Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio=> co do rozmiarów to nie doradzę Ci, bo rozmiar rozmiarowi nie równy... Karolinka jest drobna i w sumie malutka, ale ubranka już kupuję na 86 więc kombinezon wydaje mi się, że mógłby być mały. W końcu zima może być dość długa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> właśnie zmierzyłam Hubcia. Od ramionka do kroku ma ok. 44 cm, więc na 50 na pewno nie będzie za duzy na Patkę tym bardziej, że to kombinezon zimowy, więc Patusia jeszcze urośnie, zanim go założy. A kombinezon bardzo mi sie podoba :) Ładny kolor i w ogóle :) Sylwia=> no niech Cię wyściskam! 😘 ..masz rację! Nie możemy dopuścic do tego, by topik zanikł! :( Wiecie..mam sukces za sobą :) Hubcio zasypia w łóżeczku za każdym razem i zajmuje mu to średnio 5 min. :) ❤️ Gio=> napisz cos o swojej Fasoleczce :) ja tak lubię czytać o dzidziach w brzuszkach :) Aniawd=. ty tez codziennie nam zdawaj relację- jak sie czujesz, jak Fasolka itd. :) Mówie Ci- to będzie dziewczynka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia, Gio => 👄 :D Dzisiaj fajnie spędziliśmy dzień, bo pojeździliśmy sobie po okolicach nadmorskich. Byliśmy w Helu (uwielbiam otwarte morze) i Rozewiu, oczywiście zaliczając po drodze różne plaże :D Czyję, że naładowałam swoje akumulatorki :D Ciekawe na jak długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> ale super, że Hubcio sam zasypia :) U nas to chyba narazie nierealne :( Kładę poduszkę na swoje kolana, na nią Karolinkę chwilkę polulam (kilka min) i śpi. Wtedy dopiero odkładam do łóżeczka. Tak by to trwało ponad godzinę :O Grzywcia=> a Ty gdzie zniknęłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dziś pomyślałam o Mobi, ciekawe co u niej, jak ciąża..... Ale nasz temat trochę ożyje wraz małymi fasolkami u Gio i Ani :D Która następna????? :D :D :D Vivia=> Ty chyba poważnie myślisz o maleństwie czytałam coś na N ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane:) Przeleciałam Was tylko ( jak to mawia Brzusia):) Najpierw do Ani:) Aniuwd... NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CUDOWNA, FANTASTYCZNA, PIĘKNA WIADOMOŚĆ!!!:D:D:D Donia...ja myślę ze jest tak.. jezeli Dasia miała problemy z napięcim mięśniowym, to pewnie była szczepiona szczepionkami kojarzonymi. Normalnie sie za nie płaci, ale Tobie sie należało za darmo. Zuzia też by miała, ale ja sie nie zakręciłam koło tego:o Podejrzewam ze to szczepienie, to Hib* - błonnica, tężec, krztusiec, polio. Na to juz Daśka była szczepiona, a teraz będzie powtórka. Tylko ze faktycznie jakoś to wcześniej, bo MMrII (odra, świnka i różyczka) jest w 13-14mcu, a ta kolejna HiB* jest w 16-18mcu. Ja teraz w zeszły czwartek szczepiłam MMRII i następne szczepienie mam po 4 października. To będzie właśnie to będzie pewnie to co teraz ty masz mieć. Idź i dowiedz sie po prostu czy to to, co myślimy:) Buziaki dla dziewczynek😘 Przyślij jakiś nowy zestaw fotek:) Dziewczynki... później doczytam dokładniej i napiszę coś więcej:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Grzywcia wywołałam Ciebie z lasu :D :D :D U nas dziś pogoda beznadziejna, a miałam ochotę pojechać z dzićmi do zoo. Gio=> u mnie też słaba nadzieja na powiększenie rodziny, kiedyś trzeba powiedzieć \"stop\" ;) ale czas pokaże.... :) Idę się zbierać do Kościoła, pewnie wpadnę później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia!! Rób te studia jeśli ma zapał jeszcze. Powiem Ci ze naprawdę podziwiam, ale