Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość zielone jabłuszko 2008
To prawda niektóre się już wyleczyły i maja święty spokój a my dalej w tym tkwimy....ciekawe jak długo to jeszcze potrwa.Jeśli chodzi o mnie to nie chce z tym kończyć jak na razie no ale zobaczymy ....? jak się wszystko wypali to trudno...Jakoś trzeba będzie żyć ale jak niektóre dziewczyny pisały tak jest lepiej żeby to umarło śmiercią naturalna niż takie nagłe niewyjaśnione znikniecie i skończenie tego wtedy boli bardzo-tak myślę...Pozdrawiam miłej niedzieli życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
smutna tez tak miałaś? tzn że nie zawsze jest tak kolorowo...?-wiesz pocieszyłaś mnie tym...;) bo ja już czuje ze to się chyba wypala...:( Ze skrajności w skrajność i tak w kółko -jak to meczy.... ale ja już się nastawiam na wypalenie tego całego romansu... hmmm no zobaczymy ale na chwile obecna nie mam pozytywnych myśli na przyszłość...:((( Kiedyś było tak pięknie... wiem że początki takie są -piękne.On twierdzi ze nadal mocno mnie kocha ale już nie pisze tyle co kiedyś i tak jak kiedyś i dlatego w to nie wierzę:(-wiem ze faceci tak maja -zdobył mnie i już się nie stara...-taka prawda.No ale jednak zastanawiam się nad tym wszystkim...? Co o tym myślicie ....? Napiszcie coś-proszę...jak było u was...? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
TO JUŻ KONIEC...:((( Tak myślę....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba niemożliwe by wciąż było równie emocjonująco ...jak w kążdym związku ,w każdej relacji są lepsze i gorsze dni a w takiej bez przyszłości to dopiero jazdy są i wątpliwości. zielone jabłuszko coś Ci szepnę na uszko haha w sekrecie-wiesz co ten mój On teraz po 2 latach napisał szczerze? że nam jasności i chłodniejszego podejścia brakło....rozumiesz coś z tego ,bo ja tyle ,że emocje są złym doradcą... proszę Cię nie przejmuj się tak wszystkim,oni to czasem za osaczanie biorą...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
tacomanadzieje pocieszyłaś mnie trochę i wiesz ze zgodzę się z Toba emocje są złym doradca dlatego ostatnio najpierw staram się trochę uspokoić zanim coś odpisze czy napisze ale to nie zawsze wychodzi bo człowiek za chwile cały aż się gotuje... my teraz jesteśmy pokłóceni i jak to dalej będzie wyglądać będę pisać ale spodziewam się długiej ciszy ....:((( niestety.... Pozdrawiam bo muszę uciekać później coś jeszcze napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, co u Was słychać, jak tam miłość, kwitnie czy może już umarła? Ja jakoś dałam sobie chyba z tym radę, czasami tylko dopada mnie tęsknota za Jego głosem, słowami, śmiechem, ale ogólnie jest dobrze :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Smutna bardzo... spóźnione, ale z głębi serducha płynące życzenia imieninowe Ci składam 🌼🌼🌼 No i...? Odezwał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie umarła dawno...a moze wcale jej nie było? dziekuje za zyczonka :* nie odezwal sie..podswiadomie liczylam ze napisze no ale sie przeliczyłam :) ja mam sumienie spokojne bo wysłałam mu zyczenia...na swieta jednak nie napisze juz :) pozdrawiam.. p.s.troche zdycham bo okres dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
My kobiety to mamy przechlapane .... więcej bólu niż radości z życia.... Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
hihi....ojj smutna ;) szalona jesteś...:) buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi jestes po poprostu śliczna :) a ja dzis w pracy: przychodzi pan tak na oko w moim wieku badz mlodszy wpatruje sie we mnie i mowi ze mam zajebiste oczy :p wariat jakis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre ,roześmiałam się u mnie znów cisza ,poszło o jedno zdanie -każde zrozumiało po swojemu ,olać. pozdrawiam Was Ślicznotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ a ja cos szukam na wycieczke zeby sie fizycznie i psychicznie odstresowac..cos blisko ale zeby sie wyluzowac...na razie to cala noc głowa mnie lupie..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację -wycieczka świetna myśl ,u nas już świeci słoneczko ,ja dziś wybieram się do znajomych na kawkę :-) jakoś tak mi wszystko jedno ,ze aż się sama boję -czy ja już nie mam żadnych uczuć ,no kurcze zabił facet we mnie wszystko ...pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zrobilam sobie kawke... chcialam sie wybrac do tego parku miniatur ale juz nieczynny...teraz tak mysle o Bielsku,stare miasto..poszewndac sie ?!?!? kochana a ty z jakich okolic?moze mi cos polecisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione opisy to : -moja stopka haha dobre na opis -nadzieja nie umiera ,nadzieję się zabija -głupcy sa pewni siebie ,mądrzy są pełni wątpliwości -kto jest bez grzechu niech nadrobi stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczyna raczej odpada z racji ze moj maz tam bywa przynajmniej raz w tygodniu u lekarza :o moze zywiec...a jak tak to? masz tam jakeis fajne miejsca? albo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tychy to jedynie Paprocany,jezioro,piramida lub muzeum w browarze ale nie wiem jak z jedzeniem bo w Tychach nie jadam na mieście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostani zajbczasty wlasnie dalam :) moje to: "Zmierzch jest obietnicą poranka" Dostępna tylko na receptę... "abonent niedostepny...jego ważność wygasła!" po co czytasz?co ci to da?chcesz znac moj nastroj? dotknęłam dna! jesli zobaczysz w mych oczach łzy,wiedz ze płąkac nauczyles mnie ty... i tamten co dzis rano pisalam... lubie takie intrygujace,jakies wieloznaczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wislą skisła :) kurde no sama juz nie wiem..moj wujek ma chate w pewli nad koszarawa...chya jak maz wroci z pracki to cos ustalimy...mamy tez znajoma w skoczowie wypadałoby odwiedzic... paprocany to z ridlem mi sie kojarza? co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow o oczach bo mi sie ten kolo przypomina...nie wiedzialam czy sie mam bac czy smiac :) ale on naprawde powiedzial zajebiste heheh co za gośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×