Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hanuś, Zuzia taka śliczna. Szczególnie ujęło mnie zbliżenie w kapelusiku :) Dzięki dziewczyny za troskę, Hanuś, Sylwia 👄 Wysypka pooli schodzi. Bardzo powoli, ale schodzi. Najgorzej jest na rączkach. Na szczęście go to nie swędzi. Do alergologa najbliższy termin jaki udało mi się znaleźć - 20 sierpnia, na klinice, gdzie chodzimy też do kardiologa. Tam zresztą byliśmy w sobotę, tylko na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Gosza=> to chyba coś źle zrozumialam, bo myślalam, ze on wchodzi, le zejść nie umie :D:D:P Donia=> Ty wiesz co! :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Ile Zuzia ma zębów!!! :D:D:D K. powiedział, że coraz bardziej do ciebie podobna :) A jaki ma kostium! :D😘 Ale pawdziwa natura, chyba bardziej na tym ścigaczu :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej hej hej Gosika he he eh no i coooooooooo? ;) Hanusiu fajowe fotki !!! Zuzia śliczności ❤️ mężuś rowniez tylko mi tam kogoś brakuje!!! Zdecydowanie prosze o fotki przeslicznej Martynki!!!!! ❤️ Gosza a może to od słońca? Myślałas o tym? Moja Kamila ostatnio po słońcu miała wysypke co sie ngdy do tej pory nie zdarzało buziak dla Maxia 👄 Sylwia wiesz co z tą zamianą to niezły pomysł nawet (miałas na myśli mieszkania na urlop wymienić ? ) tylko że jak bede miala swoje mieszkanie to nie ma problemu bo teraz to bym Ci w \"spadku zostawiła \" teściową i babcie :-0 ale jak wygram w totka to na bank sie wymienimy :D:D:D:D Grzywka jak Zuzia? 👄 Jejuniu caly czs sie zamartwiam jak sie zapakujemy na ten wyjazd ??? hmm całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, trochę mnie nie było, mam zaległości, więc zaraz wszystko nadrobię :) Tak na wstępie tylko napiszę Wam, że Hubcio chyba nauczył się gryźć :) Piszę \"chyba\", bo skubany bez problemu zje kilka paluszków naraz, ciastek albo chrupków, ale na gęstszy obiadek lub kaszkę znów ma długie zęby i odruch wymiotny, ale i tak to, że gryzie inne rzeczy uważam za suksec :classic_cool: :D Hanuś=> co u babci? Dzieki za fotki! Zuzik cudny! A jak w kostiumie fajnie wygląda! :D Ona ma tyyyle radości w sobie. Pytałaś kiedyś o okularki. Hubcio nie nosi wcale. No nie ma szans po prostu, żeby mu je włożć na nos choćby na minutkę. Ale aż tak się tym nie przejmuję, bo w ciągu pół roku wada się zmniejszyła sama z +4 do +2,5. cdn. :) bo Krótki wstał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś 👄 Brzusia=> właśnie myślałam, gdzie się podziewasz :) No to gratki dla Hubcia za gryzienie 🌻 :) Donia to graj w totka :D :D :D Będziemy się wymienaiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Donia, ale ostatnio bylo tego slonca niewiele... Sama juz nie wiem, lekarka w szpitalu powiedziala ze to moze byc cokolwiek i trudno bedzie to stwierdzic. Poczytalam ostatnio o propranololu. To lek ktory Maksiu bierze na serduszko. On tez moze powodowac alergiczne zmiany skorne :( A bierze go juz rok i jest na niego skazany. Wizyte u kardiologa mamy pod koniec sierpnia, wtedy o tym porozmawiam z kardiolog. Ta wysypka ktora mial zeszla, ale pojawiaja sie nowe pojedyncze zmiany w innych miejscach. Jutro ide z nim do przychodni, akurat przyjmuje dzieci zdrowe, bo nie wiem jak dlugo on moze brac te leki co ma przepisane. Na szczescie bedzie juz \"nasza\" doktorka, bo w piatek jak bylam, byla rezydentka, nasza byla na urlopie, a do tamtej nie mam zaufania. Brzusia, to jestescie na dobrej drodze :) Maks jak cos lubi to potrafi pogryzc tymi 4 zebami co ma spory kawalek. Na przyklad miesko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam pytanie- mam deserki z Hippa proszę powiedz mi jak to jest z tymi etykietami ?? Jest jakaś promocja czy to po prostu stała promocja jest i się wysyła przez cały czas? I jeszcze ile trzeba wysłać ?? 