Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamin

zmotywujmy się jeszcze 1, warto! nie 4 lecz 40!

Polecane posty

Mam taki koktajl bialkowy do rozrabiania z mlekiem. Proponuja na 1 dawke 3 lyzki to samo to juz 90kilka kalorii, do tego mleko (ew. woda). O takim czyms mowisz? Do tego jeszcze dorzucasz muesli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja mam to dokładnie białko serwatkowe ja robie z połowy do dla mnie za słodkie juz jest i do tego sypie 2łyzki musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mi sie chce spac:P:P:P chetnie bym sie połozyła i zasneła, a nawet nie musiałabym sie kłasc na stojaco tez bym zasneła bez najmniejszego problemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, a dlaczego nie pijesz np mleka z tym mussli? ten koktajl jest zdrowszy? dziś są moje urodziny, więc wypowiadam zyczenie- musi się spełnić zrzucimy zbędne kilogramy precz- będziemy szczupłe!!!!!!! hurrraaaaa!!!!!! :D:):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat, niech zyje zyje nam!!!! spelnienia marzen aniu!!! szczegolnie tych najskrytszych :D :D :D zrzucenia kilogramow! radosci z zycia i czerpania z nigeo garsciami! 🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍 🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍 🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍 🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj, naj, najlepsiejszego Anusia i niech sie spełniaja wszystkie Twoje życzenia, rowniez te najskrytsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! Wszystkiego najchudszego :) i najzgrabniejszego :) Milego dnia dzisiaj 🌻 Prosiatko, nie badz taka. Napisz mi co to za serek i gdzie go dorwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do musli to jem je w koktajlu poniezwaz białko serwatkowe ma wiele cennych składników i jest bardziej wartosciowe nic mleko, poza tym proteiny serwatki sa trawione przez organizm ze zwiekszonym zuzyciem energii co powoduje wieksze spalanie kcal niz ono samo dostarcza ale najbardziej przemawia do mnie to ze mleko krowie niestety nie jest zdrowe dla organizmu ludzkiego, nasz organizm nie trawi jego wszystkich składników!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushellko- wyrzucilam juz opakowanie... ale to jest chyba harzer kaese i to jest sauermilchkaese... jest pakowany po cztery sztuki w atkie rolki... latwo go znajdziesz miedzy serami, i jogurtami :) zazwyczaj obok mozarelli ;) polecam- ja baaardzo lubie- a jeszcze jak jest z kminkiem to juz wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam ojej jak tu miło- dziękuję Wam za wszystkie zyczenia cudownie Was tu mieć zaraz przyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wiem to o mleku-- to ja tez zrezygnuję znów, bo już kiedyś nie piłam- bedę kupować sojowe właśnie zrobilam sobie moją potrawke z kurczakiem, ale ze tu przyszłam, to ją przypaliłam co nieco. teraz kupiłam 2 inne- indonezyjską- ha ha i węgierska ale następnym razem sama zrobię, bo to nawet sporo kosztuje- 10 zł kupiłam też zupe z kapusty- jak bedę głodna to sobie ja zrobię- a potrawkę wcinam już nie na tluszczu, tylko na wodzie smak trochę nie ten, ale nie oplaca się dodawać sobie 450 kcal tak za nic to narazie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niestety jest Aniu, na kazdym rogu pułapki:P wydaje nam sie ze jemy przeciez warzywa a tu odrobina oleju i juz tyle kcal gratis:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj zjadłam tę potrawke- sprobowałam 2- nie zjadłam wiecej, niz 250 kcal a teraz co? jeszcze bym coś zjadła muszę jeszcze skoczyć do jednego sklepu po warzywa i fetę najgorsze to pomyślec, ile dni jeszcze przede mna- tak, to jest najgorsze- chcialabym mieć już za sobą te 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie bylam głodna, ale jem jeszcze salatkę więc dzisiaj szczęśliwie mało kalorii jutro oczekuję efektów jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z okazji Twojego święta życzę Ci marzeń - żeby się spełniały, przyjaciół - żeby pamiętali, życia - żeby było kolorowe, szczęścia - żeby nie opuszczało, okularów - żeby były różowe i wakacji - by mogły trwać wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki zle sie dzis czuje.. w zasadzie to od kilku dni, oli mnie odbrzusze, mam zawroty głowy, suchosc w ustach, i mimo ze uwielbiam slodkie wogole mnie do niedo ie ciagnie..jakies mam dziwne apetyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wszystkiego najlepszego, schudnięcia i zdrowia przede wszystkim:) podczytuję ale nie odzywam się, porażka, raz się objadam potem głoduję, do słodyczy mnie nie ciągnie za to za lody oddałabym życie, to samo bułki...zwykłe suche bułki... jak jem 3 dni zdrowo to potem tydzień obżerania i tak w kółko. Oglądałam program o cellulicie i strasznie się go boję, mam spory naprawdę, jak stoję nawet widać, najgorszy tyłek :/ robiłam dwa razy peeling kawowy, potem mi się znudziło ale dzis znowu, właśnie zaraz idę... i zimny prysznic. i zero ruchu... NIENAWIDZĘ ĆWICZYĆ!