Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

niestety mezoterapię możesz robić najczęściej 3 razy w tygodniu, tak mi powiedziała moja kosmetyczka. Myślę jednak, że nawet jak zrobisz ich 6 czy 7 to efekt i tak będzie. Ja niestety robiłam tylko jeden zabieg i musiałam przerwać bo pilny wyjazd mnie spotkałał ale na wiosnę napewno zrobię serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1111
Ja byłam na endermologii i rezultat kiepski, podobno mezoterapa tez za duzo nie daje. Ja pozbyłam sie calkowicie celulitu i stosowałam nastepujacą terapie przez 2 miesiace i nie mam nic gładkie ciałko jak u niemowlaka a miałam spory: codziennie maseczki wieczorem z 4łyzeczki kawy mielonej jacobsa, 4 łyzeczko kakao , 4 łyzeczki imbiru mielonego najlepiej Kamisu , 4 łyzeczki cynamony do tego dodaje sie pare kropel zwykłej oliwy i taka miksturke zalewa sie wrzadkiem. Poczekac az bedzie letnie i nasmarowac ciało przed tem umyc sie aby lepiej sie wchłaniało zawinac sie folia spozywcza i w kocyk na 40-60min efekt jest taki ze mocno grzeje potem zmyc pod prysznicem najlepiej zimna woda jak ktos wytrzyma i wsmarowac ampułki albo balsam firmy FARMONA ja dodatkowo brałam kuracje doustna tej samej firmy rano 2 tabl i wieczorem po 2. Dodatkowo mozna 3 razy w tyg zapisać sie na Rolletik. I powiem nie ma mocnych zeby nie znikło to paskuctwo. No oczywiscie nie mozna w trakcie jesc góry słodyczy bo to nic nie da. I pilnować aby duzo pic wody bo jakos to paskuctwo musi z organizmu wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endermologia to marnowanie kasy i czasu. Mój mąż jest masażystą i przed każdym wakacyjnym wyjazdem katuje moje ciałko masażami antycellulitowymi. Efekt jest ale te jego masaże to katorga dla mojego ciała, przez pierwsze 2 tygodnie nogi mam sine jakby mnie kto łąńcuchem pookładał. Niestey te masaże muszą być bolesne bo ten nasz cellulit to nic innego jak pozbijany w grudy tłuszcz. Taki masaż jest bolesny bo bardzo mocno uciskowy az mi łzy nieraz polecą, niestety tak już jest z tymi masażami. Głaskanie zgranulowanego tłuszczu nic nieda, jestem ciekawa jak dziewczyny po nnm ? ja byłam tylko na jednym zabiegu i musiałam przerwać ale mam na to ochotę. Maseczki z kawy już stosowałam i lipa. Trzeba uważać z tym cynamonem bo może poparzyć ciało !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcel
Ja pozbyłam się tego świństwa dzięki masażom jednak teraz uważam na to co jem, pije duzo wody i nadal systematycznie chodzę na masaż do mojej ulubionej masażystki. Nie mam cellulitu juz od 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna1959
Witam Cie Joanno ,ciesze sie ,że wróciłaś na fora dawn Cie nie było jalk tam efekt po Focusie nadal sie utrzymuje .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go zawsze będę chwalić. Może nie na forum bo jak zwykle ktoś mnie zaraz objedzie za reklamę. Jest super i jak widzę swoje poprzednie zdjęcia to różnica jest ogromna, nie mam tych worów i opadających powiek i obwisłej skóry a to dla mnie byłą zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna1959
ciesze sie ,że nadal jest efekt, ja tez dzieki Tobie poszłam na serje zabiegów i jestem szcześliwa i modle sie aby efekt utrzymał sie, przeglądałaś strone www.focusrf.com czytałaś pismo pani doktor? ciesze sie, że nie tylko my jesteśmy zwariowane na tym punkcie Pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna1959
No, troch juz jest ich w Polsce i dbrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliaW
Focus raczej nie daje tak dobrych efektów jak mezoterapia NNM, byłam na dwóch zabiegach i nie mogę powiedzieć efekt był, ale nie taki szybki jak przy NNM, bo tu poprostu błyskawicznie z zabiegu na zabieg, dodam że wspomagałam zabiegi manualnym drenażem limfatycznym u masażysty, to podobno bardzo ważne przy obrzękowej ODMIANIE cellulitu. Ja już nie mam ani jednej grudki i merze żeby tak zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliaW
dodam że Focus robiłam na obwisłą skórę po liposukcji na uda i trochę mi pomógł, no ale chyba najbardziej NNM, bo skóra stała się jędrna a cellulit zdesperował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma13
Dziwne jest to co piszesz mja przyjaciółka ma salon i posiada i jedno urządzenie i drugie i powiedziała mi ,że urządzenie NNM nie daje zadnych efektów i ,że są to wywalone pieniądze i jej i klientów ,a Focus daje takie efekty jakich nie widziała po zadnym urządzeniu w 20 letniej praktyce zawodowej.Ale może na ciebie podziałały te masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma13
