Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pantofelek

przedłużanie włosów metodą MICRO RINGS HAIR EXTENSION

Polecane posty

hej dziewczyny mam do sprzedania 120 pasm naturalnych wlosów do metody pod mikro ringi gratisowo dorzucę 120 mikro ringów. włosy były użyte przez dwa dni iz byly potrzebne mi na slub do ladnej fryzury są długości 60 cm . cena około 250 zł ale możemy ponegocjować jesli jest ktoras chetna prosze pisac na maila mafia123d@o2.pl udziele tam wiecej info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam nick ja to mafia3d :)) sa to wlosy naturalne . mozna je malowac prostowac krecic itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałam o takiej metodzie na tasiemkach cieniutkich praktycznie nie widocznych i można je sobie podciągać ja zrobi się odrost fajne ale kosztuje , też się zastanawiałam bo mam takie na clipsy ale tamte włosy to zupełnie inna jakość :) miała któraś takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaaaa
Dziewczyny, widze ze wiele z was probowalo juz tej metody wiec mam takie pytanie, ile mniej wiecej potrzeba pasemek zeby przedluzyc srednio geste wlosy tak zeby wygladalo to naturalnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna K.
jeżeli chodzi o przedłużanie włosów to byłam w salonie na Wierzbięcicach 27 na wildzie. Fajna i miła Pani no i oczywiście dobre ceny. A widziałam, że ma stronę internetową więc można tam wiele poczytać ciekawych rzeczy. Na co zwrócić uwagę i tak dalej. Polecam www.atelierpieknychwlosow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srangers
Hej przedluzylam wlosy metoda micro rings..poczatkowi bylam bardzo zadowolnona ale oo umyciu wlosow wypadlo mi kilka pas dodatkwo wygkadaja one tlusto nawet o prxadnym umyciu...jestem zalamana i chce zdjac wlosy mimo iz nose je jeden dzien,...macie jakies koo ratunkowe dla mine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;).....
dziewczyny mam pytanie jestem zainteresowana tą metodą przedłuzania włosów ale mam zrobione keratynowe prostowanie włosów. czy mogę przedlużać włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma123
możesz - chodzi tylko o dobre zaciśnięcie ringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka1992
Keratynowe prostowanie włosów nie przeszkadza CI w przedłużeniu włosów. Mam przedłużone włosy od 3 lat i jestem bardzo zadowolona co 2 miesiące podciągam je tylko nie ześlizgują się nie niszczy to moich naturalnych włosów wszystko jest świetne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam metody: na mikro ringi i keratyne( dobra keratyne) wszystko jest wane to jak pielegnujemy wlosy , czym je czeszemy, jak spimy i jak farbujemy jesli zostaniemy poinformowani o tym jak dbac o wlosy i bedziemy to robic jestem pewna ze dlugo bedziemy sie cieszyc z efektu doczepionych wloskow jak i po sciagnieciu ich gdy nasze urosna:) Katowice: polecam usługi Agnieszka Jochymek http://www.preferbeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale usług Pani Jochymek, to nie polecam! Piszę tylko dlatego,że po sobie wiem jak trudno znaleźć kogoś kto naprawdę dobrze wykona pracę, która kosztuje nas-Klientki duże pieniądze. W moim przypadku było to 1600 zł stracone u tej Pani.Najpierw przedłużała mi włosy na mikroringi-po 2 tygodniach przyszłam z siatką pełną włosów,które poodpadały-kolejne godziny siedzenia na fotelu, poprawka, bo jak to stwierdziła Pani-"miała gorszy dzień". Ok,rozumiem, każdemu się zdarza. Dałam się namówić na przepięcie na racoon'a wraz z zakupem nowych włosów. I to był mój błąd. Powinnam się wycofać gdy pomimo moich usilnych próśb o jakikolwiek dowód potwierdzający,że są to włosy słowiańskie-paragon, fakturę, to akurat dzień przed założeniem paragon "się zgubił". 1300 zł wydałam wierząc,że to niby to co miało być. Po tygodniu gdy włosów było ok 20% mniej, napisałam do Pani,że keratyna się wykrusza. "Niemożliwe, nigdy tak się nie działo" itd,itd. Odpuściłam, bo jechanie na kolejną poprawkę, spędzenie kilku godzin na fotelu i za 2 tygodnie będzie tak znowu, to ponad moje siły. Jestem w ciąży,takie nerwy mi nie służą.Podsumowując-teraz po miesiącu noszę włosy w woreczku,a nie na głowie. Jestem szczuplejsza o 1600(!!)zł-1300 niby włosy kosztowały, 300 założenie. Na głowie zostało mi jakieś 40% założonych. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem Pani Jochymek, to szczerze odradzam-na potwierdzenie, bo sama wiem po sobie,że już nie będę wierzyć w zapewnienia innych o prawdomówności mogę przesłać zdjęcia jak to u mnie marnie teraz wygląda.Szukam teraz kogoś kto mi to poprawi. Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagęszczałam swoje włosy zamiast je przedłużać. Metoda nazywa się mikro hair www.mikrohair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forowicz 23
