Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Zdjęcia z naszego ślubu

Polecane posty

Bardzo ladnie wygladacie :) Gratuluje i szczescia zycze :) Piekna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko slicznie
wydaje mi się tylko, że troszke przesadziłaś z solarka, ale może to na zdjęciach tak wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoToSiup
Wow, adamisia miałaś prześliczną sukienkę, wyszliście super. Życzę duuuużo szczęścia i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosh
ładna jesteś i pieknie wyglądałaś, ale i tak uważam, ze odważna jesteś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajesz mi nadzieje
ze na kafe sa ldne, normalne panny mlode, ktore nie przebieraja sie za niewiadomoco do slubu a wygladaj pieknie i z klasa jestescie fajna para, wesel tez wyglada na udane!! tak trzymac! duzo szczescia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista suknia :) tez chce taką:) ale jedna rzecz mi sie nie podoba, chyba bylas na solrace, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rt
Eyglądałaś slicznie!!Zresztą Twój Luby również:)Piekne zdjęcia, piękna suknia, wszystkiego naj, oby wasza miłosć zawsze kwitła!:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem adamisia nie przesadzila z solarium tylko jej maz jest bardzo blady i dlatego tak to zauwazacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia świetna
wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wYGLADALISCIE PRZEPIEKNIE SUKNIA SUPER WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA OBY WAM SIE WIODłO I SZCZęśCIłO NA KAZDYM KROKU A WASZA MIłOSć BYLA Z KAZDYM DNIEM CORAZ WIEKSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko świetnie
ale jedyny malusi mankamencik to solarka. Mąż i ten pan obok- obydwaj bladzi przy tobie:-) Ale to taka malusia uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek - wysłać męża na
opalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie miłe opinie i życzenia!!!:) Bardzo milutko je czytać!:) Ja również życzę tym, którzy są jeszcze przed lub po ślubie wszystkiego najlepszego i gorącej prawdziwej nie kończącej się miłości!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarium.
co wy macie z tymi komentrzami na temat solarium???chyba lepiej ze jest ladnie opalona niz bledziuch w bialej sukni-jak duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWERTYEWQ-
bardzo ładna sukienka,życze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo mnie cieszy ze tyle przemilych opinii na temat mojej sukienki :):) dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiemKrytyka
suknia raczej taka jak wszytkie....niestety ale wyglądałaś dosć zwyczajnie jak każda panna młoda... nic nadzwyczajnego Choc jedno co musze przyznac to piękne kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Wy chrzanicie
Nie ma to jak z zazdrości kogoś krytykować. Jak panna młoda ma śliczną buzię i zgrabną figurę, to nie potrzebuje sukienki za 7 000zł, żeby olściewać, (nawet jeśli przesadzi z solarium ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne foty ;-) a panna młoda olśniewajacą i promieniująca miłością:-) Wszystkiego najlepszego dla obojga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgweyufgfb
Gdzie tam ona ladna ??? Bozesz ty moj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z 87 roku
fajna tylko, fajny fason tylko ja bym calutka biała sobie zamówiła, i za pas tylko:-) szczesci zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkaw
fajne fotki,tylko zastanawia mnie jedno czy osoba pokazujaca te fotki wszyskim nie ma w realnym zyciu komu pokazac zdjec,ze musi pochwalic sie w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic gorszego niż blada skóra i biała sukienka. Dobrze, że byłaś na solarium. Moim zdaniem suknię miałaś prześliczną, można pozazdrościć gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×