Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość do Celesta - Monika
bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedz :) powiedz mi jeszcze jedno proszę - jak to jest ze znikaniem cellulitu w miarę trwania zabiegów ja jestem przed 6 zabiegiem a efekty takie ze tylko ja je widze i to kiepsko :( jak zaczynałam zabiego pytałam Pani jaki mam stopień cellulitu (2,5-3) wiem ze jestesmy wszyscy inni ale interesuje mnie czy istnieje możliwość ze sie nic nie zmieni, czy ostatnie zabiegi sa decydujące? a wody pije ponad 2 litry dziennie smaruje sie kremami i chodze raz w tygodniu na basen serdecznie Ci dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellulit to swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
ja polecam elektroskultur-zabieg antycelulite.Wykonuje je w Krakowie gabinet na szpitalnej vis a vis Słowackiego.Moja znajoma podjela sie kuracji i jest bardzo zadowolona z efektów. Namiary moge podac na maila magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do MOnika, nie znam protokołu wykonywania mezoterapii NNM zbyt dokładnie, ale o ile mi wiadomo u osób które maja rozległy cellulit proponuje się rozbudowana terapie czyli opracowywanie dwóch obszarów lub ustawia sie w maszynie specjalny program na tzw. obszerne części ciała. Nie wydaje mi sie żeby nie było efektów, to raczej niemozliwe, aczkolwiek moga one być troche mniejsze lub pojwia sie z opóznieniem u kobiet , które stosują terapie hormonalną, a ich tabletki stale podnosza poziom estrogenów, które maja decydujący wpływ na metabolizowanie i magazynowanie tłuszczu w kobiecym organiżmie. Więc jeżeli stosujesz jakies tabletki powinnaś porozmawiac z pania od zabiegów jaki wpływ moga miec na terapie i ewentualnie zmienić je na inne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaziR
Kurcze tez własnie dużo samych pzytywnych opinii słyszałam na sympozjach lekarskich o tej mezoterapii NNM. Jestem przedstawicielem farmaceutycznym produktów dermatologicznych i na prawde duzo o niej mówą, tak samo jak o laserze do depilacji ELOs, który jest podobno najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Tak własnie jest. Masz racje, z tym laserem tez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Celesta
a jak sie cellulit ma w stosunku do tabletek? czy sa jakieś tabletki lub inne preparaty (farmakologiczne) które mogą spowodować redukcję cellulitu? jesli wiesz ze takie istnieją wymień je prosze z nazwy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuelle
czy tabletki antykoncepcyjne (stosuje od 5 lat)moga miec wplyw na rozwoj celulitu?to dla mnie wazne prosze o odpowiedz kogos kto cos o tym wie..z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Jedynym znanym mi suplementem wspomagającym leczenie cellulitu ( zaznaczam WSPOMAGAJĄCYMI ) jest CELLASENE , ale trzeba brać minimum trzy miesiące żeby cokolwiek zobaczyć i należy traktować to jako wspomaganie wlaki z cellulitem, która powinna sie opierać na diecie wykluczjącej produkty zakazane oraz profesjonalnych zabiegach antycelulitowych np. dieta wykluczajaca + mezoterapia NNM + cellasene = gwarantowane efeky. Tabletki antykoncepcyjne moga utrudniac walke z cellulitem, ponieważ estrogeny maja znaczacy wpływ na magazynowanie tłuszczy w organiżmie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziana
