Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorra

Dieta kapuściana- kto ze mną??

Polecane posty

Gość MoDeLkA-19
i jak wam idzie dziewczyny?:) ja jutro jestem ostatni dzien na diecie 3 dniowej i chyba potem przerzuce sie na kapusciak ale nie na ta konkretna diete tylko pk porstu bede go jadla na obiad i jka bede glodna zamiast innych swinstw bo prawie wogole nie ma kalorii. Moze waga nie spadnie tak drastycznie ale widoczny spadek powinien byc a chociaz bede dostarczac wszyskie skladniki odzywcze bo mleczko muze pic:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej modelka :) no własnie trzeba znalesc ten złoty srodek i zrzucic te kg :) oby tylko poskutkował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoDeLkA-19
esab pochwal sie jak Ci idzie ktory dzien jestes na kapusianej i jakie efekty?:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Witam Was kochane kobietki, dziś drugi dzień i jak tam samopoczucie? U mnie w miarę choć jestem głodna jak wilk! Wczoraj jadłam dokładnie to co było na liście diety kapuścianej i było nawet ok, choć dzisiaj rano jak otworzyłam oczy to pierwsze co to pomyślałam o jedzeniu:) Na razie postanowiłam, że będę trzymała się ściśle instrukcji (+kawusia bez mleka), może tylko zupki urozmaicę, chyba że gorzej się poczuje to wtedy wprowadzę inne składniki do diety. Dobra zmykam na pomidorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
MoDeLkA-19: zapraszamy do naszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Hej. Ja wczoraj zakończyłam dzień na krokietach- ale niestety były trzy. Dziś jak narazie trzy ciasteczka owsiane i jogurt natualny. W pracy mam jeszcze trukawkowy, a popołudniu jeszcze nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki jak tam? Widzę że tylko Dorra jest na kapuśniaczku a esab i katrinkaa nie. A może spróbujcie 7 dni to nie długo przy tych upałach warto jeść tą zupkę wkońcu to same warzywka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
witaj, po pomidorku dopadło mnie takie ssanie, że musiałam wciągnąć talerz kapuśniaczku oczywiście:) i już jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Trochę się katuje ale już zostało tylko 6 dni:) Mam zamiar tydz stosować tą dietę a potem pomyśle co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) no to zaczała sie 2 dzien, narazie zjadłam kawałek arbuza i wypilam sok pomidorowy :) modelka ja nie stosuje kapuscianki... dobrze ze jutro sobota bo jestem tak styrana po tym tygodniu pracy ze hej :D a jak tam wy sie dzis kochane czujecie ??e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorra potem przejdz na zdrowe odzywianie a nie wroca kg :) byle by nie wrocic do starych nawykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrinkaa to na popoludnie masz taki plan jak ja czyli narazie zaden :D mysle ze zjem jakisc warzyka i moze kotleta sojowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Esab nie mam żadnego jeszcze planu. Rodzince zrobię kluski z białym serem - ja już niestety dziś się nie kuszę. A sobie może jakieś warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zjesc makaron razowy z serem białym chudym to ma niewiele kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Tak, ale oni wolą biały. A gotowac oddzielnie rodzince i mnie makaron bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Chociaż może Esab masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Podziwiam Cię katrinkaa, gotujesz takie pyszności dla rodzinki i zdecydowałaś się na dietke, mój mąż nawet nie wiedząc o tym przeszedł na dietę bo inaczej nie dałabym rady przyrządzając mu jakieś smakołyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
Masz racje esab, później kontrola nad tym co się je i powinno być super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Jakoś muszę sobie dać radę. Przecież dzieci nie mogę głodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