Dziwne jest to co piszesz mja przyjaciółka ma salon i posiada i jedno urządzenie i drugie i powiedziała mi ,że urządzenie NNM nie daje zadnych efektów i ,że są to wywalone pieniądze i jej i klientów ,a Focus daje takie efekty jakich nie widziała po zadnym urządzeniu w 20 letniej praktyce zawodowej.Ale może na ciebie podziałały te masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma13
Dziwne jest to co piszesz mja przyjaciółka ma salon i posiada i jedno urządzenie i drugie i powiedziała mi ,że urządzenie NNM nie daje zadnych efektów i ,że są to wywalone pieniądze i jej i klientów ,a Focus daje takie efekty jakich nie widziała po zadnym urządzeniu w 20 letniej praktyce zawodowej.Ale może na ciebie podziałały te masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma13
Przepraszam za potrójny wpis ale komputer mi zastrajkował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia456
Dziewczyny prawie sie zdecydowalam na mezoterapie beziglowa, ale mnie zastanawia jedna rzecz. Zabieg ten jest stosowany tylko na jeden wybrany obszar ciala, w moim przypadku tyl ud, wewnetrzna strona ud i posladki sa w oplakanym stanie. Zastanawia mnie to czy jezeli wezme serie zabiegow tylko na tyl ud to to cos pomoze na cale uda i posladki w caloksztalcie? Czy wyniki beda dobre na tyle ud ale niezbyt zadowalajace na pozostalych partiach? Wiadomo najlepiej to by bylo wziac serie na tyl, boki i posladki, ale to duzo kasy, wiec mysle czy zrobic serie tylko na tyl ud i bedzie dobry efekt w caloksztalcie czy dozbierac kaske i zeby byc naprawde zadowolona zrobic mezo na dwa obszary choc to roznica w cenie prawie 1500PLN i nie usmiecha mi sie to... Co myslicie? Jest sens robic zabieg na jedna partie ciala skoro prawie cale cialo objete jest cellulitem? Doradzcie cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Podobnie jak Niunia456 zrobiłam serię (20) zabiegów enermologii i rezultatu żadne. Zastanawiam się teraz nad mezoterapią, ale zaczynam wątpić czy cokolwiek pomoże. Jestem szczupła, chodzę regularnie na aerobik, ale mam niewydolne mikrokrążenie w nogach: popękane naczynka, siną skórę, uczucie zimnych, ciężkich nóg. Tego nie da się wyleczyć, takie mam geny. Efektem jest cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegia? Kto robi endermologię z popękanymi naczynkami? Przecież strasznie sobie tym mogłaś zaszkodzić.........Mi endermologia jeszcze bardziej rozciągnęła skórę i taki był jej jedyny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
znajoma 13 w jakim miescie twoja znajoma ma ten nnm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia456
Elegia, ja tez mam problemy z krazeniem. Wieczne bole nog, rano jak sie budze czuje, ze nogi mnie bola i sa ciezkie choc nie ma powodu, przewaznie mam nogi w "ciapki" sino-fioletowe, zanika to jak mam rozgrzana skore np po kapieli lub w lecie przy 25C. Nie jestem jednak pewna czy to jest przyczyna mojego cellulitu, czy tez moze tabletki antykoncepcyjne. Wydaje mi sie jednak, ze zle krazenie ma tu duze znaczenie. Dlatego zaczelam zazywc tabletki ktore poprawiaja w szczegolnosci krazenie w konczynach dolnych i poprawia krazenie limfy co dobrze wszystkie wiemy pomaga w kuracjach antycellulitowych.Biore je dopiero 2 tygodnie, ale mam wrazenie ze te kulki od cellulitu sie porozbijaly na mniejsze.Jest ich jakgdyby wiecej, ale mniejsze.. podobno to dobry znak. Zdaje sobie sprawe, ze od samych tabletek mi cellulit nie zniknie, ale jezeli zadzialamy na przyczyne to moze bedzie latwiej go usunac. Ja tez mam poczatki pekajacych naczynek, ale bylam tak zdeterminowana, zeby pozbyc sie cellulitu ze skusilam sie na endermologie nawet kosztem naczynek.. Naczynka troszke popekaly na udzie, ale jak na 14 zabiegow to naprawde minimalnie. Pomyslalm, ze jezeli cellulit zniknie to naczynka usune laserem... Tez sie zastanawiam nad mezoterapia bo juz mi sie wydaje, ze nic mi nie pomoze... Czy, ktoras z dziewczyn ktora miala mezoterapie moze powiedziec ile obszarow trzeba potraktowac by efekt byl widoczny na calych udach? Nie wspominam juz o brzuchu, posladkach i nawet ramionach bo to dziadostwo tam mi tez zaczyna nawet wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja miałam wieczny problem z opuchniętymi oczami i przyczyną tego są problemy limfatyczne. Moja kolezanka ma znowu wieczny problam z puchnięciem nóg. Jest w aptekach taki lek homeopatyczny o nazwie lympholist. On bardzo mi pomógł. Spróbujcie tego. On nie jest w żadnym przypaku szkodliwy a jest tez tani . To sa tabletki do ssania o słodko kredowym smaku. Powoduje on udroznienie ukladu limfatycznego i