jeżeli dasz sobie radę, to nawet się nie zastanawiaj:) Ja tez bym chciała coś chciała, ale rzygam jak pomyślę o siedzeniu nad książkami po nocach:( A u mnie nauka zawsze odbywała sie w nocy:o Fizjoterapia mnie interesuje:) Moja szwagierka (Zuzi chrzestna) tez jest nauczycielką Polskiego w gimnazjum integracyjnym i zrobiła ostatnio oligofrenopedagogikę i stwierdzam ze to cholernie interesująca dziedzina:) Po wakacjach zaczyna pracę w szkole specjalnej. A co do popękanych naczynek, to leser owszem pomaga, ale licz sie z tym ze pajączki znowu sie pojawią. Najważniejsza jest profilaktyka, której powinnaś przestrzegać jak pacierza!!! Zwłaszcza że jesteś nauczycielką. Mam napisać o profilaktyce?? Hanuś... ale Ci zazdroszczę tego prawka:) Ja jeszcze nie mam:( Czuję sie jak kaleka jakaś:o Uczę sie jeździć z mężem i zaraz jak wrócę do pracy idę na kurs:o Ciekawe ile razy będę podchodzić do egzaminu:o Po ostatniej jeździe mojej usłyszałam \"No cóż...podobno nawet małpę można nauczyć jeździć samochodem\":o Bardzo budujące prawda??:o:o:o Donia... moja Zuzia juz ze dwa razy miała przepisany antybiotyk, który wykupiłam i nie podałam i bardzo dobrze zrobiłam, bo ona przez cały czas mała alergię na jakieś pieprzone świństwo w powietrzu:o Od powrotu z nad morza mamy z tym spokój. Niesamowite to jest:) Teraz czekam na jesień i na pleśnie i grzyby. Jestem pewna ze pojawi się śluzowaty, okropny katar tak jak w zeszłym roku:o A moze jest szansa ze sie nie pojawi... My jak pisałam już wcześniej jesteśmy po MMR i dzięki bogu najgorszych scenariuszy nie było. Zrobiłam jej badania i wszystko ok, oprócz moczu:o Jak to pani dr stwierdziła \"mógłby być lepszy\" Mam znowu podawać więcej witaminy C. O co chodzi?? To juz nie pierwszy raz, więc moze powinnam sie temu bliżej przyjrzeć?? Zbieram się z zamiarem podesłania Wam jakieś filmu z wyczynami mojego dziecka:) Boże!!! Gorzej niż dwóch chłopaków na chacie normalnie. MASAKRĘ mam:o:) I tak juz piszecie o osiągnięciach swoich dzieci, to ja tez cos napiszę, co bardzo mi sie podoba:) Zuzia przynosi nasze rzeczy osobiste i mówi czyje to jest:) Np przybiega ze gatkami taty i krzyczy z uśmiechem \"TATA\" i tak jest z moimi rzeczami, męża i jej:) A na siebie mówi ostatnio \"Zizia\", a było juz \"Zuua\" :) Aniawd... straszna energia bije z Twoich postów:) Ogromne szczęście i radość!! TAK TRZYMAĆ!!:D:D:D Jak coś mi sie jeszcze przypomni, to napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia... to bardzo ważne co wkleiłaś.... moja Zuza była właśnie tym szczepiona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Hubcio też chyba był tym szczepiony 😡 to ta płatna szczepionka 5w1, tak? 😡 Szlag człowieka moze trafić!! 😠 :( Grzywa=> 🌻 Ale zdolniacha z Zuzi!! ❤️ napisz cos o tej profilaktyce. Wiem, że trzeba brac rutinoscorbin, tak? Przez chwilę myslałam o oligofreno, ale nie miałabym do tego serca. Co chwilę kończę jakies kursy z tym związane, pracuję w klasach inegracyjnych jako n-l prowadzący przedmiot, ale wiem, że konkretnie terapeutką w zyciu nie chciałabym zostać. Gio=> superzakup!! Lepiej trochę za duzy kombinezon niż za mały :) Mielismy dziś z Hubciem pojechać do ZOO 1. raz. no i du...., bo pada :( A tak się nastawiłam na tę wycieczkę :O Hubcio tak lubi zwierzęta. Grzywka, Szwedzia=> wklejcie mi link do Waszych Majówek, bo nie mogłam ostatnio znaleźć, a chciałabym Was podczytać :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Brzusia, gdyby nie pogoda to w ZOO byśmy się spotkały :D :D :D Kurcze moja też pewnie była tym szczepiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem melduję się codziennie jak kazała Brzusia 😘 ;) jestem szczęśliwa...ale się boję o zdrowie fasolki... myślę czy wszystko będzie dobrze... nie doczekam się wtorku i wizyty u gina :| mobie...