Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadziana

Jak pokonać cellulit za każde pieniądze?

Polecane posty

Gość Elegia
Do Vavoom Lekarka rodzinna spojrzała i powiedziała, że nie jest źle z nogami, ale skoro bolą to przyczyną jest niewydolność żył głębokich (zrobię USG Doppler) lub dyskopatia na odcinku lędźwiowym kregosłupa. Do wszystkich Czy któraś z was robiła lub rozważała mezoterapię igłową bądź konsultowała mezoterapię igłową? Czy obie mezoterapie różnią się jedynie sp[osobem wprowadzania koktajli czy bezigłowa oferuje coś dodatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Elegia, duża ilośc hormonów podawana pare lat temu może mieć jedynie pośredni związek, skoro już ich nie bierzesz. Pytanie tylko czy po odstawieniu hormonów oznaczyłaś ich poziom w organizmie tzn. czy robiłas jakies badania? Może masz nadczynnośc lub niedoczynnośc tarczycy? Fakt, że jak rozumiem prowadzisz siedzący tryb życia, bo większośc dnia siedzisz za biurkiem lub w samochodzie napędza błędne koło, bo to mogą być przyczyny pogłębiania się cellulitu ( ucisk tkanek) do tego dochodzi wiek oraz zaburzenia mikrokrążenia naczyń płytkich = cellulit. Pamiętaj , że mimo szczerych chęci dzisiaj trudno jest się zdrowo odżywiać, bo nawet pseudozdrowe produkty sa wysoko przetwarzane. Pamiętaj tez że wielu lekarzy popełnia błąd w leczeniu Detralexem i przypisują ten lek na stałe , a kuracja powinna być 3 mies i przerwa. Spróbuj skorzystać z manualnego drenażu limfatycznego lub masażu bańka chińska w połączeniu z mezoterapią, na pewno odczujesz ulge. Jeżeli chodzi o mezoterapię bezigłowa to zabieg jest wspomagany laserem, który stymuluje tkanki przed i po podaniu koktajlu antycellulitowego , co ma bardzo duży wpływ na działanie i przyswajalnośc środków. Igłowa ci tego nie zaoferuje. Na koniec dodam , że powinnaś zbadać przyczyne swoich dolegliwosći nie wykluczjąc leczenia lekami z hesperedyną ( detralex), poddaj sie badaniu flebologicznemu ( doppler) , co pozwoli ci wlaściwie ukierunkowac swoje działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Do Celesta - kosmetolog Dziękuję bardzo za tak wyczerpującą odpowiedź. Rzeczywiście, zacznę od badania USG doppler a potem udam się do gabinetu na mezoterapię bezigłową i drenaże limfatyczne. Czy znasz jakiś godny polecenia gabinet w Poznaniu? Dodam tylko, że mam 36 lat. Na zdjęciach sprzed kilku lat mam bardzo ładne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELLULIT ZACZAL ZNIKAC!!! 3 TYGODNIE TEMU MIALAM ROBIONA LIPOLIZE LASEROWA - LASER PRZEBUDOWUJE KOLAGEN. I 3 RAZY BYLAM NA DRENAZU LIMFATYCZNYM. MAM KARNET NA NA 15 RAZY. I SAMA W TO NIE MOGE UWIERZYC ALE WYRAZNIE ZNIKA :-))))))). JAK KTOS JEST ZE SZCZECINA DAM NAMIAR NA SWIETNEGO MASAZYSTE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Nie wiem, czy w Poznaniu jest jakiś gabinet, ale możesz sprawdzić na stronie www.btlnet.pl. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudz sie
zeby pozbyc sie tego gowna nie trzeba wielkich pieniedzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mówi jedynie kobieta
która nie ma pojęcia czym jest cellulit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Do Celesta kosmetolog Badanie USG doppler wykazało prawidłowe przepływy w obu nogach. Ból nie jest więc spowodowany złym krążeniem żylnym. Doktor stwierdziła, że z popękanymi naqczynkami wcale nie jest tak źle podkreślając, że bardzo młode dziewczyny mają nogi w dużo gorszym stanie. A może mój ból ma podłoże psychiczne przez to ciagłe katowanie się myśleniem o cellulicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 1818
