Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmelkowa

PRÓBKI I KATALOGI

Polecane posty

Gość karmelkowa

WItajcie przyszłe i obecne już Mamusie!!!! Ja właśnie spodziewam się swojego pierwszego dzidziusia:) Chciałabym wiedzieć o ciąży i później o dziecku jak najwięcej więc jak macie jakieś stronki z katalogami, poradnikami, które mogę dostać, to bardzo chętnie poczytam:) Z góry dziękuję za pomoc...Oczywiście jak znacie stronki z bezpłatnymi próbkami produktów dla niemowląt to też wpisujcie. Może komuś, prócz mnie też się to przyda:) Pozdrawiam Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj jest tak ze
w dniu wyjsca z malenstwem do domu dostaje sie min "Skarb Malucha" - pudlo, w ktorym jest sporo ulotek informacyjnych o praduktach dla dzieci wraz z probkami. Wiem, ze Hagisy wyslaja pieluszki, ale czesto limit jest przekroczony... pozniej, wraz z rozwojem dziecka dostaje sie tez saszetki mleczka czy jakies danie dla dziecka do wyprobowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelkowa
Wielkie dzieki za odpowiedzi...jako ze bedzie to moje pierwsze dziecko, to mam pewne obawy jak to pewnie kazda nowa mama:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jednak
ktos zna jakieś strony z których mżna zamówić darmowe katalogi produktów dla dzieci: wózki łózeczka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jestem tez ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie nutricia i hipp sa do zamowienia foldery reklamowe, w neiktorych gabinetach prywatnych usg tez daja cale siaty probek, poza tym kup sobie kilka gazetek typu bede mama itp to tam firmy w reklamach pisza jak zamowic np probke czy katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo rozwiazanie
a jak dostac probke wozka lub lozeczka ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackk inezz
karmelkowa kup sobie pare gazetek dla mam. sa grube i jest w nich naprawde mnostwo informacji - poczawszy od rozwoju dziecka w lonie, przez przybieranie kg przez matke, karmienie, znieczulenie i porod, mycie i przewijanie bobaska, pielegnacje. zazwyczaj kosztuja jakies 6zl a maja ponad 100stron. ja wole te gazetki od poradnikow, bo wszystko jest napisane przystepnie, przejrzyscie, dodatkowo mnostwo historii z porodow oraz pierwszych dni z maluszkiem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.noworodek.pl w czasie ciąży kupowałam twoje 9miesiecy bardzo fajna gazetka ale nie wiem czy jest jeszcze plus jakiś poradnik książkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look4win
Wystarczy sie zarejstrować na stronie. Po rejstracji, codziennie o godz. 1:00 w nocy jest losowanie kilkunastu nagród o wartości ok. 3500zł, głównie jest to sprzęt komputerowy tj. laptopy, drukarki głośniki itp. Aby wygrać nagrodę należy każdego dnia sprawdzać kategorie nagród. Po kliknięciu przycisku "sprawdzam", wyświetla się informacja czy w danym dniu wygraliśmy czy nie. Więc długo nie czekasz na wyniki :) Jeżeli okaże się że w danym dniu wygrałeś nagrodę a jej nie sprawdziłeś to nagroda przepada. Więc trzeba codziennie sprawdzać losowanie. Na stronie jest lista osób które wygrały ( z danymi i fotografią ) oraz lista osób które przegapiły swoje nagrody. ZAREJSTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! REJSTRACJA I UCZESTNICTWO W LOSOWANIU JEST BEZPŁATNE !!! CHOCIAŻ WEJDŹ I SPRAWDŹ A NAPEWNO NIE POŻAŁUJESZ !!!! A NOWY LAPTOP ALBO DRUKARKA NAPEWNO CI SIE PRZYDA :):):) http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =kasia10006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie polecam gazetke "bede mama" kosztowala chyba co dwa mce 3,50 z plyta o kazdym trymestrze ciazy oddzielnie :) mama wszystkie zeszloroczne numery moge odstapic za pare groszy z pzresylka :))) teraz kupuje "Twoj maluszek" i "twoje dziecko tez sa fajne, zaprenumerowalam za 1,99 na mc to nei pieniadze a bardzo wiele pisza sprawdzonych rad i informacji rowniez o wozkach , lozeczkach fotelikach czego probki faktycznie ciezko dostac bo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak urodziłam dostałam ,,Skarb Malucha" w pudełku była próbka scudocremu, linomag, pieluszka pampers , mydełko bambino i wc demostos he he he oraz termometr do wanienki .Było mnóstwo ulotem i książeczkę ale jak dla mnie byle co ,więcej reklam niż fachowych porad. W szpitalu wypełniałam jakiś druczek gdzie szpital wysyłał do wydawnictwa. Tak wiec przez 1,5 roku dostawałam pocztą za darmo gazetę Mamo to ja + gratis oraz przez 2 lata Twój maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look4win
ZAREJSTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!! REJSTRACJA I UCZESTNICTWO W LOSOWANIU JEST BEZPŁATNE !!! CHOCIAŻ WEJDŹ I SPRAWDŹ A NAPEWNO NIE POŻAŁUJESZ !!!! A NOWY LAPTOP ALBO DRUKARKA NAPEWNO CI SIE PRZYDA http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =kasia10006 :):):):):):):):):):):):):):):):):) Za każdą potwierdzoną rejstrację : prześlę na maila osoby która sie zapisała 10 linków stron z próbkami produktów dla niemowląt. Linki są sprawdzone, moge wysłać zdjęcia paczek które dostałam. Min. paczka z pampersem, skarpetkami, dwa balsamy do ciała (po 30ml.) płyn do kąpieli, maść na odpażenia. I to wszystko w jednej paczce!!! Czekam na zainteresowanych :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostaląm skarb malucha u mnie byly pieluszki hugis, mleko nestle, smoczek, skarpetki z woli, sudokrem, proszek do prania lovella i jelp i probki kosmetyków hippa w takich malusich buteleczkach w slicznej saszetce :) Do tego duzo gazetek do poczytanie i cala paka ulotek... tzn to bylo w 2 pudelkach jedno to skarb malucha a drugie to \"moje niebieskie pudelko\" czy jakos tak... co miesiac przystylają mi bezplatnie gazetke \"twoj maluszek\" a co 3 miesiace przysylają probki jedzonka dla dzieci kaszek deserków jakies jedzonko w sloiczkach albo soczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look4win
Osoby które zarejstrowały się pod linkiem http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=kasia10006 prosze o maila na adres : kasia10006@o2.pl prosze podać jaki jest państwa nick rejstracyjny. W odpowiedzi wyślę linki stron z próbkami dla niemowląt :) PEWNE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look4win
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×