Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

cameron...........27........172...........63.........61, 8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.........78. .. ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..62,5...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 83............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .74..............60 Gymfanatic...................164............66......... .64,7...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............57.............. 53 no ja sie dopisałam od ostaniego ubyło mi 2 kg, jeszcze 10 kilko i bede szczesliwa:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron...........27........172...........63.........61, 8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.........78. .. ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..62,5...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 83............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .74..............60 Gymfanatic...................164............66,6......... .62,5...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............57.............. 53 Udalo sie 4,1kg mniej po 5 tyg !!!! wiem mozei wolno ale jestem bardzo zadowolona , moze do poniedzialki uda sie 61,5 ....ahhhhza 5tyg wyjazd jeszcze z 4kg i bedzie super ....:oby ponizej 60 zejsc :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj musialam zjesc na obiad kawalek smazonej ryby bo inaczej chyba bym miala afere ze nic nie jem:P do tego przez caly dzien jeszcze 2 jogurty. dzisiaj dzien zaczelam od jogurta naturalnego, a kolo 16 bedzie kalafior ktory po prostu uwielbiam:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pois widze ze wazymy dokladnie tyle samo teraz:) ja juz po sniadanku ---jogurt truskaki i platki owsiane...uwielbiam pozneij bedzie ciemny chlebek z tunczykiem i duzo warzyw- ogorek pomidor itp pozniej przekasze czeresnie... a na obiad zdaze tylko wypic rosolek instant ...pozniej lece na silwonie :) mam straszliwa migrene ale to chyba przez nerwy w pracy ...zawsze cos:( buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wazylam sie ostatnio w piatek wiec mam nadzieje ze juz jest mniej, ale o tym przekonam sie dopiero w sobote:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
witam kobietki. jak tam wieczor mija? ja wlasnie ogladam jakis kabarek. dzisiaj mialam pisemna czesc egzaminu zawodowego. chyba zdalam proste bylo jak dla mnie. :P a w czwartek czesc praktyczna tego sie boje. :P jutro wolne i w czwartek wiec musze wykuc wskazniki i cala reszte. kurcze przed okresem jestem i znowu kilogramy na + :p ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ali
cześć dziewczyny, długo mnie nie było ale już wróciłam ,widzę u Was niezłe efekty u mnie nawet nieżle ale ciągle chce mi się jeść chyba dlatego że całymi dniami pracuję przy komputerze i ostatnio nie mam zbytnio czasu na ruch , za tydzień się przeprowadzam więc trochę sie pogimnastykuję ,zważę się dopiero w piątek tak sobie postanowiłam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gymdfanatic
dzindobry kobitki co u was slychac??? Odzywac sie kobitki lato idzie duzymi krokami musimy trzymac sie razem..... dzisiaj w pracy nuda , nic mi sie nei che.....tylko do domu juz...mysle o poniedzialku:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mam wolne, wstalam przed chwilka i zjadlam activie z musli. zaraz ide pewnie ide sobie gdzies polazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie w życiu nie za dobrze, z dietą się staram jak mogę. Różnie bywa, czasem nachodzi mnie szaleństwo jakeś. Ale ćwiczę regularnie chociaż. Ale mam plan, jak wyjdzie to pochwalę się skutkami. Nie ważylam się ostatnio. Mam załamkę w domu więc nie zanudzam więcej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostatnio w cwiczeniach opuscilam:( jutro planuje isc na godzinke do sauny