Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

Witam Wszystkie Panie. Niestety ja też straciłam swoje dziecko... Mój kochany Aniołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGHI ODEZWIJ SIE ! Bylam dzisiaj u gina jesczze nie widac pecherzyka :( ale ja okres powinnam dostac 1 lipca a dzisiaj jest 3 :D wiec to jescze za wczesnie prawda? zeby cokkolwiek mzobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati -Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz juz napewno wszystko bedzie w porzadku :D Astat- przykro mi bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przed chwila zauwazylam na bieliznie jedna plamke brązową ... boje sie :( co to moze byc ? nie mialam tak w tamtych ciązach ... :(:( dlaczego ja normalnie nie moge byc w ciąży :( ciągły strach i niepewnosc ... jeszcze bylam dzisiaj na usg i nie nie bylo widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro test Ci wyszedł pozytywnie to jestes w ciazy:D:D:D Ja juz Ci przesyłam fluidki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i zycze z całego serca,aby sie udało. Kochana moze jeszcze nie widac pęcherzyka ,bo to wszystko zależy kiedy miałas owulacje.Prosze nie denerwuj sie/wiem,ze sie łatwo mówi/,postaw co ma byc to bedzie,ALE MUSI BYC DOBRZE TYM RAZEM!!!!!!!!!!!!! Byłas u gin., czy dostałas luteine albo duphaston? Ta mała plamką brazowa to sie nie dołuj,bo ja słyszałam,ze nawet do 3 miesiecy ciazy kobiety maja male plamienia w czasie kiedy mialy miec @. Zrób moze bete,aby zobaczyc czy progesteron rosnie,zadzwon do Twojego gin.ale Nati staraj sie nie panikowac,bo naprawde stres to zły doradzca głownie teraz na samym poczatku kiedy to wszystko jest tak bardzo delikatne.Uwazaj na siebie,nie podnosc nic ciezkiego.Ja naprawde jestem dobrych ,pozytywnych mysli i zycze Ci powodzenia z całego serca. Pisz teraz to tutaj będe zaglDAĆ często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 12tc miałam malenkie plamienie brunatne i w 22tc,ale wtedy to było wieksze,tez brazowe jak Ty to okresliłas,ale bardziej obfite.Trzymało mnie 5 dni i przez te dni lezałam plackiem,nie wstajac nawet do wc.Potem wszystko ustapiło:) Zobaczysz ,ze i u Ciebie bedzie wszystko w porzadku.Pisz i dawaj znac!!!!!!!!,ale i kurcze badz w kontakcie z ginekologiem.Boze jak sie ciesze:D:D:D Nati nie dopuszczam złych mysli!musi byc dobrze i tyle!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny przeczytałam wasz topik to jest coś strasznego aż ciężko mi było to czytać ja poroniłam w 14 tyg teraz mam 3 miesięcznego synka ale niemoge zapomnieć o tym pierwszym aniołku i nawet niechce ciagle o nim myśle jak by wyglądało kim było :( A wy straciliście po 2 ,3 a nawet 4 ciąze podziwiam za wytrwałość i siłe wierze że będzie wszystko dobrze i niedługo przytulicie do serca wasze aniołeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie Margi sie odezwalas :) BYlam u ginekologa ale innego bo moj jest na urlopie do 14 lipca ale chyba bede chodzic do tego co bylam bo pracuje rowniez w szpitalu na oddziale a do szpitala mam 5 min na nogach :D Zbadal mnie ( najlepsze usg w miescie miesiac temu zakupil) nic nie bylo widac nawet pecherzyka , zobaczyl 2 male torbielki na jajniku :( nie wiem co to moze byc ... kazal mi zrobic bede w poniedzialek i isc do niego z wynikiem poniez powtorzyc bete :) \" Tak jak pisalam mialam jednorazowe plamienie , dzisiaj juz jest wszystko ok ... co do objawow : Brak @, klucie w macicy , piersi mnie troszeczke bolą , czasami mam ból głowy , boli mnie kregoslup w okolicy ledzwiowej i jestem senna :) i nic mi sie nie chce :) i mam koszmary :( Aha lekarz powiedzial ze mi nic narazie nie przepisze ... ale ja mialam duphaston wiec zaczelam go brac jak zrobilam test ... z tym ze mi sie konczy :( do srody mi starczy tabletek, biore po 2 szt dziennie ... w poniedzialek bede sie widziec z lekarzem ( pojde do niego z wynikiem bety) wiec poprosze go zeby mi przepisal duphaston Tak bardzo bym chciala zeby bylo wszystko ok :) Acard bralam jak sie staralismy u dzidzie ... wiec tylko miesiąc :D od razu zaszlam w ciąże :) cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi kochanie kiedy rodzisz ? jak sie czujesz ? :) zycze ci powodzenia :) w koncu ci sie udalo :) tez bym chciala byc na takim etapie jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati stawaj na glowie,aby brac luteine albo duphaston.Jak Ci nie przepisze ten to idz do innego.Ja brałam duphaston 2x1 od 28dnia cyklu do 11tc.w 11tc gin powiedziała,aby odstawic i po odstawieniu chyba za 5 dni dostałam plamienie.Doktorka powiedziała mi ,ze to było błedem odstawienie i zaczełam go brac ponownie i brałam chyba do 30tc.Zrób bete w poniedziałek,ale ja tak czy inaczej mam dobre przeczucie,ze tym razem i Ty zostaniesz mamusią:D:D:D Tylko kochanie dbaj o siebie,bierz folik i nie podnos nic ciezkiego!!!!!!!!!! Pamietam takze ,ze jak poszłam w 28dc do gin.,powiedziałam,ze test mi wyszedł pozytwynie,ale boje ,boje sie aby go znowu nie stracic.Rozmawiała gin długo ze mna,trzymajac mnie na duchu,ale mnie nie badała,bo powiedziała,ze