Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paweł - 21

stały związek ze starszą

Polecane posty

Gość Masari
Dobry wieczór wszyskim uczestnikom " portalu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies77
Witam. Mam 33 lata. W zeszłym tygodniu zrobiłem pierwszy krok i umówiłem się z kobietą o 10 lat starszą. Nadmieniam, że znałem wcześniej ją z widzenia, zawsze bardzo mi się podobała jeszcze jak była mężatką. Mieszka z 13 letnim synem, jej córka wyprowadziła się, wyszła za mąż - ma dziecko. Aby było ciekawiej moja wybranka jest koleżanka mojej mamy. Nie wiedząc jak do niej zagadać wykradłem matce nr telefonu do niej i po prostu zacząłem smsować. Po kilku dniach naprawdę intensywnego pisania umówiłem się z nią. Jesteśmy już po dwóch spotkaniach. Poznałem jej syna. Z tego co mówiła był pozytywnie nastawiony do mnie po spotkaniu. Ona niestety ma obawy co do naszego związku. Przerasta ja ta znaczna różnica wieku. Twierdzi teraz może być ok ale co bedzie za 10 lat. Nie interesuję ją gorący romans. Szuka partnera na stałe, gdyż tylko tak potrafi się zaanagażować. Tłumaczę jej że zależy mi również na stabilizacji emocjonalnej, uczuciowej. Twierdzi, że zależy jej na mnie, ale potrzebuję czasu, nie chce nikogo skrzywdzić. Wiem, że niewiele ponad tydzień po bardzo krótki okres, ale moje intencje są szczere. Co mam o tym myśleć. Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona44444444444
Pies77--Czyty jestes jakaś niedojda zyciowa,ze uganiasz sie za kobietą 43 letnią,do tego z dziećmi i wnukiem :-) Boze chron od takich desperatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies1977
Nie chodzi o to, że mam problemy z nawiązywaniem kontaktów z młodszymi dziewczynami, po prostu bardziej kręcą mnie starsze, a szczególnie ta jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkopolanin79
Zyje z dziewczyna mlodsza o9lat dla odmiany od czasu do czasu przydala by sie sporo starsza gg 2076405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
Masz dziewczynę i poszukujesz kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r67iyh
antylaa jestem w szoku czytając Twoje wypowiedzi... Jeśli czyjeś postępowanie Ci nie odpowiada nie musisz od razu wyzywać tego kogoś od k... itp. To już wyłącznie o Tobie świadczy Daj sobie spokój z osądzaniem ludzi, wszak wszyscy jesteśmy ludźmi i różne pomysły mamy - a Ty wyjątkiem nie jesteś, ani Twój syn, który studiuje DZIENNIE :D :P Znając przekorność losu, nie zdziw się gdy Twój syn przyprowadzi Ci taką synową, że się zdziwisz... I pół biedy gdy tylko starsza będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r67iyh
Pies77 Ta różnica wieku nie jest jeszcze tak wielka. Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale wiem, że jeśli się kogoś naprawdę kocha (wielu myli miłość z samym tylko uczuciem zakochania i pożądaniem niestety) to wiek przestaje mieć znaczenie. Prawdziwa miłość zakłada nam różowe okulary na całe życie. Dziwne, co piszę...? :P Obawiam się, że wiem, co piszę...:P Istnieje miłość i wiele jej podróbek, które psują jej opinię. Pies77, zastanów się dobrze, jaka jest Twoja definicja miłości, zastanów się czy będziesz w stanie być z nią za jakiś czas, czy nadal będzie dla Ciebie piękna, czy pociąga Cię w niej także osobowość, umysł, charakter, czy działa na Ciebie budująco i motywująco do życia, do stawania się lepszym, przebywanie z nią. Pomyśl czy byłbyś w stanie opiekować się nią, gdyby np. ciężko zachorowała (co oczywiście może zdarzyć się w każdy wieku), byłaby niesamodzielna, zdana tylko na Ciebie, nie mógłbyś uprawiać z nią seksu itp. Jeśli mimo tego chciałbyś z nią być i sprawiałoby Ci przyjemność, że możesz dać jej swoją opiekę, obecność, to byłaby duża szansa, że to prawdziwa miłość. Warto też, abyś dowiedział się co było powodem jej rozstania z mężem, bo nie każdy powód rozstania dobrze rokuje nowemu związkowi niestety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapasaicyna_
