Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość TU IWONNKA
Nie wierze własnym oczom! Skończyłam serię mezoterapii NNM na cellulit i POŻEGNAŁAM to dziadostwo, rewelacja dziewczyny, to działa .......i to jak! mOje uda są sprężyste , napięte i CUDOWNIE GŁADKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ventur
Droga pani kosmetyczko, tak sie zlozylo,ze mam duzy problem z celulitem.Jestem terapeutka i mieszkam w Berlinie.Czy zechcialaby pani sie ze mna skontaktowac? Mam swoje sposoby na walke z cellu,mam rowniez swoje przemyslenia w tej materii.Chetnie podam swego maila gdyby byla pani uprzejma,bylabym wdzieczna.kalmys@o2.pl dziekuje i czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela. Zdumiewające wyniki!!! CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele Znalazłam tą informacje na www.baylla.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 1235
Byłam na mezoterapii NNM, niestety seria 10 zabiegow mi nie pomogła. Czytałam ostatnio o mezoterapii TMT, zastanawiam sie czy daje lepsze efekty. Czy ktoras z Was cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYSTIK
Hej dziewczyny. Jak szukacie w Poznaniu punktu gdzie robią mezoterapię bezigłową na urzadzeniu NNM to właśnie widziałam reklamę nowego day spa przy ul. Bolka w Poznaniu/Naramowicach. Mają tam ponoć super sprzęt, w tym NNM do mezoterapii bezigłowej. W rekalmie pisza że na otwarcie będzie wiele promocji więc na pewno skorzystam. Z tego co piszą to otwierają na koniec marca 2009... Mają też stronę www.yuspa.pl ale jeszcze nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Do KRYSTIK: Hej, Szukałam w internecie jakiejś informacji na temat tego day spa, które mają otworzyć w Poznaniu, niestety nic nie znalazłam, masz może jakiś numer telefonu, interesują mnie szczegóły, bo do tej pory w P-niu znalazłam tylko salon, gdzie robią NNM na Katowickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Mam jeszcze pytanko, czy któraś z Was miała zabieg mezoterapii bezigłowej firmy Rubika? Czekam na opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystik
hej to day spa w poznaniu będzie przy ul. Bolka 15. Poszukałam chwile w necie i dowiedzialam sie ze urzadzenie NNM kosztuje okoo 100.000 zł a ta rubica, cokolwiek to jest okolo 12000. Dadze ze jakosc zabiegu idzie za cena urzadzenia wiec komentarz pozostawiam wam dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mylcie mezoterapii z lipo
NNM Lipo Kontour to rozpuszczanie tkanki tłuszczowej Metoda służąca do eliminacji miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej , np. "wałeczek" na brzuchu, na biodrach, plecach, na bocznych, przednich, tylnych powierzchniach ud, ramion, na podbródku, na pośladkach. Działa tu najsilniejsza substancja rozpuszczająca komórki tłuszczowe fosfatydylocholina. Dzięki drenażowi limfatycznemu uwolniony tłuszcz odprowadzany jest do najbliższych węzłów chłonnych, a następnie metabolizowany w wątrobie. Dzięki bardzo silnemu działaniu fosfatydylocholiny sesje zabiegowe odbywają się na jedną okolicę ciała i po zakończeniu serii 10 zabiegów możliwe jest leczenie następnej okolicy. W pierwszym tygodniu wykonywane są dwa zabiegi , a następnie 1 zabieg tygodniowo. Zabieg trwa od 30 do 45 min. Po zabiegu skóra jest lekko zaróżowiona przez 1 do kilku godzin. Cena: ok 350-400 zł. Mezoterapia bezigłowa NNM. Zabieg likwiduje tak częstą dziś przypadłość, jaką jest cellulit. Usuwanie polega na zastosowaniu nowej techniki zwanej aquaforezą. Technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne skutecznie reaktywują w tkankach procesy fizjologiczne, odpowiedzialne za cellulit. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i lepsze ukrwienie. Specjalnie opracowane środki o działaniu miejscowym, zmieszane z przewodzącym żelem, tworzą substancje aktywne o silnym działaniu nawilżającym, przeciwutleniającym i stymulującym metabolizm. Aquaforeza sprawia, że substancje te są równomiernie rozprowadzane w leczonych tkankach. Każda sesja terapeutyczna trwa od 20 do 60 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu. Inny preparat można zastosować do ujędrnia, daje on efekt liftingu. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu podczas zabiegu. Po zakończeniu może natychmiast wrócić do normalnych czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie ktos tu naciąga
