Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

Witam Kochane:) wywiała mnie awaria kompa a raczej internetu, ale już ponoć wszystko jest ok, więc wracam na pole boju!:D muszę się przyznać bez bicia, że miałam dzień przerwy w ćwiczeniach...:( ale mam nadzieję, że to się już nie powtórzy i wracamz powrotem do szósteczki:) Ależ mi Was brakowało przez ytch kilka dni:) widać, że nie miałam odpowiedniej motywacji z Waszej strony i już sobie odpuściłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam tu zajrzec- stesknilam sie za wami :-P kurde brzuch mnie boli..i jak tu cwiczyc? ;-) ciekawa jestem gdzie wszystkie jestescie? ..pewnie gdzies leniuchujecie? ..ja bym z checia poszla na jakies zakupy.. kupilabym jakies fajne ciuszki (ostatnio bardzo polubilam kupowanie ubran)no wiec, ktora sie ze mna wybiera na lazenie po sklepach? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam:D i zamówiłam sobie nowe okulary, bo stare mi się już nie podobają a teraz muszę się na nowo zaprzyjaźnić ze szkłami w związku z intensywną pracą przy kompie:) Odbieram je we wtorek:D kupiłam sobie trzy bluzeczki w Promodzie (bez rękawków w łódkę: czarna, biała i brązowa) i buciki:D, beżowe mokasynki z paroma dżecikami na przedzie, tak więc niestety spłukałam się przeokropnie:P ale towarzyszyć w przechadzce po sklepach mogę Ci towarzyszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam sukienke czarno-bialo-czerwona przed kolana z takim jakby paseczkiem pod piersiami..a no i do tego doszly niezaplanowane: buty (na obcasiku 5 cm) i torba- pod kolor ;-) ....ja to nie wiem..ale jak tylko znajde sie w jakims sklepie to musi mi sie cos spodobac ;-) czy tez tak macie? :-P a w ogole u mnie nadal brzydka pogoda ( przy okazji spojrzalam na pogode w Turcji i maja tam 33 stopnie-wiec pewnie i ja niedlugo bede sie smazyc ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mamy:) a sukienkę też ostatnio sobie na allegro kupiłam, ale właśnie z powodu przeokropnej pogody jeszcze nie miałam okazji jej założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze mi sie nie chce!! Jestem taka nie wyspana!! Niby poszłam spac koło 1, ale nie umiem spac u kogos obcego i co chwile sie budziłam, a koło 5 obudziła mnie jakis robal,a ze panicznie boje sie robali nie mogłam usan, dopiero koło 7 tak do 8 sobie pospałam!! Skoro sobie ponarzekałam to teraz ochoczo zabieram sie z cwiczenia!! A jezeli chodzi o ubrania, to teaz lubie kupowac, ale w tym miesiacu oszczedzam!! :) (do czasu zakupów hehe) Dobra ide ćwiczyc, ale tak bym sobie ten dzien odpusciła, ale wiem nie moge, juz w sumie miałam 2 dni przewry i 3 nie moge zrobic!! A wiec do dzieła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzisiaj powinnam juz skonczyc a6w ale jeszcze nie cwiczylam bo strasznie sie mojemu mezowi pogorszyla alergia i mielismy szybká akcje kupowania biletu do polski i juz wlasnie sobie leci a jutro do alergologa. W anglii kiepsko z alergologami wiec lepiej jak sobie testy zrobi w polsce a dalsze leczenie, czyli zaztrzyki co tydzien a pozniej chyba co 2 tyg bedzie mial tutaj. A wiec smutno mi okropnie bo to nasze pierwsze rozstanie od 2 lat i to nie wiem na jak dlugo, ale mam nadzieje ze tylko na tydzien. Siedze sama w pustym domu i az sie boje pomyslec co bedzie w nocy i jak sie jutro obudze sama w lózku... :( Ale cwiczenia zrobie dzisiaj na pewno, przed snem i sama poswietuje zakonczenie szósteczki. Od jutra sie biore za cos innego no i dodatkowo nie rezygnuje z a6w. pozdrawiam i licze na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie właśnie zastanaqwiałam co sie z stanie z tym topikiem jak juz wszystkie skonczymy cwiczyc a6w!!! Mam nadzieje,ze bedziemy dalej sie wspierac ale w innych cwiczeniach!! Ja wybieram sie do wanny, potem sobie jeszcze posiedze chwile na necie, a potem spac pojde!! A dzien 33 przeszedł do historii :) Jabatka jestesmy z Toba w tym pustym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :D ale jestem zryta dziś!! Mama mi dzis 2 minuty snu zabrała, obudziła mnie wczesniej, wstawaj bo juz 6:30, wiec sie zerwałam (a budzik sobie nastawiłam, no ale moze nie nastawiałąm) a jak sie okazało była 6:27 !! Mama lubi dodawac czasu!! A Wy dziwczynki jak sie czujecie?? Jabatka i jak zakonczyłaś a6w???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mopsiiikowa
