Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

nic tam nie ma na tych Paprach to już lepsza Koszarawa ,ja bym na to stawiała :-) idę mięcho postawić ,Tobie zyczę milutkiego dzionka swiat jest mały hahah ,Twój mąż do Pszczyny do lekarza ,ja się tam urodziłam hahha ppapapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie czytam o tych paprocanach:) dokladnie swiat maly...no jezdzi tam do lekarza a jak na operacje pojdzie to do jastrzebia ... Tobie tez milusiego dzionka :* mnie pomalu puszcza ta głowa :) a na dworku piekne słonko wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Tak ,tak smutna facet ma racje masz piękne oczy i czarujesz nimi tych wszystkich mężczyzn:) Ja byłam wczoraj u znajomych i dzisiaj siedzę w domu bo nic mi się nie chce ...hihi;) a pogoda piękna to fakt i warto gdzieś się wybrać.....bawcie się! Pozdrawiam was dziewczynki:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam...dzieki Agatko :* dziewczyny fajnie by bylo jakbysmy sobie tu pisaly nie tylko o tych naszych niewydarzonych miłosciach ale tak ogolnie,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Zgadzam się....o wszystkim :) Miłej niedzieli-pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no to super by było jakbysmy sobie pisały o wszystkim ! Agacia wez sobie zaczernij nick zeby zadnych podszywów nie było,bo mnie wkurzaja strasznie,nieraz jakas fajna dyskusja a tu pomaranczki a one zawsze niezle namieszaja :p Kurcze ja niedawno wstalam,padnieta niezle jestem po wczorajszej wycieczce ale bylo bardzo fajnie,pogoda dopisala jak najbardziej,w koncu zdecydowalismy sie na sucha beskidza:) raz nie bylismy,dwa chodzilo nam o relaks.A wiec bylismy na zamku zwanym \"małym wawelem\" obok park...jesienny super troszke połazilismy w rynku i na obiad do karczmy \"rzym\" same specjały mistrza Twardowskiego hehe :D ogole o to nam chodzilo córcia chciała jeszcze do oswiecimia ale dzien juz taki krotki o 16 ciemno...wiec to nnym razem,pozatym ona 2 tygonie byla z kalsa swoja w oswiecimiu,a na koniec miesiaca jada na dwa dni do bochni,maja spac w kopalni :) fajniusio a tu zdjatko z parku.. http://images33.fotosik.pl/401/58986e5c21e53744.jpg pozdrawiam i czekam na wiesci od was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej! super ,że udała Wam się wycieczka ;-) ja byłam z rodzinką u mojej babci.kurcze jak ta pogoda cieszy ,aż się żyć chce.słucham katy perry \"hot and cold\" zarąbiste słowa.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piekna...u mnie dzis tez :) ja troche ogarne domek i zrobie obiadek juz na jutro tez zeby miec tez labe :p mezus w pracce corcia spi... tacomanadzieje..ty jestes mezatka?masz dzieci? sory pewnie pisalas ale to juz ponad rok jest topic i nie pamietam :) a wszystko przez to ze nie pisalysmy regularnie :) ja mam teraz to nowe gg beta i tam jest jeszcze wiecej roznych stacji radiowych,chyba dzis troszke po nich pobuszuje bo zawsze brak czasu..jest np stacja dżem leci tylko ich muza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż w pracy ,synek w przedszkolu ,córka u siebie na kompie,ja gotuję zupę i słucham muzy,muszę posprzątać aby jutro mieć labę ale tak mi się nie chceeee ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiedyś pogadajmy na gg ,będzie szybciej ;-) , dziś ja też piszę w przelocie bo chcę posprzątać nim moi mężczyźni wrócą i wreszcie sobie z jakąś kawą siąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nawet masz dwojke super :) duze? ja mam corcie ma 15 lat juz mnie przerosla,ech zycie... :p ja na razie tv przy garach slucham bo nie chce mi sie lapka do kuchni przenosic :) i jestem happy ze juz nie mysle o ..... :) rany jaka ja glupai bylam...mam rodzinke,zawsze bylo oki a ja sie uwiklalam w jakies glupoty...stara baba a glupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2208
Cześć kobietki:) Ja tez zaraz się biorę za sprzatanko i obiadek bo niedawno wróciłam z zakupów.Smutna tylko powiedz mi jak mam zaczernić mój pseudonim bo nie wiem...:( Poczytajcie sobie to...;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3218777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gorze przy spis tematów masz preferencje wejdz a tam juz wszystko pisze jak zaczernic :) ja tylko powiesze pranko i zetre podlogi a corcia skoczy do biedronki na male zakupki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nic nie napisalyscie na temat zdjatka...podoba wam sie taki widoczek? co do tego tematu wirtualny romans..podajemy jej namiary na nas? zdecydujcie jak cos to wkleimy linka niech wbija do nas..ja tylko przeczytalam jej post na reszte nie mam czasu jeszcze :p powinnam za godzinke byc juz wolna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50ta strona ,jest powód do radości :-) rady radami ale kto nie przeżyje i na swoich błędach się nie nauczy to chyba nie uwierzy ,nie pojmie jakie to potrafi pokręcone być,raz w chmurach raz płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz luzik :) dokladnie Iw masz racje! i sam musi sie z tym uporac,my tylko mozemy sie wzajemnie wspierac,podtrzymywac na duchu czy tłumaczyc ale i tak kazdy musi przezyc,zrozumiec i sie w koncu uwolnic :) kochane ale jednen wilgachny plus sytuacji...poznałysmy sie a moze kiedys i spotkamy w realu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie S masz rację -ja dzięki niemu tu weszłam i dzięki niemu Was poznałam (w tym jednego baardzo przystojnego Pana ;-) ) Nie ma co biadolić ,dorosłe jesteśmy i bogatsze o pewne doświadczenia.Pa jadę po męza do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no prosze a o tym panu to nic wspominasz :p czekamy reakcje co,kto i jak :D podam link na tamtym topicku jak chce to niech wbija do nas anna maria.. a Ty wracaj szybko :) i szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Tak robiłam ale coś mi nie chce moje hasło wejść i chyba tego nie zmienię:( ale jabłuszko jest tylko jedno;)Pewnie że możemy podać linka...i to prawda ze dzięki temu mogłyśmy się poznać i to jest najpiękniejsze:) a i prawda jest taka że trzeba to przeżyć żeby się przekonać co to jest ze radość i smutek na zmianę ale tak trudno z tego zrezygnować-strasznie trudno....:(a czuje że z moja wirtualna miłością zbliżamy się do siebie coraz bardziej i później jak będzie koniec to będzie strasznie ciężko ojjjj strasznie -nie widzę się w tej sytuacji...masakra... A smutna zdjęcie b. ładne ale myślałam że Ciebie tam zobaczę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty tu nie wklejam swoich zdjec :p moje to na klasie najlepiej luknac.. oj gapciu poprostu moze za krotkie haslo masz albo cuś :p na obecna chwile moze byc wiele jabłuszek bo kazdy moze napisac pod twoim nickiem...jesli czytalam caly topic ten wirtualny romans to masz przyklad miski240 pod ktora ktso chamsko sie podszywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×