Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

no kanis widze ze tyle samo wazymy a ile masz wzrostu ????ja mam 170,chce schudnac do 60 kilo, eh tak mi sie marzy daje sobie na to 3-4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tam ktos?????dziewczyny co sie z wami stało???no ładnie topik przepadnie .......ale bede najwyzej walczyc na innym topiku a jak nie to sama !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Dlugo nei pisalam bo przylecialm do Polski i zabiegana jestem ...ale wszyscy mi mowia jak ladnei shcudlam, myslalm ze sie rzuce na jedzenie bo u nas wszystko dobre i tesknie za wszystkim ale jakos wlasnei jem mniej nawet i ocywiscie cwicze...moze w koncu na cos sobie dzisiaj pozwole bo byc w domu i nei zjesc chco jednego ciastka...... normalnei jem ciemny chlebek rano i ok 12-14 jem salate jakos grecka z tuncykiem i to tyle......chyba nawet w domu udalo mi sie troche schudnac:) no ale sie trzymam kanis ldnie ci idzie nie poddawaj sie i nie opuszcaj topiku ja juz regurlanie bede pisac od wtorku ...narazie pappapapa Pois co u ciebie ???? buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz ok, ale we wtorek zjadlam normalny obiad i myslalam ze mi w srode zoladek siadzie, bolal mnie pol dnia. ale na szczescie juz jest ok, wczoraj zjadlam 2 kromki ciemnego chleba i jogurt, a dzisiaj na sniadanko activie z musli i pare czeresni. od poniedzialku mam wolne, takze postanowilam sobie ze bede wstawac rano i biegac:) zobaczymy co z tego wyjdzie i jeszcze wydrukowalam sobie te cwiczenia 6 weidera (czy jakos tak):P oprocz tego rowerek i mam nadzieje ze rezultaty bedzie szybko widac bo we wrzesniu planuje maly wypad nad morze i nad jezioro wiec trzeba sie jakos pokazac:P a co do tego bio c.l.a. to w sumie nawet mniej chce sie jesc ale raczej nie oplaca sie ich brac bo wychodzi ze jakby bralo sie tak jak napisali na opakowaniu to starczaja na 13 dni czyli kuracja miesieczna to ok.100zl.a na wage poki co nie wchodze, powiedzialam sobie zep ojde dopiero 1 sierpnia (mam nadzieje ze wytrzymam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno. polecam stronke www.vitalia.pl jakby ktos nie znal:) mozna wpisac swoje dane i dostanie sie bezplatna analize wagi i rady co robic zeby schudnac:) musze w koncu usiasc i przeczytac calosc:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!!! u mnie humorek od rana i chec do działania....waze 73 czyli kilo mniej....huraaaaaaaaaaaaaaaaa coraz blizej do celu, mam nadzieje ze nie bede miec zbytniego zastoju i waga bedzie powoli spadac, dzis juz wszamałam: 2 kawy z mlekiem i cukrem-140 2 kromki razowe plus dzem=250 fasolka szparagowa-50=razem 450kcal za jakkes trzy godz zrobie sobie surowke z ogorka rzodkiewek kapusty pekinskiej i pomidora i troszke oliwy a pod wieczor koło 19 palnuje 200g jog. nat z 2 łyzkami otreb, planeje tez pobiegac i czeka mnie pleweienie bo mamy spora działke byłam juz na jagodach .......moze na jedna bułeczke w soboite sie skusze albo poł, wczoraj tez byłam az mama powiedziała ze juz starczy tych jagod, a i w lesie znalazłam juz prawdziwka!!!!!wiec mysle ze znowu bedzie wysyp w tym roku, fajnie b0o uwielbiam chodzic na grzyby, moje kochanie do mnie dzis dzwoniło jest po nocce.....wczoraj sie wuidzielismy a jujz mi tesknmo za nim......fajnei ze go mam jest taki kpochany pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcvzyny to jak w poniedziałek oficjalne wazenie? moze zleci jeszcze z poł kilo, teraz musze poplewic na działce jak wroce wszamam ta surowke warzywna, a potem bieganie moze wytrzymam godzinke, zobaczymy jeszcze sie dzis odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
