Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość MartusiaMezatka
Witam, ja mam cellulit i niezbyt jędrną skórkę na odach , brzuchu i pupie (+rozstępy :/), zastanawiałam się nad endermologią, ale cyztam,że chyba lepsza jest ta mezoterapia. Jestem z Gdyni i znalazłąm jeden salon, gdzie jest napsiane tylko,że zabieg kosztuje 300zł. Mam do Was pytanie czy lepiej iść na mezo czy endo? Dodam,że ogólnie jestem szczupła i wyćwiczona, niestety takie mam niejędrne ciało :( I jeszcze - jak wygląda taki zabieg? Czy za 200zł mam całe ciało czy tylko jakiś obszar? Bo w przypadku endo za 200 zł jest całe ciałko- nogi, pupa i brzuszek - a na tym wszystkim mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartusiaMezatka
Witam, ja mam cellulit i niezbyt jędrną skórkę na odach , brzuchu i pupie (+rozstępy :/), zastanawiałam się nad endermologią, ale cyztam,że chyba lepsza jest ta mezoterapia. Jestem z Gdyni i znalazłąm jeden salon, gdzie jest napsiane tylko,że zabieg kosztuje 300zł. Mam do Was pytanie czy lepiej iść na mezo czy endo? Dodam,że ogólnie jestem szczupła i wyćwiczona, niestety takie mam niejędrne ciało :( I jeszcze - jak wygląda taki zabieg? Czy za 200zł mam całe ciało czy tylko jakiś obszar? Bo w przypadku endo za 200 zł jest całe ciałko- nogi, pupa i brzuszek - a na tym wszystkim mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka87
hej:)mam pytanie.wiecie moze gdzie w koszalinie mozna zrobic taki zabieg?nie moge juz patrzec na swoje uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie endermo
byłam na tym dwa lata temu - zrobiłam 20 zabiegów, kupiłam ubranko i wynik owszem był ale na jakieś 3 miesiące - skończyły sie zabiegi i wszstko wróciło rok temu próbowałam velasmooth - dużo lepsze bo tylko 10 zabiegów, bez ubranka a mniej bólu i siniaków - dla mnie na cellulit to najlepsze z mezoterapią to trzeba uważać - nie wszystkie środki mają dopuszczenie - ale moja koleżanka miała fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Witam, jestem po 6 zabiegu mezoterapii bezigłowej.Przez pierwsze 4 zabiegi zero efektu,dopiero po kolejnym bardzo duża zmiana,jakby organizm ''zaskoczył''.Nie jest jeszcze cudownie,ale jest dobrze,przede mną jeszcze 4 zabiegi i jestem pełna optymizmu.Za mną 2 endormologie,drenaż limfatyczny,dużo ruchu,pełno drogich kremów od 10 lat i zero pozytywnych efektów.Dopiero teraz poczułam,że znalazłam rozwiązanie i polecam serdecznie.Ważne,by był to odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAMY
Serdecznie zapraszamy na forum www.feelbeauty.eu/forum na temat operacji plastycznych,medycyny estetycznej oraz wiele innych ciekawych tematow.Tworza go ludzie majacy sami zabiegi,ciekawe historie,przygotowania,dylematy...Moze i Ty jesli mialas/miales zabieg opisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanessa a gdzie robilas? moze podpowiecie gdzie najlepiej w Warszawie i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Celesta - kosmetolog bylam dzis w salonie http://masowanie.eu/401.html i zaproponowano mi masaz -podobno lepszy niz mezoterapia beziglowa prosze mi podpowiedziec czy to prawda. Zastanawialam sie rowniez nad elektrostymulacja plus cieplo,ale teraz jestem glupia. Jak by Pani mogla wejsc na link i powiedziac mi co Pani mysli o tym gabinecie i czy urzadzenie do mezoterapi ktore maja to jest to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdow
hej ja ostatnio poddawałam sie zabiegom na cellulit , takimi pompami ssącymi spm czy coś takiego , musze wam powiedziec ze bolało bardzo , siniaki miałam spore , zrobiłam 15 i super efekt , ale namęczyłam się nieżle . teraz mam bardzo gładką i ujędrnioną skórę , na koniec zfundowaałam sobie hydromasaż w wodzie -rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta34poznan
Witam Naprawde polecam endermologię. Do tej pory byłam na 8 zabiegach i jestem bardzo zadowolona z efektów. w zasadzie celulit zniknał, mam nadzieje, że bezpowrotnie ;-). Warto korzystać na przemian z endermologi i mikroprądów na Proslim Gold. Moge polecić salon Glamshine na Sczanieckiej w Poznaniu. Mają fajne promocje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Mezoterapię bezigłową robiłam w spa w Kołobrzegu(arka mega).Nie ma żadnych reklam,a właśnie tam mają sprzęt,który nie jest żadną podróbką i ceny były dla mnie odpowiednie,w porównaniu do Szczecina,czy Poznania.Zapłaciłam 300pln za przód i tył ud.Natomiast w Szczecinie za tę kwotę jest tylko jedna strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga 36
