała, zgłosić się po 15.00 Synuś zawiozł mnie i kazałam mu odjechać,bo po co miał czekać.No i numer - w recepcji okazało się,że w kompie mam zlecenie przebadania brzucha,serca,płuc - zaden neurolog,ani psychiatra nie umówieni.Siostry wezwały internistę ze szpitala,popatrzył na to zlecenie,tej małpy oczywiście nie było,dopytał o co mi chodzi - podsumował: Co zlecila zrobić muszą,dodatkowe neurolog i ten drugi - badania itp.pobyt nie na 2 dni,ale nadłużej -koszty ok.5ooo zl. Moje kochane,od razu wyzdrowiałam.Wzięłam telefon - nawet już nie chcieli mi dać dzwonić - pamiętałam nr mojej siostry,zadzwoniłam,że do niej jadę,ma powiadomić mojego synka. Zła byłam,bo wściekly na mnie syn,przyjechał po mnie - co ja wyprawiam.Jak powiedziałam mu co i jak,przyznał mi rację. Lekarzy nienawidzę,jesteśmy dla nich bydłem do płacenia pieniedzy za nic,obojętnie czy to szpital prywatny,czy przyjmują nas za \"darmo\" .Rajem dlanich była komuna-żyli w niej do tej pory. Taxi musi mieć kasę fiskalną - a oni Swięte KROWY. Więc jestem z Wami jeszcze u syna,ale na kogo mam głosować,to już wiem na 100%. A takie krokodyle łzy pewnej pani - nie robią już na mnie żadnego wrażenia.Napiszę wieczorkiem Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och moja kochana Libro pociesz sie , ze nie tylko ty miałas takie przeboje z tymi konowałami ja ich wręcz NIENAWIDZE!!!!! oto moj przykład , moze bedzie ciut za długi , ale posłuchajcie to stało sie nagle, obudziłam sie bardzo silnym bolem lewej nogi nie wiem jak mozna słowami opisac ból , ale wrazenie jakby wszystkie mięsnie od posladka , uda , łydki były wyrywane i rozszarpywane przez setki wsciekłych kłów (moga byc wilcze) przyjechało jedno, pozniej drugie , i trzecie pogotowie, nikt nie mogł zdiagnozowac choroby,teraz juz wiem , ze był to początek paralizu nogi spowodowany tzw. przepukliną dysku , ktory wpadł do rdzenia kregowego i uderzył w nerw kulszowy paralizując nogę tak lezałam 3 miesiące i lekarze przyjeżdzali do mnie i wystawiali tylko zwolnienia lekarskie faszerując srodkami przeciwbólowymi moj syn miał wtedy 17 lat, byłam wtedy sama jak palec , rodzice juz poumierali, a cała rodzina po świecie MS robił mi kanapki , herbate w termosie i pampers na tyłek leżałam jak kloda, dostawałam śruby i obłędu po jakims czasie otrząsnełam sie i zaczełam dzwonic po prywatnych klinikach.. prywatne wizytyi odpowiednie wynagrodzenie lekarza spowodowało , ze karetka pogotowia przewieziono mnie do szpitala , gdzie tomograf komputerowy ujawnił moje schorzenie- diagnoza była krótka - operacja lekarz , ktory mial mnie operowac przychodził 3 razy do lozka i szeptał do ucha , ze jak chcę chodzic i zeby operacja sie powiodła , to musze go jakoś \'\'docenic\'\' oczywiście -\'\'docenilam\'\' przyszedł czas5-cio miesięcznej rehabilitacji i nadzoru przez neurologa z przychodni kiedy przyszedł czas wypisu mojej zdolności do pracy zapytałam go czy dam sobie rade w pracy siedząc bitych 8 godzin przy komputerze i obsługiwanie klientow? wiecie co mi odpowiedział ?... trzymajcie sie teraz!!!! to niech pani idzie pracowac do burdelu, tam sie lezy na łozku przez 8 godzin no coz .... mineło parę lat, nauczyłam sie od początku chodzić , siadac , i funkcjonowac w pracy... do burdelu nie poszłam .... do jego gabinetu tez juz nigdy nie weszłam - pałam do nich nienawiścia , gdyz dopiero \'\'miękną\'\' kiedy zobacza mamone, inaczej człowiek moze na ich oczach skonac , a oni bezradnie rozkladaja re ce , twierdząc , ze zrobili wszystko co było w ich\'\'mocy\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GM
