Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość LenaMilena
Ja robie uda tył i przód , czas 1,5 godz cena 3900 za 10 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódź
Gdzie w Łodzi jest dobry i sprawdzony gabinet w ktorym robiona jest mezoterapia igłowa lub beziglowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mezoterpaia bezigłowa to bzdura, oczywiscie działa póki ją stosujesz w mniejszym lub wikeszym stopniu ( na mnie prawie wogóle a zwiałema 8 zabiegów) a potem cellulit wraca po mieisącu :-(. Na to chyba nie ma leku a jedynym zmniejszającym ten efekt jest styl życia i dieta , ale biorącpod uwage zanieczyszczenie srodoeiska to nie wiem czy cokolwiek można zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarionetkaMała
Nie moge sie zgodzić, ja robiłam mezoterapie NNM w zeszłym roku i do dzisiaj ciesze się efektami, nic mi nie wróciło po miesiacu, a nie świruje z dietami, sportem itp, Normalnie sobie żyje tylko bez cellulitu. Wiem , że to nie jest na wiecznosc ale na pewno nie na miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodz
do joanna71 Bylas tam? Chce gdzies isc na ten zabieg ale nigdzie nie ma pewnosci ze zrobia to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do łódź nie byłam bo nie mieszkam w łodzi ale to jest jedyne miejsce które znalazłam z aparatem BTL a tego głównie szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodz
Joanna dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
to jeszcze ja dorzuce swoje 3 grosze;] odnosnie pozbywanai sie cellulitu. mialam mezo nnm - pomoglo. ale oczywiscie istnialo ryzyko, ze powroci. z innych powodow zdecydowalam sie na smartlipo, czyli lipolize laserowa. tym jednym zabiegiem zalatwilam sobie brak cellulitu na zawsze:) bo po prostu w tym miejscu nie mam juz tluszczu. smartlipo jest tylko dla osob szczuplych z miejscowymi otluszczeniami, ktore nie poddaja sie cwiczeniom. smart modeluje sylwetke a nie odchudza. no i definitywnie konczy z cellu;) pozdrawiam i zycze powodzenia w walce z WROGIM C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleBfuck
ja bym raczej proponowała skoczyć na siłownie , aerobik , step...wyszłoby na zdrowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
maleBfuck - zgadzam sie:) silownia, bieganie, basen, nordic walking, rolki, rower itd. ja to wszystko uprawiam. jest rewelacyjne. z tym ze niestety, ale cellulit od tego niekoniecznie zniknie. tak bylo w moim przypadku. cwiczylam intensywnie, schudlam, ale cellulit byl caly czas na swoim miejscu [normalnie zlosliwosc z jego strony;> ]. poza tym sport pomaga a nie likwiduje cellu. to Ci powie kazdy lekarz i kazda kosmetolog. by zlikwidowac cellu trzeba sie pomeczyc z odpowiednim nawodnieniem organizmu i drenazem i dieta bogata w mineraly, i substancje odzywcze, ogolnie zdrowe i regularne posilki 5 x dziennie. takie kompleksowe dzialanie jest skuteczne. a jak do tego dorzucimy konkretny zabieg w salonie, to nasz WROG No 1. nie ma szans;) potrzeba wytrwalosci, cierpliwosci, samozaparcia i ...kasy. zycze Wam tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
słuchajcie pojawiła się jakaś nowa endermologia, ( masaż próżniowy czy coś takiego ) pod inną nazwą , bo ta jest zarezerwowana. dopiero niedawno były prezentacje tego nowego sprzętu. podobno zabieg jest bardzo skuteczny, efekt widoczny jest po drugim razie. podobno odchodzi się już od tradycyjnej endermologii bo nie jest zbyt skuteczna. wiem to od kosmetyczki która była na szkoleniu, sama na razie nie zakupi sprzętu ze względów finansowych. czy ktoś coś słyszał ? ludzie piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
endermologia to jest masaż próżniowy, a pojawiły sie podróbki endermologii , które nie mogą sie tak nazywać bo to jest trade mark LPG, tak więc nazywaja to inaczej np. Body Health masaz prózniowy. Macie pytania. chętnie odpowiem. jestem juz kilka tal w branży. P.S Apropos endermologia to raczej słabo wypada w walce z cellulitem powyżej 2 stopna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna 30
