Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

hej kochane :) dzis mam napiety plan na cały dzień zamukam do robót domowych ;) Grzywka a to jesteś usprawiedliwiona :):): Hanus 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Chłopaków odzyskałam więc chęci do życia mam ;) :D Tylko ta szkoła, początki zawsze trudne :( Przyzwyczaić się trzeba nie ma wyjścia..... Brzusia=> jak przygotowania do powrotu do pracy??? Masz mieć wychowawstwo? No nic muszę iść w śladu Dermiki i zabrać się za mieszkanko :O Gio=> doładowałaś akumulatory??? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ciesze sie ze Ty sie cieszysz 👄 A ja juz sie odrobiłam i sie ciesze bo bardzo skladnie mi to dzis poszło jak sie robi z ochota i pozytywnym nastawieniem to jest git ;) jeszcze tylko rybka czeka na zmiane wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski... HELP!!!! Właśnie mi się przypomniało ze w sobotę córa mojej kumpeli ma urodziny i idziemy na Kinder Party. Przecież ja muszę temu dziecku kupić prezent!!! Wszystko by było ok, gdyby nie fakt ze dziecko ma dosłownie WSZYSTKO!:( Pół mieszkania zawalone zabawkami, ciuchów juz nie ma gdzie przechowywać, płyty cd, dvd itd Rzeczy do szkoły odpadają. Połowa rodziny (łącznie z babcią) mieszka w Niemczech i ma juz wszystko co potrzebne:o To typ chłopaczary... nic tylko rower i hulajnoga. Biżuteria i lalki odpadają. Torebeczek ma milion:o Ja nie wiem... nie mam pomysłu:( Jak nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia trudno coś doradzić :O Poprostu kup co uważasz i tyle, no bo co wymyślisz jak ona ma wszystko. A mnie ciągnie za słodyczami, odmawiam sobie, ale jest ciężko, nałogowiec jestem :O A co tu dzisiaj tak cicho wszystkie się przeprowadziłyście czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzi dzięki za zdjęcia, fajna z Was rodzinka. Dla mnie mała jest podobna do tatusia, ale nosek ma napewno Twój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo!!!!!!!!!!!! Sylwia - no tak mówią ze Rafał podobny do mnie a Olka do taty. Ja bym z miłą checia tez zobaczyła Twoje skarby. Grzywcia - a ile lat ma ta \'\'chłopczyca\'\' Gosza,Gosikka a wy gdzie??? Brzusia - To już za nie długo Ci się zacznię ciężka praca.Dobrze ze w klasie nie bedziesz miała mojego rafała bo on ma chyba zespół nadpobudliwosci ruchowej!!!!!!! Dziewczyny mam problem z mlekiem.No nie moim.Olka nie chce zadnego mleka(juz od dawna) ale wpychalismy jej kaszki.A teraz nawet kaszki nie tknie.Trzyma w buzi i nie połyka albo ma odruch wymiotny.Tylko po mleku czy tam kaszkach. Jak wy to widzicie - przeciez musi pic mleko w tym wieku.Juz nie wiem co mam z nią zrobić.Je jogurty serki itp.ale mleko jest wzbogacone w witaminy i żelazo. Kurde tak się uparłam na te mleko a ona się uparła ze go nie chce. A może za bardzo się przejmuje tą moją chudzinką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje dziecie juz śpi :) Grzywcia no faktycznie trudno dpradzic a w jakim wieku ta dziewczynka jest? bo moja Kamila to akyrat lubi własnie wszelkiego rodzaju koraliki świecidełka torebeczkii i bajki na dvd hmm ja np.ostatnio jej kupiłam taka płyte karaoke z pisenkami akurat jej ulubionego P.Rubika ale były tez inne poszukam potem linka to Ci wklehje i powiem Ci ze zabawa jest superowa kolezanki przychodza śpiewaja fałszuja kupa śmiechu jest :D:D:D Sylwia a wiesz co ja jakos nie jadam słodyczy jak byłam w drugiej ciąży to miałam wstręt absolutnie do wszystkiego i tak juz potem jakoś nie zaczełam specjanie jeść słodkiego nie żeby wogóle ale sporadycznie zjadam :) Ale u Ciebie jeszcze nie widac ich nadmiaru wiec z czystym sumieniem możesz jeść mnnniam :) No przeciez mówiłam że Ola to cały DJ>BOBO :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszki ;) 😘 Grzywka=> fajne fotki :) ptrząc na Zuzie i julcię, od razu widac, która ma w oczkach większe figliki do rojbrowania :) nooo... zgadnij która? :D 😘 szkoda, że nie ma zdjęcia mam :( Effik=> eee.... no z Tomcia kawał chłooopa! 🌻 Sylwia, Szwedzia=> już w zasadzie już biegam do szkoły- a to zebrania, narady, porządki w salach, a od poniedziałku ruszam pełną parą :O Mam wychowawstwo :( w klasie integracyjnej. zawsze miałam wychowawstwo, ale w takiej klasie 1. raz dostałam. Trochę sie boję, bo chociaż uczyłam w takich klasach, to jednak wychowawstwo to inna sprawa. Tak więc, Szwedzia- dzieci z nadpobudliowścią to norma w takich klasach. Najbardziej sie boję nie uczenia dzieci, nawet nie ich wychowywania, tylko dodatkowych obowiązków- np. organizacji Święta Szkoły :O zawsze takie imprezy zwala sie na polonistów (jakby inni nauczycieli byli niepiśmienni 😡 ) To nie takie proste- ułozyć scenariusz akademii, przygotować uczniów, scenografie itp. No pozostaje mi miec tylko nadzieję, że może tego typu fuchy mnie ominą. Hanuś=> 🌻 jak Zuzik z tymi ukąszeniami? A! Byłam u fryzjera :) mam włosy do ramion troche pocieniowane :) taką sama fryzurę zrobiłam sobie 2 lata temu tuz przed ciążą :) Hmmmm.... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia - nie bedzie tak żle......Dasz sobie na pewno rade!!!!!Mój Rafał jest w klasie integracyjnej i ja jestem zadowolona.Tylko zeby on jeszcze chciał sie uczyć. Donia - pozdrowienia od.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus> :) 🌻 Po dzieciach widac jak czas leci, tylko my stoimy w miejscu ;) :) Grzywa> A ja bym kupila jakas ksiazke. Moze cos ze starszych wydan bo pewnie Harrego ma.Moze cos z przygodoych dla dzieci np.Szklarskiego Tomek ?Wiem, ze dla dzieci ksiazki nie zawsze sa atrakcyjne ale skoro ma juz tyle zabawek... Szwedzia> A probowalas z zmlekiem smakowym? Np bananowym Bebiko? Albo kaszke wymieszc z owocami ? Hmm, bo nie wiem czy takim dzieciom mozna robic kakao z mlekiem modyfikowanym? Ale dobrze ze choc je jogurty i serki. A jak nie bedzie chciala dalej mleka to moze podawaj jej takie posilki ktore by zrownowazyly ilosc witamin i zelaza ? Od niedawnaszukam pracy. Bardzo chcialabym na pol etatu ale ciezko. Kurcze , na zachodzie matki mogo pracowac i na 1/8 etatu a u nas? Jedyna oferte mam jako nauczyciel w technikum, ale mocno sie waham. Ja - 158cm i 30 kilkunastoletnich chlopakow... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia=> potem Ci podeślę nasze fotki, tylko moje dziecię muszę położyć, bo jeszcze biega :O Donia=> wiesz te słodycze wychodzą mi bokiem, naprawdę :O Ale ja zawsze je lubiłam, tylko ostatnio w zbyt dużych ilościach. To troszkę z powodu stresów, nerwów i dołków psychicznych :O Brzusia=> nie zazdroszczę:O Domyślam się ile pracy trzeba włożyć w przygotowanie takiego święta.... Idę ululać moje słoneczko, wpadnę jeszcze potem, mam nadzieję, że ktoś jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Brzusia- nic nowego nie doszło. Widac ze to ugryzienie przez jakiegoś gada francowatego bo jest takie żółte i ślad po ugryzieniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio \"starszym\" babciom dobrze zrobiłby spacerek :D :P Te babcie zazwyczaj które naprawde są schorowane nie umpoomną sie tylko te co wiecznie jęczą że coś im jest :O a tak naprawde są zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio mam nadzieje ze humor szybko wróci :) a ja nie ide jeszcze do pracy jestem na wychowawczym to bede z Toba isac :D:D:D:D a przy okazji czym posmarowac przecięty paluszek tak sobie brzydko (nawet nie wiem kiedy) przecieła na zgieciu paluszka i dłoni (głupio opisałm co nie :-0 ) szcypało ja ibolało chodziła wyciągała rączke i płakala :( Brzusia poradzisz sobie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanusia a tę stopke to napisałas pod wpływem jakich emocji??? podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> ja też nie wybieram się do pracy więc ju jesteśmy 3 i napewno będę z Tobą pisała o ile Ty będziesz ze mną ;) :D :D Donia=> a może jakimś Bephantenem posmarować paluszek, hmmm...sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka masc Tribiotic nam dorosłym super pomaga na wszelkie skaleczenia itp ale nie wiem czy jej moge to zapodac tam w skladzie sa trzy jakieś antybiotyki .... Hanuś =====>>> aha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> na to pytanie to tylko Gio mądrze Ci odpowie :) Ja nie wiem, czy można... Hanuś=> 👄 za to, że nas nie zostawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie na to licze że Gio juz ma lepszy humor i tu do nas matek na wychowawczych :P zajrzy i odpowie Doni na pytanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ty sie nawet nie wygłupiaj :) Ja Wasza dziołcha i dopóki nas śmierc nie rozłączy :):D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia Tribiotik dostawała moja Martyna na zadrapania od lekarza . I to już wieki temu. Ja sama stosuje na Zuzi i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gio jak zwykle powiedziała to co powinno być dla nas oczywiste ;) Zupełnie zapomniałam o tym sposobie :O Skleroza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> to prawda :D A często wydaje się kupe kasy na coś co nie pomaga i w dodatku szkodzi :O Nie wytrzymałam jem sobie loda :D Alr to wynik mojego stanu ducha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×