🌻😘 Ty wiesz za co :) narazie czuję się dobrze jestem zmęczona i mam wstręt do jedzenia...mama wczoraj takie śmierdzące mielone usmażyła że pojęcia nie macie :) Gio 😘 kombinezonu nie kupuję bo Lukaszek nie wytrzyma w nim 5 minut to pewne...jak mial 6 m-cy to się wydzierał w nim...teraz to dopiero by mnie wyśmiał jakbym wyskoczyła z kombinezonem dla niego :) Sylwia... chciałabym dziewczynkę :) nie omijaliśmy żadnych dni...żeby zajść w ciąże z łukaszliem szaleliśmy z pół roku, aż pojechaliśmy na wycieczkę i tak...bum... lukaszek :) a tu raz nie mieliśmy zabezpieczenia i bum...:) eeeeeeeeee Gio jesteś w ciąży czy Kasia ? bo Brzusia pisze żebyś napisała coś o swojej fasoleczce...a ja nic nie wiem... Lukaszka nauczyłam zasypiania w parę dni...siła wyższa... wcześniej zanim zasnął nosiłam go chwilkę na rękach, teraz zasypia koło mnie i to jest dla mnie ogromny sukces :) grzywcia...(kiss] jak już mówiłam dziękuję za dobre słowa :) ...nie dziękuję za gratulacje...żeby nie zapeszać :) dobra spadam muszę jeszczę skoczyć na temat rodzimy w kwietniu 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniawd=> a z Łukaszkiem nie miałaś wstrętu do zapachów??? Czy dobrze zrozumiałam, masz kontakt z Mobie??? Co u niej??? Niech odezwie się do nas, często o niej myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Lukaszek w zimie chodzi w kurtce i ciepłych gaciach... szkoda że nie jesteś w ciąży...razem byłoby rażniej ;) gratulacje dla przyszłej synowej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia... z łukaszkiem nie miałam takiego wyczulonego zapachu... Mobie napisała do mnie maila, żeby podtrzymać mnie na duchu...kochana 🌻😘 za niecały miesiąc rodzi i trzymamy wszyscy za nią kciuki ❤️ mimo problemów z utrzymaniem ciąży, dała radę i mamy nadzieję że teraz będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Bylismy na wsi było super Olka kocha wszystkie psy i koty Mielismy z niej ubaw. Własnie zasypia i korzystam z chwilki ciszy. hahahaha - Gio ja Nie znam was od poczatku ale myslałam że Patka to twoja córeczka ,Pamietasz??? Teraz ania nie doczytała.... oby Ci nic nie wyskoczyło!!!!!!!!! Aniawd - Wiem wiem pisałas ze chodzisz do Mroza na Stryjską- nie byłam pewna czy to u mnie na Malince,ale sprawdziłam ze tak .Jak Bedziesz w Opolu na stryjskiej To zawsze mozesz Wpasc na\'\'pierogi\'\' Ten gabinet jest dwa kroki ode mnie.Miło mi by było Cie poznac. Muszę zadziałac- Olci coś cieżko idzie zasypianie,Chyba jest przemeczona,Płacze bidulka - Ide.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> to zdradź nam tajemnicę abyśmy też takie cwane były ;) :D :D Aniawd=> cieszę się że u Mobie wszystko ok.!!!! Jejku to już za miesiąc będzie miała maleństow ale super. Wiej już czy to dziewczynka czy chłopczyk??? Ale widać, że nas czyta prawda!!!! Mobie=> jak będziesz miała troszkę siły i ochoty to napisz coś do nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Gio- Mnie to tez interesuje....Bo tabl.brac nie moge,wkładki tez nie moge,I co?? Dysk to nich sobie siedzi gdzie jego miejsce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mobie za miesiąc rodzi??? Jejku...jak to szybko minęło. Mobie=> odezwij sie! I ja ostatnio o Tobie myslałam 🌻 Iiii... ja miałam wstręt do zpachów i Hubek sie urodził :P :D Ale i mnie sie wydaje, że u Aniwd będzie córeczka :) Gio=> czyli mówisz- wnusia... tzn., że masz przeczucie, że to dziewczynka będzie? :) 🌻 🌻 ❤️ ❤️ z okazji imieninek dla Patusi! 