Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

Gość greckie wesele
jestem cała, choć w ciągu sekundy całe życie mi się przewinęło przed oczami:/ men musi mi teraz codziennie wieczorem robić kojący masaż pleców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
masaże są bardzo przyjemne... nie przejmuj się najważniejsze że TY jesteś cała.Reszta to pikuś...;) Będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Co tu taka pustka i cisza...? U mnie jak zwykle niedomówienia i smutne dni...:( Wygląda mi to na temat topiku" to już koniec" :( Jestem już taka wypalona że momentami bym tego chciała ale wiem że nie potrafię powiedzieć tego słowa -" koniec".I tak się mecze chyba co 2 tygodnie raz jest dobrze a raz źle...Dziewczyny jak to męczy ja chyba za niedługo osiwieje , dojdzie mi więcej zmarszczek i chyba się rozpije:((( To jest jakiś horror-masakra.Pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ;) u mnie też nawet nie jest źle, każdy dzień przybliża mnie do zapomnienia :) Już na tylko na to czekam, bo na niego straciłam nadzieję, ale tak jak Smutna, też wyślę życzenia imieninowe, w końcu pamiętam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) dzis mam wolne dopiero sie zwlełlam z łózka :p niestety jutro cały dzień w pracy..ech ale na dworku wychodzi słoneczko,miło :) napisałam hehe wracałam od kumpeli po północy i mi sie przypomnialo ze to juz 11 i imieniny..oficjalka strzeliłam \"najlepsze życzenia imieninowe,pozdrowienia-imie nazwisko\" :D za chwile odp \"dziekuje :-*\" ale fajnie bo mnie to nie wzruszyło...jedynie mam satysfakcje :) miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witajcie:) Ciesze się że u was ok.U mnie się poprawiło tylko na jak długo...? -nie wiem pewnie za tydzień albo dwa a potem znowu będą jakieś nieporozumienia-ja go nie potrafię zrozumieć... ale jak nie pisze to brakuje mu moich smsów;) i o to teraz poszło ze nie pisze....;) To jest jakiś kosmos mówię wam dziewczyny no ale jakoś nie potrafię z niego zrezygnować ... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm wiem o czym mówisz...widzieliśmy się w weekend i teraz znów dół ale zaraz przejdzie mam nadzieję i jakoś będzie. I wiecie co? bardzo się cieszę że Go mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Hej Lachonki:) A nie sądzicie, że lepiej w ogóle dać sobie spokój z tymi smskami i postawić grubą krechę pod tym, co było? Wysyłając facetom życzenia dajecie im tylko do zrozumienia, że mimo wszystko ciągle o nich pamiętacie, a to jest satysfakcja raczej dla nich niż na odwrót. Aha, no i ciekawa jestem, czy oni wyślą życzenia Wam? Wyśljcie te znajomości do archwium:) Miłego i słonecznego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj greckie..ja mialam satysfakcje bo mnie nie ruszyło :) a do tego dazylam.. ano zobaczymy ja mam niedlugo imieniny,za miesiac.. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Smutna, powiem Ci starą prawdę - nie ma jak zabić klin klinem, co niniejszym ostatnio czynię:P Wiem, wiem, jestem okropna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Smutna, a czemu taka minka?:( Pisz szybko, co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam sprawy sercowe, chyba wszystkie szczęliwe, jedne bo wreszcie sie uwolniły, drugie, bo jeszcze to trwa... ech życie, życie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Cześć Dziewczynki:) A ja tak się zastanawiam jak długo jeszcze potrwa ta nasza znajomość... ? Ostatnio jest tyle nieporozumień między nami ale on zawsze coś tam wymyśli i wielka obraza a później chodzi wściekły -ja zresztą też ;/ Miałabym taki spokój duszy gdybym nie wplatała się w ta znajomość w ten romans...no ale cóż stało się...Będzie rozpacz i ból jak to wszystko się skończy...:((( Pozdrawiam Was cieplutko.Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Tobie to dobrze...;)Masz już spokojną głowę i serce i Święty Spokój! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
Witajcie dziewczyny:) U mnie jakoś ostatnio się ochłodziło...:( zastanawiam się czy wrócą jeszcze te gorące chwile.U mnie tak jest raz ciepło raz zimno...:(:(:( Musze się do tego przyzwyczaić ,nie ma wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziwnie,nie potrafię Wam opisać,powinnam być wniebowzięta bo od niepamiętnych czasów wreszcie rozmawiamy dużo i chyba szczerze ale...ja chyba nie umiem się z nim przyjaźnić,tak spokojnie bez szaleństawa...ale musiałam Wam napisać ,że on znowu w moim życiu jest,na razie tylko wirtualnie...jest znów po 2 latach.Pozdrawiam Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłuszko 2008
tacomanadzieje kochana jak to zrobiłaś że znowu wróciliście do siebie? Daj jakieś wskazówki...proszę:( My dzisiaj trochę się posprzeczaliśmy i od południa jest cisza....;/ No ale może zatęsknimy za sobą..tzn ja tęsknie ale nie wiem jak on..?;( ;/ To jest szaleństwo na maxa... Co u zrobić żeby znowu zaczął za mną szaleć ...dziewczyny napiszcie o jakimś sprawdzonym sposobie proszę...!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×