te Pies czy ona napewno ma 33 lata skoro jej córka się już wyprowadziła i ma dziecko? to ile ona miała lat jak tę córke urodziła? do wszystkich gówniarzy myślących o babkach po 30 nie jesteśmy plastikowe jak Twoje rówieśniczki, mamy rozum i go uzywamy, mamy prace i zarabiamy pieniądze, stać nas na taksówki i restauracje nie tolerujemy seksu o czasie trwania 30 sekund, nie masz opanowanego przedwczesnego wytrysku i nie odrózniasz odbytu od łechtaczki niczego w seksie nie zaoferujesz, nigdzie nie zabierzesz, nic nie wiesz o życiu i nie masz na bilet powrotny do domu moja rada zarywaj do białych kozaków na dysce w e wsi te uwierzą we wszystko, Ja jako kobieta świadoma mam pewność że w niczym nie jesteś mi równy więć mnie młóode chujki nie interesują zupełnie, na nauki do lachociągów spod dyskotek, tam zaimponujesz darmowym kuponem do Mac Donalda i tym że odjeżdzasz autobusem miejskim od ukochanej na gapę, grając w grę durną która masz w komórce a nazajutrz napiszesz o tym na fejsie kapisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapasaicyna_ to Pies ma 33 lata,jego wybranka 10 lat więcej...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapasaicyna_
ups.. wielkie sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia34
Młodyy i jak ułozylo sięęę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJablica
A nie wpadłyście Dziewczynki kochane na to, że w młodym ciele może być bardzo dojrzała (nawet stara) dusza? Ja właśnie się o tym przekonałam... Mój kochany jest o 15 lat młodszy ode mnie i... jest nieraz bardzo staroświecki (w stosunku do mnie). Chociażby taki motyw: ja pakuję do kieszeni kurtki komurę i mp-truchę a on... ma też komurę ale zawsze przy sobie ma popierowy kalendarzyk... takich przykładów jest pełno... poza tym ja wyglądam młodo a on ma momentami spojrzenie starego człowieka i wygląda powarznie. Rodzice myślą, że jesteśmy w podobnym wieku... Paweł. Ja wierzę w to, że Ci się uda. Ja jestem bardzo szczęśliwa i myślę, że żebyś i Ty miał szczęście to kobieta musi być otwarta a Ty pokaż, że jesteś dojrzały i świadomy swojej decyzji. A zdrada? Ludzie będący w równym wieku czy przy różnicy tak samo się zdradzają bo to nie kwestia wieku tylko braku uczuć, chęć posmakowania czegoś innego albo... on jest babiarzem a ona latawicą. Paweł 3maj się! jestem zx Tobą :) siemka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJablica
Kapasaicyna_ a nie sądzisz, że właśnie taki młody chłopak może Ci dać to co najpiękniejsze, czyli swój pierwszy raz, oddać się właśnie Tobie jako prawiczek? Może dać Ci swoje pierwsze uczucia... a przedwczesny wytrysk... pokazuje jak on bardzo Cię pragnie... A tak w ogóle to bardzo lubię właśnie 20-30sekundowy seks... nie lubię doświadczonych facetów, którzy mnie obrabiają jak standardówkę, na pamięć wiedzą gdzie i jak dotknąć bo wiedzą co ja lubie bo wszystkie dziewczyny (które obsługiwał) lubią to samo... nie drży z podniecenia bo już na pamięć zna kobiety... a taki młody przeżywa to wszystko niesamowicie głęboko i intensywnie. A to, że jeździ autobusem - ja też jeżdże autobusem i co z tego? A gry w komórach są fajne.... ostatnio wróciłam do Angry birds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te babyyyyyyyyyyyyyy