no to prawda:) Podobno najgorsze są trzy dni na diecie a potem już jakoś leci, oby... Zrobiłam sobie kawusie, konsekwentnie bez mleczka, a już mnie korciło ale wytrwałam:) Pewnie trochę mleka by mi nie zaszkodziło ale staram się być konsekwentna no i chce sprawdzić ile ta dieta jest warta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak cos robie to gotuje sobie inny makaron niz mezowi... poprostu wstawiam dwagarnki :) ale mam zapieprz teraz dostałam full towaru wiec odezwe sie pozniej bo musze jeszcze dekoracje powiesic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj mleko sojowe lub takie 0,0% łaciate to nie powinno zaszkodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joliska
Stosujac diete kapusciana+warzywka na parze no i oczywiscie cwieczenia(2-3 razy w tyg.na silowni-40 min.rowerek,bieznia 40 min a pozniej juz korzrystanie z profesjonalnego sprzetu silowni)pozwolily mi schudnac 8 kg w ciagi miesiaca.Spadlam z wagi 79 do 71!!!Duzo warzyw i gora 3 jablka dziennie.Drobno pokrojone warzywka na parze z domieszka 2 lyzeczek oliwy z oliwek-PYCHA!!!!Minionej zimy stosowalam glodowke lecznicza przez 21 dniOwszem stracilam 12 kg ale po niedlugim czasie wrocily.Glodowce zawdzieczam niechec do slodyczy od ktorych bylam uzalezniona.Duzo wody.To podstawa.Pije tez siemie lniane,ktore powoduje uczucie sytosci.Smiesza mnie wypowiedzi osob,ktore juz po kilku dniach diety maja zawroty glowy itp.Warzywa spozywa sie do woli i zawrotow nie bedzie,gwarantuje.Odstawilam mieso i bialko.Nie smakuje mi.Zupka i warzywa oraz cwieczenia-gwarancja utraty wagi.Zapamietajcie to sobie dziewczyny!!!!Pozdrawim i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Swojego czasu stosowałam też kapuścianą, z tego względu że stosunkowo łatwa, ale po 3,4 dniach nie umię patrzeć ani czuć zapachu kapusty. I po drugie efekt jojo-moja zmora! Próbowałam diety za dietami ale nie było tej diety cud! Do czasu.... Jeśli komuś mogę pomóc i coś poradzić, znalazłam diete na której jestem od listopada 2006 roku, zmienił się styl żywienia, schudłam 7 kilo i nie ma efektu jojo pimimo tego, że jem naprawdę dużo i nie żałuję sobie szczególnie teraz lodów 1-2 razy w tygodniu. Piszę o diecie Montignaca, która wbrew pozorom naprawdę nie jest trudna do utrzymania, chociaż na początku zrażała mnie jakimiś dziwnymi indeksami glikemicznymi i innymi dziwnymi rzeczami. Dlatego jeżeli mogę sie tu skromnie wrzucić z taką uwagą to bardzo polecam-przetestowałam na swojej skórze. Pozdrawiam Wszystkich miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 5 dzień na kapuściance nie mam wagi ale mam bardzo wąskie spodnie i czuje ze są spoo luźniejsze, jak zważe sie u koleżanki to dam znać, pije jeszcze ocet jabłkowy z wodą przegotowaną wg. Tombaka rzeczywiście najgorzej jest dotrwać do 3 dnia ale potem juz głód nie męczy, mam chyba utrudnienie bo gotuje dla całej rodziny a sama tego nie jem, wczoraj np były kotlety a potem ciasto dla gości i nie zjadłam ani kawałka ale w zasadzie to nawet mnie nie kusiło pozdrawiam i trzymam kciuki za odchudzających się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raczej to nie sa zawroty glowy, ale trudnosci w przywycajeniu sie do innych posiłków... a na to lekiem jest tylko silna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Dokładnie. Najgorsza ta silna wola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorra
...a pokus wokół pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
U mnie najlepsze smakołyki wymyślają dzieci i tu najczęściej polegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to dzieciakom omówic.. nie da sie niestety.. one moga jesc co chca bo jeszcze rosna... własnir zjadłam jogurt naturalny ze zbozami i 2 kromki razowca... to musi na obiad starczyc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×