a 60 to 50+10 i tez jest sympatycznie gdy jest zdrowie i dzieciakom dobrze sie wiedzie a wnuki to juz inna bajka zycze dobrego samopoczucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. melduje sie u progu długiego urlopuuuuuuuuuu :) Z Waszych opowieści widze, że zdrowie to podstawa egzystencji. Dla cierpiacych nie ma litosci. obym nigdy nie doznała podobnej obojetnosci. jutro jade na tomografie - w samą paszcze potwora - do stolicy ! a teraz mykam na fakty papatki do potemmmmm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje mile dziewczynki! Wycziszona 🌻 za stronke i zycze milego wypoczynku na urlopie. Malusienka, dzieki za kawke, zawsze postawia mnie na nogi! Hyrpus! Nie denerwuj sie , szkoda Twojego cennego zdrowia! 👄 Libro! Nie wiem co Ci odpowiedziec cisna sie slowa na usta, ale chyba lepiej przmilcze! Przytulam Cie mocno i zycze duzo zdrowia ❤️ Szarooka! 👄 Co do Twojego postu, to tak jakbym czytala o sobie tylko z wielka roznica! Tez jestem po operacji kregoslupa, cierpialam przez kilka lat, az w koncu zdecydowalam sie na operacje, bo zwalilo mnie calkowicie z nog. Znam ten bol i rozumiem Ciebie doskonale. U mnie byla ta roznica, ze od razu rozpoznano chorobe i operacja byla( no sama wierz jaka), ale na szczescie wszystko sie udalo . Potem byla dluga rehabilitacja i powoli dochodzilam do siebie. Po roku zwolnienia poszlam do pracy, ale nie na dlugo. Doszlo jeszcze pare innych operacji i niestety nie moglam juz pracowac. Chodze tez do psychiatry, bo zalamalam sie zupelnie. Zamknelam sie w sobie, nie umialam z nikim rozmawiac , biore psychotropy i tabletki na spanie. Wiem ,ze z Wami moge o tym porozmawiac i zadna mnie nie wysmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...libra47
Jeżeli masz zawroty to do neurologa - dobrego idź koniecznie - zaplacisz tylko za wizyte - u mnie 50 zł. + lekarstwa. Jak masz nadciśnienie to musisz brac systematycznie tabletki tak jak lekarz zalecił (rodzinny, za to się nie płaci) i nie ma, ze zapomniałas dzisiaj, bo moze to ciebie drogo kosztowac ... w najlepszym wypadku udar albo wylew , a to jak wiesz nie żarty ... Życzę zdrowia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZAROOKO...
az nie do wiary, że trafiłas na takiego lekarza chama, oj ja bym mu tak odpowiedziała, że poszloby mu w pięty. Ma szczęście, że na mnie nie trafił. Powiem wam, że leżalam w szpitalu kilka razy ... i nigdy nic nie dałam nic żadnemu lekarzowi i byłam traktowana tak jak wszyscy pozostali pacjenci, ktorzy może "dali' a może nie ? Nie widac było żadnej różnicy w podejściu do chorego. Nie mogę narzekać, bo bym zgrzeszyła, bardzo mi pomogli ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..... tu50ka
A ty kobieto, lecz sie, lecz........... napewno poszlas dobra droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wieczrkiem! Cos tu sie nam smutno zrobilo, wiec zapraszam Was na grzane winko, bo za oknem zimno sie robi! dla Wyciszonej stawiam goraca herbate z odrobineczka rumu, bo jutro musi na tomografie jechac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malusienka wielkie dzieki :) ja Tobie mogę polac mojego koniaczku YY Mówiliśmy o ochronie zdrowia. Własnie przydarzyło mi się coś niebywałego w tym temacie: dostałam SMS z przypomnieniem, że jutro mam to badanie :) a po jakimś czasie, godzine może - tel z num,eru zastrzeżonego...aż sie balam odebrac, ze to chyba nic dobrego... a tu uprzejmy głos zapytaje mnie, czy nic mi nie stanelo na przeszkodzie i jutro będę mogła uczestniczyć w badaniuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polska??? moze juz Kanada czy coooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z wejsciem na kafe, napisalam juz jeden post i nie poszedl, teraz napisze krotko. Malusienka , dzieki ja zostane dzisiaj przy goracej herbatce z miodem i cytynka , bo cos mnie rozklada, ale sie nie poddam. Wyciszona no to rzeczywiscie szok....... zycze Ci wszystkiego dobrego na jutrzejszy dzien 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja WAM życze miłego doklikania do 70 stronki :) ma byc niestety marnie na dworku... zmarzne pewnie, czekajcie z soczkiem, cytrynka i miodzikiem :)) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia i do jutra, bedziemy na Ciebie czekac! A gdzie podzialyscie sie wszystkie, jak ja mam czas to was nie widac czyzbym nie byla tu mile widziana.