DJablica Wstyd kobieto,wstyd. Dojrzała,na pewno masz ponad 40,bliżej 50 a piszesz takie głupstwa. Uważasz,że przedwczesny wytrysk jest oznaką pragnienia kobiety,a nie np.zbytniego podniecenia nie tyle kobietą,co myślą o seksie,że zbyt wczesny wytrysk to objaw nerwicy,chorób tarczycy i innych narządów. Nie lubisz doświadczonych,bo przy doświadczonym facecie nie mogłabyś sie wykazać.NIe uchodziłabyś za "boginię seksu" Współczuć Ci można,ze faceci,którzy sa doświadczebi w seksie,nie drżeli z podniecenia gdy z Tobą się seksili ,nie byli niesamowici . Kobieto,a po co kobiecie dojrzałej prawiczek? Prawiczek ma przezyć swój pierwszy raz z kobietą w popdobnym wieku,a nie ze starą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJablica
Mam 35 lat a wyglądam na 22-25 bo jestem drobna, uśmiechnięta, zwinna... nigdy nie byłam mężatką ani matką i miałam tylko dwóch partnerów bo nie sypism z każdym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meringer
czesc :] milobybylo cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ciotka Klotka.
A mężatka może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meringer
moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meringer
skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 30--stce i wiem, że nie umiałabym się związać z facetem młodszym o 10 lat od siebie. Nawet gdyby był (jak na swój wiek) bardzo dojrzały. Czułabym się przy nim nie jak kobieta ale jak....ciotka:-) Obecnie jestem w związku z facetem trochę młodszym od siebie ale....ta różnica wieku nie jest duża---mieści się w granicach zdrowego rozsądku:-) Chociaż idąc w drugą stronę, to też nie wyobrażam sobie związku z facetem np 10 lat starszym ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piech27
Sama jestem kobieta dobrze po 30-tce i poznalam faceta o 12 lat mlodszego. Jestesmy na dobrej drodze,poznajemy sie i zblizamy do siebie coraz bardziej. Wczesniej sama w takie zwiazki nie wierzylam ale teraz widze ze to jest mozliwe. Jestem w trakcie stworzenia czegos pieknego, przynajmniej tak mysle. Jeli chlopaki myslicie o takim zwiazku powaznie nie poddawajcie sie. I wy kobiety tez uwierzcie ze to mozliwe. Zycie sie ma jedno i dlaczego niesprobowac. Przeciez takie samo ryzyko ponosicie probujac wiazac sie z kazda nowo zapoznana osoba. jesli sa takie przypadki jak ja to znaczy ze jest to mozliwe :) U mnie dochodzi jeszcze dwie rozna narodowosci a porozumienei jest niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamciamamcia
piech27 pogadamy jak bedziecie ze soba i on bedzie miał 40 lat,a ty 52 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur p
Witam! Byłem ze starsza kobieta! Fajna zabawa!starsze kobietki są cudowne!wiele lepiej niż młodsze!ale to tylko zabawa!szkoda życia na stały związek ze starsza kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endy67
na początku witam wszystkich .Przechodzę do konkretów seks ze starszą kobietą może być cudowny szukam pani między 50 a 60 lat chętne na romans ze szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam kilka skrajnych wypowiedzi, jedni mówią, że kompleksy zarówno po stronie starszych jak i młodszych-ja jestem mężatką be zkompleksów i od kiedy pamiętam podobali mi się młodzi zadbani, mądrzy mężczyźni a ci starsi niestety nie - dużo jest prozaicznych powodów, trzeba by było pisać i pisać - niestety nie mam czasu, może na emeryturze. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy85
szukam dojrzałej kobiety do spotkań, może jest jakaś chętna z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×