hej dziewczynki co tam u was? u mnie ok a nawet bardzo ok. waga 3ma sie ok 56 kg. nie jest zle. mama powiedziala ze zlecialo mi z brzucha i z ud a wiec super. dzisiaj bede pila. zdalam mature nawet ladnie :) jestem w bardzo dobrym humorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis byłam u dentysty a wstałam zbyt pozno i sie rano spieszyłam potem nie mogłam jesc 2 h wiec zjadłam sniadanko-obiad o 13.10 a wczesniej wypiłam dwie kawy z cukrem i mlekiem-140 kcal jogurt nat 200g plus trzy łyzki otreb-230=razem 370 wczoraj biegałam poł godzinki, waga chyba 73 kilo teraz wayzłam sie było 74,5 ale na czczo i w pizmce jest zupełnie inaczej wiec mysle ze sie trzyma 73,no dziewczynki nieługo minie miesiac ale to leci.....choc raz zdaje mio sie ze tak wolno te dni, godziny leca....to z powodu braku zajecia ale juz niedługo moze pojde do pracy....fajnie by było, nałozyłam farbe na włoski jeszcze 10-15 minut bordo!!!1ciekawe jakie wyjda....myslicie ze pasuja mi wyjda ciemne bio mam ciemne włoski....20 latce? a jak szalec to szlec chciałam zaskoczyc mojego faceta....oby nie przyjechał zbyt wczesnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Pamiętacie mnie jeszcze, hm?? Widzę, że odchudzanie idzie pełną parą. U mnie też ruszyło od wczoraj. A to za sprawą pewnego cudownego środka na mój brak opamiętania i silnej woli. Słyszeliście o Meridii. Jest to lek na receptę, dla otyłych osób. W końcu nie czuję głodu i chęci ciągłego podjadania!!!! Zobaczymy jak dalej pójdzie, ale od wczoraj jest rewelacja. W domku dalej nie za wesoło, ale trudno....... Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze sc kodaczek jak miło cie znow \'\'zobaczyc\'\', ej dziewczyny tak sobie myslalam ze jak wytrwamy dwa trzy miesiace to mogłybysmy wkleic swoje zdjecia sprzed i po.....cio o tym myslicie ? eh moj men jeszcze nie przyjechał, zdzryłam sie wyszykowac włosy wyszły cos pod fiolet a nie bordo tak mi sie przynajmniej wydaje....ciekawe co moje kochanie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki widze kochane ze wam idzie i to neizle, musze stwierdzic ze mi tez dobrze idzie ...na wage nei mam co wchodzic u rodzicow bo ona jakas wydezelowana....ale czuje plus mowilam sobie ze w domu podjem ale nei ma czasu tu sie psotkac ze znajoma tu pobiec do fryzjera i jem naprawde malo....i czuje ze napewno utrzymuje wage......plus latam na cwiczenia codziennie.....dzis mam dzien przerwy mysle ze wlasnei dzis sobie podjem moze w koncu jestem w domu ...a jutro rano lece na cwiczonak...pozneij w poniedzialek wieczorem lece do domu Norwegii, ale z rana tez pocwicze...i wponiedzialek bardzo malo jedzonka bedzie...we wtorek sie zwaze wiem ze wymiary mi poszly juz o 1cm mniej z biustu, tali nog i obwodu ud, bo to sprawdzam ale usupelnie stopke jak sprawdze wage..... Chcialam powiedziec ze ja zaczeam moje odchudzanie prawie 7 tyg temu i lwanie wtedy moj ukochany zrobil mi zdjecia w stroju bikini z przodu z tylu i z boku, nastepnei po 5 tyg znowu ...sprawdzilismy i nei moglam uwierzyc ze te 4 kg to tak duzo u mnei juz widac ...iec nei moge sie doczekac jak zrobie je znowu za 3,5tyg ...bo wlasnei moj plan intensywnego odchudzanai byl na 10 tyg , zdjecia w pierwszym , piatym tyg i 10 tyg!!! Mialam nadzieje na 8 kg ...ale zobaczymy jak sie uda wiem ze mi ciezko jest zejsc ponizej 60kg dlatego jka wrce do norwegii to znow codzienne bieganie wlacze plus cwiczenia wieczorami ale sie rozpisalam ....mam chwilke czsu to pisze ciesze sie ze idzie wam buzka...butterfly , nosek, pois i kodaczek...trzymajcie sie uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po sniadanku nie mogłam spac chyba do 3 godziny, ale nie czuje sie juz senna, miałam wczoraj w planach z rana bieganie ale chyba odłoze na pozniej albo moze teraz skocze szybciochem i godzinke zalicze........eh nie wiem w czwartek i srode biegałam po poł godzinki teraz chyba jest za goraco wiem wieczorem zrobie moze mi sie uda godzinke, zjadłam sporo na sniadanko ale i tak to wszytko spale przefarbowałam włoski, dbam o zabki (mam jeszcze 3 do leczenie), zapuszczam pazurki i musze