Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladka24

09 czerwca 2007 a6w kto zaczyna???

Polecane posty

Dziendobry Gagatko, dziendobry wszystkim spiochom. Ja tez pije Lavaazze :) i za raz sie biore za 38 dzien hihihhih, ale to zlecialo szybko... od jutra 24 powtórzenia przez 4 dni a pozniej ze 2 dni przerwy i dalej bede robic A6W tak gdzies od 23 dnia bo wyczytalam ze tak najlepiej jak sie chce utrzymac forme. Mniam mniam puszna kawusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ja tez juz po kawusi( pozniej wypije jeszcze jedna, zebym miala duzo energii do cwiczen) Zaraz zmykam na male zakupy, musze kupic troche owocow, bo same jabluszka mi zostaly... powiedzcie mi..jak cwiczycie macie wlaczona jakas muzyczke? bo mi bez muzyki strasznie sie nudzi.. a m oze znacie jakies fajne tytuly piosenek, przy ktorych mozna szybko potanczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwiczylam przez wiekszosc czasu przy Ministry of sound - Dance nation 2002 cd1, to taka kompilacja muzyki trwajáca ponad 78 minut bez przerwy, polecam bo czlowiek sie nie rozprasza tak jak przy innej muzie jak ci sie konczy utwór i robi sie cisza. A tak do szybkiego potanczenia to nie wiem jakiej muzyki sluchasz, ja jako stara zapalona tancerka tanca towarzyskiego lubie muzyke latynoamerykanska i mam taki swoj zestaw. Jesli taká lubisz to moge za raz poszukac tytulów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabatka a moglabys mi przeslac na maila te ministry of sound? da sie w ogole przeslac przez maila..?(nigdy nie probowalam ;-)) w sumie wole piosenki w stylu pop techno dance, wiec nie wiem czy mi sie taka muzyka latynoamerykanska spodoba :-P :-) ps. maila masz pod moim nickiem(gdy na niego wejdziesz)-ale to juz pewnie wiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko raczej sie nie da bo to bardzo duzy plik i nie sadze zeby sie dalo, ale mozesz sobie sciágnác z netu przez program emule albo jakis inny do sciagania z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszy kszy dzoen 29 zaliczony !! Własnie pożeram spaghetti (ale świnia ze mnie) no ale cóż dziś mam dzien obzarstwa!! Bywa!! Co nie???? :P Jutro mam wolne heheh urlopik sobie wziełam :P całe 2 dni!! W sobota i niedziela wychodzi 5!! Przynajmniej sie wyspie!! To miłego wieczorku Wam życze!! A co do kawy to ja pije rozpuszczalna z mlekiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wyspałam :) właśnie wcinam śniadanko, potem kawka chwila rozrywki (czyli pogram sobie) i do ćwiczen marsz!!Dzis ostatni dzien 18 razy, jutro ruszam juz z 20!! Efekty moze jakies tam sa, ale nie takie jakich oczekiwałam!! No nic!! pozdrawiam appa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek tobie Gagatko i reszcie spiochów. A moze bysmy tak kawke wypily na pobudzenie? Zapraszam! Potrzebuje skumulowac troche sil bo od dzisiaj 24 powtórzenia czyli ostatnie 4 dni A6W :) Ide zaparzyc kawke, costam sobie poczytam i zabieram sie za cwiczenia... moze stepper jako pierwszy na rozgrzewke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze, ze juz powstawalyscie :-) jabatka jak efekty? domotywuj nas troche ;-) skoro wy pijecie kawke to ja tez ide sobie zaparzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty... plaski brzuszek, miesnie czuc niezle ale jeszcze jest warstewka tlyszczu którá musze zlikwidowac. Jestem zadowolona bo juz mi tak nie odstaje brzuch jak cos wypije lub zjem a tak bylo wczesniej, wygladalam jak w ciázy, zwlaszcza mnie to irytowalo jak szlam na impreze gdzies, wkladalam obcislá sukienke lub bluzke a po godzinie zaczynalo mi wszystko odstawac... porazka normalnie. Teraz juz tego nie ma. Ale nie zamierzam konczyc cwiczen i spoczac na laurach, bede dalej cwi\\czyc brzuch i nogi na stepperze. Wiem ze beda lepsze efekty w miare cwiczen wiec zachecam was abyscie nie poprzestaly na a6w tylko wynajdujcie nowe cwiczonka. Jestem dumna z siebie a najbardziej ze juz prawie dotrwalam do konca. Teraz wiem ze na pewno ze \'wszystko sie da\'!. Moja waga sie nie zmienila wiec nie sugerujcie sie wagá.. najpierw sie dolowalam ale poczytalam troche np o Beyonce Knowles i jej zasadach i dietach i cwiczeniach i ona wlasnie powiedziala ze efekty sprawdza tylko za pomocá centymetra a nie wagi bo jak cwiczy to miesnie rosna a wiadomo ze one sá ciezsze od tluszczu wiec waga moze nawet rosnác. To tak na pocieszenie. Ale widac efekty dziewczynki, widac! zachecam i podtrzymuje na duchu te, ktore nie widza efektów albo wátpiá w swoje sily. Mysle ze jakbym nie podjadala slodkosci to by ten tluszczyk zniknál szybciej, ale obiecuje ze ogranicze.. przysiégam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry śpiochom :) Ja jednak zmieniam plany, teraz wskakuje pod prysznic a potem ide do kolezanki ja odwiedzic, poki nie pada!! Choc jak znam zycie i moj pech to jak bede wychodzic z domu to sie rozleje!!! :o Pytam sie Was gdzie to strasznie upalne lato???? Na polu zimno, wieje, zachmurzone!! Feee Moje efekty moze były by lepsze gdybym tyle nie wpieprzała!! A jak skoncze a6w zabieram sie za 8 minut!! Dobra kochame lece do wanny! Buziaki dla wszystkich!! Papapap No prosze, juz leje :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak leje..to znak..zebys nie wychodzila..tylko cwiczyla ;-) :-P powiem wam, ze moj brzuch tez tak nie odstaje jak kiedys. Teraz gdy napne miesnie robi mi sie taki plasciutki brzuszek..pierwszy raz zobaczyczal to zjawisko u siebie ;-) nigdy wczesniej nie mialam takiego brzucha nawet gdy mocno go wciagnelam :-D i mam teraz naprawde wielka ochote na te cwiczenia a tak w ogole to zjem zaraz jakas zupke z tytki(czyt. torebki) ...bo jakos nie mam ochoty na obiad. Pozniej napije sie troszeczke kawki (jeszcze mam w ekspresie) i za jakas godzine zabieram sie za cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) zjadłam lekki obiad (kawełek k\\jakeigos mieska i surówkę), teraz wypiję herbatke i tak za godzinke zabieram sie za 30 dzien!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi sie .......................................:o Bardzo...............................................:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo co u Was?? Ja właśnie jem sniadanie, 2 kromki z twarozkiem i pomidorem!! Wczoraj z nudów ogladanełam sobie Herosów, jak ja mogłam wytrzymywac na tym bezrobociu poł roku!!! Co ja wtedy robiłąm!! Wczoraj mnie nosiło na wolnym, a przez pół dnia nie było mnie w domu!! Pogode mamy paskudna, wieje, co jakis czas pada, a temperatura całe 10 stopni :o!!! Pozdrawiam i cichutko krzycze: WSTAAAAAAWAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry Gagatko, jak samopoczucie? Ja jeszcze troche chora ale silna wola pokonuje chorobe i za raz po skonczonej kawce biore sie za 40sty dzien! no i pozniej jeszcze 2 i ... chyba kupie karnet na basen i bede smigac na basen codziennie rano przed pracá.. co ty na to? sama sie obawiam bo nie wiem jak sie wyrobie z czasem. bede musiala jakos tak na 9 rano chodzic albo wczesniej. Ale jeszcze pomysle nad tym. Plan juz jest i chéci tez sá wiec chyba sprobuje. Kocham wodé i jestem zodiakalná rybká, raczej preferuje otwarte akweny bo basen mnie jakos ogranicza troche ale i tak to lepsze niz nic bo w Anglii nie mozna sie kompac w jeziorach a morze cholernie zimne no i nie na miejscu. Pozdrawiam i zapraszam do cwiczen, raz i dwa...raz i dwa...raz i dwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee ja wodnik, ale wody nie lubie!! Nie wiem czemu!! A tak w ogole to dziendobry jabatko :) Ja juz po kawie i zaraz zabieram sie za czwiczenia, ja mam dzis dzien 31 i 20 powtorzen po raz pierwszy :) A wiec do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zawsze pierwszy dzien o zwiekszonej ilosci powtorzen jest ciezki ale do zrobienia. ja mam juz za soba drugi dzien po 24 poworzenia i zyje! zmykam do pracy. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczeta :-) jak minal dzionek? u mnie pogoda paskudna..na nic nie mam ochoty...glowa mnie boli Ale cwiczenia zrobilam :-D gagatka ja tez wodnik , z tym ze w przeciwienstwie do ciebie lubie wode :-D eh ale spiaca jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gagatko, ja tez jakas spiáca ale na szczescie szef puscil nas do domu o 2 godz wczesniej ... prawie nie uwierzylam, pewnie sie gdzis umówil w pubie na piwo :) zmykam poprzytulac meza bo jakis taki biedny alergik z niego.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! :D Ciekawe gdzie sie maya podziewa??? Jabatka ale ty długo pracujesz!! Ehhh Ja jzu posprzatałm, teraz bede cwiczyc, potem bede robic leczo!! Aez mam dzis napiety grafik, a wieczorem ide na romantyczny wieczor połaczony z porankeim, wiec na pewno kcal cos spalę :P Buziale 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszzce tak nigdy nie zmachałam sie jak dzisaj, p\\ledwo sie doczołgałam do kompa!!! Tak sie zastanawam cy jak to skoncze zabrac sie za ty tez mozesz miec taki brzuch czy 8 minut abs!!!! I czy cwiczyc to codiennie czy raz w tygodniu sobie zrobic przerwe!! Co Wy myslicie na ten temat???? Dobra lece robic to leczo, pozdrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ja tez jestem :-) maya gdzies nam zwiala...o nie kochana nie pojdzie ci tak latwo :-P wracaj natychmiast! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×