Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terrrenia

trądzik - który preparat najskuteczniejszy, a może wszystkie?

Polecane posty

🖐️ Ej...zyjecie? ;) Mialam format kompa i nie moglam znalezc ulubionych stronek. Po tych moich Diane miesiaczki niby mialy byc lagodniejsze i mniej bolesne...-Jezu ja wczoraj pol nocy nie spala,dzisiaj to samo.Makabra jakas.. :( Ale dam rade.Po 6 opakowaniu-poki co skonczylam pierwsze :D koncze z tym diabelstwem i bede brala krople homeopatyczne.Znalazlam jeden super post.Dziewczyna tez brala Diane,a gdy skonczyla-po pol roku,czyli tak jak planuje ja,to zaczela brac kropelki i tradzik nie wrocil :classic_cool: Mam nadzieje,ze mi to diabelstwo zniknie choc troche,a jak wroci to oby tylko nie ze zdwojona sila :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To sie odezwij na GG ;) Pisalam do Ciebie,a Ty nic. Olałes mnie ;) Jak mogles no wiesz co ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej...podyskutujcie ze mna :D Bo od poniedzialku mnie nie bedzie :( Az do 7 albo 8 sierpnia 😠 Wyjezdzam na praktyki do Łeby jesli ktos kojarzy....Bo chodze do technikum i mamy 21 dni praktyki...Ciekawe jak ja sie tam pokaze z tym moim ryjem...W dodatku dziewczyny maja wspolny pokoj z chlopakami!!! Masakra jakas.A jak tam jakies zboki beda...dobrze ze mam ta Diane hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trądzik
MAM TRĄDZIK NAJWIEKSZY PO PRZEJŚCIU ORGAZMU...:D:D.. ale stosuje jakieś tam acnosany ale nic..może troszke najlepiej sie nie kochac i w tedy są dużo mniejsze ale jak ja mam to robić jak ja nie moge wytrzymać bez seksu..góra dwie noce..:(:(:(:(:( co mi radzicie na pozbycie się trądziku...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiex
Hey:) Na trądzik polecam maść TRIBIOTIC;p Jest super,ale należy pamiętać,żeby stosować ją punktowo,ponieważ odbiera ropę...:] Hmmm... a oczywiście jeśli chcemy coś zatuszować na naszej twarzyczce to ostatnio wypróbowałam fluid z serii clearface. Jest to najlepszy fluid jaki używałam do tej pory:) matuje bardzo dobrze cerę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachnaaa
ja się właśnie kuruję czymś takim http://www.tnij.com/SnHmj - sukces jest, bo po trzech tygodniach nie mam już większości pryszczy na ramionach i plecach, zostały niedobitki no i jeszcze tylko czoło zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×