Czy ty nudzaca się pseudofryzjerko masz z głową???Na wszystkich forach o przedłużaniu w Poznaniu się reklamujesz-za każdym razem pod innym nickiem!Ty jesteś q***a Duch Święty-że występujesz już w trzeciej osobie???Skup się dziwecze na pracy-a jak się nudzisz to się podszkol -a pracę będziesz miała,nie musisz się za swoje pseudo klientki podszywać!ŻENADA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola12344555
ja 3 tygodnie temu przedłużyłąm włosy na ringach i spoko ale fryzjerka mi tak beznadziejnie je nałożyła,że ciężko nosic je rozpuszczone ...a koszty takiego zabiegu nie są małe...wiec każda niech sie dobrze zastanowi zanim przedłuzy i sprawdzajcie jakość włosów ...najlepsze są dziecięce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabolcia
Tych włosów sie nie zgrzewa, tylko zaciska cążkami, i te silikonowe kółeczka się tak spłaszczają, żeby nie było ich widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda mikro rings jest najmniej inwazyjna bo nie skleja włosów jest to zaciskane a nie sklejane. jak chcecie przedłużyć włosy to nie róbcie na kreatynę bo to faktycznie niszczy włosy. moja kumpela przedłużała za pomocą mikro ringów i miała je około roku. to zależy jak szybko włosy rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc, jesli juz chcecie naprawde przedłużyc włosy , ale w taki bardzo profesjonalny sposób to jest jeden pewny i odpowiedni salon w Szczecinie http://www.beauty-center.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużam włosy na ringi juz ok roku mam ciemne włosy i u mnie nic nie widać jestem zadowolona :) przedłużam je w salonie w Łodzi Magiczne Włosy bardzo dobrze robi nawet moja fryzjerka która widziała nie jedno przedłużanie powiedziała że najlepiej wykonane jakie widziała a włosy pierwsza jakość. Metodę ta bardzo polecam ale raczej przy ciemniejszych włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze polecacie ten salon w Szczecinie. Powiem Wam ze sama szukałam dla siebie takiego idealnego salonu a tu prosze- wszystko podane na tacy. Na pewno do nich zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze w takim razie koniecznie udac sie do Beauty Centre, bo jednak kazda z nas lubi miec własnie takie miejsce w ktorym czuje sie naprawde piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno moge polecić salon w Szczecinie jesli jestescie zdecydowane na naprawde dobry i profesjonalny salon http://www.beauty-center.pl/ Moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwioletta
Drogie panie bardzo prosto to sprawdzić dopnijcie sobie 50 sznurkow do wlosow i spróbujcie w nich chodzic spac i zakryc włosami .Ja sobie zalozylam ringi ale wlasnie tak się czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja bym sobie odpuściła tą metodę na Twoim miejscu. Zajrzyj sobie na http://apps.greatlengths.pl/ i zastanów się nad metodą metodą GL Apps. Słyszałam o niej mnóstwo pozytywnych opinii i sama zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. Włosy są naturalne i posiadają półroczną gwarancje ale służą znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaaa
Moja mama zagęściła sobie włosy w Long Hair Studio. Wybrała dość drogą metodę ale za to NIKT nie wierzy, że poddała się zabiegowi. Ja teraz wybieram się tam na przedłużenie włosów i mam nadzieję, że też będę zadowolona jak ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień dzisiejszy ja bym ci bardziej polecała mniej inwazyjną metodę, np. keratynową, ultradźwiękową lub na taśmy, poczytaj sobie trochę na stronie http://www.beauty-for-you.com.pl/services/skup-wlosow/ gdzie znajdziesz wszystkie najnowocześniejsze metody przedłużania. Ringi i zgrzewy są popularne ale jednak niszczą włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×