do Celesta kosmetolog, jaki czas trzeba odczekać po 10 zabiegach, jestem po serji zabiegów i chciałabym udać się jeszcze raz na 10. chodziłam na zabiegi w czerwcu. bardzo dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Gosia 1818 Oczywiście , że możesz wykonać kolejna serie jeżeli jest taka potrzeba tzn. miałas cellulit 3na 4 stopień i chcesz sie go pozbyć zupełnie lub chcesz robić inną partię ciała, ale jeżeli nie masz już cellulitu i chcesz to traktować w ramach szerokopojętej profilaktyki to chyba nie ma sensu wybierać serii , wystarczy chyba jeden zabieg raz na jakiś czas, ale specjaliści mezotarapii pewnie udziela ci dokładniejszej odpowiedzi po obejrzeniu stanu twojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o komentarz
zrobilam drugi raz mezoterapię bezigłową i niestety nie ma spektakularnych efektów..jak to wyjaśnić? sprzęt i wykonanie były ok..niektóre z Was piszą ,ze pozbyły się na 100% cellulitu u mnie niestey to się nie udało czym to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vavoom
Musisz uścślić; Jesteś po drugim zabiegu czy po drugiej serii? No i jaką robiłaś mezoterapię bezigłową? Jak się nazywała? Na rynku jest mnóstwo podróbek, moja znajoma robiła jakąs mezoterapie Bela Terma coś tam i tez nie miała rezultatów , dopiero jak poleciłam jej NNM to je zobaczyła, chociaż chyba nie u wszystkich tak od razu cellulit znika do zera.Nie wiem może coś jest nie tak, może te środki na ciebie nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 1818
dziewczyny jak to jest u was?????? piszecie ze przy tych zabiegach można sie pozbyć cellulitu w 100% a ja choć jestem po całej serii to widzę zmianę owszem ale nie mogę powiedzieć ze pozbyłam sie go w 100%. mezoterapia bezigłowa BTL 10 zabiegów. jak sie położę to nic nie widać owszem ale jak stoję to sa drobne grudki na które nie mam juz siły ......... podczas zabiegów brałam CELLASENE 2 opakowania. po mezo kupiłam sobie szorstką gąbkę pod prysznic i masażem którym to codziennie 2 razy sie szoruje po kąpieli nanosząc krem antycellulitowy tak wiec wiem ze robie wszystko nawet chleba nie jem bo sie o węglowodany obawiam ale jak widać albo jeszcze jedna seria albo ,,,,,, macie pomysły...... czy może te gadanie ze 100% to taka ściema a jak któraś z was myśli ze juz nie ma to powinna sie do jakiejś przymierzalni wybrać i tam przejść test ewentualnego posiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegia
Co oni za światło stosują w trych przymierzalniach, że cellulit wygląda tak tragicznie. W świetle dziennym nie jest aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly39
z tymi przymierzalniami to święta prawda:)))) ale, ale.. zastanówmy się, czy ktoś nas wtedy widzi? Tylko my się oglądamy!:) A cellulit wystawiamy najczęściej w kostiumach, na plaży, latem- ledwie widać często taki, który w przymierzalniach wygląda na 2-gi czy 3-ci stopień. A jeszcze jak nogi opalone, to już prawie w ogóle go nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
tak mnie nakrecilyscie na to NNM ze chyba sie zdecyduje...a bedzie to baaardzo duze poswiecenie dla mnie jesli chodzi o pieniadze..wiec jak nie zadziala to was wszystkie znajde;) kremy nie dzialaja...moze zauwazylam jakies malutkie efekty po vichy i blotku guam ..ale to prawie nic..a wlasciwie to sama nie wiem czy sobie tego nie wmowilam:) a problem mam od dziecinstwa..cale nogi lacznie z lydkami. a mam 22lata pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Pozwólcie, że się wtrącę miłe Panie, Można się pozbyć cellulitu w 100% po 8-10 zabiegach