Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Dobre tez jest haslo\"Ja jestem przyzwyczajony do tego zeby byc sam, teraz nie chce z nikim byc\" po czym widzisz go z jakas inna jak sie obejmuja:))) Ale jaja, jaja jak cegły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bijąca rekordy głupoty.
(mój pierwszy raz z tym popaprańcem:ale ciasno i już dochodzę-tyle miał mi do powiedzenia w trakcie, a po jak się popałakałam to w ogóle nie zauważył tego i twierdził, że to nie jest możliwe żeby to był pierwszy raz dla mnie bo nie krwawiłam. Ale to jest jeszcze lepsze, kiedyś podczas stosunku nagle bardzo zaczęło mnie wszystko boleć i to powiedziałam, on na to, że mie może pozwolić, żeby się prezerwatywa zmarnowała i on zaraz skończy, więc mam wytrzymać. Porównywał mnie z pianiską z filmu "Pianistka" oczywiście-dlatego, że nie lubiłam jego dotyku (w pewnym momencie zaczęłam czuć do niego obrzydzenie i wstręt, tego nigdy nie zauważył, ego ucierpiało by za bardzo pewnie). poszłam z nim na pierwszą randkę, kupił mi herbatę(chciałam Earl Greya, uznał że zbyt pospolita, piliśmy coś gorzkiego z kaktusa czy innego świństwa. byłam po całym dniu zajęć o czym wiedział bo rozmawialiśmy i o tym, zapytał w pewnym momencie z przestrachem:ale chyba nie jesteś głodna?(wcześniej uświadomił mi w jak ciężkiej sytuacji materialnej się znajduje) życzył sobie bym (ponieważ mam jego zdaniem pieniądze) zapraszała go do kina i restauracjii. Poprawiał moje błędy językowe, ale mówił np. pizzerNia(!!!) bo tak mu się podobało. Gdy byliśmy już tylko kumplami tłumaczył mi, że powinnam dać się rżnąć, bo doświadczenie jest w cenie, jak już trafię na właściwego faceta, to będę miała większą wprawę i swobodę(w rozchylaniu nóg i udawanych jękach jak sądzę). Jak go kiedyś zostawię to on do końca życia będzie sam i skończy jako bezdomny, tak bardzo go zranię. Zrywałam z nim, albo próbowałam po prostu unikać kontaktu i tak wreszczie się zjawiał. Bardzo często ustalaliśmy wreszcie, że przestajemy być parą, więc aby poczuć się w nowej sytuacji swobodniej zaczynaliśmy rozmowę o czymś innym, po pół godzinie on w płacz, że on beze mnie nie może, zginie, był szczęśliwy jak nigdy w życiu, jak on sobie poradzi, jest sam na świecie, nie ma dla kogo żyć. Takich kawałków mam sporo. czasem poważnie myślę, że uwolnienie się od niego jest moim największym życiowym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis uslyszalam jak zadzwonilam do niegoz pytanie czy cos sie stalo i czemu sie nie odzywa\"Nie bylo mnie w domu mialem naladowac komore i wyslac ci meska\" Mile. Potem na gg dowiedzialam sie ze po roku chodzenia ze soba on nie wi co to znaczy kogos kochac..nie ma czasu dla mnie i w ogole on musi ode mnie odpoczac. Hm...ciekawa sprawa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis uslyszalam jak zadzwonilam do niegoz pytanie czy cos sie stalo i czemu sie nie odzywa\"Nie bylo mnie w domu mialem naladowac komore i wyslac ci meska\" Mile. Potem na gg dowiedzialam sie ze po roku chodzenia ze soba on nie wi co to znaczy kogos kochac..nie ma czasu dla mnie i w ogole on musi ode mnie odpoczac. Hm...ciekawa sprawa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajka25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było już dawno temu - całe szczęscie:P Mój eks po całkiem udanej randce odprowadziwszy mnie na autobus rzucił krótko na odchodnym : \"NASTĘPNYM RAZEM TY PŁACISZ\" Ale wtopa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiiiiiiiihihiihihi
Mail od mojego faceta , który wypisywał,jaka to ja kochana nie jestem- na koniec- "i dobrze robisz mi loda, może nie profesjonalnie, ale dobrze..." hehheheee a ja robię takie rzeczy, o których większość mężczyzn może sobie tylko pomarzyć :) Ale biję się w piersi , nie jestem profesjonalistką w tym względzie , bo zawód mam zgoła inny!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podczas każdej kłótni słysze \"Tobie chyba nie zależy??\" potem sie wk****wiam i on mnie przeprasza.Bardzo Go kocham ale z tym że mi nie zalezy to już przeginał!! pisze przeginał bo wytłumaczyłam mu niezbyt subtelnie że zrobiłam dla niego mase rzeczy i on mi mówi że mi nie zalezy?? bosh ale te związki są chwilami poj***** :) pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastardia
Zadałam mojemu bylemu odwieczne pytanie kobiet: czy jestem za gruba? moze piwinnam schudnac? on na to z uroczym usmiechem, no moglabys! pogonilam dziada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
mój mąż....mówi..."niech się puszcza..i tak się cipka nie zmyje..."...szok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastardia
erotyczne zarcik, ja; wkradma sie noca do ciebie i siadam ci naga na twarz, on: a to juz wiem skad mam te pryszcze????!!!!!!!!! pogonilam dziada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizeeeee
A ja uslyszalam:"Bo kazdy chlopak przechodząc obok ładnej dziewczyny czuje POZADANIE" Matko Kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj były..(ale ja juz nie bylismy razem)..Umowilismy sie na GG.Napisał \"bede po 20\"..no i ja jak glupia czekam..21 i nic..to sobie poslzam...nzajutrz \"No ale przeciez ja nie obiecałem,ze bede..tylko tak rzucilem\" Aolbo wczoraj na GG \"To ja ci wysle smska o ktorej bede\"...po chwili zastanowienia..\"hmm..nie wysle chyba..tak..nie chce mi sie\" Ale po chwili dodał ze zartowal...wrr...jest jesacze pelno takich rzeczy..ale nie pamietam na razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