was na Mezoterapie beziglowa zeby oskubac was z 3000 tys i zero rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Zastanawiam się pomiędzy mezoterapią bezigłową a endermologią... Co jest bardziej skuteczne na zaawansowany cellulit??? Proszę o porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Aaa i jeśli chodzi o mezoterapię bezigłową to znalazłam w moim mieście firmy Rubica - Clarena, jest o połowę tańsza od NNM, czy to znaczy, że dużo mniej skuteczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Kolejne pytanko to czy ktoś słyszał o żelazku antycellulitowym? Ponoć efekt dobry (podobne działanie do endermologii, a o połowę tańszy)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystik
do Kobalt: wydaje mi sie ze o Rubice mozna wogole nie myslec. Troche juz poznalam te urzadzenia probujac rozwiazac swoje problemy. Jeśłi chodzi o Endermologie to jest to roziwązanie tymczasowe, Ona rozbja tłuszcz a nie rozpuszcza go... Polecan NNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZONE I SKUTECZNE
Rewelacyjne efekty daje mns roller. Moja siostra miała cellulit 3 stopnia, a teraz... gładziutka! Zero grudek, nawet po naciśnięciu skóry!!! To działa na zasadzie mezoterapii i można samemu w domu robić sobie zabiegi. Naprawdę efekty znakomite! Poczytajcie tutaj: www.mns-roller.pl/cellulit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enermologię robiłam i zero efektów. Wiele czytałam nt. mezotarapii bezigłowej, także na stronach amerykańskich i zero efektów. Dużo ćwiczę i mam super figurę, ale ciało cellulitowate. Wydaje mi się, że nie ma sposobu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
na cellulit mogę polecić elektroskultur w Pauer Slim, żle napisałam, ale ja po niemieckim nie angielskim. Zabieg polega na obwijaniu ciała mokrymi bandażami i podłączeniu elektrod, podobno ten zabieg odchudza bardzo dobrze, niestety mnie usunął cellulit, dobre i to. Wcześniej brałam 2 mechaniczne drenaże, żeby przygotować ciało do lepszej pracy. Drenaż limfatyczny jest bardzo OK, stawia na nogi. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba1
http://www.yuspa.pl/oferta_nmm_lipo_kontour.php czy ktos moze tu zerknąc? czy mezoterapia bezigłowa a NNM Lipo Kontour to jest to samo?? tzn chodzi mi o to czy polega to na tym samym o czym tu wszystkie piszecie bo widziałam we wczeniejszych w pisach ze to nie jest chyba to samo (sprzet chyba tej samej firmy ) ale chcialabym sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krustik
Hej - NNM lipo kontour to właśnie mezoterapia. NNM to najlepsze urządzenie na świecie do tego własnie zabiegu. Mi pomogło i własnie byłam w tym YU. Piękny gabinet. Zresztą czytała wczoraj wczoraj o tym gabinecie w nowej URODZIE - specjalizują sie właśnie w mezoterapii bezigłowej... Jak co to służę pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba1
dzieki wielkie :) narazie jednak chciałam tylko zorientowac sie czy to napewno jest profesjonalny i odpowiedni sprzet, kolejnym krokiem bedzie uzbieranie pieniązków i mysle ze nie predko sie tam wybiore.. ale juz zaczelam odkładac i juz nie moge sie doczekac kiedy pojde na pierwszy zabieg i pozbede sie tego cholerstwa -mam nadzieje... daj znac jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Ma cos. REWELACJA! Ale to i tak nie dla was... :( AEROBIK ... pomyliłem pokoje z "chcę" na "jestem kupia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krustik