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, witam, witam!!!!! dziękuję bardzo za piękne życzenia!!!!!!!! niech się spełnią!!!!!!!!!! rozza, no nareszcie- bo myślałam, ze już się nie pojawisz- nawet jak dietki nie trzymasz, to zagladaj. cellulit- no probuj walczyć z nim!!!!!! pewnie przesadzasz ja prawdę mówiac na głodówce siebie nie widze rozza- pojawiaj się w miaręmożliwości przy okazji- widziałam zdjecia Oskara z nową panią- super (mam nadzieje, ze ta pani nie pożaluje nigdy- choć pracy przed nia dużo) super, ze przyszłyście---------torcika nie mam, niestety :(:) esab---- brzuszek boli i dziwne apetyty? ale to chyba nie ciaża? przepraszam, ze tak napisałam, ale topik gugajny pod znakiem ciąży niedługo bedzie stał ok a prosiatko? uczysz się? scorpio- hop hop, luiza- gdzie wy? super, ze jesteście, pozdrawiam, bedę zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho!! rozza! nie poddawaj sie :D walke z cellulitem wygramy! pisz czesciej co porabiasz! nawet jak nie wychodzi! ja oczywiscie sie ucze pilnie :D dlatego rzadko zagladam! no i podjadlam dzisiaj takie chlebki chrupiace ;) ale spoko- podliczylam w najgorszym wypadku zjadlam dzisiaj 1100 :D wiec jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, kto wygra ten wygra ;) jak takie prosiątko co dzień ćwiczy i od kilku ładnych miesięcy trzyma się diety to wygra, a może już wygrała :) mam jeden z tych motywujących wieczorów, zrobiłam peeling, wysmarowałam się wszystkim najdokładniej... a potem spojrzałam na boczki, jeju jaki cellulit. Wiecie co, chyba nie przesadzam, może mam większe skłonności, naprawdę, w porównaniu do tego co było np półtora roku temu to jest masakra. idę z psem i spać... a \'\'od jutra\'\' ;) zdrowe odżywianie. paaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, tego sie pewnie nie spodziewalas! Ja pierwsza ;) Moge juz z samego ranca pogratulowac tego co udalo sie urodzinkowo zgubic? Milego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) widze ze ranne ptaszki juz wstały...hey mushellko:)) no a ja wczoraj popsioczyłam na wage i dzis stoi w martwym punkcie tzn w tym samym co wczoraj:/ ale pocieszam sie tylko faktem ze jestem juz w II fazie cyklu wiec moze gromadzi sie progesteron i zatrzymuje wode:o wczoraj jak wrociłam z pracy to zrobiłam sobie obiadek na dzis: sałatka z kapusty pekinskiej z świeża papryka, pomidorkiem i ogorkiem konserwowym to tego zrobie sobie jeszcze sosik tatziki na jogurcie i całe danie gotowe a ma zaledwie 110kcal a jest pyszne:) no a na sniadanko standardowo koktajl(47kcal-z polowy porcji i z woda nie mlekiem) 2łyzki musli(70kcal) a no i oczywiscie jabłuszko(70kcal) bo jakas przyjemnosc tez mi sie nalezy:P teraz popijam wode i walcze z sennoscia:P na jutro na obiadek postanowiłam ze kupie sobie kiełki fasoli mung, ale raczej konserwowe bo tak to sa troche za gorzkie, no a nawet jesli beda troszke cierpkie to dadam do nich reszte sosu bo z 150g jogurtu to dla mnie wychodza dwie porcje wiec moze byc do kiełkow ewentualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam Aniaminka, gratuluję spacerków, pamiętaj że trzeba 3 tygodni aby coś nowego na stałe wprowadzić w życie. Monikabox85, a ja mam pytanko do Ciebie odnośnie paznokci, bo pisałaś że zakładałaś siostrze żele. No więc tak akryl czy żel? Zależy mi na tym, aby paznokcie nie były za długie i w miarę naturalnie wyglądały. I czy to prawda, że żele są mniej trwałe niż akryl i co ile czasu trzeba takie paznokcie uzupełniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pytanie do biegaczki Prosiatko. Po ostatnim bieganiu strasznie bolą mnie plecy, po jednej stronie na dole tam gdzie \"korzonki\". Myślisz, że coś mogłam robić nie tak, czy może moja waga (86 kg / 172 cm) to jeszcze za duże obciążenie dla kręgosłupa podczas biegania? A u mnie na śniadanko