Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

taaak jabatka gdzies sie zaszyla.. :-P ja waze 54 kilo i mam 169 cm wzrostu ..ktos by powiedzial \" dziewczyno puknij sie w czolo z czego ty chcesz schudnac?\" ..ale musze do tego napisc ze.jestem dosc delikatnej budowy i mam chude kosci ..wiem smiesznie to brzmi..ale gdy wazylam 64 kilo(ksiazkowo) nie moglam na siebie patrzec (nosilam rozmiar 40 i strasznie zle sie czulam w swoim ciele) Teraz kazdy mi mowi ze mam swietna sylwetke (bo wiadomo..jak kazda z nas potrafie conieco ukryc) ale zeby sie pokazac w bikini to juz trzeba troche popracowac nad cialem ;-) w sumie nie jest zle.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D Ja jak na razie kawa, jogurt naturalny (130 kcal)!! Jest dobrze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gagatka :-) a ja wlasnie jem kromke chlebka ciemnego z serkiem bialym i popijam kawke z mleczkiem (1,5%) .... jak na razie dobrze nam idzie ;-) najgorsze sa dla mnie wieczory...bo wlasnie wtedy nabiera mnie ochota na jakies dobre jedzonko... dzis dzien 32, oczywiscie pocwicze pozniej, jak zwykle :-) gagatka jak ci idzie? ja wczoraj wciagnelam brzuch przy mezu ...a ten jak wyskoczyl\" woooow, jaki plaski brzuch, te cwiczenia sa swietne!!\" i dodal mi jeszcze wiecej sily na wykonywanie cwiczen :-D dziewczyny a macie moze jakies swoje fotki na necie? moze bysmy sie sobie pokazaly? no chyba, ze macie ochote byc anonimowe... to juz nie bede wiecej pytala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie idzie nam świetnie :) hehe Dla mnie tez najgorsze sa wieczory, czasami moge przez cały dzien nic nie jesc,, a wieczorem!!! :o Moj brzuch jest taki se, sa zalezy od dnia, dzis jest na razie spoko, ale kjeszcze nic nie zjadłam!!! Tzn jogurta na razie. Zdiecie jak juz moge wysłać mailem,a le to wieczorkiem bo po pracy ide na kawez dziewczynami z roku!! Kurcze kolezanka robi sobie sniadanie, mój żołądek też by chciał juz cos zjesc!! Ale wytrzymam do 11!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi tam tylko nic nie podjesc od kolezanki :-P ok, to wyslij mi na maila, masz pod moim nickiem a ja ci pozniej odpisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujc dopiero teraz zauwazylam ze ty tez masz podanego maila ...to ci moge wyslac male conieco od razu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, sorry ze sie nie odzywalam ale ciezki czas nastal i nie mialam veny na nic. Ale juz lepiej, a6w zrobiona do konca, brzuszek ok i stepper tez dziala bo nogi.. takie smuklejsze i ciagle cwicze.Wszystkie kolezanki sie roztyly i wygladajá jak pasztety a ja znacznie lepiej i nie zamierzam na tym poprzestac, a niech mi zazdroszczá, a co? zaden cud, ciezka praca i sá efekty! dziewczyny cwiczcie i niech was podziwiajá i chwalá, nalezy sie nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zle sie wyrazilam..nie to ze sie chce odchudzac tylko ujedrnic niektore czesci ciala :-P ;-D a przy okazji schudnac az jeden cm z uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja sie tak najadlam...ze poczekam jeszcze jakas godzinke ... czuje ze mam pelny zoladek ;-) najpierw ide na zakupy... ale musze poczekac az przestanie LAC bo wlasnie burza nadeszla i grzmi sobie i grzmi... wiec za nic w swiecie teraz nie wyjde z domu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym juz isc z tej pracy!!! Wszedzie byle nie tu, albo najlepiej w ramiona mojego chłopaka, ktoru teraz smacznie chrapie bo wrócił o 7 z nocki!! idę zrobic jakąś kawe, a potem zabieram sie za robote :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka juz niedlugo i bedziesz szla do domku :-) ja tez zaraz ide zaparzyc kawke .. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na przymusowym spacerku (jakies 40 minut) teraz jem moj 3 posiłek ---2 kromki z szynka!1 A na obiad leczo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi ajej dzien 32 wykonany! ja zdazylam zjesc jeszcze jogurcik...na obiadek zjem dwa male kartofelki i z kawlkiem mieska i salatka :D gagatka niezle nam idzie :-) nie ma to jak wzajemne wspieranie sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz po obiadku, teraz ide myc naczynia (w tym czasie leczo mi sie ułozy ładnie w żołądku) cos tam sobie jeszcze porobie i zabiore sie za dzień 35 a co za tym idzie 22 powtórzenia!! Uffff Mój brzuch niby jest spoko, tzn sa miesnie, ale co z tego jak mi sie zaraz rano robi wydety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyłam!! Do tego dzis 55 minut spacerku, do tego 10 minut sobie poskakałam :) :classic_cool: Jezeli chodzi o jedzenie to: 4 kromki chleba słonecznikowego ciemnego z serkiem topionym, szykna i pomidorkiem, jogurt naturalny, talerz lecza + 2 kromki świżutkiego chlebusia!! Tyle na dzis!! Do tego na kolacje wypije sobie ciepla herbatke!! A Tobie Dorotka jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko!! Jestem po sniadaniu 2 kromki chleba słonecnikowego z serem zołtym i szynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) wlasnie wcinam sniadanko...takie samo jak wczoraj ;-) nawet mi niezle poszlo z jedzeniem...bylam w kinie i nie jadlam zadnych chipsow ani popcornu (a tak mnie korcilo, zeby kupic) mialam ze soba jakies zelki ..ale okazalo sie, ze niezbyt smakuja, wiec zjadlam tylko 4 :-D wczoraj nawet sobie poskakalam na skakance razem 15 minut dzis tez zamierzam skakac :-D zostalo mi jeszcze 10 dni :-D i ukoncze cwiczenia a6w :-D dziewczyny co potem cwiczymy? (oczywiscie jak przyjade z wakacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijcie mnie, ale byłam na pizzy!! :o Zamiast obiadu, i przed 18!! Wiem nie powinnam sie tłumaczyc, bo to co zrobiłam było okropne!! Ale od jutra koniec!! W koncu do głodu tez mozna sie przezwyczaic!! A teraz pokornie ide cwiczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem a Wy?????? Tak sobie siedze i myśle, i doszłam do wniosku, że w w dzisejszych zcasach anwet sobie nie mozna wierzyc, bo sobie obiecuje ze sie bede odchudzac poczym ide na pizze na drugi dzien!!!!!!!! Masakra!! Zaraz szybki prysznic i do spania :D Dorotka a keidy Ty jedziesz na te wakacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) lece 22 lipca i przylatuje 29 ale na drugi dzien (czyli 30) jade do Polski i nie bedzie mnie dwa tygodnie :-) chyba nie bede miala dostepu do netu :-( gagatka ja tez jadlam w tym miesiacu dwie pizze i i tak schudlam..wiec badz dobrej mysli :-) po prostu jutro zjesz troche mniej. jabatka, maya gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zaganiana i samotna ale do minie kolezanka przylatuje jutro i musialam przyszykowac wszystko i pozalatwiac. ide jutro rano do lekarza bo od prawie 2 tyg kaszle i chyba cos jest nie tak, coraz ciezej mi sie oddycha. dzisiaj robilam 8min abs na brzuch ale to jakies takie slabiutkie. Jutro wypróbuje cos innego. pozdraiam. apapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe słabiutkie :P właśnie miałam sie z ato wziaźć po a6w!! :) juz po kawce teraz zabieram sie do mojego ciekawego zestawienia!! Suuuuper :o Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×