Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość Można wPoznaniu
w salonie na katowickiej dermabeauty. Polecam zabieg ma na prawdę bardzo wysoką skuteczność. Ja robiłam w warszawie, a ponieważ przeniesiono mnie służbowo do poznania pani z salonu w warszwie podała mi gdzie można zrobić w poznaniu ponieważ oni znają swoją bazę w całej polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle razy
tamtedy szłam i nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA ten zabieg zrobiłam
jesienia i nawet wyszczuplały mi nogi i są mocno napięte, nie trzęsa się jak galareta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie dzięki
musze sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssuper sprawa
słyszałam juz o tym i czytałam w urodzie, jak jakies reporterki prawdzały zabiegi na cellulit, podobno mezoterapia jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrita
Malaszka... powiedz prosze gdzie robisz swoje zabiegi. Ja jestem z Warszawy i tez planuje poddac sie mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta maszyna
NNM jest już od dawna u dr sankowskiego, on ją promował w programie chcę być piekną i rzeczywiście efekty u tych kobiet były bardzo widoczne. Moja znajoma robiła maszyną bella therma i niestety zmiany nie zauważyła, teraz odszukała tą maszynę NNM i mówi że skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj co tak naprawde
pomaga: pij duzo wody niegazowanej, nie nos obcislach spodni i plywaj 3-4 razy w tygodniu. plywaj. plywaj. sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu nie
czytałam większych bzdur, jeszcze nie słyszałam żeby pływanie pomogło komuś na cellulit, Owszem ruch jest bardzo wasżny ale ja jestem szczupła, ćwicze 4 razy w tygodniu na fitnesie, jeżdże na rolkkach i rowerze, jestem b.aktywna, waże 50kg i miałam cellulit 3 go stopnia, posłuchałam porad dziewczyn z forum, zrobiłam serie zabiegów i juz cellulitu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie ktos normalny
od wody mineralnej to sie tylko sikac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit to
juz nie problem w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jak długo zachowują się efekty tej mezoterapii (po tych 10 zabiegach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówią że 18 miesięcy
ale to idwidualna sprawa, ja robiłam w zeszłym roku w maju i nadal cellulit nie wrócił. ( raz na dwa miesiące robie 1 zabieg).Oczywiście to wszystko zależy od trybu życia jak będziesz się objadać słodyczami a wiesz że masz skłonności do celluliu to może ci powrócić wcześniej. Ja nie pilnuję się za bardzo, nie ćwicze i nie mam diety, no ale na pewno pomagają mi te zabiegi przyominające raz na dwa miesiące, dla mnie to utrzymywanie efektu, a nie jest jakieś strasznie drogie , a skoro b.skuteczne to warto. O ile mi wiadomo nie ma lepszego sposobu na cellulit niz mezoterapia bezigłowa NNM, cała reszta zabiegów jest bezskuteczna choś szeroko reklamowana. Zauważ że NNM nigdzie się nie reklamuje, bo to wynalazek medyczny z takim obłożemiem zabiegów jak mi mówoiła pani , która wykonywała zabiegi, że nie musza nic robić bo klientki same sobie przekazują informację, ja tez bym nie wiedziała gdyby nie widziała ud mojej szwagierrki przed i po zabiegach. Po za tym w zeszłym roku było mało tych urzadzen w Polsce, teraz są już w kilku salonach Kosmetycznych, więc dostępność jest lepsza, no i tutaj nsukces nie zależy od osoby wykonjącej zabieg ( tak jak przy lipolizie), bo robi to maszyna.Polecam ci szczerze, bo czasami opinie na tym forum są dziwne i sprzeczne i też bym nie wiedziała co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy igłowa działa tak samo
Nie mam w poblizu możliwosci zrobienia bezigłowej, a igłową tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1984
Dziewczyny moze spróbujcie chirurgicznego leczenia cellulitu Subcision. Zabiegi wykonuje dr Simka www.zylak.pl Czytalam na innym forum o tej metodzie i dziewczyny były zadowolone z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Czy to cudowne urządzenie jest dostępne we Wrocławiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TristanT-1
