Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Witam! o widze troszke wpisow..ale pomaranczowo :) i jakis oan sie pojawil? hm :p ja na seksunde i zaraz mykam do pracy,nie zagladalam bo czasowo nie bardzo i na dodatek sie rozchorowalam..taka pogoda a ja kicham, gardlo boli...co za los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko2008
Tak ,tak smutna głodnemu chleb na myśli;) Zdrowiej szybciutko.Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko2008
Nie piszecie już ze sobą? Jak tam wasz kontakt wygląda? Kuruj się smutna -kuruj...a nie smarkaj nam tu...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie piszemy,i szczerze nawet nie zabolalo ze on tam jest,nie myslalam co robi,czy mysli o mnie itd...,swietne uczucie... smarkam,niestety...czuje sie paskudnie a tu zaraz do pracy mykam...milego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
To faktycznie już dobrze z Tobą -mam na myśli uczucie aż Ci zazdroszczę że uwolniłaś się od tego i już tak bardzo Cie to nie boli.Teraz żyjesz sobie spokojnie bez stresów i ściskania w sercu-to jest piękne.Tak trzymaj kochana:) A jeśli mogę zapytać to jak długo jest już u was milczenie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy zalozylam ten topick to juz takie psianie niepisanie...raczej dlugie przerwy potem chwila przypomnienia i znow bylo zle bo sie myslalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witaj smutna:) Tak to już jest że wspomnienia wracają -niestety i to boli ale jak już nabierzemy dystansu do całej sprawy to jakoś da się to wytrzymać... musimy traktować to bardziej z dystansem tak jak robią to chyba faceci-luzik ....tyle że my mamy inaczej...:( Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) własnie skończylam czytać \"samotność w sieci\"... i mam teraz doła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zabieram z wiadomych względów. Czeka na półce już od prawie 2 lat...może kiedyś, kiedy nie będe już żyć, jak żyje teraz pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witajcie dziewczyny:) Ja chciałabym poczytać możne coś bym zrozumiała...? i inaczej podchodziła do tych spraw....? ale wątpię....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywa sie... może to już? Coć boje sie to napisac to chcę żeby tak było... na zawsze. Pomęcze sie 3-4 miesiące, wytłumaczę jak trzeba i przejdzie... do d... to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
taka głupia a jak długo już się nie odzywa...? jak długo trwa to milczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka... ja nie wiem, czy to dobry do końca pomysł chcieć tego końca juz teraz. To chyba nie tylko 3-4 miesiące. Boże jak ja bym chciała Go uslyszeć!!!! tylko tyle. Jak ja bym chciała, zeby to umarło własną śmiercią, a nie tak okrutnie zostało urwane, bez ostatniego... \"żegnaj\" Za pare dni byłoby trzy lata.... A książka, jest poprostu piękna, odnalazłam w niej siebie, jego... ryczałam jak głupia.... warto przeczytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm śmiercią naturalną to umiera już od dawna, małymi kroczkami. Nie mam już złudzeń, teraz walczę o przyjaźń... tylko przyjaźń bez niczego więcej ...najgorsze jest to, że sama sobie to robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a książki się boje bo nie chcę znów przejść w płaczliwy okres jaki miałam niedawno. Boje sie że otworzę sporo zamknietych i zaryglowanych już drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Dziewczyny głowy do góry!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane gdzie wy?? Asiula bedzie dobrze,wiem ze sie meczysz,w sumie juz maialbys to za soba a tak ciagle i ciagle ...sama wiesz jak ze mna bylo i ile zawdzieczam Tobie chociaz wiele wpdy upłyneło zanim do tego dojrzałam..u mnie oki,czuje sie swietnie,wolna...ach u was tez bedzie dobrze...tylko musi upłynac troche czasu.. pozdrawiam Was goraco..piszcie mam nadzije ze chociaz to bedzie pomocne..mozna tez na maila,gg...postaram sie odp.jka tylko bede milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane gdzie wy?? Asiula bedzie dobrze,wiem ze sie meczysz,w sumie juz mialbys to za soba a tak ciagle i ciagle ...sama wiesz jak ze mna bylo i ile zawdzieczam Tobie chociaz wiele wody upłyneło zanim do tego dojrzałam..u mnie oki,czuje sie swietnie,wolna...ach u was tez bedzie dobrze...tylko musi upłynac troche czasu.. pozdrawiam Was goraco..piszcie mam nadzieje ze chociaz to bedzie pomocne..mozna tez na maila,gg...postaram sie odp.jak tylko bede milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądamy, zaglądamy ;-) Tylko, co tu pisać, jak ciągle to samo!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Teraz już pękłam....mam tego dosyć czytać w smsach i na gg bajki o wielkiej miłości a później cisza przez cały dzień w du**e to mam....Takie gnoj*I sie nami bawią a my wylewamy łzy....i tęsknimy.Bo jak się odezwie to jest pięknie ,bosko znowu kocha a jak milczy tzn że się dobrze bawi.... kobiety na co nam to...? My nie potrafimy tak jak oni....Zaraz mnie szlag trafi...Kocham go a jak tak milczy to go nienawidzę i mam ochotę wyłączyć tel....i chyba tak zrobię .... mam tego dosyć....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone j... - może zacznijmy się od dzisiaj wspierać w tym, że się do nich nie odzywamy, nie myślimy o nich. Jeśli zadzwonią spróbujmy rozmawiać zimno. Masz rację to po prostu trzeba zakończyć!!!! Nic już lepszego się nie zdarzy. Same siebie dołujemy myśląc, że może jednak coś do nas czują!!!! U mnie to teraz chyba tylko czuje wstręt i obrzydzenie ;-) :P, ale mam to daleko w d.... . Każdy dzień pokazuje mi jaka byłam głupia, czasami aż mi wstyd przed samą sobą. DOSYĆ TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Magda K-podziwiam za ten krok bo ja jestem strasznie sentymentalna i zachowuje wspomnienia...ale wiem że tak jest później łatwiej bo nie myślisz o nim gdy włącza się jako dostępny na gg.Nie ma go i tyle,koniec kropka. Mój był o mnie strasznie zazdrosny.Był bo dzisiaj oznajmił mi że to koniec.Nie będę teraz wyć bo trzymam się na % ale jutro już będzie gorzej:( To jest straszne:((( Pozdrawiam:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×