😘 Dziewczyny, jakie witaminy podajecie dzieciom? Hubek dotychczas dostawał cebion multi, ale chyba czas zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzusia- ja nie podaję zadnych witamin,Ale myslę ze jesienią moze kupię multi - sanostol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 👄 kombinezonki...ciaza... witaminki fajnie sie Was czytalo :D:D:D:D Grzywka ale fajnie że sie ujawniłas :p Dzięki za rady 👄 mysle że dobrze myślisz :0 a tak szcze3rze mówiąc to złajestem na siebie że taka \"niedoinformowana\" jestem ale w tym tygodniu sie tam wybiore i wszystko dowiem :) Chesz fotki? ok :) Mówisz i masz :) A my po weselu ...wybawieni ze hej :D Super sie bawiliśmy Daśke ok 21 -ej odesłałam do domu z teściowa a my do rana hulanki :) Ale za to dla odmiany dzis mam na wieczór bardzo zły i smutny humor:( pokłóciłam sie ze szwagierką (siostra T. ) tzn juz po prostu nie wytrzymałam i jej powiedziałam co myśle o jej niegrzecznym i żle wychowanym czteroletnim synu... no normalnie aż sie poryczalam ........ to jest taki rozpuszczony niegrzeczny gówniarz wszystko wymusza nieustannym bekiem marudzeniem ... nie umie sie dzielić ..bawić z innymi.. nie slucha kompletnie NIC NIC NIC no i odkąd pamiętam tak jest i zawsze sie niepotrzebnie obrywa kamili bo dla świetego spokoju bo ona starsza to mu ustępowala albo jakoś tak krajem nieba krajem piekła sie tolerowało jego zachowanie ... no ale dziś na tych poprawinach ona poprostu chciała też z innymi sie dziećmi bawić no a on ja ciagle zaczepiał szturchał kopał itp no i ona sie na niego skarżyła szwagierce no i jej mężuś oczywiście wychodzoł do nich po czym wracał i mowł \"Kacperek powiedział że nic złego nie robi\" 😠 No i jak Kamila przyszła trzeci raz powiedzieć ze sobie z nim nie daje rady (oni sie dzieli przy stole a on ganiał przed budynkiem) to szwagierka wyskoczyła z ryjem przy wszystkich gościach że Kamili ciągle cos nie pasuje i wogóle nie slusznie ja oceniła........ :(:(:( no i nie wytrzymałam wygarnęłam jej wszystko co myśle o jej metodach wychowawczych i że jest nie sprawiedliwa... a ona stwierdziła ze moje dziecko jest niewychowane ...... Wiecie tyle razy sie nim zajmowała zabawiała ustępowala itp ehhh Jak tak mozna?? Nawet teściowa jak oni przyjedzaja to szału dostaje bo ten gówniarz wszystkich ma za nic... A szwagierka nic tylko czubek swego nosa widzi wszyscy w koło żli jej krzywde robia .. wiedziałam że taka jest ale nie sądziłam ze az tak sie nie bedzie kontrolowac w stosunku do mnie ...tyle dobrego ma od nas...\\ ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :(:(:(:( przeciezdzieci żeby sie odnależć w normalnym życiu musza miec pewnie zakazy i nakazy a przede wszystkim przykład \"z góry\" jak on pójdzie kiedyś pomiędzy dzieci? ehh tylko krzywde mu robią :( Aniu wd kochana raz jeszcze musze to powiedziec ze sie baaaaaaaaaaaaardzo ciesze że bedziecie miec drugiego bobaska :):):) I bardzo prosze o zdjecia mojego zięciunia !!!! Wpisz sobei taki mój adres donia38@wp.pl tu zawsze zdjecia dochodzą :) Sylwia i Brzusia jeszcze do Was kochane ma prośbe : Spotkajcie sie wkońcu !!! ;) :D :P OK? 