a w piatek na dyskoteke to pewnie troche sie spali:P dzisiaj oprocz activi zjadlam jeszcze troche czeresni a zaraz bedzie kalafiorek na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrwoei pytam......ja za tio se poszaleje w sobote i z jadłem i z dichem weselicho pełna para w zajebistym lokalu od diety robie sobie wolne a potem ochaniutkie do was wracam pozdrawiam buziaki gorace slodkie namietne jakie kto chce do wyboru do koloru .......hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki leze w domu bo chyba jakies strasznie przeziebienie mnei zlapalo, poszlam do pracy ale zaraz wropcilam migrene itp...nizbyt sie czuje poszperam po necie i do lozeczka .....jak tam u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj zrobilam 20km na rowerku w ciagu niecalej godziny:) ale za to pozniej koledzy wyciagneli mnie do baru na 3 piwa wrrr. mam nadzieje ze od nich nie przytyje:P aha i juz nie pije:P a tak poza tym to jutro wazenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanis
no ja dzis tez rajd rowerowy zrobiłam ok 26 km ale strasnie silny wiatr wial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widze ze topik powoli umiera malo wpisow....ale moze to chwilowy zastoj Ja ciagle chora jestem ledwo mowie......zero cwiczen wczoraj , dzis mam moje ostatnie zajecia , bo w wakacje nei prowadze i musze isc zobic step, pozneij mam spotkanie ...kalacjai wino z kolzankami juz dawno ustalone wiec musze isc .....i chce oczywiscie..... Gardo mnei starsznie boli i nie moge przelykac wiec praktyczni nei jem tylko pije bo boli :( ale sobie ponarzekam waga ciagle taka sama 62,5kg ...milam nadzieje ze do poniedzialku bedzie z kg mniej ale watpie moze pol kg ...w poniedzialek lece do domu :)!!! Pois a jak tam waga u ciebie bo chyba dzismialas sie wazyc`? buzka i piszcie o wszytskim co tam u was nie tylko z dieta ak ogolnie........ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z dieta dobrze tyle ze waga nie chce malec nie wiem co sie dzieje w sobote z jedzonkiem poszaleje bo ide na wesele mam nadzieje ze za bardzo nie przytyje potem wracam do was pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
witam po długiej nieobecności. własnqie siedze w pracy. zrobilam co mialam do zrobienia i teraz siedze i czekam niech ktos mi cos podrzuci. własnie pije wode i słucham radia. z dieta to u mnie zastuj. a cwiczeniami to lepiej nie mowic. pocieszam sie tym ze chociasz spacery robilam. chociaz juz nie bede wychodzic z psem wiec nie bedzie mi sie chcialo. (dobrze ze nie mam prawka -jak cos zalatwic to sie troszq pomaszeruje). jestem po drugiej czescie egzaminu zawodowego ;/ 4 godziny 20 min z 4 godzin 30 minut siedzialam nad zadaniem. strasznie trudne bylo. nie sadzilam ze dowala. wynik winansowy (z zyskiem jednostke) i rozliczenie cit-8 nigdy tego nie wypelnialam myslalam ze bedzie vat-7 no ale trudno. miejmy nadzieje ze zdam na te 75% ktore zalicza jak sie nie myle. ale jak zdam to bede mogla sie pochwalic tytulem technik ekonomista :d ok. nie zapeszajmy :P:P:P milego ja sie wczoraj wazylam i waze 57 kg. a wiec nie ejst zle chociaz mogloby byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez siedze w pracy i mi sie nudzi. na sniadanie wyjatkowo zjadlam normalna bulke hyhy. na wage mam zamiar isc po pracy, a pozniej wieczorem na dyskoteke:P mam nadzieje ze chociaz kilogram mi ubyl, no ale to sie okaze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja oficjalnie oglaszam ze dzisiaj odpuszczam sobie dietke na ten 1 dzien:P jest dzien ojca i w ogole ide na imprezke :D aa i na wage pojde lepiej jutro takze do napisania:D mysle ze nie bedzie tak zle;[ pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnei ide na pozna kolacje ale caly dzien malutko jadlam bo wiem ze zaraz ide pojesc i wypic winko wiec sie wystroilma iw eszlam w spodnie w ktorych ssie ledwo dopinalam a teraz sa luzne do tego szpilki to lepiej wygladaja nozki....ide na ake ladies nite...i moj ukochnay powiedzial ze wygladam suyper i ze teraz widzi jak bradzo schudlam mimo ze to tyllko 4,1kg ale sie ciesze bo nawet w tych szpilkach wlstrze podobam sie sobie....potancze tez wiec ide sie bawic tak jak Pois buzka i do uslyszenia....jurtro rano jzu biegam wiec bedzie ok ;) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
