Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość Pomarańczowa Niewiasta
Nie miałam robionych 3 obszarów, robiłam uda tył, boki i wewnetrzne i traktowano to jak jeden obszar, pani nie w-prowadzała mi środków tylko z tyłu ale też z boku i po wewnętrznej stronie ud. Mezoterapia kosztowała 2500 pln za 10 zabiegów plus do tego 10 drenaży limfatycznych każdy po 50pln ( za 1 godz.masaż ) i za wszystko zapłaciłam 3000 pln. Jak dla mnie Było Warto dZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIunia456
Naprawde? Myslalam, ze beda liczyc sobie, ze kazda partie osobno bo taka informacje znalazlam na stronie jednego z gabinetow. Ale jesli moga potraktowac to jako jeden obszar to super! Bo ja wlasnie potrzebowalabym zrobic uda tyl, wew. + zew. Dzieki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORENCYJKA
Dziewczyny mogę Wam coś poradzić co ja zastosowałam. Nie pomogły mi żadne tabletki, ćwiczenia itp wydawałam kupę kasy i nic. Kiedyś trafiłam do klubu fitnes i tam namawiano mnie na masaże. Nie skusiłam się jednak bo masował facet ale zaczełam o tym myśleć i czytać wypowiedzi na ten temat. w miedzy czasie z swojego sklepu wzięłam sobie krem wyszczuplający choć w nie nie wiezyłam a wziełam tylko dlatego że do zamówienia dostałam jeden gratis.Po kilku dniach zadzwoniłam do dziewczyny ogłaszającej się na którymś z portali odnosnie masażu. I od tamtego czasu 2-3 razy w tyg chodzę do niej na masaż po którym wcieramy owy krem i mam rewelacyjne efekty. Cellulit jeszcze nie zniknął ale jest prawie niewidoczny. Jestem zachwycona. Fakt nie jest to tania impreza, krem to jakies 15 zł ale masaż - 50,00 ale warto. Choć teraz stwierdziłam że jednak to wcale nie tak dużo w odniesieniu do tego jak ta masażystka się przy tym namęczy! Jest cała mokra po tym zabiegu. Acha i te masaże na początku bolą, nawet miałam siniaki na udach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaazka
Dziewczyny skąd wy macie tyle kasy na te zabiegi ?ja też tak chce ale niestety zostane chyba przy kremach bo mnie poprostu niestać,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Skóra jest tak mocną barierą immunologiczną, że nie pokona jej krem. Szkoda więc pieniędzy na kremy i balsamy. Natomiast masaż wykonywany podczas ich nakładania może pobudzić mikrorążenie. Sprawdziłam niektóre strony gabinetów chirurgii plastycznej. Mają w swojej ofercie mezoterapię igłową. Zasatanawiam się dlaczego nie bezigłową? Wygląda na to, że igłową zarezerwowali sobie lekarze, a bezigłową gabinety kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
dziewczyny ja tak samo mam problem z tym paskudztwem, mam cellulit 2 stopnia najbardziej widoczny pod pupa wysoko na udach a także nad kolanami. Jestem skłonna wydać każde pieniądze by pozbyć się tego paskudztwa. tylko problem tkwi w tym ze znalazłam tylko 3 salony które oferują mezoterapie na orginalnym sprzęcie 1 na Śląsku 2 we Wrocławiu a 3 w Warszawie . 2 pierwsze odpadają bo za daleko a w Warszawie chca o ponad 500 zł drożej. Wiec pozostaje mi sie kształcic dalej na prawnika by mieć dużo kasy i nie żałowac sobie na kosmetyczne poprawki :D =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
mam prośbe czy dziewczyny które korzystały z zabiegów mogą podac strony internetowe tych gabinetów o ile maja ....może któraś mieszka koło Radomia i zna jakies salony w poblizu.....tzn Radom, Lublin, Warszawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulincat do cosmetolog
