Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnieszkaKicia

Z iloma partnerami mialyscie sex, i kiedy zaczelyscie to robic?

Polecane posty

Gość Poje_bannna
odkąd pamietam to musiałam sie ruchać. Za papierosa, za pieroga, za wode mineralną i takie tam. Od zawsze jacyś goście wsadzali mi cos do mojej pipy - mnie sie to nawet podobało, ale teraz mam tak rozjechaną że naprawde seks przynosi mi jakies doznania jak robie to sobie 2 litrowa butelką wody mineralnej Veroni. To jakos tak mój rozmiar idealnie wchodzi , sa małe luziki i cos tam czuję. Próbowałam kiedyślakierem do włosów ale był zdecydowanie za cienki. Wpadł i nie mogłam go wydobyć. Teraz juz nie daje facetom, bo maja takie małe siuśki ze nic mnie to nie bierze. No raz mnie jeden fajnie noga wydymał Było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszy
mam 15 lat i nie jestem w stanie policzyc ilu mialam bo brakuje mi palców u rak i nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupu
Mialam sex na wlasnosc, ale zakopalam w ogrodku i nie pamietam gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaa
uuu mialam 17 lat w roku 1977 zaczalam a teraz to mam 47, mialam ich dotad 8, i nie wstydze sie tego, sa cichodajki ktore klamia i twierdza ze mialy jednego tech kilku wczesniej sie nie licza poniewaz zostaly oklamane lub milosc sie rozwiala i uwazaja ze sie to nie liczy. Dziewczyny, moze troszke prawdy, same siebie oklamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czy az...
Mam 28 lat, pierwszy raz kochalam sie w wieku 17 lat. Przez 11 lat mialam 14 facetow. Nie wiem czy to 'tylko' czy 'az'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko z jednym
lat 19 do dzisiaj z nim i lat 25 ... ale troche jestem ciekawa co by bylo gdyby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supcia
18 lat i zjednym tylko z jednym i do dziś...razem. szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlota w papilotach
25 lat, 6 lat temu, 6 partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-(myslnik)19, i niech tak już zostanie, chyba że ten czwarty to będzie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ta strona Amateur Allure. Tons of beautiful cumswallowing beauties! http;//www.elbastardo.com/aa/g-aa-224d/Id69.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczko loczko maroczko
ja z jednym z ktorym caly czas jestem (mialam 17 i pol roczku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 17 lat, 1 partner ten sam przez 5 lat. i jestem z tego dumna, bo jestem w zwiazku szczesiwa a widze jak inne moje kolezanki sypiaja z nowo poznanymi facetami a pozniej cierpia przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa_wawa
mam 29 lat, mialam w zyciu z 15 facetow w lozku..wyszalałam sie, i teraz udisdlam na przysłowiowej dupce;) mam wspanialego chłopaka tylko z nim mam niesamowiite orgazmy pozatym juz mnie nie ciagnie na bok bo wiem ze zawsze moze byc gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamiklaW
pytanie do tych co mialy kilku partnero, czy seks sie roznil, byle lepszy albo gorszy? Ja mailam jednego partnera i mam do tej pory ale sie czasem zastanaiam jak by to bylo z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaW
nie no probowac nie bede bo mam artnera z ktorym jest mi dobrze jestemy prawie ponad 5 lat ze soba, az tak ciekawa nie jestem zeby rozbic zwiazek ktory jest wpanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Vader
12 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawisza
zaczęłam w wieku 17 lat. W swoim dotychczasowym zyciu zrobiłam to 4 razy z innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka777_85
NIE PAMIETAM,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissanka ta strona nie chce wchodzić stąd to opisowo-dwie dziewczyny plus facio rózne takie figielki, a spust na języczki obu- coś w tym stylu co opisywałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facetom których dziewczyny sa niechętne chciałbym polecić świetny sex telefon http://sextelefon.org.pl/ bo jest super i najtańszy w Polskim necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillka17
Zaczęłam jak miałam 13 (facet był stary,myślał, że jestem studentką. Teraz mam 17, zaliczonych około 11, w tym trzech w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omen6262
Kamila podaj e-mail to popiszemy o przeżyciach lub tu masz mój odezij się omen626@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×