Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość hm
nie wiem czy to bedzie najglupsze ale na pewno przykre: na pytanie dlaczego si eoglada za innymi i oglada gole babay w int.: "Tu chodzi o poped seksualny i kazdy facet to ma jak widzi gołą kobiete to sie podnieca .takie zdjęcia od piersi w dół powodują to ze sie bardziej facet podnieca." "jak jest akurat jakas dziewczyna to tak z ciekawosci jak wygląda .podobają mi sie piękne kobiety i mnie podniecają" "o co ci jest przykro ze sie onanizuje przed zdjeciem z gola baba?" "podniecają mnie takie na jak paradują np w kostiumie.na zywo .na basenie.jak idzie jakas zgrabna i ładna to człowiek sie moze podniecic.." potem mi powiedzial" znajdz sobie kogos innego. zrobi ci bahora i bedziecie musieli buc szczesliwi jakkmu bedzie zalezało tylko na twoim wyglądzie bo ładna naprawde jestes. mama sie ucieszy bo babccią bedzie ksiądz d a slub po znajomsci i spoko. ale w kolo jest wesolo." boze co za skonczony idiota. to tylko jest zcesc ale nie chce was wiecej zanudzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia102
ja nawet nie pamietam 1/100 tekstów mojego ex..a bylismy razem 6 lat co świadczy oczywiście głównie o mojej głupocie, ale przypomnę kilka: -kiedy miałam najważniejszy egzamin w życiu, po powrocie do domu, przez dwie godziny nawet nie zapytał jak mi poszło, kiedy zaczełam płakać, że nie pamiętał i że go nie obchodzę, powiedział, że powinnam zrozumieć bo on był zajęty remontem (patrzył na mojego ojca kiedy ten wymieniał rury w łazience) i zapomniał, a po za tym pewnie i tak mi dobrze poszło -jak się rozstaliśmy przysyłał mi smsy ze teraz zarabia duzo kasy -kiedy powiedziałam po kilku miesiącach tłumaczenia czemu-że odchodze, powiedział-nie możesz odejść moja mama Cię zaakceptowała wiesz jakie to dla mnie ważne? -po sześciu latach nie muszę ci dawać dowodów miłości, a powiem tyle nie robił nic a to bedzie tragiczne-kiedy umarła moja mama, on cały czas gadał tylko o swojej pracy i powiedział że powinnam go zrozumieć, cieszy się bo pracy nie zmienia się co miesiąc i nie potrafi się smucić, a jeśli potrzebuję pomocy to powinnam się zgłosić do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hm
Dawaj wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm
po kilku miesiącach po zaręczynach powiedział, że były wymuszone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beszti
text 1: zostańmy przyjaciółmi text 2: jestes więcej niż koleżanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleple
Teraz ja podciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm
podobalo sie?;) mam tego pelno w gg. jak poszukam to napisze. po tymwsyztskimpwiedzial mi: "kocham sie przepraszam daj mi szanse.CHCE ZEBYS byla znowu moją dziewczyną." no i oczywiscie tekst chyba jak kazdego: niepisze nie dzwoni calymi dniami. pytamco sie stalo. WLASNIE MIALES DO CIEBIE DZWONIC JUZ NUMER WYBIERALEM:D" poszukam wiecej to napisze wieczorem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga-83
Widze ze tekst o amnezji sie powtarza :) Moj facet tez tak ma ze mowi ze nie pamieta...no coz fajnie miec taka krotka pamiec w niektorych przypadkach sie widocznie przydaje. A najglubszy tekst jaki uslyszalam od faceta??Mhm...duzo by wymieniac...wiec przytocze jeden.Dzien kobiet, przyjechal po mnie.Wiekszosc kobiet z kwatkami.Myslalam ze nie ma kwiatka dla mnie bo pewnie naszykowal jakas niespodzianke.Wsiedlismy do autobusu ja on i przyjaciolka moja.Wkoncu on sie pyta:Co to dzis jest ze wszyscy z jakimis kwiatkami chodza.??Na to moja przyjaciolka:Dzis imieniny Krystyny Na to on:Aaa....a juz sie przestraszylem ze o czyms zapomnialem....Szok!!!Pozniej wpadl na to ze jednak to nie sa imieniny tylko dzien kobiet...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj byly jak mnie odwozil do domu to nigdy nie wysiadl z samochodu,zeby mnie chociaz pod klatke odprowadzic.W koncu kiedys spytalam,troche z wyrzutem:\"nie odprowadzisz mnie?\",a on na to,\"musialbym specjalnie parkowac\"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, najlepsze w waszych postach jest to, że te wszystkie teksty to słyszałyście od swoich ex. Tak trzymać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm
powiedzial mi jesczze ze chodze na studia zeby blyszczec w rodzinie:D jakbym miala czym.. piernicze to wszystko koncze szkole i wyjezdzam do stanów (po jednej z klotni o to ze jego kolezanka z która mieszka wtraca się i zadaje pytania których nie powinna) jak nie chcilam z nim gzdies sisc: kamila( ta co z nim mieszka) chetnie by ze mna poszal jak kazda dziewczyna, poczym powiedzial ze nie musi isc z pierwsza lepsza szmata i z nia nie pojdzie a ja go wpycham w ramiona innej:D:D wtedy bylo miprzykro. teraz chce mi sie z niego smiac:D chcecie jeszce?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isone