Jak tam miłe Panie z cellulitem u was? U mnie jeszcze nie powrócił, a mineło już wiele miesięcy. Do Celesta Zrobiłam serie mezoterapii NNM na twarz , bo byłam bardzo zadowolona z zabiegów na cellulit i z zabiegów na twarz też BARDZO, twarz świetnie mi sie nawilzyła, skóra jest zupełnie inna, ale mam pytanie czy po serii takich ekskluzywnych zabiegów warto jeszcze kupować kremy po 400pln , skoro jeden zabieg kosztuje 250pln a efekt nieporównywalny. Konkretnie chodzi mi o to czy moge raz w tygodniu chodzić na taki zabieg? Bo pani od zabiegów powiedziała mi że raz w miesiącu tak ale co tydzień to za często. Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapłace już każde
pieniądze żeby sie tego pozbyć!!!!! Po ile ta mezoterapia NNM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarrita
Dziewczyny, wlasnie dzisiaj robilam sobie 1 zabieg z Lipo Kontour maszyna NNM w Warszawie... zdecydowalam sie na serie 5 wizyt bo jestem dosc szczupla osoba a chce jedynie wymodelowac figure /posladki i uda/. Ciezko jeszcze wypowiadac sie co do efektywnosci, ale juz teraz moge powiedziec, ze ewidentnie z tymi partiami ciala cos sie dzieje - czuc dzialanie wtlaczanego preparatu... zdecydowanie wygladzone, bardzo napiete cialo. Dowiedzialam sie, ze ta \'magiczna\' mixtura utrzymuje waznosc jedynie przez 1h - to taka ciekawosta. W kazdym razie niektore z Was pytaja o cene, ja za serie 5 zabiegow place 1500zl - platne jednorazowo po kazdej wizycie. Natomiast kartnet 10 zabiegow kosztuje 2500zl - platne z gory. Nie chce robic reklamy, ale ja chodze na ul.Oboźna 9 w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita
Ja jestem juz po trzech zabiegach na cellulit na uda i jestem zachwycona, rzeczywiście cos się w nogach dzieje i czuć to cały dzień po zabiegu, a uda stały sie twardsze i jędrniejsze, wydaje mi sie równiez że cellulit zaczął się zmniejszać, chociaz pani od zabiegów mówi że to za wcześnie na spektakularne efekty. Robie na slasku w Piekarach Śląskich i płace 2300pln za 10 zabiegów. Myśle że to nie sa jakies straszne pieniądze jak na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla1111
POWIEM TAK PRÓBOWAŁAM ENDERMOLOGI I NIC SZKODA KASY ALE ODKRYŁAM ROLLETIC 3 ZABIEGI W TYG I PO 3 MIESIACACH NIE MAM NIC NIE JAK PISZA W BALSAMCH ZE EFEKT WYGŁADZENIA TYLKO NIC NOGI GŁADKIE JAK U NIEMOWLAKA. 7 SESJI KOSZTUJE 100ZŁ W POZNANIU. CZYLI ZA 150 JEST 12 ZABIEGÓW I EFEKTY REWELACJA NAPRAWDE POLECAM A PRZY TYM 4 CM W UDACH MI ZESZŁY CIAŁKO JEDRNE I GŁADKIE BO ROLETIK TO MASAZ NIC WIECEJ PRZEZ TAKIE URZADZENIE USPRAWNIA UKŁAD LIMFATYCZNY. jA dodatkowo uzywałam balsam i tabetki farmony doustnie i mam 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1221
ja jestem po całej kuracji mezoterapi miałam 3 stopień mam moze1. spodziewałam sie ze całość ustąpi ale niestety nie, ja napwawde sie bardzo starałam i staram dalej aby mi to cholerstwo zeszło (pije 3l wody dziennie, nie jem weglowodanów, ćwicze i klepie sie kremami anty cell.x2dziennie) po całej kuracji moja codzienność pod wzgledem diety ani sposobu życia nic sie nie zmieniła aczkolwiek chciałabym moc powiedzieć ze nie mam juz nic tak wiec zaczełam brać cellasene-drogi jak........ ale moze sie uda........ czy ktoś ma podobnie jak ja?jak sobie poradziłyscie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja brałam cellasene już
w trakcie zabiegów z mezoterapii NNM i nie ćwiczyłam , a też pozbyłam się cholerstwa, mija już prawie rok ( wrzesień 2007) I NIC JESZCZE NIE WRÓCIŁO i to uważam za największy sukces tej metody, no ale gwarancji nie daja wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kaniula