jajeczniczka ze szczypiorkiem szczypiorkiem teraz ze śmietanką. Wczoraj nie wyrobiłam i pożarłam masę winogron, ojej ile one mają cukru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza a wiec tak jesli przedłuzasz paznokcie na tipsie to roznicy w trwałosci nie ma, kwestia ich naturalnosci zalezy juz od umiejetnosci osoby ktora je zakłada jesli pracuje na dobrym materiale(zarowno tips jak i zel czy akryl) i ma odpowiednie umiejetnosci i doswiadczenie to roznicy nie zauwazysz dobre obrobiony tips jest niemal przezroczysty i po umiejetnym nałozeniu wyglada bardzo naturalnie, jesli ktos zakłada przezroczyste tipsy to warto zwrocic uwage na to jak wyrownuje prog tpisa zeby nie było zgrubienia, bo do tego trzeba troche sprytu, nieco innaczej sprawa sie ma jesli przedłuza sie naznokcie \"na formie\" czyli do przedłuzania stosowana jest forma ktora pozniej sie usuwa i na paznokciu jest sam żel/akryl, oczywiscie panuja rozne przekonania o tym ze zel jest słabszy a akryl rakotworczy ale to moim zdaniem opinie osob o waskich pogladach na obie metody. Wszystko zalezy od jakosci produktu, moze byc tak ze zostanie uzyty bardzo dobry i twardy zel i bedzie sie duzo lepiej trzymał niz byle jaki akryl, jesli paznokcie przedłuza sie na formie to zeli musi sie do tego nadawac, natomiast jesli chcesz połozyc zel na swoich paznokciach i tym samym je uchronic przed łamaniem a masz problematyczne łamliwie miekkie paznokcie to zel musi byc albo bardzo twardy albo bardzo elastyczny bo na jakims nadajacym sie tylko na tipsa bedzie podchodziło Ci powietrze i po 2-3dniach zel odejdzie:o uzupełnianie jest uzaleznione od tego jak szybka rosna paznokcie i na ile estetycznie to wyglada, ale z reguły nie dłuzej niz co 4tyg bo odrost pozniej juz jest bardzo duzy i nienajlepiej sie prezentuje jesli chcesz robic Akryle na formie to upewnij sie ze osoba ktora bedzie Ci je zakładała ma duze doswiadczenie i pracuje na dobrych produktach, czasem lepiej zapłacic niz miec na palcach bezkształtne kulfony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mushelko, nie spodziewałam się, ale miluchnę niespodziankę zrobiłaś MONIKO- DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ ZA WYCZERPUJACE INFO O PAZNOKCIACH- BO NIEDAWNO CHCIAŁM SOBIE ZROBIĆ 1 RAZ. NIE WIEDZIAŁaM, ZE SA zele ooo, był włączony caps- już nie bede poprawiac- przepraszam ale ja muszę wyrywać chwasty, a niedługo bee palic w piecu :D no i pomyślałam, ze to jeszcze nie czas na sztuczne--moze jak schudnę dziś kreska w dół- chyba ze trzy kreski (choć mam elektroniczną wagę-he ) ale już kiedyś byłam w tym miejscu Monika, nie wiedziałąm, ze progesteron zatrzymuje wodę-- ja właśnie biorę taki krem progesteronowy, bo mało go mam w organiźmie- a duzo estro i prolaktyny---o, musze zrobić badania-- bo w zeszłym roku, po jednym miesiacu- wszystko wróciło do normy dopiero co wstałam---a już zaraz idę jeść moja potrawkę, lecz na wodzie, może sobie wezmę nawet ze 200 g- jedna ma tylko 63 kcal---poprzednia miała 105 potem sałatka--ewentualnie mleko sojowe----tego normalnego nie kupiłam, zobaczymy- co dalej prawdę mówiąc- to chcialabym jeśc w granicach 600 kcal- 700, a na pewno nie przekraczać 800- inaczej poprostu nie schudne a juz przy tym mozna się najeśc tyle, co je Monika to jednak za mało, poza tym jablka budza we mnie apetyt Luiza, ten ból to moze z powodu naciagniecia jakiegos mięśnia wiesz, ja myślę, ze osoby z taką wagą nie musza biegać- tylko szybkie marsz, albo marszobiegi tam, na tej stronie jest napisane o pulsie- nie mozesz go przekroczyć----a jeśli się biegnie, to najpewniej przekraczasz imasz za wysoki ja ważyłam rok temu 83--biegałam, meczyłam się strasznie----potem kupilam pulsometr i okazało się, ze żeby uzyskać MÓJ PULS- ten dla mnei anjlepszy-- nie mogę biegać, bo go przekroczę--- wystarczyło iść tak, jak robert korzeniowki- takie tempo muszę jesze posprzatać w łazience i w tym pokoju, bo będę oglądał zdjecia- mam 2 godziny- jeszcze umyc się i zjesć coś ojej, brzuszek boli- chyba @ idzie nawet, nie wiem kiedy, co i jak ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to ze przed @ tyjemy to własnie wina progesteronu, to on zatrzymuje wode w organizmie, tak samo jak bierze sie tabletki anty, zawarty w nich progesteron powoduje ze przybiera sie na wadze czasami, wszystko zalezy od składu tabletek jak natomiast ma sie to do kremow to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×