NNM, po 8-10 zabiegach mezoterapii igłowej, po 25 zabiegach Guam, po 30 zabiegach elektrostymulacji lub endermologii,po 50 masażach antycellulitowych, po 2 latach zażywania Cellasene ( może?) jeżeli ma sie max drugi stopień cellulitu odmiany obrzękowej. Przypadki cellulitu stopnia trzeciego można max doprowadzić do stopnia pierwszego, ale nie należy poprzestawać, bo można sie go pozbyć zupełnie, ale przy podtrzymywaniu efektów pózniej decydująca rolę będa odgrywać hormony i dieta. Pozatym zawsze lepiej mieć stopień pierwszy niż trzeci przede wszystkim ze względów ZDROWOTNYCH. osoby z zaburzeniami metabolizmu wewnątrzkomórkowego, o wiele czesciej cierpia na zapalenia żył głebokich itp itd Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1818
tak wiec zgadzam sie z Wami dziewczyny w naszych głowach juz zjawisko cellulitu tak mocno odcisnęło swoje brzemię ze zawsze będziemy na siebie patrzyły krytycznie, zastanawia mnie tylko jedno : jak to sie dzieje ze Polki sa tak krytyczne w stosunku do samych siebie. Byłam juz w różnych miejscach na świecie a uwierzcie tych miejsc było naprawdę wiele ale w żadnym z nich nie było tylu pięknych i zadbanych kobiet jak w Polsce a paradoksem jest to ze właśnie w Polsce jest najmniejsza ilość zadbanych mężczyzn.......... :( tak wiec powiedzcie mi miłe panie jak to sie dzieje? czyżbyśmy same sie nakręcały? KONKLUZJA : co by sie nie działo lepiej wiedzieć i widzieć i mieć na tyle odwagi aby cos z tym zrobić i tyczy sie to wszystkich dziedzin życia pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1818
ja napewno jeszcze na mezo sie wybiore ale na 1 - 2 zabiegi, przypominające, chciałabym całe 10 ale finansowo - to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
no i zapisalam sie...6 zabiegow porownywalam ceny we wroclawiu i w kielcach i zdziwilam sie bo w kielcach jest o wiele drozej.. myslicie ze 6 zabiegow da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gocha
gdzie robią w Kielcach NNM? I możesz podac cenę i tu i we Wrocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
we wroc jeden zabieg-280zl jak robisz serie 6 zabiegow to wtedy jeden zabieg 238zl ale musisz za pierwszym razem zaplacic przynajmniej za 3 i jak robisz serie 10 czy 20(nie pamietam)to 1 zabieg kosztuje 224 a w kielcach na sienkiewicza robia(wyzej na stronie7 ktos podal linka)i pierwszy zabieg zdaje sie 350..a po kilku po 300 za kazdy. wiec roznica duza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CELESTA
Skoro jesteś kosmetyczką, to musze Cię spytać o pewną rzecz. Moja znajoma fizjoterapeutka zaleciła mi na cellulit(2 stopnia) drenaz limfatyczny. Ale nie jako główny zabieg, tylko wspomagacz. Znalazłam u siebie, w Katowicach miejsce, gdzie taki drenaz się wykonuje, też jako dodatek do innego zabiegu na cellulit - dokładnie metodą ultradźwięków SONIX. Trochę to kosztuje i jestem ciekawa czy działa. W połaczeniu z CELLASENE, ktore zamierzam lykać. Pytam, bo byłam w tym gabinecie na konsultacjach, niby fachowe, ale jakoś nie do końca jestem przekonana. Obawiam się czy nie wydam kasy ponownie na niewiele pomagające zabiegi. Już raz miałam takiego pecha - zapisałam się na endermologie i zamiast zniknięcia cellulitu, schudłam, a nie o to mi chodziło. Gdybyś mogła napisac co sądzisz o zabiegu ultradźwięki SONIX w połączeniu z drenażem limfatycznym, byłabym wdżięczna. POZDRAWIAM ZIZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kosmetolog _ Magda