OD PODSTAWOWKI MECZE SIE Z CELLULITEM, AKTUALNIE MAM 26 LAT. OSTATNIO ZROBILAAM NAWET SMARTLIPO NA CALE UDA I NA RAZIE NIC. PROBLEM W TYM ZE MAM TAKA WADE JAK WIOTKOSC WIELOSTAWOWA CO OJAWIA SIE TYM ZE WLOKNA KOLAGENOWE ZAMIAST SIE KURCZYC I ROZKURCZAC PEKAJA... WIEC PANI KTORA MI LIPOLIZE ROBILA NIE BYLA DO KONCA PRZEKONANA CZY TO POMOZE. ZAZNACZAM ZE CELLULIT MAM WSZEDZIE LYDKI BIODRA RAMIONA. JESTEM ZALAMANA. CZY JEST JAKIES ROZWIAZANIE DLAMNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
U mnie natomiast od jakiegoś roku nastąpił niesamowity postęp w rozwoju cellulitu. Nie wiem co mogło być katalizatorem. Teraz jestem już tak na jego punkcie przewrażliwiona, że mam wrażenie, że każdego dnia jest gorzej. Jestem szczupła, uprawiam sport, zdrowo się odżywiam. Nie wiem co robię źle. Najgorsze, że nie ma specjalistów, którzy mogliby pomóc. Spójrzcie na zdjęcia dziewczyny Tomasza Kamella, Katarzyny Niezgody. Zarabia niesamowite pieniądze, a ma cellulit na ramionach. Chyba nie ma ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ulikat Wiotkośc wielowarstwowa może się zmniejszyć ( chwilowo) po zabiegach laserem frakcyjnym np. Matrix firmy Elos i dopiero potem mozna zastosować mezoterapie bezigłową. Natomiast musisz liczyć sie z tym , że nie będzie to w twoim przypadku trwały efekt.dodam, że jeden zabieg laserem frakcyjnym to kilka tysięcy złotych więc nie wiem czy warto. Mezoterapia NNM jest rewelacyjna jeżeli chodzi o cellulit, ale u osób zupełnie zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo pani za odpowiedz :-) jejku!!!! szukalam na internecie o tym zabiegu i znalazlam jedynie krotki opis urzadzenia...wie moze pani w jakich miejscach jest on wykonywany? prosze jeszcze napisac czy jest szansa ze zniknie mi po tej lipolizie laserowej? jestem 2 tygodnie po zabiegu... narazie mi sie wydaje ze stan sie pogorszyl...ale wciaz mam nadzieje bo dlugo odkladalam na ten zabieg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaaa
a co wy powiecie na to .. ja mam 19 lat od niecałych 4 lat mam widoczne doły na 2 cm i co najlepsze mam wzrost 173 i ważę 51 kg mam strasznie długie nogi i to chyba jedyny mój atut ! gdy nie miałam tego paskudztwa latałam non stop a to mini a to szorty ....a teraz wstyd w życiu nie pokazała bym nóg ! a szkoda bo naprawdę są strasznie zgrabne ...i zastanawia mnie fakt od czego ja to mogę mieć ... .czy jestem na cos chora jakieś problemy w organiźmie ? czy to dziedziczne mam mamę bardzo grubą ale kurde ona jest niziutka i nie mam jej figury...i nie wiem czy pierw nie udec sie do lekarza by znaleść przyczynę powstawania moze w moim przypadku nie da sie go nigdy zwalczyc albo pomorze jakis inny zabieg niz ta mezoterapia bezigłowa (na którą bym sie z chęcią zdecydowała w niedalekij przyszłości).. moze właśnie wyjśc od przyczyny i dopiero pózniej zacząć ją leczyć? tylko do jakiego lekarza chodzi się z celullitem ? DO DERMATOLOGA? ..... jak mi się marzą krótkie spódniczki i bez skrępowania latać po plaży w bikini ... zazdroszczę tym dziewczyna które nie maja tego problemu co ja.... a jeszcze na dodatek mam blizny po poparzeniu 3 stopnia na szyji i plecach a co najlepsze to cieszyła bym się bardziej gdybym nie miała tego cellulitu . Czy jestem dziwna ? z bliznami nauczyłam sie jakoś żyć (chociaż nie wyglądają ładnie) mam je od małego a cellulit 4 lata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ulincat Na ostateczne efekty Smartlipo trzeba czekać nawet do 3 miesięcy, natomiast w wyniku tego zabiegu cellult MOŻE ( ale wcale nie musi) zniknąć CHWILOWO na wskutek rozbicia części tkanki tłuszczowej