Ostatnio powiedzialam swojemu mezczyznie ze go kocham!a on mi na to:,,NO I CO Z TEGO''no i wszystko jasne!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imieniny Krystyny i uwierzył .............szok a wogóle to teksty są niezłe skąd sie tacy kretyni biorą???? Po weselu jego kolegi, na którym siedziałam sama przez jakieś 8 godzin, on tańczył ze wszystkimi laskami jakie tam były tylko nie ze mną, jak mu potem robiłam wyrzuty to mi odpowiedział \" w końcu mi się należało\" to było nasze ostatnie spotkanie Wakacje spotykamy się raz na dwa tygodnie, bo bylismy z róznych miejscowości, dzwoni do mnie pewnego dnia i mówi że w tym tygodniu nie przyjedzie bo \"Tato jedzie w delegację, a Mamie się nie chce samej w domu siedzieć\". A ja ?? A to najlepsze, Mówię mu że mi się okres spóźnia, on nie reaguje, milczy 15 minut, a w końcu pyta. \" Ale to już jesteś pewna, że jestes w ciąży??\" Dodam że facet miał wtedy 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
Mój (na szczęście EX) na wiadomość że spóźnia mi się okres zapytał "dużo wymiotujesz?"... Więcej go nie interesowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isone
,,1234'' to dobrze ze chociaz to go zainteresowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj obecny jak mu mowi ze mi sie spoznia to dostaje wielkich oczu i mnie prosi zebym mu powiedziala ze nie bedziemy mieli jeszcze dzidziucha??? Po czym przystawia głowę do mojego brzucha i krzyczy\"Jeszcze nie!!! Jeszcze nie!!!\". Śmieszny jest ale go kocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebijam
I odświerzam:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka to facet był naprawdę zarąbiscie szarmancki,az mnie to powaliło. Mam jeszcze taki tekst od innego przypadku z moich byłych facetow: Ja: \"widujemy sie tak rzadko\",On:\" Gdybym miał co tydzien przyjezdzac do laski to po 3 miesiacach bym sie chyba zrzygał\". Nie było juz wiecej rozmowy... Przebije mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla
kabaretka....nikt cie nie przebije!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebijam
Z ostatniej chwili- tuż po uprawianiu miłości usłyszałam: przyszedł rachunek za telefon? Tego się nie spodziewałam! Grunt to troszkę romantyzmu na co dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przebilas
Kabaretka górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna
Kilka tekstów mojego ex 1. Wiercił wirtarką dziury na wieszaki, ale krzywo mu wyszło. Na moje pytanie, dlaczego tak nierówno - "Bo ja nie panuję nad tą wiertarką" 2. W czasie rozmowy o jego nowej kochance padło stwierdzenie - " Chciałbym, żebyscie się zaprzyjaźniły, ona jest bardzo fajna". 3. W oczekiwaniu na sprawę rozwodowa w sądzie - " Tutaj na dole jest bar, chodźmy coś zjeść, bo jestem głodny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy na temat ksiazki a on:uwielbiam 3 muszkieterow:atosa ,portosa i amigosa!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHANIE PRZYJEDZpo mnie bo nie mam samochodu, a ja:niesetyDZISIAJ nie mam samochodu bo stoi w warsztacie on:szkoda ze dzisiaj SIE NIE SPOTKAMY. W NASTEPNEGO DNIA DOWEIDZIALAM SIE ZEpojechalam z kolegami na piwo (swoim samochodem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netz
ja kiedys zrywając z jednum facetem powiedziałam,że zostaniemy przyjaciółmi i bedziemy się czasem spotykać i dzwonić do siebie po przyjacielsku.na nastepny dzien wyjechałam na tydzien i nie wziełam ze sobą komórki. po powrocie zobaczyłam sma od niego :"ty głupia pizdo!mówiłaś ze będziesz dzwonić,że się jeszcze spotkamy a tu nic! jesteś zimna,nieczuła szmata" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netz
a jakoś tak po 2 miesiącach chodzenia powiedziałam mu,że chciałabym jego zdjęcie,bo nie mam żadnego. na to on powiedział ,że ma ze sobą jedno i wyjął z portfela zdjęcie ze swoją ex w namiętnym uścisku. na pytanie (powidziane dość nerwowo) dlaczego nosi takie zdjęcie w portfelu powiedział :"lubie ją, to moja koleżanka,spędziłem z nią najcudowniejsze chwile mojego życia. poza tym nie rozumiem czego się od razu denerwujesz??". wstałam i wyszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arachne
mój to miał mistrza: W kinie: siedziałam ja on obok a obok niega zajeb...dupa, z którą przegadał cały seans a do mnie ni słowa. Kiedy zapytałam o wyjaśnienie powiedział: no wiesz ona tak sama siedziała Potem niestety zostałam jego żoną (niech Bóg wybaczy mi moją głupotę) i oczywiście mnie zdradził. kiedy ja zapłakana pytałam dlaczego mnie oszukiwał powiedział że ... chciał ratować nasz związek (oczywiście cały czas był z tamtą panną) ech... ja głupia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
no to u mnie było tak... byłam z facetem 2 miesiące- wszystko pięknie, wyznania, spacery dzien w dzien, noc w noc , kolacje.. nagle przez 2 dni milczy.. nie wiem co sie dzieje.. wyznaje przez gg: "zenie sie za 2 miesiace, moja ex jest w 4 miesiacu".... koniec znajomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netz- mogłas powiedziec zeby poszedł sobie do tamtej! Niech by poszedł precz! Arachen-to juz mnie przebiłas na maxa:( To co napisałas chyba nie wymaga komentarza, skorwesyn jakich tysiace... a szczegolne zastanowienia jest fakt jacy mezczyzni potrafia byc mili i uprzejmi gdy zobaczą \"cos nowego\". Szkoda ze to co juz zdobyte przestaje byc nagle interesujące i godne uwagi...przykra prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
podciągamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×