Mam na myśli mezoterapię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam o tym
urzadzeniu wiele pochlebnych opinni, jest podobno z usa i zostało skonstruowane przez lekarzy i wiem ze daja gwarancje ze cellulit sie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może w końcu wymyślili coś
co działa, bo kremy to strata kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77
jestem tez za mezoterapia.Naprawde rewelacja!! w Luboniu pod poznaniem maja fajny gabinet i rewelacyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko profesjonalne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinia777
Anna 77 gdzie ten salon w Luboniu? Na jakiej maszynie robią? A tak naprawdę ile to dziewczyny Kosztuje? Mówicie, że to jest super - czy efekty pojędrniające też są super? Bo ja mam trochę latek i przydałoby się pojędrnić wyszczuplić i \"odcelulitować\". Pozdrawiam i czekam na odpowiedź doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona zadowolona
robiłam mezoterapię beziglową na urządzeniu NNM i uzyskałam widoczne efekty, natomiast zanim doszłam do tego urzadzenia robiłam na Body Health- BEZNADZIEJA zero efektu, dopiero aprzyjazniona lekarka powiediala mi ze jest pełno maszyn ktore podszywaja się pod mezoterapie, nawet widzialam w moim mieście u zwykłej kosmetyczki reklame mezoterapii bezigłowej , poszłam z ciekawości i zobaczyłam jakies pudelko maszyne z koncówka która chłodzi i ze niby coś wtłacza w skóre ( dodam że wyglądało jak z zeszłej epoki), trzeba uważac bo est tylko jedna prawdziwa mezoterapia eziglowa i nazywa sie NNM i ma największe parametry, spawdziłam na swoich udach, Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynika kurcze ja też się
chyba nadziałam na jakąś podróbe nazywała się Bella ThermaII , też szkoda było kase na to wydawać. Musze poszukać tej NNM. Dam znać jak efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoterapia to
jak dotad jedyny naprawde skuteczny zabieg, a reszta ultracontour, ultrashape, bella therma to tanie podróby, a urzadzenia na fale radiowe to tylko moda trendy a skutecznosc o wiele mniejsza od innych. moj chlopak pracuje w hurtowni sprzetu kosmetycznego i spa i mówi ze tylko mezoterapia NNM działa, ale jak jest klient co nie ma kasy to mu sie tansze podróby poleca, tylko ze podobno zaczynaja sie reklamacje bo sprzet nie daje efektów i klienci z salonow odchodza, no ale zawsze mozna zwalic ze sie dietty lub cwiczen nie wykonywalo, a przy prawdziwej mezoterapii nie ma to znaczenia bo to jest leczenie cellulitu dobrymi srodkami i dieta nie wpływa na osiagniecie efektu tylko jego utrzymanie. takze szukajcie raczej dobrych sprzetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wintergirl
Ja osobiście pozbyłam się cellulitu używając preparatu Inneov Cellulit z Vichy. 3 miesięczna pełna kuracja. Zgadzam się, że uciążliwe, drogie i smakuje moim zdaniem paskudnie. Ale efekt - rewelacja. Kurację skończyłam 4 miesiące temu i efekt nadal się utrzymuje. Słyszałam wiele różnych opinii na ten temat w tym wiele negatywnych. Nie próbuję z nimi polemizować - piszę tylko o swoich własnych doświadczeniach. Być może to w dużym stopniu zależy od właściwości danego organizmu i na każdego działa inaczej. Być może miałam po prostu szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona333333
dziewczyny napiszcie, proszę, gdzie konkretnie w Poznaniu jest taka maszyna, bo ja znalazłam w Luboniu ale to nie ten sprzęt:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATTA76
Inneov tonszajs, to tylko środek moczopedny i drenujacy z wapniem i zielona herbatą, najlepsze sa srodki leczace cellulit, czyli zaburzenia metabolizmu tłuszczów a nie cos na lepsze siusianie :-), najlepsze jak dotad medyczne środki sa podawane podczas mezoterapii NNM i dlatego ten zabieg cieszy sie taka popularnoscia, wiem bo sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×