👄 :D Moja Dasia tez sama zasypia :) Gio ... a gdzie Ty \"latasz \" z tymi psami? jak one wtedy sikają???? :P:P:P Grzywka !!! Rób prawko!!!! Zachęcam Cie to naprawde super sprawa a i męzus sie ucieszy jak po piwku go pod domek podwieziesz :) A moja Darusia jak robi cosco jej nie wolno i ja jej zwróce uwage to jak nie dziełaja jej \"oczy kotka ze Szreka\" to odchodzi pare kroków i mi posyła całuski :):):) i mówi pa pa he eh Hanusia a Ty jak sie czujesz za kierownicą? Ja od poczatku absolutnie nie mogłam jeżdzić z T. bo od razu sie kłóciliśmy :-0 on chciał mi pomóc doradzając a ja najmadrzejsza wyszkolona \"kierowczyni\" przyjmowalam to jak ujme ;) no ok kończe dla wszystkic po wielkim buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... Ja nie dziwię sie że w końcu nie wytrzymałaś:o Myślę ze i tak długo byłaś spokojna. Ja to tylko sie boję ze też popełnię tego typu błędy wychowawcze:o Zawsze się tego bałam:o Brzusia... wklejam fajną stronkę. Tu jest cała profilaktyka i o Rutinoscorbinie też jest:) http://www.zylaki.info/ Ja po prostu już dziś nie myślę, więc nie będę pisać od siebie:o Jeszcze Ci tu głupot naprodukuję:o Gio... myślę że masz rację z tą wit C:) Padam na pysk:o Nie mogę sie wyspać ostatnio:o Byliśmy dziś na fajnym rodzinnym spacerku. Tak bardzo bym chciała żeby było więcej czasu na rodzinne wypady:( Zuzia tak bardzo sie cieszy jak tata jest w domu:( Ehhhh... Życie. Ale... mam tez powody do radości!! Jutro mam gości z Torunia, tzn... Biedrona z majówek z mężem i śliczną Juleczką:D:D:D Pamiętacie?? Byliśmy u nich na Sylwka:) Zostają niestety bardzo krótko, bo tylko do wtorku, ale ważne ze sie nagadamy w końcu znowu na żywo:) Będą fotki dla Was:) Dobra... jeszcze poczta i Doniowe gwiazdy i zgrywanie fotek z dzisiaj:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak .. bezstresowe wychowanie........ głupota...... ale normalnie jeszcze mi emocje nie opadły tylko teraz juz mi sie płakac nie chce tyko zła jestem ... Gio a czy ja tez moge zobaczyć ten kombinezon ? :) Grzywka no tak własnie myślałam po opisie że Biedroki do ciebie przyjada :):):) Wiesz ja myśle że szwgierka moja to poprostu nie ma za grosz szacunku do innych (chyba przejżałam na oczy) i tym samym nie uczy tego dziecka .... Mi tez brakuje mojego męża na codzień... pracuje od rana do nocy... a jak wraca to ciągle \'reszta\" rodziny coś od niego chce ... i musze kombinowac coś poza domem zeby był tylko moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> czyli szklanka wody zamiast :D :D :D A często właśnie nieplanowane rodzą się dziewczynki więc...ale Ty pewnie i tak wiesz, czujesz kto to ;) :) Donia=> bardzo dobrze zrobiłaś gratuluję odwagi :) Właśnie u mojej teściowej też często problemy rozgrywają się o dzieci. Z nią mieszka jej córka z trójką chłopców w wieku moich dzieci. Tam są potrójne problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he nie no Zuzik jest niezle padnięty ;) Fajowa fotka :D:D:D ja tez uciekam zamiast odsypiać noc to ja tu klikam pa pa 🖐️ 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sylwia 👄 czyli wiesz dokładnie o co mi chodzi... eh naprawde taką mi przykrośc zrobiła :(:(:( he he a jak u Ciebie z prasowaniem? bo ja mamzaległości ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, lepiej nie pytaj :O Mój J. miał 3 tyg. urlopu, to ja też urlopowałam, szkoda czasu na prasowanie :P prasowałam to co było najbardziej potrzebne :D No ale teraz muszę się zabrać od jutra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×