podskórnej laserem pulsacyjnym, ale nie likwiduje PRZYCZYNY powstawania cellulitu, ani nie podaje odpowiednich środków żeby go wyleczyć tak więc efekt tego zabiegu jeżeli chodzi o cellulit jest złudny, natomiast na pewno zobaczy Pani jakąs róznice w obwodach i napięciu skóry.Jeżeli chodzi o laser frakcyjny to jest juz w Polsce kilka gabinetów, które wykonuja zabiegi, niestety nie moge Pani polecić konkretnego, ale proszę się udac do najbliższego swojemu miejscu zamieszkania gabinetu, zabieg jest zupełnie bezpieczny i nie ma nawet potrzeby żeby wykonywał go lekarz. Na efekty czeka sie do 6 miesięcy, koszt twarz to 3500pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZ :-) OD DZIS ZACZYNAM DIETE I JOGE ORAZ MASAZE. ZMIENILAM TEZ TABLETKI Z DIANY 35 NA TAKIE KTORE SA W OGOLE BEZ ESTROGENOW. MOZE COS MI SIE UDA WYWALCZYC RAZEM Z SMARTLIPO. BEDE DAWALA RELACJE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Dziewczyny, czy któraś z Was była u lekarza w sprawie cellulitu? To nie tylko defekt kosmetyczny, ale rezultat wielu zaburzeń. Precież te kosmetyczne zabiegi, nawet jeśli coś poprawią, to na krótki czas, bo nie usuną przyczyny i cellulit znów powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła...
ja tem mam okropny cellulit i juz nie wiem jak mam z nim walczyc! wprawdzie zmniejszyl sie i to sporo dzieki cwiczeniom i masazom, ale stanelam w miejscu,moje nogi i tylek wciaz wygladaja paskudnie, teraz to juz nawet cwiczenia i masaze nic nie daja,a wszelkie kremy i tabletki mozna sobie wsadzic w buty:( mam strasznego dola, jak spogladam w lustro w sklepowej przymierzalni to wyc mi sie chce:( nie stac mnie na drogie zabiegi, nie wiem juz co robic, to cholernie niesprawiedliwe ze inne dziewczyny nie maja tego problemu, malo mam felerów jeszcze ten pierdolony cellulit... no to sie pożalilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Popatrzcie: http://www.pudelek.pl/artykul/12110/zona_bonda_czy_laska_kammela/ Zona Piersa Brosnana ma przecież kupę kasy i stać ją na wszystkie zabiegi. Dlaczego więc ma taki cellulit??? Jak oglądan takie zdjęcia to watpię w te wszystkie cudne zabiegi za większe i mniejsze pieniądze. Proszę o wypowiedź panią kosmetolog, która pojawia się na tym forum, bo jestem kompletnie załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vavoom
Nie robienie niczego też efektów nie daje. Dla mnie wydatek 2500 ( mezoterapia No Needle Mesotherapy BTL) za kuracje na cellulit tez odbyło sie kosztem wyżeczeń, ale ten koszxt i tak jest o połowę mniejszy aniżeli miałoby sie stosować 1000 innych rzeczy jednoczesnie ( tańszych) , poza tym uważam że cena nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia , bo zabieg jest poprostu jej wart. Ja byłam u dermatologa z moim cellulitem, to mi pani powiedziała , że mam sie z tym pogodzić , bo to może być genetyczne, dziedziczne itp i najlepiej jakbym juz dzisiaj wsiadła na rower i pedałowała do końca życia pijąc tylko wodę, a mezoterapie wyśmiała , chociaż miałam 100 % wrażenie że NIE WIE CO TO JEST! Natomiast jak udałam się do gabinetu mezoterapii to wizyta rozpoczęła się od szczegołowego wywiadu i Pani najpierw starała sie odnależc przyczyne cellulitu. I tak podczas kuracji zmnieniłam środki antykoncepcyjne, mam figure gruszke więc jestem bardziej podatna ne cellulit, dowiedziałam sie że mam ZWŁÓKINIENIOWĄ forme cellulitu ( CZYLI NIEŻLE SIĘ ZAPUŚCIŁAM) , dodam że pani dermatolog nie powiedziała mi o cellulicie nic.Walka wyglądała tak: mezoterapia NNM na uda tył i pośladki, 2 litry wody