Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Dorota, jak coś zjesz to melduj- rano myślalam, ze bedzie od Ciebie wpis a tu.....nic :( ale dobrze, ze się pojawilaś :) także napisz, jak idzie dalej.... a ja już lecę spać...u nas jest druga- ojej jak ja wcześnie pojdę spać- zazwyczaj chodze o 4.25 :) kto jutro pierwszy z tabelką? Dorota jutro trzeba się wpisać do tabelki- zobaczysz, jak my się wpiszemy najpierw powodzenia dobranoc topiku :) 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u nas też taka pogoda- raczej zimno i lalo parę dni- to milych ćwiczonek, papa- zdaj relację ze wszsytkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, wczoraj nie wpadlam bo maz wrocil z delegacji po tygodniu nie obecnosci. A ze sie stesknilam jak nastolatka to nawet komputer nie byl mi w glowie. Milej nocki, ja spadam do obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja pierwsza... chociaz tu bo na drugim topiku mnie wyprzedzila gugajnaa i balbi... a wiec waga dzis wskazuje 80,6kg... chudne sobie... nie moge znalezc tabelki nie pamietam na ktorej jest stronie... a teraz jestem troche spiaca i nie chce mi sie szukac wiec jakby ktoras byla tak uprzejma i by mnie wpisala bede wdzieczna... ide lulu... zajrze jak sie wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 59. wrrrr. jestem gruba brzydka beznadziejna. :P i z tej okazji zjem dziś kokosowe ciastka owsiane i kawę 3w1. i jeszcze włosy mnie dobijają. Co mnie podkusiło żeby zapuszczać? teraz szkoda obciąć. Rok ich nie ruszałam. A wcześniej ciągle na 8 mm, maszynką, i było super. WRRRRRRRRR. U Oskara ok- jeśli można tak powiedzieć- nie wiem, każda decyzja byłaby zła. On się męczy- to młody pies pełen energii, w typie owczarka, chciałby biegać i szaleć. Wieczna nuda. gdyby mojego psa coś takiego spotkalo- odpukać- nie mogłabym patrzeć na jego i swoją bezradność. W ogóle życie jest do de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. przepraszam za moja dluga nieobecnosc ale miałam sporo na głowie przez ostatnie dni... no i z dietka było na bakier... :) piatek miałam zalatany, w sobote kupe pracy w domu a potem szlismy na koncert Perfectu... za to w niedziele byłam w Poznaniu z mezem bo jechał po prace do promotora, a potem u znajomych obgadac nasz wyjazd w sobote na wakacje no i chyba sobie z dietka troche odpuszcze... nie znaczy to ze bede sie obzerała, ale wiecie jak to jest pojade na te wakacje a i tak bede sie zajadac innym jedzonkiem niz teraz ... ale za to po urlopie wracam do was zeby dalej walczyc z tymi moimi wiatrakami a co tam uwas? tyle zescie naskrobały ze musze nadrobic i przeczytac ta lekture :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************tabelka postepu*********************************** ******kto************wzrost********waga p*****waga o**********waga dc**** monikabox_______164________86________85___________60____ aniaminka_______170_______102,7______99,8__________60___ prosiatko________165________87________64___________55___ asia-k___________180________84________84___________63___ rozza___________170_________62________61___________55__ 156cm 79kg______156_________79________76,5_________60_____ Skorpio_________ 76_________95________95___________70______ Luiza29_________172________94,5_______86,7_________60___ __ nosek20------------170-------------80-------------74---- -----------60 esab_________ 164_________ 79,2_________77,5 _________ 60___ uaktualniona, teraz czas na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe i zapomniałabym... witam nowe osoby , super ze jest nas coraz wiecej ... musimy dac rade! a z ta moja dietka to bedzie tak ze nie bede sie słodkim obzerała, ale w gorach pozwole sobie np na kawałek pizzy, zreszta spale to bez problemu jak tylko pojde na szlak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym cudnieciem to u mnie bez rewelacji a przeciez naprawde przestrzegałam diety :) kurde juz mnie to wkurza, moze to nie dla mnie