Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

no moj maz wlasnie pojechal orzeszki zebrac :) mamy tez troszke pola :P a ja robie takei generalne porzadki...raz na jakis czas tak mam :) a ze jestem w domu jeszcze to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy sami i też lubię jak jest czysto ale nie wiem skąd ten bałagan się bierze...codziennie..a on mi mówi -ty tylko ciągle sprzątasz!!! i po co jak jest czysto, no dla faceta nawet jak się potykamy o jakieś rzeczy to jest zawsze czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój tak samo :) a ja tez lubie miec porzadek,chociaz maz i córcia to bałaganiarze :) ale córcia juz duza to nie mam pod nogami zabawek chociaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chociaz moze nie?!?! moze jeszcze on komus pomoze? ja pomału dochodze do siebie...i tak mysle czy warto było to wszystko? te hustawki?łzy? zdecydowanie NIE !! chce zaczac od nowa...mam nadzieje ze bede jeszcze lepsza zona,matka i kochanka... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze sie do czegos przyznac tylko nie wyzywajcie mnie- mam nowego przyjaciela narazie internetowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie angazowala bo i tak ten pierwszy jest w mojej pamieci chyba nikt mu nie dorowna ale ten tez calkiem, calkiem jest sympatyczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia :) Dziś mam dużo pracy więc nie często tu zaglądam. Wieczorem powinnam być na gg. I coś tam Ci napisałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tak...odpisalam juz... ja tez na chwilke wpadlam..cos zmeczona jestem.. co do tematu topicu...nie mysle,mam co innego na głowie...moze to i nawet lepiej?!!?! w kazdym badz razie :) i ta pogoda ...ślicznie 😘 powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie ...nie mogę...znów wszystko wróci ze zdwojoną siłą...pozatym on widocznie nie tęskni wiec nie chcę sie narzucac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie dziewczyny... Smutna - ja zaglądam, ale nie mam co pisać. U mnie poprostu nic, cisza, przyzwyczajam się... i nie wiem czy jest mi z tym dobrze...jest smutno i tyle, każdy dzień taki sam... Pozdrawiam i całuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×