Ja na razie byłam na 1 zabiegu i już widzę efekt. Skóra jest napięta i jakby czuje sie lżej... Byłam w YU SPa w Poznaniu (www.yuspa.pl). Bardzo wątpiłam w tego NNM i mezoterpie bo wcześneij zaliczyłam zestew zabiegów endermologii i nic nie dały, tylko pieniądze straciłam. W YU dziewczyny mówiły że powinno sie zrobić 6-10 zabiegów dla trwałych i widocznych efektów i ja po pierwszym im wierzę. Mają też świetny sprzęt do pedicure. Jak szukasz fajnego miesjca to ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretsien
czytam i czytam i zwariować można :) ale wnioskuję, że w większości przypadków najskuteczniejsza jest mezoterapia bezigłowa, na którą się pewnie wybiorę... Może ktoś polecić mi godny zaufania salon w Lublinie? Ewentualnie poradzić o co powinnam się dokładnie wypytać przed wyborem salonu (np. sprzęt - czy któryś jest lepszy/gorszy etc.)? będę wdzięczna, bo nastawiłam się już psychicznie na piękne ciało na wisonę :) Chodzę aerobik i basen 2, 3 razy w tygodniu, smaruje się różnymi mazidłami, ale zainwestuję też w zabiegi, bo jestem strasznie niecierpliwa :) Zastanawiam się też na czymś do łykania - podobno innoev jest okej? Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mario
oj nieszczesiwy czlowiek z ciebie... mie wiesz ze baby to estetki i to krytyczne tak jest i koniec! faceci lubia auta a kobiety mazidla :-) wiem bo sama jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystik
Hej dziewczyny. W piątek skończyłam serię 10 zabiegów na NNM. Ja i mój mąż jesteśmy w szoku, zeszło mi 7 cm w udach... SZOK. Juz po pierwszym zabiegu było 1,5 cm mniej. Byłam w YUSPA.pl na Bolka w Poznaniu. Mogę z czystym sumieniem polecić i odradzić tym samym endrmologię na kórą sptraciłam tylko 1500 zł w innym salonie i bez efektu... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzony dom
mój cellulit też zniknął po zabiegach NNM co prawda nie miałam takich ubytków w udach, najwyżej 2-3 cm, ale moje nogi są jędrne i napięte i o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 1769
Jeżeli jesteście z Łodzi lub okolic, polecam Namisz. Ja chciałam zlikwidować bryczesy. O cellulicie nie śmiałam myśleć. Sądziłam że z nim nic się nie da zrobić. Tymczasem prawie znikł. W Namiszu najpierw zrobili mi rozbijanie tłuszczu na maszynie Bodyka, potem masaż , też maszyną, nie pamiętam nazwy, coś jak endermologia, tylko nie trzeba zakładać "śpiochów". Teraz chodzę na fale radiowe i drenaż. Jestem po trzech bodykach i myślę jeszcze o dwóch na "boczki". Uda i pupa są już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadek2222
ja pozbyłam się - no tak naprawdę to trochę zostało ale i tak jest super - cellulitu trochę przypadkiem. Robiłam VelaShape żeby pozbyć się cm z bioder i pupy - efekt był fajny (4 cm) a przy okazji cellulit prawie znikną - polecam skuteczne i nie boli tak jak endermologia na którą chodziłam dwa lata temu podobno jeszcze lepszy na cellulit jest velasmooth - ale ja nie wiem bo nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessas
Hej,czy w Szczecinie jest gabinet,w którym wykonują MEZOTERAPIĘ BEZIGŁOWĄ NNM?Rok temu chodziłam na mezoterapię igłową.Nie polecam.Efekt niewspółmierny do bólu:( Obecnie jestem po 2 seriach endermologie(po 10 zabiegów),ale jedynie skórę mam gładszą.Cellulit nadal jest. Teraz szukam gabinetu w Szczecinie.Macie jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belcia
Witam! Ostatnio w Urodzie natknęłam się na reklamę urządzenia NNM Lipo Kontour wraz z listą gabinetów zaopatrzonych w to urządzenie. Jeśli nie znalazłyście jeszcze gabinetu w waszym mieście zajrzyjcie do Urody. Reklama ukazała się już w kilku numerach po rząd. Sama zamierzam się poddać zabiegowi. Mam nadzieje,że skuteczny! Bo jak na razie to inwestycje w tabletki, kremy i siłownie nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×