i powinnam odpuscic? same widzicie zadnego rewalacyjnego spadku wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************tabelka postepu*********************************** ******kto************wzrost********waga p*****waga o**********waga dc**** monikabox_______164________86________85___________60____ aniaminka_______170_______102,7______99,8__________60___ prosiatko________165________87________64___________55___ asia-k___________180________84________84___________63___ rozza___________170_________62________59___________55__ 156cm 79kg______156_________79________76,5_________60_____ Skorpio_________ 76_________95________95___________70______ Luiza29_________172________94,5_______86,7_________60___ __ nosek20------------170-------------80-------------74---- -----------60 esab_________ 164_________ 79,2_________77,5 _________ 60___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************tabelka postepu***************************** ******kto*********wzrost********waga p*****waga o*******waga dc**** monikabox_____164_______86________80_________60__ aniaminka_____ 170______102,7______99,8_______ 60__ prosiatko______165_______87________64_________55__ asia-k_________180_______84_______80,6________63__ rozza_________170_______62________59_________55__ 156cm 79kg____156_______79_______76,5________60__ Skorpio________176_______95________95________ 70__ Luiza29_______ 172______94,5_______86,7_______60__ esab_________ 164______ 79,2_______77,5 _______ 60__ dzien bobry wsystkim 🌻 udało mi sie doszukac tabelki i pozwoliłam sobie ja uaktualnic, wpisałam Asie tak jak prosiła , no i siebie całkiem przy okazji JA niedawno wstałam i zdarzyłam tylko rowerek zaliczyc, za chwilke ide na sniadanko i szybciutko zabieram sie za obiad bo juz tak pozno ze hej:) rozza nie opowiadaj bzdur jestes sliczna i szczuplutka:) Ja zajrze pewnie dopiero wieczorem jak wroce z zakupów...pozdrawiam wszystkie serdecznie P.S. udanego urlopku Kasieńko...wypocznij sobie porzadnie i wracaj do nas szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Rozza :) czesc Monia :) jeszcze 5 dni z wami bede , pozagladam tu ale potem czeka mnie prawie 2tyg wypoczynku... nareszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Kasiu ja jeszcze musze poczekac na swoj urlop do konca lipca :P ale juz myslami tam jestem, moj pierwszy porzadny urlop od 4lat:P bede szalec ile sie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czemu, u mnie nie ma obcji- wklej- to potrzebne chyba do skopiowania tabelki? szkoda, ze tak wszystkie się porozjeżdżacie, ale urlpo i odpoczynek to czas na regenerację. ja waże 99 zadna rewelacja najpierw schudłam do 99,8, potem znów podskoczyło do-101,8 i teraz 99. czyli musze jeść mniej. zero chleba same warzywa i ser biały, trochę orzechów czasami ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po ciastkach i kawie.. idę z psem do lasu, a na obiad kukurydza z sałatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczynki :) ja juz po porannej kapieli (tak mnie jakos naszlo) , wlasnie jem sniadanko :) dzisiaj moja waga bardzo mile mnie zaskoczyla :D :D :D efekty wpisuje w tabelke, a za chwilke zmieniam stopke :) esab- fajnie, ze chociaz na chwilke masz czas wpas :) rozza- nie opowiadaj glupot- sama wpedzasz sie w kompleksy! monia- a ty dokad wyjezdzasz? bo kasia w gory :) aniu- no to chlebek idzie w odstawke :) chociaz ja ci dalej proponuje zjesc kromke lub dwie razowego rano :) ja sie przy tym psychocznie czuje lepije- no bo jem chleb :) gratuluje wszystkich kilogramow mniej i czekam na wiesci od kolejnych odchudzaczek :) tabelke wkleje w nastepnym poscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************tabelka postepu***************************** ******kto*********wzrost********waga p*****waga o*******waga dc**** monikabox_____164_______86________80__________60__ aniaminka_____ 170______102,7______99__________ 60__ prosiatko______165_______87________62__________55__ asia-k_________180_______84_______80,6_________63__ rozza_________170_______62________59__________55__ 156cm 79kg____156_______79_______76,5_________60__ Skorpio________176_______95________95_________ 70__ Luiza29_______ 172______94,5_______86,7________60__ esab__________ 164_____ 79,2_______77,5 _______ 60__ anie juz uaktualnilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiątko pomylił Ci sie miesiąc chyba w stopce :P gratuluję:) niedługo mnie przegonisz. Ja jestem chyba skazana na życie z 62-59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozza- dzieki :) to pewnie z tej radosci nie patrzylam co pisze :) ohhhhhh.... ile ja bym dala zeby byc skazana na wage 59-62 !!!! a tak to strach przed jojo mnie paralizuje :o wiem, ze mam tendencje do rzucania sie na zarcie a co za tym idzie i na tycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej- prosiatko- dziękuję- już jestem w tabelce prosiątkoooooooooooo- famfary----- fajerwerki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super ojej- tak się ciesze, bo ciężko na to pracujesz! niedługo .......az strach pomyśleć- 55 kilo - no no no- wiecie, mimo, ze ludzie chudna i to nawet duzo- to rzadko pozbywają się calego tluszczu, ktorego chcą się pozbyć a prosiatku to sie uda :) esab- Ty tam nic nie sugeruj, że to nie dla CIebie fajnie, ze wypoczniesz sobie w gorach my odchudzamy sie dalej :) Oskar się meczy......też tak myślę.....taka szkoda- ze przytrafilo mu się to na początku życia, on nie zdązyl jeszcze pożyć. biedna istotka. tabelkę trzeba zaznaczyć i potem wklej- tam gdzie pizemy, prawda? a u mnie opcja wklej nie dzialą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpio8310
Hejka! Ja dzis sie nie wazylam, na za duzo sobie w weekend pozwolilam:-( Ale uaktualnie o to co bylo w ubieglym tyg *******************************tabelka postepu***************************** ******kto*********wzrost********waga p*****waga o*******waga dc**** monikabox_____164_______86________80__________60__ aniaminka_____ 170______102,7______99__________ 60__ prosiatko______165_______87________62__________55__ asia-k_________180_______84_______80,6_________63__ rozza_________170_______62________59__________55__ 156cm 79kg____156_______79_______76,5_________60__ Skorpio________176_______95________93_________ 70__ Luiza29_______ 172______94,5_______86,7________60__ esab__________ 164_____ 79,2_______77,5 _______ 60__ Teraz mam prosbe o wklejenie tych linkow z cwiczeniamia :-D Nie chce mi sie szukac w gaszczu wpisow. Od razu sie przyznaje ze nie nadrobilam tego co pisalyscie przez weekend:-( Ale mysle ze jakos sobie poradze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozza, wiesz, ze ja nie komentuję twych lamentow, bo na zdjęciach- pełna wdzięku, młoda, szczupla, bardzo ladna osoba, i branie na poważnie twoich łez byłoby -------niepowazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeszcze nic nie jadałm - nic nie piłam zaczyna się :) rano jestem głodna więc będzie kawa, herbata i actimel moglaby być parówka z chlebkiem, ale nie zjem chcleba a w domu to mam warzywa- ok ugotuję te warzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pokolei :) aniu- dziekuje, ze we mnie wierzysz :) to baaaardzo dla mnie wazne! scorpio- nie ma co, ze tydzien nadrobisz :) a teraz do trenera marsz :) : http://youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY http://youtube.com/watch?v=FA8kaDOzr7U&mode=related&search= rozza- ale ty chccesz schudnac, czy zobaczyc 55 na wadze.. bo mi sie cos wydaje, ze ty wogole nie musisz chudnac ;) jak chcesz cos tak wiesz.. tu wygladzic tam zmniejszyc obwod to polecam bieganie :) ja na razie dalej nie moge- chyba pojde z tym sciegnem do lekarza :o a milo byc tak pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łehehehe- a ja ważę najwięcej trala la la to też jakiś sukces .......................... żartowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×