😘 Gosza może faktycznie od tych leków na serduszko :( Moja gryzła dziąsłami także teraz nie mam problemów z gryzieniem. Brzusia- babcia nie poznaje już , lezy w pampersach i wogóle na nogi nie wstaje :( Muszę sie wybrać też do okulisty bo może Zuzi też już nie potrzeba :O:) Buźki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> Ściskam 😘, zeby te kłopoty odeszły od was 😘 Hanuś=> to była taka akcja, chyba jednorazowa, i trzeba bylo do końca marca wysłać. Poza tym na ogrinalnym kuponie. Ja wtedy wysłalam swoje, koleżanki i szwagierki. One wzięły kocyk z podusią i kosmatyki, a ja torbę do wózka i płyn do kąpieli. Ja jutro idę z Jasiem do okulisty. Coś ostatni trze oczka :O Od razu zapytam o to lecące oczko. Napiszę wam jutro co powiedziala, bo to nie będzie ta specjalistka od zeza, tylko okulistka dziecięca (też bardzo dobra). No, zobaczymy... A dla wszystkich Krzysiów (wszyscy to super-chłopaki ;):D ) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy na razie tylko sulfacetamid, jak nie pomoże to dostaniemy coś mocniejszego za kilka/naście dni. Z oczkiem nie wyskakiwałam - zrobię to na regularnej wizycie we wrześniu (teraz, jako mama malego dziecka, zostałam wkręcona przez p. doktor do kolejki oczekujących :D:P i nie chciałam nadużywać tego czasu :) ). Brzusia=> całuj gryzącego Hubcia :D 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękuje bardzo 😘 Dla wszystkich Anulek 🌼 😘 :) Gosia daj znać jak po lekarzu !! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> Jaśkowi, leciało trochę oczko (potwierdzone przez lekarzy) i chcę sprawdzić na jakim etapie to teraz jest :) Hanuś=> napisałam dziś po 13stej :D Donia chyba jedzie 28, tak coś kojarzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> teraz pomyślałam, ze chodzi ci o to, od czego to tarcie :) Nie wiem, może być alergiczne (zdanie lekarki, ale nie kategorycznie wypowiedziane ;):D ). Mi się nie wydaje, że to na tle alergicznym. Nasilałoby się wtedy np. w auci przy klimie właczonej, a tak nie jest - mały trze w samochodzie, ale właśnie gdy klima nie chodzi :O A w domu najczęściej po obudzeniu, zarówno po nocy, jak i po drzemce w dzień... Sama nie wiem, co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Maks bez zmian, jedne zmiany znikają, inne się pokazują. Wygląda jak dalmatyńczyk. Byliśmy wczoraj u naszej doktor, troszkę zmieniła leczenie, clemastin odstawiła, bo trzeba odstawić na miesiąc przerd wizytą u alergologa, zwiększyła za to dawkę Zyrtecu. Możemy jechać. Wobec czego jedziemy jutro po południu (chyba), a jak nie to w sobotę rano. Nie będzie nas dwa tygodnie. Poza tym mam diablę, nie dziecko. Wszystko jest dobre żeby się na to wspiąć, wleźć po tym wyżej. To może być poduszka, auto -wywrotka, piłka, cokolwiek.Aż dziw, że jeszcze nie rozbił głowy. Poza tym ostatni trenuje jogę - pozycja psa z głową w dół, bardzo mu się świat z tej perspektywy podoba :D Wygląda to komicznie, szkoda że nigdy nie udaje mi się zdążyć żeby cyknąć mu fotę :( Nie można go spuścić z oka na moment, bo zaraz coś zmaluje. A to telewizor przestroi (wcale nie potrzebuje do tego pilota), a to pościąga świeżo powieszone pranie z suszarki, a to kotem podłogę wyfroteruje...EEEhhhhh, nie jestem już panią swojego czasu.... Ale cudowne jest obserwowanie jego łobuzowania, czasem po prostu pękam ze śmiechu, a on doskonale wie jak mnie rozbroić. Uwielbia być w centrum zainteresowania i bez przerwy się popisuje. Ma 1000 pomysłów na minutę i wszystkie próbuje zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D:D:D Torby juz spakowane tyko jedzenie na droge i fiuuuuuuuu nad MORZE :D:D:D:D:D:D:D Wyjeżdzamy jutro ok 22ej czyli 27.lipiec :p tak sobie myśle że gdybyśmy jechali na miesiąc to niewiele wiecej bym wzięła ;) :D to to chyba tyle Całuje Was mocno 👄 (mam nadzieje Że jakiś