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...mogę się przysiąść?....tak na chwilkę...przyszłam ze względu na librę47 i szarooką...ale widzę, że tu gorące tematy więc poczytałam i nie odmówię sobie...pozdrowienia Was wszystkich..... Co do chorowania....to mogłabym cały topik zapisać....rozumiem...przeszłam to i nikogo nie wyśmieję....wszystkie opowieści są mi znajome więc nie chcę się powtarzać....poczytam....ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w nocy,pewnie śpicie,a mnie zmiana pogody powaliła spaniem.Aleporuszyłam tema rzekę.Zyczliwa nieznajomo - do neurologa,psychiatry,domowego - chodzę od lat.ciśnienieskacze mi jak chce,od 30lat,mam silnąnerwicę -wiem o tym,takie wizytzy 50zl i ipomoc - między bajki wlożyć,bo tylko na nie chodzę prywartnie i coraz mniej ktokolwiek wysili się,aby zapisać coś,co może pomóc,oprócz tego z jakią firmąfarmaceut,ma do czynienia. Pani neurolog - po pierwsze życzy sobie kompletbadań,które jakimś cudem mam jej dostarczyć - przy mojej nerwicy lękowej,kiedy nienadaję sie do chodzenia i czekania m-cami po przychodniach.Po cholerę mnie straszysz,ja mam świadomość ,co być może.Utrzymanie dobrtego ciśnienia - sprawa fajna- ale cozrobisz,gdywpewnychmomentach maszskok np,140 - 200 -górnew jednej sekundzie.Po cholerę się denerwuję.Tak sobie myślę,że lekarzy którzy leczyli mojedzieci - a nie wzięli pieniędzy,kiedyś kilku było,jestem im wdzięczna - a jak może pamiętacie,leczyłam je przez 30 lat.Patrzę teraz na córcię,pojechała ostatnio na wizytę kontrolną do Anina,tak się kłócili,ci sami codowni lekarze,że żaden jej nie przyjął.Wcale nie żałuję,że nie mam wnukówna tym podłym ze światów. Wyciszona - mogę w ciemno opisać Ci wynik tTwojego badania i co dalej.Ja nie poszłam,ale moją szwagierkę złapali w sieć mamgograficvzną - jest już ich ofiarą iprzepustką do wyciągania pienieędzy,zwielkiej akcji - mammografia. Moj szwagiertez ma przepuklinę międzykręgową - mówią,=.=,że zastary na pomoc - ma 64 lata. W końcu,czym tu się przejmować. Do jutra - może piosząca narózowo pani doktor napisze mi jak mam żyć,przylekachktóre nie wiem czy mniedobijają - bo kolejni mówią,na początek tak może być - czy pomagają? Psychiatrzy - pytający po co przyszłam? - dopiero bierze je pani m-c,póżniej będzie lepiej - kiedy póżniej? Najlepszym lekiem jesteście dla mnie Wy i mój dziki ogród.Syn chciał mipomóc - a lekarze biorąc kasę,wcale nie staraliby się mi pomóc. Opowiadała znajoma pieleniarka - Pani Zofio - czy dużo jeszcze tego bydła na korytarzu czeka???Pa do jutra. a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji - w dniu 21 X 07 - skończę 40 lat brakujące mi do 100.Nabędę praw do moherowego beretu. Jak mi radzicie,kupić 10 dag cukierków i poczęstować Wysoką Komisję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są świetne ćwiczenia na odzyskanie sprawności w pełnym słowa znaczeniu....przerobiłam je...dają rewelacyjne efekty...ćwiczy się w domu i szybko dochodzi do zdrowia. na leżąco na kocyku na plecach...włączamy błogą muzykę bez tekstu...pokój wywietrzony...zamykamy oczy...robimy wdech nosem....liczymy do siedmiu na ...wstrzymanym oddechu...potem odpoczynek i zaczynamy do bólu zamykać oczy...ściskamy gałki licząc też do siedmiu Za każdym razem wdech i przy rozkurczu...wydec -ściskamy prawą dłoń mocno w pięść...wd i wyd -lewą dłoń...wd...wydech -skręcamy głowę w prawo...wd i wydech -w lewą stronę -podkurczamy pod siebie łopatki...jakkbyśmy chcieli na nich się dźwignąć...lecz nie odrywamy pupy z podłogi....nasz brzuch ma się zapaść do bólu....wdech...wydech -ściskamy pośladki pupy do bólu....wdech...wydech -ściskamy mięsień trójgłowy nad kolanem bez udziału mięśnia łydki...prawej a potem lewej....wdech...wydech ciągniemy do siebie palce stopy lewej do bólu wiązadła lewej i prawej nogi....wdech i wydech. PRZY częstej sytuacji nie rozwiązanych problemów...mamy zachwianie równowagi postawy i kiwamy się....żeby to zlikwidować(zniknie kiwanie i lęki)....stosujemy stanie w rozkroku 30 cm, ręce proste, poziomo do podłogi....oczy zamknięte....i tak stać ile możemy....