nie ma sensu bo i tak nic nie zobaczy.Kazała mi przyjsc za` 4 tyg.,aby było juz` pełne 7tc. poniewaz stwierdziła,ze wczesniej moze jeszcze nie bic serce,a w 7 to juz musi.Nati ciesze sie ze masz objawy ciazowe,ale powiem szczerze,ze ja ich miałam mało co.Pamietam jak płakałam,ze moze ciaza mi sie nie rozwija,bo nie mam zadnych objawów,a tu:D:D:D dzisiaj mam taki duzy brzucholek:D Bede rodzic na dniach.Termin porodu z usg mam na jutro:D ale chyba jeszcze jutro nie bede rodzic . Nati wspomnisz moje słowa,ze na przełomie styczen/luty bedziesz tulic dzidzia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marghi ja wyliczylam z kaukulatorka w necie ze termin na 10 marca :) WOW niedlugo urodzisz :) ciesze sie jak nie wiem :) pamietaj ze masz mi dac znac i wyslac zdjecia :) Jak dobrze ze masz dobre przeczucia co do mojego dzidziusia :) nawet nie czuje ze rymuje hihihi :) chcialabym juz miec duzy brzuszek :) ubrac sie w ciązowe ciuszki i dumnie chodzic po miescie :) z wielkim brzusiem :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci znac,ale zanim to prosze pomodl sie za` mnie,abym go urodziła całego i zdrowego.Boje sie bardzo o mojego synka.Dodam,ze jest smok bardzo duzy- 2 tyg. temu wazył 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomodle sie :) mozesz na mnie liczyc :) a ty razem z synusiem pomodl sie za mnie i mojego malutkiego szkrabika który gdzies sie ukryl :) chyba nie lubi jak sie go podgląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny wozeczek :) ja tez bede chciala miec taki - głeboki:) Nie podobaja mi sie wozki 3 kołowe i sa strasznie plytkie ... dziecko praktycznie na powietrzu ... a zimą to lipa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nati:D Jak sie czujesz?Pamietaj,ze jutro masz mi dac znac!zdac cała relacje!!!!!!!!!,ale i tak ja jestem dobrych mysli,ze bedzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marghi niedlugo ide odevrac wynik bety i do ginekologa pokazac Ciągle kłuje mmnie w macicy ( mam takie objawy jak w pierwszej ciąży- tez mnie kuło w macicy) w 2 ciązy nie mialam tych dolegliwosci tak jakby tam sie nic nie rozciągało jakby dzidzia sie nie rozwijała ... wiec sie ciesze ze teraz mnie tak czesto kuje :) pozniej napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik bety 839,5 :) czyli poczatek 5 tyg :) BYlam u lekarza ale mnie nie zbadal mowil ze to za wczesnie i po co sie denerwowac jak sie nic nie zobaczy kazal zrobic jeszcze raz bete czy dobrze przyrasta i przyjsc za 2 tyg :) przepisal mi luteine dopochwowo po 2 tabletki rano i wieczorem a ty Marghi jak luteine dawkowalas ? MAm nadzieje ze bedzie wszystko dobrze , poszłas na L4 odrazu czy nie ? bo ja nie wiem co mam zrobic pracuje w Empiku jest pelno dostaw prasy do przyjecia kasowanie na kasie NA STOJĄCO ... i cigłe bieganie do klientow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha MArghi zapomnialam sie o cos siebei zapytac a mianowice czy na początku ciązy ( na tym etapie co ja jestem) bolal cie krzyz w okolicy ledzwiowej? mnie czasami boli , nawet jak sie budze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - kochana ginek mial racje - przy takiej becie moze jeszcze nie byc widac pecherzyka i to jest normalne - wiec sie kochana niczym nie denerwuj- wiem ze to sie tylko tak latwo mowi - ale ja wiem ze tym razem bedzie wszystko dobrze - zobaczysz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki MIka :) a przypomnij mi w ktorym ty jestes tyg ? jakie leki bierzesz? jest wszysko ok? Marghi chyba rodzi :D bo nic mi tu dzisiaj nie pisze :) a na wczoraj miala termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Nati!bedzie dobrze.Mi od razu chciała gin dac zwolnienie,ale ja nie pracuje i kazala mi sie oszczedzac.Ja bralam duphaston 2x1. Glowa do gory! Tak moga bolec krzyze,moze kluc w pochwie,moze lekko pobolewac podbrzusze -odpczywaj duzo,a jak bedziesz lezec i sie nudzic to sie pomodl za mnie,bo ja jade do szpitala.Cos sie zaczyna dziac i chyba bede rodzic,bo o godz. 1;30 zaczelam krwawic i skurcze mam coraz to czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi kochana juz jest prawie 10 :) wiec moze juz urodzilas :) mam nadzieje ze wszystko ok :) ja jak narazie jeszcze do czwartku ide do pracy pozniej mam 2 tyg urlopu a pozniej chyba L4 wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju MArghi daj znac co tam u ciebie i malenstwa juz sie doczekac nie moge :) wierze ze jest dobrze , bardzo dobrze , ze juz czymasz swoje dzieciatko przy piersi i je karmisz :):) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marghi urodziła synka
wszystko jest dobrze! malutki dość duży :D ale wszystko opowie Wam Marghi jak juz wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow gratulacje dla Marghi
:):):):):):):):) kiedy urodziła? dziś? ale jestem ciekawa co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze :) hihihi JUPIIII :):) MARGHI KOCHANIE GRATULUJEE Z CALEGO SERDUSZKA :) MAM NADZIEJE ZE MI SIE TEZ UDA :) UCAŁOWANIA DLA CIEBIE I SYNUSIA :) 🌼 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×