powiedzcie dziewczyny jak działa mezo BTL na cellulit jak na razie tylko taką maszyne znalazłam w moim mieście......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna 30
do justyna 190 napewno juz skończyłaś terapie napisz koniecznie jakie efekty..........czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
do Celesta - kosmetolog Dziękuję za reakcję. Czy według ciebie warto zafundować sobie serię Body Health (masaz prózniowy) ? Czy możesz polecić ewentualnie coś innego skutecznego ? Mam trzeci stopień miejscami, choć od łykania tabletek/kapsułek na krążenie zmniejszył mi się. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do liika 3 stopień cellulitu to już jest zaawansowana sprawa, masaż próżniowy zostaw sobie na sam koniec, na początek naucz się pić min 1,5 l wody dziennie, następnie włącz zabiegi antycellulitowe, najlepsza jest mezoterapia NNM, ale jest droga , jeśli nie masz kasy spróbuj chociaż masaże u masażysty i włącz np. cellasene, ale na efekt będziesz czekać dużo dłużej niż po NNM, ale PRZEDE WSZYSTKIM znajdz przyczynę powstawania celluliu u8 siebie, bo inaczej będziesz ciągle powracać do punktu wyjścia.Musisz wyeliminować przyczynę to jest najważniejsze , no chyba że stać cię na to żeby raz w miesiącu robić sobie zabieg NNM, to wtwdy masz gwarancje że cellulit nie wróci. Przyczyny powstawania wszyscy znamy: antykoncepcja, fast food, węglowodany , brak wystarczającego dziennego zapotrzebowania na płyny. Musisz uderzyć z każdej strony, a zabiegi kosmetyczne bardzo przyspieszają efekty, a każdy efekt wprowadza stan zadowolenia nakręcając cie do walki dalej. Życze ci właśnie takich efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do celesta - krystyna 30
mam pytanie - widzę ze orientujesz sie w tym temacie wiec może Ty mi podpowiesz, ja 2 lata temy zrezygnowałam z antykoncepcji, raz na 3 miesiace MOŻE coś z fast fuda złapie :) pije 1,5 l wody dziennie od 6 miesięcy i jestem aktywna czy może być jakaś inna przyczyna powstawania cellulitu nadmienie że od roku nie sole i staram sie nie jadać słonych potraw, nie jem chipsów ani coli nie pijam ale....kocham słodycze....czy one mogą być przyczyną? czy istnieje coś jeszcze co mogłoby być przyczyną? (robiłam nawet badanie tarczycy :) jest ok) proszę o odpowiedz....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do krystyna w dietetyce mówi się tak: POKOCHAJ CELLULIT LUB ZNIENAWIDŻ WĘGLOWODANY, a słodycze to NIE TYLKO WĘGLOWODANY, to różnego rodzju emulgatory, spulchniacze, benzoesan sodu i to te związki wpływają na rozwój cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do celesta - mała19
jakie produkty codziennego spożycia zawierają węglowodany - czy tylko produkty mączne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możliwe jest
że po mezoterapii bezigłowej nie ma w ogóle efektów jesli piję tylko wtedy kiedy chcę a nie 1,5 l i jem codziennie ciacho? Czy tez jest to taki zabieg że ja temu nieszkodzę swoimi nawykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Oczywiście , ze zobaczysz efekty, bo podczas zabiegu podaje sie bardzo mocawno skondensowana dawka koktajlu leczniczo-drenującego, ale efekt może nie być tak zadowalający i może SZYBCIEJ zniknąc. Cudów nie ma! Jeżeli kogoś stać żeby raz w roku robić serie tych zabiegów to może z powodzeniem jeśc ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możliwe jest
fajnie:-) raz na rok znajdę "te parę groszy" dziekuję. A czy wiesz coś dobrego na temat Lipokontur o którym tu wyczytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liika