ćwiczyć często. Poza tym wszelkie ćwiczenia na lewą i prawą półkulę mózgu(musi być równowaga)ćwiczymy na leżąco....i naprzemiennie unosimy np.lewą nogę...to do tego idzie prawa ręka...najbezpieczniej na leżąco....wtedy kręgosłup jest bezpieczny i prawidłowo się uelastycznia. Na nagły stres i nerwy....oddechy opisane na początku...wykonane 3 razy....ze wstrzymywaniem oddechy i wolnym wypuszczaniem powietrza oraz wizualizacja ewentualnej osoby, która nam zalazła za skórę do poziomu krasnoludka...i jak nas wkurza...tak go mamy zobaczyć...a wtedy dystans zniknie.To takie podstawy.Są placówki...psychologiczne...gdzie jest szeroki wahlarz terapii równie skutecznych...a info na pewno zapewni przychodnia.Tam szukać ulotek lub w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ćwiczenia...te powyżej wykonuje się po 3 razy Efekty?....tu się uśmiecham....rewelka!!!!! -cofanie zmarszczek -wygładzona, świeża cera -spokój wewnętrzny -siła do życia i nakręcenie -normuje się ciśnienie -powraca sen -lepsza pamięć i koncentracja -zaczynają funkcjonować organy wewnętrzne a jak dołożymy na leżąco codziennie 15 min gimnastyki rozciągania ciała w różną stronę...jak przeciąga się kot....to już wszystkie problemy same znikają....ja to stosowałam...jest super.Chcę do tego wrócić..z uwagi na obecne stresy i zmiany nastroju z tym związane.Poćwicz miesiąc i codziennie zapisuj różne objawy towarzyszące ćwiczeniom.Jak będzie latało oko....to puszczają bloki nerwowe....polatają i znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze opuściłam dwa istotne ćwiczenia - marszczenie czoła...przy wdechy...wstrzym.oddech licząc do siedmiu...przy wydechu...czoło rozluźniamy -zaciskanie szczęki do bólu....i te same oddechy Jutro zachęcam do ćwiczeń indywidualnych u każdej z Was w domu...ja też poćwiczę...potem powiemy sobie jak każda z osobna się czuła...ok? Dobranoc!🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ moje drogie kolezanki. Moje kochane na poczatek dobrego dnia zapraszam na kawke, ktora jest rytualem mojego zaczynajacego sie dnia, moze ktos tez powie ,ze to uzywka, ktora ma uboczne skutki, ale ja bez codziennej filizanki kawy nie umialabym funkcjonowac! :D :D :D A teraz odniose sie do postu Joli, dzieki Ci za to co napisalas, Jolu dodam jeszcze cwiczenie, ktore pomaga przy: nerwowosc, bezsennosci i bolu glowy! Wziac zwykla slomnke do napojow, usiasc prosto z wysko uniesiona glowa, spokojnie i rownomiernie wdychac powietrze przez nos, a wydychyc przez slomke. W ten sposob nalezy oddychac przez 3 do 5 min. Co dzieje sie podczas takiego oddychania? poniewaz powietrze zmuszone jest \" przedzierac sie\" przez ograniczona przestrzen, wydech jakby automatycznie spowalnia sie. Wowczas szkodliwe zwiazki sa w calosci wydalane z pluc, a ilosc tlenu we krwi zwieksza sie w bardzo prosty , a jednak skuteczy sposob. Jeszcze jedno: To cwiczenie pomaga pokonac ataki strachu i pobudza krazenie krwi. A wiec moje kochane! Oddychac nalezy tylko przez nos. Na poczatku wykonac gleboki powolny wydech, a potem szybki, gwaltowny i krotki wdech. Cwiczenie nalezy powtorzyc nie mniej jak 20 razy. W czasie tego cwiczenia nalezy postarac sie jak najwierniej nasladowac jek. Zwykle, gdy czlowiekowi \"wyrwie sie \"jek, pomaga to organizmowi uwolnic sie od szoku, od trudnych problemow. Symulacja jeku wspaniale usuwa napiecie z miesni i ukladu nerwowego. Dziewczyny do dziela, zaczynamy cwiczenia! 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie zaszokowałyście ćwiczeniami i powiem Wam macie racje musimy wsłuchiwac w swoj organizm i pomagac mu na lekarzy nie mamy co liczć Jolu ❤️Witam i zaglądaj dzieki za oddech i wywar czosnkowy Tu-50 ❤️ kawunia jak zawsze pycha i co liczymy ? na cud? Wyciszona ❤️ nie boj sie to tylko badanie Libruś ❤️ zgadzam zToba badania to istna ściema i wyciąganie kasy !! Szarooka❤️ historia Twojej choroby i przezycia zwiazne z nia okropne !!! ilez trzeba zdrowia psychcznego by pokonać trudności z naszą służbą zdrowia na rezie Dziewczyny ida na kocyk pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×