Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość wciąz za mało jest
gabinetów, które oferuja mezoterapie NNM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w mojej oklolicy jest
to urzadzenie kto by pomyslał, to jakis lut szczescia!! Żegnam cellulit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen-carmen
czy w lodzi jest beziglowa mezoterapia NNM ???? :) i gdzie dokladnie polecacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM w trakcie
zabiegów, nie powiem po 5 zabiegach skóra jest już wyraznie gładsza i ustąpiły mi bóle skóry nóg podczas długiej jazdy samochodem, cos w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska11111
ja polecam mezoterapie beziglowa TMT.szeroki zakres dzialania. jak dla mnie bomba, DZIALA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama
hmm..ja jestem w zaawansowanej ciazy.Mam 37 lat.NIgdy nie mialam cellulitu.Aczkolwiek teraz zaczal pojawiac mi sie na udach. Mam nadzieje ze to przejdzie,w moim przypadku zadne zabiegi nie wchodza w gre(nawet po porodzie) znacie moze jakies sprawdzone kremy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kremy NIe działaja
tylko np bardmezoterapia NNM ! Wiem że jest bardzo skuteczna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniejsza endermologia
ja kiedyś walczyłam endermologią - nawet działało ale jaki ból!!! - teraz spróbowałam VelaSmooth (przez przypadek - było w pakiecie z innym zabiegiem) - działa podobnie czyli podciśnienie plus światło i prąd - podobmo dzięki temu że skóra jest podgrzana to mniej boli - po 6 zabiegach pupa wygląda dużo dużo lepiej - nie żeby celulit znikną ale zszedł do podziemia!!! mam zrobić jeszcze 2 i wtedy zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamlover
masaż prózniowy czyli Endermologie i vellaSmooth naciągaja skórę poprzez coraz mocniejsze zasysanie i bardzo dużo osób walczy potem z wiotkościa skóry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniejsza endermologia
też tak słyszałam o endermologii - ale u mnie czegoś takiego nie było - efekty były ok tylko że zabieg bardzo bolesny - jest na rynku już tyle lat że raczej musi być bezpieczna Vela ciągnie wyraźnie słabiej za to fajnie grzeje - nie to żeby głaskało ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endermologia
ja wzięłam serię 12 zabiegów endermologii jakies dwa lata temu, nic nie pomogło, nawet nie mogę powiedzieć, że skóra była gładsza czy coś takiego. A teraz to mam juz taki cellulit wszedzie, ze chyba tylko odessanie by pomogło. Ta mezoterapia NNM, to jakby tak chciec na kilka obszarów (u mnie, brzuch, ramiona i uda min.), to straszny majątek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matttinikka
ja mezoterapie NNM robiłam na uda , a cellulit zniknal też na posadkach i rekach, bo te srodki lecznicze wprowadzone w cialo krażą we krwi i limfie i działaja na całosc, a sam efekt na udach zachwycający, urządzenia medyczne to jest to! a endermologia może sie schowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
poleccie mi miejsce w Warszawie gdzie robia mezoterapie NNM,jakie sa ceny.robilam lipolize i jestemdopiero na swiezoale sie zastanawiam czy jak nie bedzie efektow to nizobic chociaz kilka zabiegow mezoterapii??jest bardzo szczuplaalepo ciazy zostao mi cos czego nie bylo wczeniej,cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz nie wiem : czy mezoterapia NNM i lipoliza bezigłowa to jest to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, mezoterapia nnm i lipokontur (czyli lipoliza bezigłowa) to jest to samo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zapłać jedynie 300 PLN... mam psy, które skłonią cię do sportu :) Głupie leniwe i bez inteligencji... na tym zarabiają ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celulitka
matttinikka, to bardzo ciekawe, co powiedziałas, że robiąc na jeden obszar mezoterapie działa sie na inne, w sumie logiczne, a nie pomyślałam o tym. Mi najbardziej zależy teraz na ramionach....moze by mi sie na brzuch przeniosło :-) A ile tych zabiegów trzeba zrobić? te 10 to jest minimum, tak jak polecają gabinety? co do wawy, to wiem (bo bylam kiedys na konsultacji), ze przy Sankowskim, jest taki ...spec od rehabilitacji, w kazdym razie onnie jest lekarzem tylko terapeuta czy cos takiego i on robi te mezoterapie beziglowa, na stronie mozna poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
mortifer to skoro masz takie pieski to niech twoje dupsko pogonia :)a ty niby co robisz na tym forum?chcesz sie wyzyc czy dowartosciowac??glupota ludzka nie zna granic..jak widac po twoim poscie:) mielgo latania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curlife
mezoterapia nnm i lipokontour to dwie różne rzeczy robione ta sama maszyna tylko inne srodki podaja, lipokontour podaje fosfatydyloholine a mezoterapia nnm to koktajle na cellulit, ja robiłam terapie łaczona lipolize czyli lipokontour na brzuch, a mezoterapie na uda i nie powiem efekty sa bardzo fajne, a cena zabiegu zobowiazuje, za taka kase poprostu nie moze nie byc efektów! w pasie wszystko ze mnie leci i nozki mam gladziutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłace kazde pieniadze zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziana
co tam słychac na moim topiku? dalej walczycie z cellulitem? Ja zrobiłam mezoterapie NNM we wrzesniu zeszłego roku i NADAL GO NIE MAM!! Cudnie! Teraz skonczyłam 10 zabiegów LIPOLIZY NNM i mam 7 cm mniej w pasie! Zabieg jest super, nic nie boli , nie puchnie, nie swedzi no i daja duza dawke fosfatydyloholiny, po igłowej nigdy nie bedzie takich efektów, Swietny zabieg POLECAM! a NA CELLULIT WIECIE TYLKO TA MASZYNA NAPRAWDE DZIAŁA! Wszysktko sprawdziłam. BUUUZiaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gdzie to zobić
żeby to była oryginalna maszynka a nie jakies podróby? wie ktoś gdzie to robią w Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
we wtorek zaczynam mezo na aparacie BTL, napiszę jakie efekty po serii 10 zabiegów;) czy któraś z was stosowała tabletki cellesane? jaki efekt, warto je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd justyna 1960
TO NIE JEST MEZOTERAPIA!!! To sa ultradzwieki, a mezoterapia bezigłowa nie ma z tym nic wspólnego! Ultradzwięki sa bardzo słabe , a mezoterapia nie ma ztym nic wspólnego. Podobno tylko mezoterapia NNM jest prawdziwa i skuteczna, a wiele gabinetów naciaga klientki nazywajac ultradzwieki lub galwan mezotarapia. dziewczyny patrzecie za co płacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaMilena
dzis miałam pierwszy zabieg mezoterapii NNM , zabieg jest bardzo profesjonalny, uda sa teraz jakby troche cieplejsze i cos tam sie w nich dzieje czuje to, no i przede wszystkim nic nie boli. bo igłowa to był koszmar, zrobiłam tylko jeden zabieg, a tutaj pełny komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lenamilena
gdzie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celulitka44
czy mozna robic mezo beziglowe na tyl i przod w jednej opcji za 2600,-? czyli po pół godziny na każdą stronę czy trzeba wziąć na tyl i przod osobno czyli 2X2600,-jak to robiłyście w ciągu godziny tylko np.tył i tak 10 zabiegów? prodźcie mi,proszę, bo nie chciałabym wyrzucać pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×