zadbac o skore, po niedzieli kupie sobie jakis zel do mycia, polecacie jakis?cbce zapuscic do wrzesnia długie pazury miec zajebista cere wazyc 60-63 kilo wygladac jak prawdziwa lasencja.....w poniedziałek oficjalne wazenie????mysle ze ujrze 72 kilo, jak sie wazycie na czczo w pizamce i po kibelku??ja tak robie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pobiegałam poł godzinki, ale sie zmachałam bo goraco jest, teraz bede sprzatac u sibie i odwiedze dziadka pogratuluje siostrze- pani magister obronienia pracy i od wiedze kolezanki potm moje kochanie przyjedzie poprzyutulamy sie moze pojedziemy na mały sexik:) bo juz wczoraj miał taka ochote, ja robie sie coraz zgrabniejsza, mam ochote na pomidorki koktajlowe, albo sałatke wloska z oliwkami , feta pomidorkami ogorkiem, cebulka i sałata pycha, narazie sie nabemloliłam sniadaniem no dziewczynki moje gratulacje juz praiwe misiac odchudzania niedługo nasza rocznica:) kanic kodaczek pois butterfly i ja nosek gratuluje wam wszytkim i mocno sciskam goraco całeuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cie kochana pozdrwie- specjalne pozdrwienia i powodzenia w gubieniu sadełka zyczy nosek dla gymfanatic ps ja to cie kobitko podziwaiam za zapał do cwiczen, ja pobiegam z poł godziny i juz nie moge ale moze z biegiem czasu mi sie zmieni oby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z uczelni:) rano jak wstalam o 5 zjadlam activie, pozniej kolo 15:30 kanapke z grahama z serkiem light. wiecej juz nic nie jadlam i nawet teraz mi sie nie chce. caly dzien egzaminow:/ ale sie ciesze bo zaliczylam architketure komputerow na 4,5 i algorytmy na 4:)) no to kobietki, ja rowniez Wam gratuluje wytrwalosci (przymykam oko na male wystepki bo ktoz ich nie popelnia) no i zycze wytrwalosci na nastepny miesiac:)) ja sobie postanowilam ze zwaze sie dopiero 1 sierpnia:) a teraz wracam do nauki bo jutro kolejny egzamin:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jest tu kto????ja sie nawet trzymam piszczue dzueczyny bo nie ma co czytac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! :-) Co u was slychać koleżanki od odchudzania. Jak weekend minął. Dla mnie sobota była straszna, ale całą niedzielę spędzila na basanie. Ale mój synek miał frajdę, ja zresztą też. Z jedzeniem jeste dobrze, nie mam na razie prawie napadów głodu i panuję nad tym co jem, hurra. Postaram się dziś zważyć, ciekawa jestem czy coś ubyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal 73 kilo, weekend minał szybko i spedziłam go troche sama troche z moim kochaniem, odkad chodzimy czuje sie lepiej i wiecej mam checi do zycia, ja niestety mam napady ze 3 w całym miesiacu ....chce pod konioec lipca ujrzec 67 kilo....a u was jak waga???u mnie od ostatniego wpisu zmieniła sie o 1 kg malutko ale to zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem happy bo zaliczylam wszystkie weekendowe egzaminy, teraz jeszcze zostaly mi 3 za 2 tygodnie i koniec:)) az z tego wszystkiego wczoraj troche sobie dietke odpuscilam ale dzisiaj to nadrobie:) mam juz wolne to sobie pocwicze, pobiegam,pojezdze na rowerku jak nie bedzie padac i pownno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pous moje gratulacje a na jakie studia chodzisz?? ja chodziłam na chemie dziennnie ale musiałam przerwac:( z powodu choroby:( dobrze ze mam grzeska on mi dodaje nadziei i wiary.....jest przekochany .......teraz sobie smacznie spi bo jest po nocce ale popjade do niego kolo 14 godzinki...juz nie moge sie doczekac kiedy przytule sie do mojego misia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje informatyke we Wrocławiu:) 1 rok. od pazdziernika bede musiala wyrbac specjalizacje i waham sie miedzy grafika a administrowaniem sieciami. za 2 tygodnie mam najgorszy egzamin - roczny z analizy matematycznej... no ale sie poucze i moze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×