kchane w moim przypadku bylko tak;nakpier wierzykam w cudowne kremy,ktore dzis wiem ze daly mi tylko lepsze poczucie psychiczne,nastepnie lykalam rozne tabletki,ziolka,cudowne preparaty ktore w efekcie nic nie daly,dajej w swej walce przeszlam przez krioterapie i mezoterapie efekt byl minimalny bo celulit to diabelstwo osadza sie przy kazdej mozliwej komorce i rosnie w sile w gore,w jednym miejscu bardziej w innym mniej,a co jest dzis??postanowilam isc na zabieg smart lipo lub lipolize iniekcyjna cokolwiek to jest do jednego sie sprowadza.z perspektywy czasu zaluje tych wszystkich polsrodkow bo w efekcir koncowym i tak pozostaje mi to odessac.A naj smutniejsze jest to ze zaden lekarz nie da mi gwarancji ze odessa takanke tluszczowa do konca jej scianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na pewno nie
zniknie ci cellulit, ja po liposukcji musiałam wziąść serię mezoterapii żeby WYPROSTOWAC uda, bo dopiero potem miałam dziury! Nie polecam liposukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jaka jjest wiec rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1221
jaka jest wiec rada? co zrobić aby sie tego cholerstwa pozbyć ja juz nawet nie mówię raz na zawsze, ale choć na rok czasu ........ jak to jest ze na większość mezo działa a ja widze ze jest lepiej ale nie jestem w 100% zadowolona, i co teraz ciężko mi sie z tym pogodzić ze nie będę miała gładkich nóg. Cellulit jest przyczyną moich kompleksów i nawet przed mężem jest mi sie głupio rozebrać i stanowi to dla mnie gigantyczny problem.... czekam jeszcze na działanie cellasene zaczęłam brać 1lipca wiec jeszcze efektów nie widze ide jeszcze na kilka drenaży limfatycznych i zobaczymy . Jak na dziś dzień jestem załamana ze tyle kasy na kremy mezo i na tabletki i w efekcie mam szczuplejsze uda-to na 100%, troche cellulit sie zmniejszył ale to ciągle nie jest ten efekt o którym dziewczyny tu piszą Czasami sie zastanawiam czy to ja jestem zbyt wymagająca ??? Może ktoś może mi jeszcze coś zaproponować.... Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadwolona 3432
Do Oli proponuje Focus RF na mnie podziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to moze byc ratunkiem?? Ultradźwięki + pompa ssąca Na czym polega: Tkankę tłuszczową rozbija za pomocą ultradźwięków na gęstą zawiesinę, dzięki czemu łatwiej się jej potem pozbyć. Po wprowadzeniu pod skórę przez niewielkie, 2-3 milimetrowe nacięcia cienkich rurek (zwanych kaniulami), podłączonych do pompy próżniowej, lekarz usuwa tłuszcz. Zalety: Metoda ta pozwala odessać nadmiar tłuszczu również z takich miejsc jak kark czy powiększone piersi u mężczyzn. Wady: Wysokie ceny aparatury do ultradźwięków powodują, że technika ta stosowana jest w niewielu gabinetach chirurgii plastycznej w Polsce. Użycie pompy próżniowej może powodować nierównomierne rozmieszczenie pozostałej tkanki tłuszczowej pod skórą. Czas zabiegu: Od 2 do 6 godzin. Roztwór zmiękczający + strzykawka Na czym polega: Najpierw w tkankę tłuszczową wstrzykuje się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny. Potem w nacięcia skóry wprowadzane są kaniule i strzykawką usuwany jest tłuszcz. Zalety: Doświadczony chirurg potrafi dzięki tej metodzie ładnie wymodelować sylwetkę. Mniejsze jest też ryzyko powstania po zabiegu nierówności na skórze. Wady: W ten sposób można usunąć do 2 litrów tłuszczu. Czas zabiegu: 2-3 godziny. Roztwór zmiękczający + pompa ssąca Na czym polega: W tkankę tłuszczową chirurg wstrzykuje roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny, który zmiękcza tłuszcz, ułatwiając jego odsysanie. Ponadto preparat ten obkurcza naczynia krwionośne, dzięki czemu ograniczone zostaje ryzyko powstania po operacji wylewów podskórnych i siniaków. Następnie lekarz nacina ciało i w milimetrowe nacięcia wprowadza pod skórę kaniule, które, podłączone do pompy próżniowej, wysysają tłuszcz. Zalety: Metoda ta pozwala podczas jednego seansu odessać dużo tkanki tłuszczowej (nawet do 3 litrów). Wady: Nie jest zbyt dokładna - ryzyko powstania po operacji podskórnych nierówności jest większe niż w przypadku zastosowania innych metod. Czas zabiegu: Od 2 do 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaZiem
Jestem w połowie serii mezoterapiiNNM i zauważam na prawde znaczące zmiany, rzeczywiście coś w tym jest, oprócz zmian na skórze zauważyłam że mój moczjest dużo ciemniejszy niż zwykle i ma ostrzejszy zapach, a w kilka godzin po zabiegu czuć jakby cos się działo w nogach tzn. nogi sa cieplejsze i tak jakby krew szybciej krążyła. cellulit mysle że zmniejszył sie juz o 1 stopień. Zabiegi są nawet przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REWelkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem podstawą
przy mezo najważniejsze były zabiegi dodatkowe - mi dodano gratisowo drenaże limfatyczne i to one miały duży wpływ na \"przepchnięcie\" wszystkiego znaczy tego co mezo rozbiła. jestem miesiąc po mezo i bede raz na miesiąc chodziła na drenaże, koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest racja
w gabinecie, w którym robiłam mezoterapie NNM tez polecono mi masaż po zabiegu i rzeczywiście efekty sa rewelacyjne! Nareszcie pierwsze wakacje bez tego świństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinnaW
Polecam tylko mezoteraoie NNM! Jest Cudowna! Czemu tak pózno ją odkryłam?! nA PRAWDE efekty widać niemalże z zabiegu na zabieg. Dziewczyny wszystko inne wysiada przy tym zabiegu. Zobaczymy tylko jak dlugo będa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia456
Dziewczyny zachecilyscie mnie swoimi opiniami, wiec moze czas sprobowac? Ja juz wiele "rzeczy" probowalam by usunac to dziadostwo z moich ud i nie tylko, ale nic tak naprawde nie dalo takich rezultatow jak oczekiwalam. Pomijajac liczne kremy, te tansze i te drozsze, probowalam endermologie. Efekty jakies byly... Mialam 14 zabiegow i uda mi sie wyszczuplily owszem, ale cellulit pozostal.Wiem, ze 14 zabiegow to nie optymalna ilosc do zlikwidowania cellulitu, ale spodziewalam sie wiekszych rezultatow.Probowalam tez Inneov na cellulit i znowu podobna historia... Na poczatku myslalam, ze to bedzie cudo bo przez pierwszy tydzien grudki zaczynaly sie jakby robic mniejsze. Myslalam, ze tak juz pozostanie i cellulit stopniowo bedzie robil sie mniejszy az zniknkie kompletnie, ale po tygodniu kuracji jakby sie wszystko zatrzymalo i w sumie rzadnych jako takich rewelacyjnych efektow nie ma.Pilam Inneov przez 2 miesiace bo juz zadnych zmian od ponad miesiaca nie zauwazalam. Nadal mam kuracje na miesiac czekajaca na mnie w szafie... Mysle wiec, zeby sprobowac kolejnego wynalazku... Ale poniewaz nie mieszkam w Polsce, ale po prostu przyjezdzam na urlopy 10-14 dniowe co jakis czas to zastanawiam sie czy mialoby sens wziecie serii 10 zabiegow powiedzmy w przeciagu 10 czy 14 dni? Czy to ma sens? Czy mozna zabieg robic dzien po dniu, czy to nie da rezultatu wtedy? Czy moze lepiej jest wziac serie 5 zabiegow z jednodniowa przerwa?Czy to nie ma sensu, bo zeby zabiegi byly efektywne to musza byc robione np raz w tygodniu? Czy ktos wie jaka jest polecana i dopuszczalna czestotliwosc zabiegow mezoterapii, aby byly skuteczne? Dziekuje z gory za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×