bezprzewodowy internet sie zlape :D ) A i musiałam dziś zażyć persen żeby mi mrówki z brzucha uciekły ;) A no i Kamla oczywiście mi pomagala w organizacji wyjazdu i zrobiła liste spraw do zalatwienia ,rzeczy do kupenia i to co do spakowana w ostatnej chwili przez momentem zajrzalam do tej \"skarbnicy wiedzy\" i ręce mi opadły ani jednego wyrazu nie napisała poprawnie tzn.tam gdzie sie dalo zrobić błąd to go zrobiła :-0 (najlepsza uczennica w klasie hmm ) i tak sobie myśle czy to dyslekcja? kiedy mozna lub nawet powinno sie to sprawdzić ? Jesli macie jakies doswiadczenia to dajcie znać no to juz uciekam i do za dwa tygodne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa PAPAPAPAPAPAPAAP 👄 Hanusia i Anawd z okazji imienin WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto będzie bez Doni :( Gosia=> hmm, to właściwie nie wiadomo od czego oczka go swędzą. Może coś w powietrzu lata :O Gosza=> fajnie, że jedziecie, oby tylko to świństwo z niego zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Donia miłego pobytu nad morzem i dziękuje za życzenia na imieniny :) Co tam u Was koleżanki ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Dziękujemy!! 😘❤️ Jakoś mi samej umknęło :O:D Myślalam, że dziś 28 :O:P:D A dla Ciebie Aniu, wszystkiego najpiękniejszego z okazji imienin 😘❤️😘(zaległe :O :) ) . Jakaś zalatana jestem ostatnio. Wpadam, wypadam i na nic nie mam czasu :O Byliśmy dziś u mojego stryjecznego barata - urodzila mu się 9 dni temu druga córeczka :) Wiecie, przypomnialam sobie, jakie to cudowne uczucie trzymać takie maleństwo w ramionach :) No, może nie aż takie, bo Jaś "na starcie" ważył 4kg, a ona 3100g ;):D, więc aż takiego małego nie miałam ;):D Ale mogłabym mieć takie maleństwo teraz domu :) Tylko, że Jaś był...zazrdosny :O Byłam w szoku, denerwował się, jak się nad nią nachylałam. Pokazaliśy mu małą, mógł ją dotknąć, ale nawet, jak go K. zabrał, to beczał (on wogole mało płacze, więc już samo to było dziwne). Myślałam, że jest ciekaw, ale dopiero, jak go wzięłam na ręce, to się uspokoił. Ciekawe, jak będzie za 2-3 lata przy wlasnym rodzeństwie :O;):D Może wyrośnie..... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Gosia=> fajne są takie maluszki :) Ja jak trzymam moją chrześniaczkę to tęsknię z atakim maluszkiem w domu ;) A Jasiek może zaskoczony był, że coś takiego małego, dziwnego mama nosiła na rączkach. To było dla niego coś nowego i do tego jeszcze mama to trzymała ;) :D :D :D Ciekawe co taki maluchy sobie myślą :) Ja już swoich chłopaków odzyskałam i nie ma to jak wszyscy w domku. Karolinka przeszczęśliwa, a tak mi całymi dniami marudziła :O Mnie też chyba bedzie mniej, J. ma urlop :D :D :D Będę się starała w miarę możliwości wpadać :D Hanuś a co u dziewczynek? Nic nie piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gioooooo :D:D Ale się stęskniłyśmy 😘 GRATULACJE DLA PATUSI !!! 😘 🌼 ❤️ Zdjęcia śliczne :) Rośnie księżniczka jak na drożdżach :) Gosia dziękuje za życzenia (Gio też :) ) :) Gosiu no widzisz musisz Jasiowi rodzeństwo urodzić :D:D:D Sylwuś to super że rodzinka w komplecie ;) Mam nadzieje że naszej Damie przejdzie marudzenie :P:) Co u dziewczyn?? Zuzia rozrabia i odkąd chodzi straszne histerie odstawia potrafi co pare sek sobie coś umyślić i walczyć o to :O :) No i zakochana w Tatusiu :O :) Mogliby mnie w kosmos wystrzelić i nie zrobiłoby to na niej żadnego wrażenia :O A Martynka też ok - ta to dopiero daje popalić :D Zagada na śmierć (zresztą zanudzi też) ma już swoje zdanie i na okrągło z zaciętością je wszystkim ogłasza :O Ale jest pomocna :) Jeszcze bym coś napisała o Zuzi ale nie chce zapeszać bo mamy 1,5 miesiąca spokoju :D:D:D Ide zaraz dzwonić do Krakowa do tej poradni jak mnie znowu zleją to jade tam 😡 Buziaki dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×