Malutka>>>> A czy Ty przypadkiem nie pisałaś dawno temu (pażdziernik)że jesteś lesbijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek
Malutka>>>> A czy Ty przypadkiem nie pisałaś dawno temu (pażdziernik)że jesteś lesbijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc z ktorym juz nie chodzilam powiedzial mi na gg ze umiera, ze rak go wykancza...lekarze nie daja mu szans. Naprawde jak to uslyszalam to poczulam sie okropnie, zaczelam plakac (mimo iz nie chodzilismy ze soba, ale przeciez on kiedys byl mi bliski)...Po pol godziny chlopak dodal: ZARTOWALEM!!!!!! Bez komentarza...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek>>>>..a no pisałam cos takiego..:D ale nie pamietam kiedy to było dokładnie..Napisałam to dla zabawy..zreszta ten topic to byla prowakacja..i żarty :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek>>>>..a no pisałam cos takiego..:D ale nie pamietam kiedy to było dokładnie..Napisałam to dla zabawy..zreszta ten topic to byla prowakacja..i żarty :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdwhw
podciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 3 letni związek z idiotą. który z 3 szmatami bez szkoły mnie zdradził. Miały albo podstwowe albo specjalną; szlajał sie z debilami po dyskotekach... towarzycho upośledzeńców... totalne intelektualne dno w oczach rodziny mej, nawet swej własnej, plus - znajomych i przyjaciół mych; mimo upokorzeń - postanowiłam dać szansę - wróci do mych łask. Skończyłam studia, mam stałą pracę. On nie robi i ma ledwo podstawowe TACY FACECI aby poczuć sie wyzej od nas - kobiet porządnych i zdolnych - szukają metody \"ataków\" - mobbingu - znęcania się psychicznego - by mogli poczuć się \"KIMŚ\"; choć w gruncie rzeczy są NIKIM; skoro tylko groźbami i wulgaryzmami potrafią w nas rzucać... Teksty debila do inteligentnej kobiety, która dała mu wszystko - po 3 latach związku (bywały i po 2 latach)... teraz znacznie gorsze: (gdy kobieta ma rację i twierdzi to 100% ich otocznia): - Masz łeb zryty - jestes głupia jak but - imbecylka z Ciebie (gorszych nie chcę przytaczać). Dzięki Bogu nie jestesmy juz razemmmmm.. Teksty - które tak na prawde pasują wyłącznie jego osobie... żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA
Ale sie ubawiłam , buhaha(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalismy razem kupowac prezent dla jego kolegi dziewczyny bo ten kolega zlamal noge... to miala byc bizuteria no i wybieramy ten prezent wzielismy lancuszek i zawieszke i ta pani sie pyta czy ta osoba jest gruba...no ja mowie ze nie ze taka szczuplutka...a moje Kochanie krzyczy nie,nie ona jest szczupla ale ma gruba szyje...ja sie na niego patrze jak na idiote i mowie nie,ona jest szczupla prosze ten mniejszy...kupilismy co mielismy idziemy na przystanek a on przezywa ze ta kolezanka ma szyje jak PIEŃ dokladnie zaznaczam jak PIEŃ i to bedzie na nia za male ...o sprawie zapomnialam...przyszedl 6 grudnia...i wiecie co dostalam ten lancuszek!!!!!!! ...z teskstem \"moj TY pienkku\" do tej pory mu wypominam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczówkapopłakałam się
ze smiechu!!uroczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Ty sie nie smiej wiesz jakie to mile jak Twoj facet mowi do Ciebie \"baobabku;)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakaś
Zranił mnie gdy powiedział: jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój niedoszly tak
mi powiedzial, ze nie dzwonil i nie odzywal sie do mnie, bo się boi.... boi sie, ze sie we mnie zakocha!!!! a wczesniej, po kilku spotkaniach niezobowiązujących: kiedy rozmawialem o Tobie z kolegą, to powiedzial mi, że widać BÓL na mej twarzy!!!! a teraz, kiedy dzwoni do mnie mówi do mnie "moja miłości niespełniona" :-O ten sam: wymiana sms: na pytanie sms na co jest chory: byłem wczoraj u lekarza, okazalo sie, ze to kiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po sytuacji
mocno stersującej, takie ekstremum życiowe, któe wynikało z jego głupoty i kompletnego braku odpowiedzialności. Z czego wyszedł dzięki pomocy mojej i moich rodziców: osiwiałem po tej sytuacji. głównie przez ciebie ....brak mi słów po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Elia .. To, że zawsze nosisz bluzki wydekoltowane, to nie oznacza, że zawsze musisz wyglądać atrakcyjnie i pociągająco. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_prostu_facet
Jedna z Pań napisała : WSZYSTKIE CHŁPOY TO JEŁOPY ! nie wystawia to najlepszego świadectwa inteligencji kobiecej, więc nie dziwcie się facetom, bo skoro 70% postów jest o forsie to jak was kochać !? i ciągle wam mało Chciałybyście aby faceci czytali wam w myślach i kupowali to na co macie ochotę, ale w myślach facetów też czytać nie umiecie ! Nieuzasadniona i permanentna chęć posiadania zabija w Was wszelskie sfery wrażliwości i uczuć czego paradygmatem zdaje się być kobieca próżność. Pozdrowienia dla wszystkich pań które przy zakupach kierują się dobrem obojga i rzeczywistymi potrzebami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×