Walka z celulitem to trudna i żmudna praca. Mam inne zdanie na ten temat niż moja poprzedniczka. Mezoterapia bezigłowa działa dopóki ja wykonujesz. Przestaniesz i koniec poprawy. Są to pieniążki wyrzucone w błoto. Wiele moich klientek korzysta w naszym salonie, poniewaz aparat mamy na miejscu, ale głupio polecając mezoterapie bezigłową patrzeć mi klientkom prosto w oczy. Jedna z naszym klientek skorzystała z jakiegoś zabiegu laserowego, który rozbija grudka tłuszczowe pod skórą. Nie pamietam nazwy tego zabiegu, z tego co opowiadała długa igłę lasera wprowadza sie pod skórę i tak opracowuje całe uda. Muszę przyznać, ze efekt jet. Była na jednym zabiegu. Ale uda ma z dnia na dzień coraz ładniejsze. Moja szefowa zainteresowała sie tym, bo sama ma spory celulit i wybiera sie na ten zabieg, jak i u niej będzie efekt, to ja też się poddam. Wypróbowałam już wszystko co się dało. A salon mamy wyposażony w najnowszy i najlepszy sprzęt kosmetologiczny. Więcej sprzętów niż te o których piszecie. Bezigłową miałysmy jakie jedne z pierwszych w Polsce, nie mówiac o innych. Ale te wszystkie zabiegi sa na krótką metę, niestety miedzy nami kosmetologami, tak wyglada prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Miłe Panie, zacznijmy od początku, Pracuję w swoim zawodzie już 9 lat w jednej z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w Berlinie zajmującej się tylko i wyłącznie " odmładzaniem twarzy", ja zajmuję się obsługiwaniem laserów diodowych +RF, do tego mamy kilka sal operacyjnych ( chirurgia twarzy), stomatologia estetyczna i okulistyka.Wspólpracujemy z instytutami w USA , często odbywam tam szkolenia. Na co dzień mam doczynienia z bardzo wymagającą klientelą. Nigdy nie wykonywałam ani sobie ani komuś zabiegów na cellulit, bo nie mam z tym styczności na co dzień.Moja wiedza pochodzi ze studiów, szkoleń , rozmów z klientkami i koleżankami , które zajmują się estetyką ciała. Odwiedzam czasami to forum po pierwsze dlatego, że interesuje mnie co w kraju słychać o urodzie i dyskutuję nie tylko tujtaj z wami, po drugie dlatego że w Polsce istnieje bardzo wiele mitów na temat cellulitu i po trzecie dlatego , że jest to bardzo kulturalne forum, w porównaniu z forum O Botoksie( który wykonuje ) i na temat wogóle odmładzania twarzy mogę bardzo wiele powiedzieć, ale niestety tam tylko obrzucają sie wyzwiskami i nie ma z kim dyskutować, a tym bardziej komu pomóc , bo wszyscy wszystko wiedzą najlepiej. Do Też kosmetolog Magda, Pani Magdo bardzo przepraszam , ale uważam że Pani wypowiedż jest karygodna i wysoce NIEPROFESJONALNA.Podziwiam Panią za takie publiczne wyznanie, ja nigdy w życiu nie robiłabym czegoś w co nie wierze i nigdy w życiu nie skompromitowałabym tak firmy chociaż jestem szeregowym pracownikiem jak i Pani. Proszę mnie żle nie zrozumieć, ale każdy sprzęt działa w mniejszym lub większym stopniu, trzeba tylko znać jego możliwości i uczciwie je klientce przedstawić, TO PODSTAWA SUKCESU!Po pierwsze nie wiem na jakim sprzęcie do mezoterapii Pani pracuje a to trzeba by uściślić, ale moje zdanie jest takie:jak się w coś nie wierzy to nie działa, jak się klientce OBIECA gruszki na wierzbie to też nie działa! Może powinna pani porozmawiać z szefową i nie wiem doszkolić się, spróbować większych parametrów, fakt że coś się ma jako pierwsi czy nie nie ma tu znaczenia. I TO JEST GŁÓWNY POWÓD DLA KTÓREGO SIĘ TUTAJ UDZIELAM! W Polsce jest jakaś EPIDEMIA oszustwa . Pochodzę ze śląska i jak przyjeżdżam w odwiedziny to oczywiście interesuję się branżą. I tak moja ciocia postanowiła zamknąć naczynka na nogach i poszła do Skin Laser Studio w Katowicach( muszę podać nazwę!) gdzie pani doktor obejżała, OBIECAŁA że wszystko zniknie, po czym zleciła