Witam, próbowałam już wiele rzeczy żeby pozbyć się mojego okropnego cellulitu, a był on naprawdę duży (najgorszy stopień :(. Mam za sobą endermologię, żadnych efektów jeśli chodzi o cellulit, no może trochę jedrniejsza skóra. Od koleżanki dowiedziałam się o VelaSmooth i spróbowałam. Byłam sceptyczna po tych wielu wcześniejszych próbach - ale ta maszyna działa rewelacyjnie - już po 6 zabiegach widziałam naprawdę dużą poprawę. Zrobiłam w sumie 14 zabiegów - jest super. Cellulit praktycznie niewidoczny, skóra jedrna jak nigdy wcześniej i dodatkowo nogi szczuplejsze :))) Super! W końcu coś co działa! Możecie poczytać o VelaSmooth na stronie gabinetu SINSERO Wrocław, gdzie robiłam zabiegi www.sinsero.pl . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. 17 lat z tym walczę i wypróbowałam już wszystko, polecam tylko i wyłącznie zabieg subscition (chyba dobrze napisałam) troche bolesny, zależy od progu bólu ale da sie wytrzymać, koszt 1000zł-jednorazowy i od razu, a to chyba dla wielu ważne, skóra super gładka, bez dziur itp. Wyglądałam jak sitko, a po tym zabiegu rewelacja, dziury zniknęły. Zabieg polega na odrywaniu skóry od tkanki tłuszczowej w zniaczuleniu miejscowym. Dla tych co potrafią troszkę zacisnąć zęby polecam jak najbardziej, efekty natychmiastowe. Katiaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROMOCJA EXILIS 4 zabiegi exilis x 890zł = 3560zł + 4 Vacu fitness Gratis !!! 4 zabiegi exilis x 990zł = 3960zł + 4 Endermologie (40min) Gratis !!! www.milano-katowice.pl POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Napiszcie proszę czy wiecie coś o tym Exillis w wawie??? I czy próbowałyście vella shape, ultra shape, lub ultra contour. Bo znajduję dużo opcji różnych zabiegów i nie wiem co wybrać dla polepszenia efektu po Body-jet, bo chcę jeszcze poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć cellulit i rozstępy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, że przed celulitem można się naturalnie uchronić. Także to nie jest taki znowu problem. Wystarczy po prostu w miarę regularnie ćweczyć. Ja np. zapisałam się w tym celu na ćwiczenia z jogi. I chodzę regularnie :-) Mam nadzieję, że nie będę miała później takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do andzia_85
Hej, ja robiłam velashape po body-jet. Poleciła mi to lekarka, gdyż działa na skórę i na wyrównanie tłuszczu, a ja miałam nierówności no i skóra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_85
Dejzi88 to wypowiada się na kilku tematach tak że ona to nie ma cellulitu ani rozstepów i poleca jogę... weź się dziewczyno na inne forum przeżuć. My tutaj wymieniamy się poradami a nie chcemy pierdzielenia o jodze. Nie da się uniknąć czegoś co już się ma!!! A od niedawna, tj kilka lat tak poważniej wiadomo coś na temat cellulitu czy rozstępów i teraz dopiero są metody pozbywania sie. Jak ktoś był dzieckiem i się nabawił tego bo nie ćwiczył jogi a o zabiegach nic nie wiedział i nie miał pieniędzy to teraz się może dowiedzieć. Więc nie wciskaj się w coś co ciebie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI CELESTO, widzę, że ma Pani ogromną wiedzę w dziedzinie zabiegów kosmetycznych! Byłabym niezwykle wdzięczna o kontakt na basia.bryzek@gmail.com, gdyby znalazła Pani chwilkę czasu. Wytłumaczę mailowo w jakiej sprawie się kontaktuję. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystik
Witam... Jak ktoś szuka MEZOTERAPII bezigłowej NNM firmy BTL to serdecznie zapraszam do naszego SPA - YuSPA w Poznaniu. Gwarantujemy efekt już od pierwszego zabiegu. Skóra po zabiegach jest zdecydowanie bardziej napięta a i centymetrów ubywa. Każdy klient traktowany jest w szczególny sposób. Tylko dla osób z tego forum proponuje 5% rabatu na hasło "KAFETERIA". Zapraszam na nasza strone www.yuspa.pl oraz na bezpłatne konsultacje. W razie pytań prosze pisac lub dzwonić 600 475707. Serdecznie zapraszam do grona zadowolonych klientek. Poza mezoterapia wykonujemy szereg innych zabiegów medycyny estetycznej oraz tradycyjnych na twarz i ciała na bazie prestiżowych kosmetyków GUIONT oraz Maria Galland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczyny! Mój patent na cellulit - wypróbowany wygląda tak: seria zabiegów SPM Digital ( najlepsza metoda wg PANI, wg AVANTI) i generalnie w moim odczuciu najlepsza bo wystarczy zajrzeć na stronę Weyergans ( niemiecka firma specjalizująca się w likwidacji cellulitu - Mercedes jeśli chodzi o urządzenia anty cellulitowe i zabiegi ). Niestety metodologia słabo rozpowszechniona w Polsce - nie wiedzieć czemu? Do tego serum do ciała ze szwajcarii ( Body Repair Serum EVEN of Switzerland) - premiera na targach w łodzi w listopadzie , więc absolutna nowość. Działanie serum sprowadza się do jednego .....likwiduje cellulit! Linia dostałagłówną nagrod na targach uroda i etetyka - wiec to mówi samo za siebie. zakup serum jest póki co mozliwy w łodzi albo online www.doris-dorin.com. Natomiast jeśli chodzi o zabiegi moge polecić salon Doris Dorin w Krakowie . W innych miastach też pewnie jest SPM - trzeba poszukać.Pozdrawiam i życzę powodzenia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre na cellulit oprócz ruchu i diety białkowej jest domowe serum z witaminą c. piszę o tym u siebie. ja nie mam dzięki ćwiczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×