Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mezczyzna lat 23

prawdziwa kobieta powinna miec wlosy tylko na glowie

Polecane posty

Gość plumkik
ogolisz twarz 2 razy dziennie przez 25 lat to pogadamy a teraz do golenia cipki marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meska szowinistyczna świnia
i tak niechcecie robić laski to nie ma znaczenia że śmierdzi a lizania cipki sie domagacie jak chcecie lizania to do golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie można ręce golić? :O to już choroba. mezczyzna lat 23 , myślę że większość Pań będzie sugerować się upodobaniami własnych facetów a nie Twoimi.Ja na przykład mam gdzieś ten Twój apel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ogolone to co trzeba, a Ty nie będziesz mi podskakiwał plumkik, bo za cienki jesteś. Golisz buźkę i taka to katastrofa dla Ciebie? No coś strasznego ogolić sobie włosy na kilkunastu centymetrach kwadratowych... Względem kobiet to macie wymagania, ze hoho!!! Zacznijcie sami od siebie, a potem dopiero mozecie grzecznie poprosić te wasze kobietki, które są zarośnięte, by wzięły maszynkę, depilator, czy krem depilujący do ręki. Reszta bab nie powinna Was obchodzić, bo to nie Wasze kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udyr
mi wlosy na rekach jakos nie przeszkadzaja..bez przesady zeb kobiety musialy golic nawet rece?:O moja kobieta jest brunetka...ma dosc ciemne i geste wlosy na rekach, ale to bylaby dla niej meka golic sie wszedzie. a poza tym ma problemy z nadwrazliwoscia cery na dodatek. troche wyrozumialosci dla kobiet. ja jestem facetem a jakos nie mysle, jak niektorzy z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męska szowinistyczna świnio - dlatego kobiety nie chcą robić laski, bo śmierdzicie w tych okolicach . Do łazienki Myć się!!!!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytalska
a ja tam lubie byc gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdecydowanie
za kobieta to kobieta a te dziwki co sie nie gola niech spierdalaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Gładka arystokratka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×