Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość zielone jabłuszko 2008
ok kochaniutka...ale miałam hasło wpisane w zeszycie i pisze ,kombinuje i nic...:(pewnie zrobiłam błąd jak wpisywałam hasło na początku i teraz lipka...ale oki napisze na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mały Jasio do apteki i mówi do aptekarza: - Proszę mi dać cos do zapobiegania ciąży! Aptekarz ściszonym głosem zwraca Jasiowi uwagę: - Po pierwsze, to o takim czymś mówi się szeptem, a nie na cały głos. Po drugie - to nie jest dla dzieci. Po trzecie - niech ojciec sobie sam przyjdzie a po czwarte - są tego różne rozmiary. Na to Jasio: - Po pierwsze - w przedszkolu uczyli mnie, żeby mówić głośno i wyraźnie. Po drugie - to nie jest "nie dla dzieci", tylko przeciwko dzieciom. Po trzecie - to nie dla ojca, tylko dla mamy. A po czwarte - mama jedzie do sanatorium i potrzebuje wszystkie rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Ale się rozpisałyście kobiety- w końcu jest co poczytać przy popołudniowej kawce:P:D A tak a propos zdjęć, to jestem strasznie ciekawa, jak wyglądasz Smutna;) Pozdrowionka dla Wszystkich Bywalczyń i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grckie wesele 🖐️ no my piszemy sobie na gg i na klasie mozesz do nas dołączyc..co do mnie to mowie ci stara brzydka baba ze mnie..fajnie ze podoba ci sie koncepcja pisania wogole nie tylko o \"nich\" zapraszamy ciebie rowniez do pogaduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
tacomanadzieje... a jak tam u Ciebie kwitnie romansik ...? Napisz coś.... Ja mam dzisiaj jakiś kiepski dzień...pogoda niespecjalna...dołująca...i chyba mi się udzieliło :( Buziaki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam w pracy a potem na targu ,muszę posprzątać jabłuszko-u mnie miło,bez fajerwerków ale ciepło,taka przyjaźń,nic więcej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałas.. "taka przyjazn i nic wiecej..." zastanawiam sie czy ja mogłabym sie z nim przyjaznic?????? kurde laski zaczynam myślec :( niepokoi mnie to...szyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaźń za duże słowo chyba ,bo przecież nie będę słuchać ani radzić jak mi o innych laskach będzie opowiadał ,ja nie myślę ,ja się poddaję chwili ale nie fruwam pod sufitem ,muszę chronić siebie przed powtórką z rozrywki... pozdrawiam i zmykam bo rodzinka wzywa ,miłego wieczoru pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witajcie dziewczynki:) Ciesze się że u was wszystko ok i że wariacje macie już za sobą. A ja jestem teraz pokłócona i oczywiście to przezywam,rzecz jasna ze nie potrafię się na niczym skupić-masakra-wszystko mnie drażni :(no zobaczymy jak się sprawa zakończy? A może to już zbliża się ku końcowi....? :( Myślę że chyba tak :( Pozdrawiam WAS i życzę miłej niedzieli.BUZIAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
smutna a co się stało że tak cie zebrało na wspomnienia i myślenie o tym...? U mnie chłodno a może nawet zimno....tak jak mówię zbliża się koniec gorącego romansu na pewno pojawiła się inna no cóż wszystko co dobre kiedyś się kończy :(:(:( Nic mnie już nie cieszy :(:(:( miałam jakaś myśl i mi uciekła-dopisze jak mi się przypomni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
TO JUŻ KONIEC...!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, hej ;-) co tam sie dzieje, znowu jakiś dołek? Będzie dobrze, jakby nie było, to w końcu będzie ok. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
TO KONIEC!!! :( DÓŁ...jestem tak naładowana,załamana,smutna,i płakać mi się chce...czas się tak ciągnie minuta trwa wieczność...:( Jak dalej żyć...??? :( Nie wytrzymam tego...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Dzisiaj nastrój mam w miarę ale podejrzewam ze jutro znowu złapie doła i będę to wszystko przeżywać i tak w kółko co drugi dzień-dopóki nie zwariuje...:( KONIEC JUŻ BARDZO BLISKO...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
KONIEC!!! Skończyłam ten chory związek -ten cyrk. Teraz zacznie się droga przez mękę!!! Mam nadzieje że jakoś to przetrwam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witajcie w klubie ,ja już pasuję ,jakoś odgrzewane kotlety nie bardzo mi służą... kurcze nie macie pojęcia co ze mną się działo przez ostatni miesiąc,no wariatkowo mnie czekało... będzie dobrze ,mówię Wam ,będzie bo musi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×