dziennie, zero słodyczy, modyfikacja zwyczajów żywieniowych ( NIE DIETA), chodziłam tez raz w tygodniu na drenaz limfatyczny. Moja skóra zmieniła sie po miesiącu tak, że nie moge jej poznać. Oczywiście POINFORMOWANO mnie że nic nie jest na wieczność i efekty mezo utrzymuja sie góra 2 lata, przy rozsadnym utrzymywaniu w ryzach tych rzeczy które cellulit wywołują. Czyli powiedzieli mi że jak zrezygnuje z antykonceptów to efekt może sie utrzywywac dłużej, ale nie widza powodu żeby to robić bo to w końcu jakaś wygoda i wybór nalezy do mnie, jeżeli przynajmniej 2 razy w miesiącu pójde na drenaz limfatyczny to też pomoże, rygorystyczna dieta nie ma sensu ponieważ nawet w produktach LIGHT jest mnóstwo emulgatorów i jakiegoś tam sodu, które wywołuja mega cellulit, rozsadna dieta wskazana,no i lepiej cos KONTROLOWAĆ i wiedziec skąd sie bierze niż się zapuścić tak jak ja i ubolewać. Dodam że zabiegi są bardzo przyjemne i że do tegojeszcze straciłam 2 cm w kazdym udzie. Postanowiłam robić teraz jeden zabieg raz w miesiącu żeby juz nie doprowadzać do takiego stanu jak był, bo tak też można. A co do żony Brosnana to jest tak, że sa kobiety ktore nie widza u siebie 3 stopnia cellulitu, a sa przewrażliwione na innym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Vavoom, zachęciłaś mnie, ale wytłumacz mi w jaki sposób zniknęły zwłóknienia? Wierzę, że adipocyty podskórne mogą się znacznie zmniejszyć na skutek różnych zabiegów. Czyli da się coś zrobić z początkową fazą cellulitu, ale zwłóknienia? Dodam tylko, że mam je też. Napisz jeszcze czy masz problem z cellulitem na podudziach i co na to ewentualnie poradzili. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa juz tabletki dla osob z cellulitem nazywaja sie azalia i nie maja estrogenow. zasady przyjmowania tak jak w normalnych z wyjatkiem tego ze bierzesie je caly czas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
Vavoom gdzie chodzisz na zabiegi w jakim miescie je robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaguniaaa
tez miałam zamiar wybrać się do dermatologa ale po Twojej wypowiedzi widze ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Witam, ELEGIA Adipocyty to komórki tłuszczowe, syntetyzujące i magazynujące trójglicerydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Witam, Elegia Adipocyty to komórki tłuszczowe syntetyzujące i magazynujące tłuszcze proste czyli trójglicerydy. Bez wątpienia najwieksze znaczenie w powstawaniu lipodystrofii ( cellulitu) maja ESTROGENY, ponieważ ich nadmiar uruchamia w organiżmie Patologię powodujaca rozszerzanie naczyń krwionośnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Witam, Bez wątpienia największe znaczenie w procesie tworzenia się zmian o charakterze lipodystrof ii mają hormony - estrogeny, ich nadmiar jest odpowiedzialny za uruchomienie całej patologii powodującej rozszerzenie naczyń krwionośnych przez zmniejszenie napięcia żył. Efektem tego jest zwiększona przepuszczalność naczyń i powstanie miejscowego obrzęku. Obrzęk powoduje ucisk na otaczające komórki, szczególnie tłuszczowe, które są w tym momencie gorzej odżywione i zaczynają nieprawidłowo funkcjonować. Efektem tych zaburzeń w obrębie komórek tłuszczowych jest ich powiększenie i gromadzenie substancji tłuszczowych. Kolejną zmianą są miejscowe stany zapalne, które kończą się licznymi zwłóknieniami tkanki łącznej. Inną charakterystyczną cechą związaną z hormonami jest niezależna od ilości przyjętego pokarmu produkcja tkanki tłuszczowej. Produkcja ta podlega lokalnym - miejscowym