myslę że wam moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Joanna71 - Mi endermologia też rozciągnęła skórę. A że skóra w przypadku zaburzeń krążenia nie jest tak zdrowa i elastyczna jak być powinna, to niestety nie zbiegła się do poprzedniego stanu. Rezultat - jest gorzej niż było. Niunia456 - ja też mam nogi w ciapki. Tylko podczas upałów nabierają zdrowego wyglądu. Niecały rok temu zaczęły mnie dodatkowo boleć. Mam siedzącą pracę i bardzo mi to przeszkadza. Najlepiej czuję się kiedy uprawiam sport. Najbardziej przeraża mnie fakt, że od paru miesięcy cellulit zaczął się bardzo pogłębiać. Nie wiem co wywołało i nadal powoduje tak szybkie zmiany na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to że kosmetyczka bardzo zachwalała tą enermologię .Zrobiłam 12 zabiegów po 140 zł każdy i nic. Ten zabieg mozna stosować ale jako masaż i u osób bardzo wysportowanych z nie takich jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia456
Joanna71 czy myslisz, ze jest sens zebym zazywala jeszcze ten lek co ty stosowlas skoro ten co ja zazywam ma tez dzialanie drenazu limfatycznego? Nazywa sie tak apropos Diosminex, wplywa tez na poprawe krazenia wiec moze nie bede przesadzac z tabletkami? Co do endermologii mi cale szczescie nie rozciagnela ona skory, raczej miala dzialanie napinajace, ale zbyt male efekty jak na taka wydana kase.. Czy ktos mial moze mezoterapie robiona w gabinecie Dermique w Krakowie? Znalazlam na stronie BTL, ze tam maja orginalny aparat NNM, tylko tam napisali, ze zabieg trwa ok 30 minut a mi sie wydawalo, ze ktos wczesniej wspominal, ze zabieg trwa ok godziny. Orginalny NNM w Krakowie jest tez w Art&Beuty, ktos robil w ktoryms z tych gabinetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowa Niewiasta
Ja robiłam mezoterapie NNM na urządzeniu BTL , tylko że na śląsku, nie znam gabinetu z krakowa , ale te 30 min to jakas okrojona wersja .U mnie zabiegi na dwa uda to był czas ok 1h - 1.15min, a efekt wyrażnie ujawnił się po 4 zabiegu. Ta maszyna jest na prawde świetna i warto korzystać z zabiegów na orginalnym sprzęcie, bo to nie sa pieniązki wyrzucone w błoto, a podróbek juz chyba nie brakuje. ja cellulitu pozbyłam sie na wiosne tego roku i mam na niego sposób polecony przez Panią Marte , która robiła mi zabiegi tak że robie co miesiąc zabieg przypominający.Mialam bardzo duży cellullit, od długiego siedzenia np w samochodzie poprostu bolały mnie nogi, miałam juz takie stadium, pano Marta pomogła mi sie tego pozbyć przez zabiegi NNM i poleciła tez wykonywać drenaż limfatyczny i na prawdę mój cellulit bardzo się zmniejszył po 10 zabiegach , a po tych przypominających raz w miesiacu teraz w sierpniu nie mam juz wcale! Uwazam , że jeden zabieg mezoterapii NNM jest lepszy od 20 opakowań super kremów na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia456
Pomaranczowa Niewiasta,mialas mezoterapie robiona tylko na jeden obszar ciala czy na wiecej? Jezeli tylko na jeden to czy pomoglo ci to pozbyc sie cellulitu z innch obszarow tak samo czy tam gdzie nie traktowalas skory mezoterapia to cellulit poprostu zostal? Z gory dziekuje za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowa Niewiasta
Robiłam tyl ud + wewętrzne i zwenętrzne strony i rzeczywiście cellulit zmniejszył mi sie też z przodu ud, ale robiłam tył bo tam miałam największy.Straciłam tez po 2 cm w obwodzie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia456
To w takim razie troche cie ta impreza musiala kosztowac skoro az trzy obszary byly traktowane mezoterapia:-( Chyba, ze podzielili dawki leku i nie musialas placic za trzy obszary tylko za dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Ja mam całe nogi do zrobienia - jak ścisnę skórę na nawet na łydkach mam cellulit. Co mam w takim razie zrobić? Wcześniejsze doświadczenie z endermologią sprawiło, że nie zapłacę z góry za coś, co może nie będzie miało żadnych efektów. Czy można zrobić jeden obszar na próbę? Jeśli zobaczę efekty to skłonna jestem zainwestować spora kwotę w całe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia456
Mam podobny problem... Jakbym chciala robic mezoterapie na wszystkie obszary to trzeba by bylo cale nogi, posladki, brzuch i teraz nawet mi ramiona zaczyna lapac... :-( Ale mysle nad zrobieniem jednego lub dwoch obszarow na probe najpierw. No wlasnie tylko jeden obszar bedzie wystarczajacy by zobaczyc efekty? Cellulit niby nie jest taki straszny 2.5 stopien, ale okropnie upierdliwy-nic nie pomaga, i do tego jeszcze sie chyba poglebia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×