hallo! gagatka ja tez dzis jestem nie do zycia...glowa mnie boli, brzuch mnie boli..w ogole jestem jakas taka rozbita... ale kolejny dzien wykonalam jabatka skonczylas a6w? maya niedlugo powinno sie wypogodzic...to zalozysz nowa sukienke ;-) a u mnie nadal nieladna pogoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem:) co do lekarzy, to faktycznie jak jest tak jest, ale dużo taniej i lepiej się leczyć w Polsce niż za granicą i znów leje:/ nie ma jak słoneczne lato:P a tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na urlop w ciepłych krajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz maja zabiore Cie w torbe :-P polecimy razem ;-) tylko musissz schudnac do 40 kilo..bo tyle moge wziac bagazu ;-) :-P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy, no to musialabym zrzucic jakies 18, nie wiem czy zdaze w tak krotkim czasie:P i nie wiem jak by to wygladalo przy 176cm wzrostu:P ale gdyby mnie tak przepolowic i jedna czesc mnie do Twojego bagazu a druga czesc do bagazu Twojego męża, to byłoby całkiem fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z mezem- powiedzial, ze jedna czesc ciebie moze isc do jego bagazu :-P ale na wszelki wypadek postaraj sie troche schudnac (tak z 10 kilo w tydzien hehe ;-) ) bo chcielibysmy jednak wziac ze soba kilka ubran ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu myslalam, ze zajrze i bede miala co poczytac ...i co? gdzie wasze wpisy? mam was ochrzanic? :-P ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :) przynaj, ze wasze wypowiedzi poprawiły mi humor :) a troche mam zrypany (najpierw kierowca, który pomimo tego ze go ładnie poprosiłam nie zatrzymał mi sie pod domem----->> a strasznuie padało), potem mama!! Niech sobie jeszcze wiecej nasadzi, nauprawia rzeczy!!! A ja zamiast gdzies wyjsc musze to robic, i jej pomagac!!! Wrrrrr 34 dzien zaliczony, choc przyznaje chciałam dzis cwiczenai rzucic w cholere!! No ale zrobiłam!! Od jutra przechodze na diete!! Mniej zarcia!! Do poniedziałku musze wazyc 56 kg!! (czyli tylko jakeis 1,3 kg do zrzucenia) musi sie udac!!!!!!! Idę do wanny, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie prozpozycje jakies na schuniecie??? To lato miało byc takie upalne!! Albo pada, albo wieje, albo zimno!! nie poto nakupiłam sobie tyle spodnic zeby teraz mi wisiały w szfie!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka propozycje zeby mniej jsc ;-) wlasnie stosuje te sama diete ..tylko nie do konca mi sie udaje .... ale wiecie co wam powiem? zmierzylam sobie obwod uda..i co sie okazalo? ze schudlam 1,5 cm...!(od tego czasu odkad wykonuje a6w) i zaloze sie ze to od tych cwiczonek na brzuch(w koncu podnosimy tez nogi caly czas) chcialam skakac na skakance ale nie mialam czasu... i nic na nogi nie robilam..wiec to musi byc od a6w ...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cóż my biedne poczniemy?? :D Ja od jutra sie biore ostro za siebie!! Do konca wrzesnia musze warzyc 52 kg (to taka realna waga), a jakby było mniej to było by oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka.. chyba musimy zaczac sie wspierac na temat \" od jutra jem mniej\" ...tylko nasza silna wola moze zdzialac cuda ;-) a tak w ogole ile masz wzrostu? moze pisalas..i moze przeoczylam.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrostu mam 165 tak pisze w dowodzie, moge miec troche wiecej 166, 167!! Coś takiego!! No chyba faktycznie trzeba zaczac sie wspierac!! Dzis kupiłam sobie ciemny chleb słonecznikowy, chyba lepszy niz biały?? uuuuuuu ale burza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Dorotka ile mierzysz??? I wazysz??? Bo ja se waże :P 57,3 (a pamietam jak wazyłam sie w wigilie czyli teoretycznie po wyzerce i praktycznie tez to było równe 54 i gdzie ta waga-----> no chyba ze to był taki wybryk wagowy!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze taki chlebek jest lepszy niz bialy a przede wszystkim zdrowszy :-) no to co gagatka... od jutra mniej jemy? :-) ja to musze pojezdzic troche na rowerku...w powietrzu..moze jeszcze jakis cm z uda zlece..jak myslisz? (do 22 lipca) w sumie jakbym tyle nie jadla..to moze by sie cos jeszcze udalo zrzucic... a i jutro koniecznie idziemy gdzies na godzinny spacer, ok? burza? to musialo byc cieplo dzis u ciebie? u mnie zimno 14 stopni :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie pisze za mniejsze zarcie!! :) Dzis w sumie byłam na spacerze tzn chodziłam po sklepach,a le co z tego jak wszamiłam frytki, cole, chikena, loda 2 gałkowego!!! Wiec od jutra sie hamujemy z jedzeniem :) no bo ja musze wazyc te 56 kd w poniedziałek!! Musze i juz :D A teraz dobranoc Dorotko, dobranoc Mayu, dobranoc Jabatko :) Czy kogoś nie pominełam, jezeli tak to dobranoc wszystkim :) Moze takie ciepło nie było, ale duszno strasznie!! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×