moge sie wam pochwalic brzuszek mi bardzo zmalal. juz nie moge go wypiac nihihih./ jak sie ciesze. mam nadzieje ze dojde do upragnionego 53. teraz skoczylo znowu do 56/7 ale na to bylam przygotowana :D milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie skonczylo sie na tym ze sie nie wazylam:P ale az sie boje bo sobie troche poimprezowalam przez ten weekend. poczekam do soboty i sprawdze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez troce poimprezowalam ale juz wczoraj bylo lepiej ...zwaze sie we wtorek za tydzien dzis lece do domu i mam nadzieje ze t 4kg da sie zauwazyc...... Postaram sie bywac na necie ale pewnei glownie wieczorem .... ten tydzien w domu daje sobie wycisk, duzo czeresni iw arzyw ale bedzie jedno wyjescie z biademi deserem.....tylko jedno reszta na salatch i w tym tyg brak chleba;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam za soba dwa dni obzerania sie a mianowicei wesele......eh.......i waga -76 kilo......o matko!!!!!!dwa podkoczyło a tyle o nie walczyłam ale mam nadzieje ze rownie szybko zniknie od dzis oczywiscie dietka na sniadanko dwie kromki chleba i kawa-270 teraz jogurt 250g plus 3 łyzki otręb-280=razem 550 kcal nie czuje głodu zjem pewnie jeszcze cos koło 19 i to bedzie wsio pozdrawiam i zycze pomyslnej dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
witam:P no ja nadal w pracy ale juz powoli dochodzi 16 i sie zmywam. kurcze jesc by bylo wsio ok. tylko kolezanka z pracy mnie troszq futruje. zjadlam pol bagietki i teraz mnie goraczka zalewa. no ale obiad mam z glowy. milego dnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu waze teraz 76??????a było juz 74.......jutro bedzie ok?kto mnie pocieszy???buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek uszka do góry...niestety z dietą tak już jest jesz malo malo a raz jak dorwiesz sie do jedzenia to na amen...moze zjadłas duzo słonego i woda Ci sie wstrzymała? ALbo jestes przed kobiecymi dniami? Niestety trzeba uwazać z kcal jak sie je np 1000kcal a potem nastepnego dnia zje np 2000kcal to niestety zostaje niespalone...organizm jest przestawiony na dzienne spalanie tych 1000kcal ja jestem juz na etapie 74 kg ^^ 7,5 kg mniej od startu diety...nie powiem miałam grzeszki ale bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
kanis ty to ładnie kilogramy zrzucasz. :) az milo czytac ze chociaz ktos. :) nosek bedzie dobrze musi byc. wy dziewczyny to macie strasznie silna wole :) ja moge sie pochwalic ze wczoraj wyszlam pierwszy raz na rower i bylo nawet dobrze i dzisiaj tylko boja mnie troszq kosci jesli chodzi o siedzenie a tak to luzzz. moze sie skusze i dzisiaj tez wyjde :) juz nie moge sie doczekac kiedy moj facet wroci. jestem ciekawa czy zauwazy jakies zmiany. nie wiem czy schudlam czy nie bo teraz sa .... wiecie ale ogolnie wydaje mi sie ze brzuszek chociaz troche mi spadl. milego dnia. dzsiaj jak mnie tak nie bedzie brzuch bolal to zrobie troszq brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja sie ciesze bo znow widze 74 kilo n wadze wszytko jest w porzadku, teraz koniec imprez a czeka mnie jakas zakładowa w pracy mojhego faceta, nie bedenic jadła, odchudzam sie i koniec!!!!!smakołyki to tylo chwila przyjemnosci a potem takie wyrzyuty i na wadze pare kilo wiecej, ja tez czuje po brzuszku ze mi ubyło i nozkki mi tez sie zrobiły takie mniej zbite , no w koncu mam miesaic odchudzania za soba, tyle ze z paroma wpadkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×