Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

Witaj wilczek_29 Przeczytaj parę wpisów wcześniej - a dowiesz się, że więcej osób jeszcze nie potrafi grać w bilard, Ale masz rację, nie to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek_29 Zapraszamy , zostań z nami. Tu wszyscy koło 30-tki z wyjątkiem mnie (... i tu szlemik uronił pare łez..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek_29 Jak wrócisz tu na topik, napisz coś od siebie : jakie masz pasje, czy lubisz pikniki za miastem (oczywiście w szerszym gronie), czy w pracy też masz dostęp do netu ( bo tu parę osób ma go tylko w pracy).... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczek_29
29 lat, szlemiku :-(, ale nie smuć się tym, przyjaźń o wiek nie pyta :-) Pikniki za miastem - dlaczego nie? Zwłaszcza połączone z grzybobraniem :-) Lubię kino, teatr, karty, scrabble, jazdę na rowerze, a ostatnio zapragnęłam zdobywać skałki, niestety, potrzebny mi chyba jakiś instruktor ;-) Nie umiem tańczyć, nie lubię "muzyki klubowej", kocham książki, ale ostatnio przebywam tylko z nimi i z moim wspaniałym psem, więc szukam przyjaciół w Łodzi. Dostęp do maila, niestety, mam tylko w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek_29 Dobrze trafiłaś Wilczek_29, zostań z nami. Nie chodzi o mnie, lecz są tu też osoby przed 30-tką . Miały obawy czy nie są zbyt młodzi, wiesz - bariera wspólnych zainteresowań i tematów - a właściwie ich braku. Część pouciekała a część została, i chyba się dobrze bawią. Szlemik jest tylko biedny, bo nie ma nikogo po 40-ce. A może ty masz jakichś znajomych po 40-ce ? Jak by Ci się tu spodobało, uznałabyś - że topik godny polecenia...... To co w czwartek o 18.00 piszesz się na bilard z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie, dziękuję za zaproszenie :-) Niestety, szlemiku, w zasadzie nie znam w Łodzi nikogo - tylko kilku znajomych z pracy :-( Ale będę się rozglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek_29 Fajnie, że jesteś \"czarna\", w przyszłości przydatny może być adres mail-owy, bo np zdjęć tu na topiku nie umieszczamy tylko na pocztę mail-ową. Nie wiem czy czytałaś wcześniejsze wpisy (polecam), na razie jest nas jeszcze niewiele i spotkania są - ale raczej \"spokojne\". Natomiast 15.08.2007 chcemy zorganizować imprezkę na cały dzień, lecz jest ona jeszcze na etapie \"wstępnych koncepcji\". PS. Stokrotka..... może to głupie, ale trochę się martwię. Mam nadzieję, że nic złego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlemiku, nie kłam, nie wszyscy są koło 30:D Mi jeszcze trochę brakuje i też czuję się tu trochę odosobniona na tym topicu. Może to dlatego mnie nie było jeszcze na żadnym spotkaniu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć o kuźwa... Z tymi latami, to był taki skrót myślowy, przecież np. 25 lat to też koło 30-tki. Ale masz rację, sorki.. Jak Ci się podobał ostatni link Enio Moricone, to zaraz Ci wyśle Zamfira, muzyczka też godna uwagi i dobra na smutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jedziesz ? Mam nadzieję, że nie przed czwartkiem ...Chyba przyjdziesz ? Spotkasz się z nami i doły cię zostawią w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... ale się zrobiło późno, w miłym towarzystwie czas szybko upływa. Życzę wszystkim obecnym i nieobecnym spokojnych i kolorowych snów, ja już znikam. o kuźwa.... są też piękne chwile w życiu i właśnie dla nich warto jest nieraz się pomęczyć, cały czas sobie to powtarzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w kolejny upalny dzień... Na początek kącik nie-kulturalny.. ( parę przysłów \"ludowych\" ) -----Kto rano wstaje, .......... ten leje jak z cebra. -----Czym chata bogata, tym..........rzygają goście. -----Na złodzieju - czapka .......... z lisa. -----Gość w dom, .........żona w ciąży. Może ktoś zna jeszcze inne.... Teraz kącik organizacyjny... --Najbliższy czwartek, godz. 18.00 - szczegóły we wczorajszym wpisie z godziny 9.44 --Wypowiedzcie się co wolicie : Manufaktura czy klub na ul. Wileńskiej, kameralny i przytulny z piwem lecz beż zaplecza kulinarno-rozrywkowego. --Kto weźmie aparat cyfrowy ? --Czy są jakieś dodatkowe pytanie ? A teraz kącik \"różne\"... --rapi78 -- żyjesz ? -- stokrotka... -- czy masz może mapę topograficzną Lasów Janinowskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zazdrosdzczę spotkania, neistety, gdybym mogła, pojechałabym, niestety, obowiązków zbyt dużo jak na ostatni czas. Ale miło Was się czyta. Na razie nadrabiam zaległości topikowe :) życzę miłego dzionka :) Szlemik 🌻 przysłowioa debeściarskie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zapach deszczu.. Wiem, obowiązki... niewielu jest takich szczęśliwców jak ja, że okres wakacyjny jest na luzie. Ale... nigdy nic nie wiadomo, może jak bardzo się postarasz - wygospodarujesz trochę czasu dla nas i dla Siebie. Pamiętaj - gorąco Cię zapraszamy. W najgorszym układzie zaglądaj do nas częściej na ploteczki. Przemyśl sprawę czwartku jeszcze raz, może.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj egipcjanka.... No to mnie wczoraj zasmuciłaś, tak daleko mieszkasz... .... i okolice chyba \"niebezpieczne\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×