mechanizmom hormonalnym. Innymi przyczynami powstawania cellulitu są predyspozycje genetyczne, złe nawyki żywieniowe, zbyt ciasny ubiór, siedzący tryb życia, otyłość, wiek, osłabienie tkanki łącznej, antykoncepcja hormonalna oraz hormonalna terapia zastępcza. IV stopień to „skóra leopardzia" ,na której obserwujemy liczne, drobne grudki, guzki i występuje nasilona patologia dotycząca wszystkich składowych cellulitu tzn.naczyń żylnych, komórek tłuszczowych, tkanki łącznej. w tej fazie dochodzi do częściowego zwłókinienia tkanki, ale nie w 100%. największe zwłóknienie ma miejsce w st.5 zwanym "różą", który daje dolegliwośći bólowe w miejscach zmienionych chorobowo. Zwłóknienia stopnia 4 cellulitu można znacznie zmniejszyć ale nie można zupełnie zlikwidować. Polecam Mezoterapie NNM dlatego , że specjaliśći BTL są szkoleni w bardzo dobry sposób tzn. najpierw uświadamiaja przyczyne powstawania cellulitu, pomagaja eliminować zródła powstawania a dopiero potem zabieraja się do leczenia skutków złych nawyków lub zaniedbań. Wiem również, że ten zabieg nie jest PRZEKOLORYZOWANY, tzn nie ma dorobionych wirtualnych teorii jak wiekszsc zabiegów kosmetycznych czy innych cudownych specyfików na cellulit, idea mezoterapii NNm jest poparta wieloma badaniami klinicznymi i poniewaz jest to maszyna wymyślona przez lekarzy, którzy wdrozyli idee odnalezienia przyczyny a potem leczenia jeast dla mnie gwarancja sukcesu. Chcąc sie pozbyc cellulitu nie wystarczy pójsc na pare zabiegów mezoterapii, bo efekt owszem na pewno będzie , ale krótki. Przy zrozumieniu, że trzeba sie stosowac do zaleceń, które na prawde nie są bardzo wymagajace mozna osiągnąc na prawde długotrwały efekt. Żona Pierce Brosnana zdobyła w zyciu wszystko m.in. najprzystojniejszego faceta, wiec cellulit nie musi jej juz przeszkadzać :-) :-) - spójrz na ten aspekt w ten sposób. Spróbuj powalczyc z cellulitem dla swojego lepszego samopoczucia i zdrowia, ale nie zawszelka cenę i nie z tak sceptycznym nastawieniem. Głowa do góry!! Wszystko mozna zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Do Celesta kosmetolog Dziękuję za tak wyczerpująca wypowiedź, mam jeszcze jedno pytanie - co mogło być katalizatorem znacznego powiększęnia sie cellulitu, przejścia na podudzia w b. krótkim okresie czasu tj. 0,5 - 1 rok. Od tego czasu bardzo mnie bolą podudzia. Nie wytrzymuję długo przy biurku i w samochodzie, stałam się nerwowa. Lekarz pierwszego kontaku stwierdził, że to ból urojony, bo zaburzenia krążenia nie bolą. Mam poważne zaburzenia mikrokrążenia: sine nogi i taka dziwna cellulitowata tkanka. Nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, ale parę lat temu przez dwa lata leczyłam się silnie hormonalnie - przygotowania do in vitro. Odżywiam się zdrowo. Jestem szczupła. Chodzę na aerobik i siłownię. Zażywam detralex. Coś się dzieje od 0,5-1 roku co wyzwala ten postęp i ból. Przedtem nie było tego dyskomfortu w nogach. Jestem sceptyczna po zabiegach endermologii, bo nic nie pomogły i w związku, ale chcę coś z tym zdrobić i dlatego zadaje tyle pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vavoom
Do Elegia, Moje zwłoknienia podobno już nie ustąpia , mam je na linii pośladek udo i na bokach troche, ale przestały mnie bolec nogi, wcześniej były bardzo twarde w niektórych miejscach teraz są miększe ale napięte, zniknęło mi ok. 80% tego co miałam wcześniej , to bardzo duża wizualna zmiana. Kurcze ty lepiej ze swoim gdzies idz skoro jest tak żle, współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×