zabieg pielęgniarce , Która to podczas zabiegu nie wiem chyba niechcący wyjawiła że pracuje tutaj dopiero 2 tygodnie i dopiero 3 raz obsługuje ten sprzęt i nie mieli czasu jej przeszkolić dokładnie. Ciocia prawie nic nie czuła, więc laser nie mógł zadziałać, bo jak naczynie się zamyka to krew emulguje, krwinki czerwone absorbują ciepło a to Bardzo Boli.I tu kolejny mit hołbiony w Polsce że zabiegi laserowe nie bolą, Bzdura! W niemczech największy nacisk kładzie się na efekt, komfort pacjenta CZYLI TO ŻE WIE I JEST PRZYGOTOWANY że może zaboleć ( oczywiście też staramy się eliminować ból) że efekt będzie za 6-8 miesięcy przy niektórych zabiegach itp. Dlaczego w Polsce jest tyle osób niezadowolonych z zabiegów laserowych?Szczególnie z depilacji laserowych. Dlatego, że wykonuje sie je na słabych parametrach, żeby pacjenta nie zabolało,ale też nie skutkuje a skutecznośc jest nazwijmy to "na granicy popażenia". Ale wracając do sprawy. Według mojej wiedzy Mezoterapia NNM jest najlepsza na cellulit, osoba wykonująca czy obsługująca nie ma tu znaczenia , bo nie czarujmy sie dzisiaj nie trzeba już tyle "myśleć" , bo maszyny robią to za nas. Tutaj liczy się dobry sprzęt, dobre lekarstwo i przede wszystkim rzetelna informacja na temat zabiegu, i tu trzeba bardzo wysoko postawić poprzeczkę. O ile mi wiadomo producent NNM gwarantuje utrzymywanie się efektów przez min 18 miesięcy PRZY STOSOWANIU SIE DO ZALECEŃ TJ. 2 LITRY WODY I UMIARKOWANA DIETA< KONTROLA HORMONÓW. Jeszcze jedno apropos cen, znam realia życia w Polsce ,ale wierzcie mi przeciętnej niemki nie stać na mezoterapię, zabiegi laserowe itp tutaj 1 zabieg kosztuje 110 euro a cieszy się ogromnym powodzeniem klienteli tzw wyższej półki.Polki o wiele bardziej o siebie dbają. Na cellulit jednemu pomoga masaże, innemu tabletki ale to zależy od wielu czynników ( metabolizmu, stopnia cellulitu, przyczyn) .\Nie twierdzę że każdy musi zrobić ten zabieg. Jeżeli chodzi o Sonix to nie wiem, nie znam,ale ultradżwięki o słabej mocy to słaby efekt, drenaż na pewno będzie pomocny. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. Życzę przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
pisze pani ze nalezy pic 2 litry wody. czy musi byc to woda czy jakie kolwiek plyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kosmetolog Magda
Ja również nie chce Pani obrazic, pracuje na NNM od 2 lat i na prawde nie widze dobrych efektów. Niestety, dopoki klientka przychodzi na mezoterapie jest z lekka epiej, ale jak skonczy i przyjdzie po 2-3 miesiacach, celulit wraca do takiego samego stanu jaki był przed rozpoczeciem kuracji. Taka jest przykra prawda. A ja w jakims stopniu czuje sie oszustka. Jestem miedzy młotem a kowadlem, miedzy szefowa a klientkami. Niezreczna sytuacja. Szefowa poczatkowo była pod wrażeniem mezoterapii beziglowej NNm, a teraz nie poleca nawet swoim kolezankom, a my musimy polecac klientkom, bo od nas tego wymaga. Ja pracuję w zawodzie od 5 lat jako kosmetolog, wcześniej pracowałam 2 lata jako kosmetyczka, nie jestem początkująca. Również obsługuję lasery, wykonuję epilację laserową, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, usuwanie rumienia na twarzy, i tu, w tym zakresie mam bardzo dobre efekty, sprzęt sprawdza się doskonale, ale co do mezoterapii nie mam dobrego zdania, ponieważ wykonałam mnóstwo zabiegów a efektów nie ma i jest mi glupio w stosunku do klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha samocha22
uuu bo zaczynam sie wahac...i co teraz? nie wiem kogo sluchac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×