do Celesta - kosmetolog Staram sie pić , ale wychodzi mi ok 1l . Cellasene brałam w ubiegłym roku dwa miesiące i nie zauważyłam poprawy. Na serię zabiegów mezoterapii NNM stać mnie na na jeden obszar. Tymczasem potrzebna jest mezoterapia na całe uda do kolan i pośladki :/ Fast food nie jadam, antykoncepcji nie stosuję, jadam węglowodany... ale nie tak dużo . Słyszałam że jednak mózg ich potrzebuje. Teraz intensywnie ćwiczę i jest jakby gorzej. Próbowałam kiedyś dwa razy tych zastrzyków z fosfatydylocholiny bez skutku( 2 x po 50ml ) Nie wiem czy Lipokontur w moim przypadku ma sens? Jak sądzisz ? W ogóle również jestem ciekawa twojej opinii na temat Lipokontur. Pozdrawiam piątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do liika Jestem zdania, że lepiej zrobic cokolwiek niż nic, więc jeśli możewz sobie pozwolić na serie mezoterapii NNM nawet na jeden obszar to już zawsze coś pomoże. Środki, ktore się podaje są obecne w organiżmie praktycznie wszędzie nie tylko w miejscu podania, więc wybierz może ten obszar gdzie cellult jest najbardziej intensywny, a kto wie może reszta też sie zmniejszy. Zawsze będziesz już o krok bliżej celu! Poza tym NNM jest obecnie najlepszym zabiegiem na cellulit , więc po co wydawac pieniadze nieskuteczne zabiegi skoro można troche dłużej poodkładać i zafundować sobie coś porzadnego, poza tym w porównaniu z cenami "dobrych" kosmetyków na cellulit to mezoterpia wcale nie jest taka droga, a zabieg jest naprawde obszerny. Lipokontur to zabieg na wyszczuplanie, więc nie wiem czy jest ci potrzebny, to ta sama technologia co NNM tylko podaje sie fosfatydyloholine, jeżeli chodzi o efekty to nie słyszałam żeby ich nie było wcale, ale rozpietośc jest duża , bo wiem że jedni maja naprawde bardzo duże efekty , a inni mniejsze.Ale t zupełnie naturalne, każdy organizm reaguje indywidualnie, zresztą jak idziesz na operacje to też nikt ci nie gwarantuje , że przeżyjesz, a dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ostatnio w gazecie branżowej producent Lipokonturu opublikował badania kliniczne i np rekordzistka straciła w obwodzie brzucha 8 cm po 10 zabiegach. To na prawde bardzo dużo. I tak na prawde tylko lipokontur i nnm były zabiegami nad którymi badania kliniczne wykonywały uniwersytety światowej klasy. Nigdy nie czytałam np o endermologii, czy body health, ultrashape itd. Widać że producent dba o marke i wiarygodność. Zreszta te zabiegi sa w środowisku kosmetycznym uważane za Mercedesy, aczkolwiek ja na własnej skórze ich ie przechodziłam. Co do twojego stwierdzenia, że po wysiłku włozonym w walke z cellulitem jest gorzej to : jeżeli z wielkogrudkowatego zrobił sie malogrudkowaty i sprawia wrażenie że jest go więcej to dobry znak! To znaczy , że zmniejsza się i że przyspieszył metabolizm wewnątrzkomórkowy i uwolnił juz trochę uwięzineo tłuszczyku i toksyn. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie ktoś elokwentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do celesta - Monika
witaj, widzę że się bardzo płynnie w temacie poruszasz :) mam więc pytanko jak to jest z NNM - wiem że jest wykonywana na różnych maszynach. Jak to jest - czy mają one inne możliwości, czy są inne efekty - ja mam zabiegi na BLT i zastanawiam czy dobrze wybrałam ? odpisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Monika, Moniko bardzo dobrze wybrałaś. Mezoterapii NNM nie można wykonywać na różnych maszynach, ponieważ jest to nazwa zastrzeżona tylko dla firmy BTL i jej pełna nazwa brzmi NO NEEDLE MESOTHERAPY, natomiast mezoterapia bezigłowa to termin używany w bardzo szerokim pojęciu i rozne maszyny wykonuja mezoterapię bezigłową tylko nie jest ona tak skuteczna jak NNM, a co gorsza czasami gabinety kosmetyczne zabiegi galwanizacji nazywają mezoterapia bezigłowa co jest daleko posuniętym oszustwem. Mezoterapia NNM firmy BTL jest najlepsza ponieważ urzadzenie ma najlepsze parametry i bardzo skuteczne formuły koktajli wtłaczanych w skóre co gwarantuje sukces. Natomiast inne mezoterapie bezigłowe jak np. Bella THerma są urządzeniami dużo słabszymi ( czyli duzo tańszymi!), zabiegi również są tańsze, ale i środki są słabsze i efekty również. Także coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×